2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

aslinda doguma kadar hastanede kalmak istiyorum cokkkkk fenayimm
surekli susuyorum surekli yatiyorum hayatla ilgim kesildi resmenn:KK14::KK14::KK14::KK14:

canım öle deme ya insanın evi gibisi yok allahım düşürmesinde aratmasında
bence sen randevuyu bekleme bi acile filan git halsiz kalıp kusmayla bebişde beslenemez
yaaaa herkesinki aynı olmaz tabi ama günlerimiz aynıya bende öle bişi yok korkuyorum boş gebelikmi diyeee
allahım inşallah hayırlısı olur

canım öle deme ya insanın evi gibisi yok allahım düşürmesinde aratmasında
bence sen randevuyu bekleme bi acile filan git halsiz kalıp kusmayla bebişde beslenemez
yaaaa herkesinki aynı olmaz tabi ama günlerimiz aynıya bende öle bişi yok korkuyorum boş gebelikmi diyeee
allahım inşallah hayırlısı olur

yok canim endiselenmee ben anneme cekmisim bariizz ortadaa oda bes cocugunda hastanelik olmuss

malumm durumum ortada kizim olmasa hemen gidicem ama kim bakicam kizimaa yiyip yiyip kusup ayaklaniyorum
baska care yok
rabbim yardim etsin
bu bi hastalik deilki caresi olsunn ama gercektenn berbatt
midem bulaniyo diyenleri naz yapiyolar zannederdimm cok zormus gercektenn :KK14::KK14:

merhaba Meliha adaşım:)
Muhtemel doğum tarihlerimiz yakın:) sat 3 mart mıydı acaba seninde:)
şunun için soruyorum sitenin hesabına göre benim de 9 aralık gözüküyor muhtemel doğum tarihi benim hesabıma göre tek tek haftaları sayarak 7 aralık çıkıyor:)
melihacım cnm benim sat 4 mart aslında senin muhtemel doğum tarihin 8 aralık olması lazım canım ben tekrar hesapladım şimdi 8 aralık çıkıyor
meraba arkadışım çok sevindim keseyi görmüşsün biraz rahatlamıştır içinnn.ben hala korkumdan yazamıyorum buraya ama seninle aynı gün doğum tarihi doktor hesapladı keseyi ve kalp atışını duyalım 9 aralıkta doğum dedi.son adet tarihin 4 mart tı değilmi canımm.ben cuma günü gittim doktora keseyi göremedik.3 nisanda kan testim 62 idi 5 nisan cuma günü 180 olmuş artık hamilesin diyebiliriz dedi ama ben ÇOK KORKUYORUM KESEYİ GÖREMEDİK KALP ATIŞI YOK YA TEDİRGİNİM NEDENSEEE.
tatlım bana biraz açıklama yapabilirmisin senin değerlerin kaçta,sende 30 günde bir mi adet görüyorsunn.belirtiler nasıl ağrın sızın varmııı.kese için haftaya cuma gel dediii.Allah cumaya kadar sabrınıda versin inşallah banaaaaaaaaaa.YARRABİM HEPİMİZİN BEBEKLERİNİ KORUSUN ALLAH IMMM ,SAĞ SALİM KESEMİZİ GÖRELİM,KALP ATIŞLARINI DUYALIMMMMMM.

15 aydır bebek için uğraşıyorum,4.5 yıldır evliyim.pkoluyum,sanırım rahim şeklinde problem var rahim filminde değişik şeyler görülmüştü laparoskopi şart demişti doktorrrrr.AMA ALLAH O KADAR BÜYÜKKİ ŞARTA MARTA GEREK KALMADI RABBİM OL DEDİ VE OLDU BENİM BEBİŞ RESMENNNN MUCİZE DOKTOR BİLE ŞAŞIRDIIII AMA BOZUNTUYA VERMEDİ.İNŞALLAH SAĞLIKLA BÜYÜR KUCAĞIMADA ALABİRİM ALLAH IN İZNİİİİİ İLEEEEEEEEEEEEE.:nazar::nazar:::nazar:::nazar:::nazar:::nazar:::nazar:::nazar:::nazar:::nazar:

cnm mevlam neylerse güzel eyler bak senin bebişini gönderivermiş cnm benim sat 4 mart ama sen üzüme kendini döllenme günlerimiz farklı olabilir benim adet 28 günde bir olur belki, ben erken döllenmişimdir ondan görünmüştür kese doktor hamilesin demişse öylesindir benim değerim 408 çıkmıştı öğrendiğimde hamile olduğumu ama diyorum ya cnm herkezin farklı olur sen geç döllenmişsindir belki o yüzden değerlerin yavaş yavaş yükselir gider inşallah cnm benim ağrı ve kasılmalar oluyo hatta adet olucam sanmıştım başlarda ama doktor söyledi ağrı ve kasılmalar normal dedi sinirlilik ve ateş basması olurmuş falan sendede olursa normal bunlar cnm inallah cuma günü görürsün bebişinin kesesini ve kalp atışlarını ben sadece kese gördüm kalp atışalrını inşallah cumartesi görürüm cnm rabbim hepimize hayırlısıyla sağlıkla versin inşallah kucağımızada sağlıkla almayı nasip etsin :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

orkidem listeye beni de ekle :))))
26 yaşındayım ilk bebeğim tahmini doğum tarihim 08-12-12 63 kiloyum.

