2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

ayyyyy:KK52: yanlışlıkla 21 yazdım:))) 31 yazacaktım:)))

salatalık aşerdimde ne yazdığımı şaşırdım,bizim dışarıda evrak işleri bakan bi abi var ona ısmarladım,dayanamıyorum bir an önce gelsede yesemmmmm:KK14:

:KK1::KK1: bende dondurma almaya gidicem yedim aslında ama bir tane daha istedi cnm :KK1::KK1:

canım istanbuldasın demek.hangi hastaneye gidiyosun?

Canım aslında ben bir kac doktora gittim.ilk kan tahlili icin Maslak Acıbadem de Canan genim diye birine rastgele oldu.daha sonra oturduğum semtte Acıbadem'e sırf yakın diye bir denemek icin.daha sonra tavsiyeuzerine Acıbadem'de lalehan kutlay diyebir doktor.karşıda olması biraz zorlayacak ama doktoru cok beğendim.cok guleryuzlu hiç kaşıntı değil zaten yakın tanıdıklarım şiddetle önerdiler bu doktoru bende hak verdim onlara yani ben ona devam edeceğim.sen nereye gidiyorsun?

Yine de bebişler olduktan sonra da değerlendirilmesi gerekir. Çünkü yine de her zaman eşimizden ayrılma ihtimalimiz var, o yüzden kadının güçlü olması ve kesinlikle maddi özgürlüğünün olması gerekiyor. Benim kocam süper bize birşey olmaz diyen nice insanlar şimdi ayrılar, daha dün 5 aylık bebeği olan arkadışımın ayrılık haberini aldım. Eğer kadın çalışmıyorsa ya evli kalıp ezilmeye devam ediyor ya da ayrılıyor ama herzamankinden çok daha büyük sıkıntılar çekiyor. O yüzden çalışmak iyidir.

kesinlikle haklısın.bazı arkadaşlar bana kızıp tepki gösterecekler belki ama ben fasulyemi kendim için yaptım aile bağlarımız güçlenir eşim mutlu olur olmaz diye düşünmedim:KK49:.onun maddi manevi ihtiyaçlarını karşılayabileceğime emin olduktan sonra anne olmaya karar verdim.süper bir eşimiz de söz konusu çocuk olduğunda babalar bir yere kadar yeterli olabiliyorlar.

:KK1::KK1: bende dondurma almaya gidicem yedim aslında ama bir tane daha istedi cnm :KK1::KK1:

bende öğlen burger kingte satılan sundy den yedim karamelli,ondan öncede döner ekmek,,ama doymadım ,şimdide salatalık aşerdim işte:KK16: yalnız telefonda kocama aşerdim diyorum hiç önemsemedi,,canım çok istiyor dedim ilgilenmedi,,,unutt herhalde hamile olduğumu:KK9:

bende öğlen burger kingte satılan sundy den yedim karamelli,ondan öncede döner ekmek,,ama doymadım ,şimdide salatalık aşerdim işte:KK16: yalnız telefonda kocama aşerdim diyorum hiç önemsemedi,,canım çok istiyor dedim ilgilenmedi,,,unutt herhalde hamile olduğumu:KK9:

olabilir tatlım belki dalgınlığına gelmiştir benim cnm enginar istiyo yengem işte gelsin dicem yapsın o güzel yapıyo:KK56:

ayy bende yarın gebzeye çıkim barı benimda cnm döner ekmek istedi gidip yiyip gelim :KK56:

kesinlikle haklısın.bazı arkadaşlar bana kızıp tepki gösterecekler belki ama ben fasulyemi kendim için yaptım aile bağlarımız güçlenir eşim mutlu olur olmaz diye düşünmedim:KK49:.onun maddi manevi ihtiyaçlarını karşılayabileceğime emin olduktan sonra anne olmaya karar verdim.süper bir eşimiz de söz konusu çocuk olduğunda babalar bir yere kadar yeterli olabiliyorlar.

aslında en güzeli onları kendileri için yapmak sanırım...dünyaya belki de çooook anlam katacak insanlar getirip yetiştirmek için...ne aile bağlarını güçlendirmek için...ne "büyüdüm, evlendim şimdi de çocuk" sırasını savmak için ne kocayı eve bağlamak için ne başka şey için...

ben kımsenın canını sıkmak ıcın yazmadım. ama herkesın yaptgı gıbı laylay lom aman neee harıka hayat diyip sonra da aa benım kocam ne bicim bi adam senınkı de mı oyle hallerıne gelmeden gozlerı acmal lazım gerektıgıne ınanıyorum. soyledıklerım ne yazıkkı dogru seyler. insan tam tersi egosu yuzunden bazı seylerı kabul etmez. ben herseyın basındayken bazılarına hıc degılse bır ısık cakması ıcın ugrasıyorum. kac kısı tanıyorsun, cocugum var ama esım benı aldaatıysa aa kesın ayrılmalıyım yoksa emınım kı gene aldatır dıyen? cocugu bahane etmek sonra benı suclar buyuyunce demek bıle bır kacıs kendını kandırme en basıtınden. neden ısı gucu olan kadınlar budurumda genelde bosanıyor da ev hanımları tam tersı pısıp oturuyor. cunku bırbırınıze sadece cocuk yapmak ve yemek konusunda akıl verıyorsunuz he bi de hangi tatlı daha az kalorili dietleri..

sen gıt farklı forumda yaz canım sımdı kımse senın soyledıklerını dusunecek dogru mu yaptım yanlıs mı yaptım tartısmasına gırecek durumda değil.bu saatten sonra babaları hayırlı da olsa hayırsız da olsa bu kadar kahrı cekıyoruz hergun varlar mı yoklar mı kalacaklar mı dusecekler mı dıye dusunuyoruz bızım ıcın farketmez yanı.bırak da esımız hıc degılse su an yanımızdayken tadını cıkaralım zaten basımıza kotu bısey geldıgınde bu foruma yazdıgımız gıbı senın yazman gereken foruma da gelır yazarız tasalanma sen.
ha bı derdın varsa soyle care bulmaya calısırız yoksa sana güle güle canımmm.

Politik değil gerçekçi olun, dost gerçekleri söyleyendir her durumda sırt sıvazlayan değil....

biz geldikk...akşamdan beri bulantım arttı..deli gibi acıkıp bişey yiyemez oldum..sanırım minnakım atağa geçtii

Politik değil gerçekçi olun, dost gerçekleri söyleyendir her durumda sırt sıvazlayan değil....

arkadaşım farkında mısın bilmiyorum ama buradaki herkes hamile yani biraz geç bi müdahale oldu seninki :KK1: ayrıca herkes düşünmüştür çocuğu neden istediğini yada neden çalışmak isteyip istemediğini...bu kimseye dert değil,sana da olmamalı bence...

X