2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

gözün aydın canım da ben de tastikledim ulturason da da baktı doktorum kesemizi gördü kalp atısı içinde 15gün sona 20nisanda gel dedi sen nie keseyi görmedin 1hafta sonaya kaldı?[/QUOTE

senin de gözün aydın canım...:) ya ben özel doktora gitmedim devlet hastanesine gittim.. önce kan değerlerine bakacaz sonra ultrason dedi.. hem kese hem kalp atışını duyacaz inşallah.. annemin kıymetini bi kere daha anladım hamilelik çok zormuş ya bu bulantılar beni öldürck :KK25: kardeşim tıp öğrencisi bebek 2 ay 15 gün oluncaya kadar bu bulantılr devam edecekmiş.. beynimizdeki bi hormon yüzünden midemiz bulanıyor hcg 70. günde en yüksekdeğere ulaşıyo sonra azalıyo ve daha 70. güne çok var:KK14:

ORKDMMMM beni listeye eklememişsinnn amaaaa :KK14::KK14:

tekrar yazıyorum 26 yaşındayım ilk bebeğim.6 aralık beklenen doğum tarihi.ve 57 kiloyum:KK31:

kusura bakma cnm cok fenalardayimmmmmm:KK14::KK14:

ama ekledim simdi

gule gule buyut gobusunuuuu

Bu arada tüm aralık anne adayları 2. bebeği olanlar bilirler ama ilk olanlar için bir tavsiyede bulunayım mutlaka FOLİCASID takviyesine başlayın.Zaten doktorlar yazarlar ama ucuz bişey FOLBİOL diye bi hap.

evet canım bencede kesinlikle kullanılmalı ben tüp bebekle hamile kaldım öncesinde başladım normal olanda öle zaten şimdi progestan kapsül fitil, elevit multivitamin, bebeasprin kullanıyorum. kullandıgım elevitte çok içerikli folikasitin yanında hamilelikte gerekli bi çok vitamin almamı saglıyo 13 tl yanlış hatırlamıyosam.yazdıranlar bunu sgk da karşılyo

folik falan kullanmiyorum kizlar
bi dr a gidip keseyi gorsekk kesedemi kaldi gerci
bebek bile gorunmusturr daha bizim heruf randevu alcakk amaannnn beeee:KK14::KK14::KK14:

günaydın kızlar :KK16::KK16::KK16::KK16:

dün doktora gittik cnm keseyi gördük ufacık :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

bazı testler için 3 tüp kan aldılar haftaya tekrar gidicez inşallah kesedede olsa görmek çok güzl bebişimi :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

rabbim isteyen herkeze versin inşallah amin...

bazı testler için 3 tüp kan aldılar haftaya tekrar gidicez inşallah kesedede olsa görmek çok güzl bebişimi :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

merhaba Meliha adaşım:)
Muhtemel doğum tarihlerimiz yakın:) sat 3 mart mıydı acaba seninde:)
şunun için soruyorum sitenin hesabına göre benim de 9 aralık gözüküyor muhtemel doğum tarihi benim hesabıma göre tek tek haftaları sayarak 7 aralık çıkıyor:)

Son düzenleme:

meraba arkadışım çok sevindim keseyi görmüşsün biraz rahatlamıştır içinnn.ben hala korkumdan yazamıyorum buraya ama seninle aynı gün doğum tarihi doktor hesapladı keseyi ve kalp atışını duyalım 9 aralıkta doğum dedi.son adet tarihin 4 mart tı değilmi canımm.ben cuma günü gittim doktora keseyi göremedik.3 nisanda kan testim 62 idi 5 nisan cuma günü 180 olmuş artık hamilesin diyebiliriz dedi ama ben ÇOK KORKUYORUM KESEYİ GÖREMEDİK KALP ATIŞI YOK YA TEDİRGİNİM NEDENSEEE.
tatlım bana biraz açıklama yapabilirmisin senin değerlerin kaçta,sende 30 günde bir mi adet görüyorsunn.belirtiler nasıl ağrın sızın varmııı.kese için haftaya cuma gel dediii.Allah cumaya kadar sabrınıda versin inşallah banaaaaaaaaaa.YARRABİM HEPİMİZİN BEBEKLERİNİ KORUSUN ALLAH IMMM ,SAĞ SALİM KESEMİZİ GÖRELİM,KALP ATIŞLARINI DUYALIMMMMMM.

15 aydır bebek için uğraşıyorum,4.5 yıldır evliyim.pkoluyum,sanırım rahim şeklinde problem var rahim filminde değişik şeyler görülmüştü laparoskopi şart demişti doktorrrrr.AMA ALLAH O KADAR BÜYÜKKİ ŞARTA MARTA GEREK KALMADI RABBİM OL DEDİ VE OLDU BENİM BEBİŞ RESMENNNN MUCİZE DOKTOR BİLE ŞAŞIRDIIII AMA BOZUNTUYA VERMEDİ.İNŞALLAH SAĞLIKLA BÜYÜR KUCAĞIMADA ALABİRİM ALLAH IN İZNİİİİİ İLEEEEEEEEEEEEE.:nazar::nazar:::nazar:::nazar:::nazar:::nazar:::nazar:::nazar:::nazar:::nazar:

Son düzenleme:
ORKDM merhabalar benide listeye eklermisin çok sevinirim

33 yaşındayım ilk bebeğim 15 aralık beklenen doğum tarihi ve 65 kiloyum

şimdiden teşekkürler

bebek bile gorunmusturr daha bizim heruf randevu alcakk amaannnn beeee:KK14::KK14::KK14:

canım bana onalrın yanında kan hapıda verdilerde ben pekmazle fialan takviye yaparım diye almadım
burda bi ikimz kaldık herhalde kesesini kalp atışını görmeyen doguma gideriz artık:KK1::KK1:
benim az kaldı 8 günüm var sende sıkıştır biraz koçişini kese filan görmedigime hamileleik cetveli filanda yapamıyorum senden takip ediyorum 2 aralık benimki:KK55:

meraba arkadışım çok sevindim keseyi görmüşsün biraz rahatlamıştır içinnn.ben hala korkumdan yazamıyorum buraya ama seninle aynı gün doğum tarihi doktor hesapladı keseyi ve kalp atışını duyalım 9 aralıkta doğum dedi.son adet tarihin 4 mart tı değilmi canımm.ben cuma günü gittim doktora keseyi göremedik.3 nisanda kan testim 62 idi 5 nisan cuma günü 180 olmuş artık hamilesin diyebiliriz dedi ama ben ÇOK KORKUYORUM KESEYİ GÖREMEDİK KALP ATIŞI YOK YA TEDİRGİNİM NEDENSEEE.
tatlım bana biraz açıklama yapabilirmisin senin değerlerin kaçta,sende 30 günde bir mi adet görüyorsunn.belirtiler nasıl ağrın sızın varmııı.kese için haftaya cuma gel dediii.Allah cumaya kadar sabrınıda versin inşallah banaaaaaaaaaa.YARRABİM HEPİMİZİN BEBEKLERİNİ KORUSUN ALLAH IMMM ,SAĞ SALİM KESEMİZİ GÖRELİM,KALP ATIŞLARINI DUYALIMMMMMM.

15 aydır bebek için uğraşıyorum,4.5 yıldır evliyim.pkoluyum,sanırım rahim şeklinde problem var rahim filminde değişik şeyler görülmüştü laparoskopi şart demişti doktorrrrr.AMA ALLAH O KADAR BÜYÜKKİ ŞARTA MARTA GEREK KALMADI RABBİM OL DEDİ VE OLDU BENİM BEBİŞ RESMENNNN MUCİZE DOKTOR BİLE ŞAŞIRDIIII AMA BOZUNTUYA VERMEDİ.İNŞALLAH SAĞLIKLA BÜYÜR KUCAĞIMADA ALABİRİM ALLAH IN İZNİİİİİ İLEEEEEEEEEEEEE.:nazar::nazar:::nazar:::nazar:::nazar:::nazar:::nazar:::nazar:::nazar:::nazar:

canım merhaba,
bende burdayım ama bu kopyaladığını ben yazmadım ben daha keseyi görmedim Allah kısmet ederse yarın görücem ben 8 martta regl oldum işte 26 martta 102cıktı beta hcg bakalım şimdilik 4+5 gözüküyor ama doktor ne dicek bakalım...
merak etme kesen gözükür daha çok erken:KK66:
ben 37 gunde bir regl oluyordum bu arada....

selamm kızlarrr kimse yok mu taze anneler :)))

Son düzenleme:
canım bana onalrın yanında kan hapıda verdilerde ben pekmazle fialan takviye yaparım diye almadım
burda bi ikimz kaldık herhalde kesesini kalp atışını görmeyen doguma gideriz artık:KK1::KK1:
benim az kaldı 8 günüm var sende sıkıştır biraz koçişini kese filan görmedigime hamileleik cetveli filanda yapamıyorum senden takip ediyorum 2 aralık benimki:KK55:

aslinda doguma kadar hastanede kalmak istiyorum cokkkkk fenayimm
surekli susuyorum surekli yatiyorum hayatla ilgim kesildi resmenn:KK14::KK14::KK14::KK14:

aslinda doguma kadar hastanede kalmak istiyorum cokkkkk fenayimm
surekli susuyorum surekli yatiyorum hayatla ilgim kesildi resmenn:KK14::KK14::KK14::KK14:

Gecmis olsun ya senin çok bulantın oldu. Bence biran önce doktora git de uygun bir ilaç versin veya serum falan bağlasın. Bu arada folik asite başlamak için bence doktora gitmeyi bekleme

Merhaba Aralık anneleri,
Ben de aranıza katılıyorum.yasım 28 kilom 57 ilk bebeğim olcak insalllah sat 1 mart beklenen dogum 6 Aralık.ben keseyi gördüm 2 hafta sonra da kalp atışı icin gideceğim doktora.İstanbul da olan arkadaslar Avrupa yakasında olmak şartıyla hangi doktoru önerirsiniz?

canım merhaba,
bende burdayım ama bu kopyaladığını ben yazmadım ben daha keseyi görmedim Allah kısmet ederse yarın görücem ben 8 martta regl oldum işte 26 martta 102cıktı beta hcg bakalım şimdilik 4+5 gözüküyor ama doktor ne dicek bakalım...
merak etme kesen gözükür daha çok erken:KK66:
ben 37 gunde bir regl oluyordum bu arada....

yok tatlım kopyalamadım onları ben yazdım canımmm.sadece başlığa seni ekledim diğer yazılanların hepsi benim yazılarım tatlımmm.bu arada senin değerin bayağı iyiymişş.keseyi gördün mü senn.

X