bu arada yeni annelerimizin de bebeği hayırlı olsun canlarımıza nazar değmesinnn aminnnn :nazar::nazar::nazar:

melihacım cnm benim sat 4 mart aslında senin muhtemel doğum tarihin 8 aralık olması lazım canım ben tekrar hesapladım şimdi 8 aralık çıkıyor

cnm mevlam neylerse güzel eyler bak senin bebişini gönderivermiş cnm benim sat 4 mart ama sen üzüme kendini döllenme günlerimiz farklı olabilir benim adet 28 günde bir olur belki, ben erken döllenmişimdir ondan görünmüştür kese doktor hamilesin demişse öylesindir benim değerim 408 çıkmıştı öğrendiğimde hamile olduğumu ama diyorum ya cnm herkezin farklı olur sen geç döllenmişsindir belki o yüzden değerlerin yavaş yavaş yükselir gider inşallah cnm benim ağrı ve kasılmalar oluyo hatta adet olucam sanmıştım başlarda ama doktor söyledi ağrı ve kasılmalar normal dedi sinirlilik ve ateş basması olurmuş falan sendede olursa normal bunlar cnm inallah cuma günü görürsün bebişinin kesesini ve kalp atışlarını ben sadece kese gördüm kalp atışalrını inşallah cumartesi görürüm cnm rabbim hepimize hayırlısıyla sağlıkla versin inşallah kucağımızada sağlıkla almayı nasip etsin :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ağrılarım azalmaya başladı gibi ara ara oluyor.zaten olmayınca eyvahhh neden ağrım yok diyor.iştahım açıkk,göğüslerim çok ağrıyorr,ateş basması oluyorr sinirlilik yokta korku var evham yani cuma günüde o yok olur inşallahhhh.
AMA VAR YA GAZMAN GİBİYİM ALEV ALSAM PATLAYACAM DÜŞÜN YANİ O KADAR KARNIM 2 AYL:KK52::KK52:IKMIŞ GİBİ ŞİŞTİ RESMENNN:KK1::KK1::KK1::KK52:

yok canim endiselenmee ben anneme cekmisim bariizz ortadaa oda bes cocugunda hastanelik olmuss

malumm durumum ortada kizim olmasa hemen gidicem ama kim bakicam kizimaa yiyip yiyip kusup ayaklaniyorum
baska care yok
rabbim yardim etsin
bu bi hastalik deilki caresi olsunn ama gercektenn berbatt
midem bulaniyo diyenleri naz yapiyolar zannederdimm cok zormus gercektenn :KK14::KK14:

ay orkdm benimde öle midem kötü lavabo ve oda arasında mekik cekiyorummmmmm resmen:KK53::KK53::KK53::KK53:

orkidem listeye beni de ekle :))))
26 yaşındayım ilk bebeğim tahmini doğum tarihim 08-12-12 63 kiloyum.

bu arada yeni annelerimizin de bebeği hayırlı olsun canlarımıza nazar değmesinnn aminnnn :nazar::nazar::nazar:

ay orkdm benimde öle midem kötü lavabo ve oda arasında mekik cekiyorummmmmm resmen:KK53::KK53::KK53::KK53:

ilk mi bebeginnn yoksa ilkindedemi boyleydinn cok zorr cokkk

Sen de sorup sorup kaçıyorsun ama :)

bencedeeee:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

merhaba arkadaşlar, stresli bi anımda yine içimi rahatlatmak için size geldim :) bahsetmiştim size sat 8 martt, 4 nisanda beta hcg değerim 54 tü. bugün dr randevum vardı değerim 575 e çıkmış. ancak dr aynen şöyle söyledi ; bir gebelik var diyebiliriz ama bilemeyiz. 2 gün sonra tekrar gel dedi dış mı iç gebelik mi anlamamız lazım dedi. hem 2 gün daha dayanmalıyım stres oldum bu sefer dış gebelik ihtimali herkese mi söylenen bir şey. değerim 575 iyimi

merhaba arkadaşlar, stresli bi anımda yine içimi rahatlatmak için size geldim :) bahsetmiştim size sat 8 martt, 4 nisanda beta hcg değerim 54 tü. bugün dr randevum vardı değerim 575 e çıkmış. ancak dr aynen şöyle söyledi ; bir gebelik var diyebiliriz ama bilemeyiz. 2 gün sonra tekrar gel dedi dış mı iç gebelik mi anlamamız lazım dedi. hem 2 gün daha dayanmalıyım stres oldum bu sefer dış gebelik ihtimali herkese mi söylenen bir şey. değerim 575 iyimi

Bence gayet güzel artmış değerin. Her zaman herkes için dış gebelik riski var, değerine bakıp da böyle bir yorum yapılamaz, bende de keseyi görene kadar dış gebelik ihtimali vardı, tüm hamile arkadaşlarda da. O yüzden boşuna dert etme, 2 gün sonra keseye bakacaktır o zaman bütün endişelerin kaybolur zaten.

