2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

69 kilo ile hamile kaldım.Kısmetse 85 ile doğum yaparım.Bebiş beni gördüğünde dev sanacak sanırım

canım yanlız diğer topikte bir arkadaş sana bir kaç soru sormuş onlarıda cevaplarsan iyi olur burdan çıkmana gerek yok başka sayfada açarsın o topiği ok?

hangisinde sormus canım benım cevaplayalım hemen bılgımız dogrultusunda ınsallahh.

slm herkese Allah nasip ederse bende aralık annesi olucam kızlar benide aranıza alırmısınız???

Hoşgeldiniz arkadaşlar,
Kısmetse Aralıkta sırayla bebek resimlerini yayınlarız

slm herkese Allah nasip ederse bende aralık annesi olucam kızlar benide aranıza alırmısınız???

tatlım mrb sende mı geldın buraya dalınde burda ben yenı gordum bu topıgı burdakı kzıalrda cok samımı sevdım topıgı hemen daldım bende hemen bır ce yapayım dedım:)

tatlım mrb sende mı geldın buraya dalınde burda ben yenı gordum bu topıgı burdakı kzıalrda cok samımı sevdım topıgı hemen daldım bende hemen bır ce yapayım dedım:)

evet tatlım bende geldim. bende seni gördüm ve hemen geldim:)))

Hoşgeldiniz arkadaşlar,
Kısmetse Aralıkta sırayla bebek resimlerini yayınlarız

ıns tatlımmmm canım benım su mıgden bulantıları nezman gececek acaba hıc bırsey yıyemıyorum umarım bebısım mını mınnacık kalmaz...

selamun aleykum arkadaslar... aranıza ben de yenı katıldım eger kabul edersenız.... cok guzel bır duygu..Rabbım tum ısteyıpte bekleyenlere nasip etsın inşallahh. elhamdulillah

hoşgeldiniz kızlarrrrrrrr hayırlı uğurlu olsun bebişleriniz< sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin güzel allahım inşallah

ıns tatlımmmm canım benım su mıgden bulantıları nezman gececek acaba hıc bırsey yıyemıyorum umarım bebısım mını mınnacık kalmaz...

tatlım merak etme 3 ay içinde geçer korkma minnacık kalmaz bebişin bitanem gelişicek o . benimde başladı artık hafiften . tuzlu şeyler ye ii gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…