Bence gayet güzel artmış değerin. Her zaman herkes için dış gebelik riski var, değerine bakıp da böyle bir yorum yapılamaz, bende de keseyi görene kadar dış gebelik ihtimali vardı, tüm hamile arkadaşlarda da. O yüzden boşuna dert etme, 2 gün sonra keseye bakacaktır o zaman bütün endişelerin kaybolur zaten.

Teşekkür ederim sevgili burcu, bir nebze olsun rahatlayabildim sanırım. ne zor işlermiş testler pozitif çıkınca bitmiyormuş:) doktorlar çok temkinli yaklaşıyor sanırım çünkü 575 i ben hiç beklemiyordum görünce kesin güzel sonuç dedim, yine 2 gün sabret bakalım.. Paylaştığın bilgiler için teşekkür ederim.

Teşekkür ederim sevgili burcu, bir nebze olsun rahatlayabildim sanırım. ne zor işlermiş testler pozitif çıkınca bitmiyormuş:) doktorlar çok temkinli yaklaşıyor sanırım çünkü 575 i ben hiç beklemiyordum görünce kesin güzel sonuç dedim, yine 2 gün sabret bakalım.. Paylaştığın bilgiler için teşekkür ederim.

ayyy canım seni anlıyorum banada cumaya gel dedi kese için ama cumaya kadar ölecem korkumdan keseyi ve kalp atışlarını duysak rahatlayacaz inşallahh.dediğin gibi testin pozitif çıkması ile bitmiyormuş herşey.

kusura bakma cnm cok fenalardayimmmmmm:KK14::KK14:

ama ekledim simdi

gule gule buyut gobusunuuuu
saol cnmmm :KK9:
folik falan kullanmiyorum kizlar
bi dr a gidip keseyi gorsekk kesedemi kaldi gerci
bebek bile gorunmusturr daha bizim heruf randevu alcakk amaannnn beeee:KK14::KK14::KK14:
aynennn. biz de 2 gün sonra görücez innnş. ünv.de çalışıyorrum ben o yüzden tıpa gidicem 2 gün sonraki randevu için. sonra hem tıptan hem özelden takip edicem inş.
canım bana onalrın yanında kan hapıda verdilerde ben pekmazle fialan takviye yaparım diye almadım
burda bi ikimz kaldık herhalde kesesini kalp atışını görmeyen doguma gideriz artık:KK1::KK1:
benim az kaldı 8 günüm var sende sıkıştır biraz koçişini kese filan görmedigime hamileleik cetveli filanda yapamıyorum senden takip ediyorum 2 aralık benimki:KK55:

ben de varım keseyi görmeyennnnn :KK3: görmeden ailelere de bişi sölemeyelim dedik, kocişle patlıcaz heyecandan :)))

ben de varım kızlar sat 4 mart.2 nisanda kan değerim 129 du.6 nisanda kesemizi gözdük çok minikti.toplu iğne başı kadar :)17 nisanda kalp atışları için gidicez Allah ın izniyle inşallah...
benimde çok belirgin belirtilerim yok.göğüslerim dolgun ama uçlarının dokununca sızlaması 2 gündür yok.uyku basması var.çabuk yoruluyorum.kasık ağrım arada gelip gidiyor.gece çok wc ye kalkıyorum.kalkmazsam ağrım oluyo.

ben de varım kızlar sat 4 mart.2 nisanda kan değerim 129 du.6 nisanda kesemizi gözdük çok minikti.toplu iğne başı kadar :)17 nisanda kalp atışları için gidicez Allah ın izniyle inşallah...
benimde çok belirgin belirtilerim yok.göğüslerim dolgun ama uçlarının dokununca sızlaması 2 gündür yok.uyku basması var.çabuk yoruluyorum.kasık ağrım arada gelip gidiyor.gece çok wc ye kalkıyorum.kalkmazsam ağrım oluyo.

ne kadar erken görmüşsünüz keseyi maşallah:nazar:. bu gaz sancıları neden oluyor anlayabilmiş diilim yaa rahatsız edio beni :KK50:

bi de ben foliğe başlamadım henüz,diğer topicte bi arkadaş haftalardır başla diyip duruodu hep ihmal ediom :KK50:

ne kadar erken görmüşsünüz keseyi maşallah:nazar:. bu gaz sancıları neden oluyor anlayabilmiş diilim yaa rahatsız edio beni :KK50:

bi de ben foliğe başlamadım henüz,diğer topicte bi arkadaş haftalardır başla diyip duruodu hep ihmal ediom :KK50:

bir an önce başlamalısın çok önemli.

hosgeldin tatlim. Ben de ne zaman geleceksin diye merak ediyordum :)

benda da fena gaz oluyo evet.vırt vırt nereye kadar :)))folik asit normalde gebelikten 2 ay öncesinden kullanılması gerekiyor.bebekte oluşabilecek gelişim bozukluklarını engeller.sinir tüpü anomalilerini önler.şimdi alırsın hehalde.

X