2012 Ağustos Anneleri Doğum Yaptı-Doğum Şekli-Bebek Kg-Boy-Tarih Listesi

hepinizin gözü aydın taze anneleeeer.. Allah analı babalı büyütsün, yavrularımızın bahtı güzel, ömürleri uzun olsun :13:

Yusuf Alp'im 8/8/2012'de spinal sezaryen ile 3410gr, 50 cm olarak dünyaya geldi

merhaba anneler
bende kızımı büyük korkular sonunda alabildim kucağıma
2560 gr 47cm doğdu zeynep ece
hele doğum zamanı, benim için çok korkuluydu
normal doğum yaptım, suni sancı ile
allah herkese kolaylık versin

6 ağustos epidural sezaryenle 2.580 doğdu kızım
adım var ama bilgilerm eksik..

evet binlerce şükür uzun uğraş bekleyiş mutlu sonla bitti, Rabbim hepimizin evlatlarını bağışlasın sağlık afiyet huzur uzun ömür versin, hayırlı kılsın. Benim zeynebim 2 ağustosta doğdu spinal sezeryanla normal olsun isterdim ama kısmet işte bazı sebeplerden sezeryan oldum ama şükür kızım iyi bende bel ağrısı var ama inş. geçer, boyu 52 cm kilosu 3700 ama şişkinliği vardı, dört gün sonra konrole gittiğimizde 3360 çıktı kilosu, tüm annelere geçmiş olsun ve bebeklere sağlıklı günler annelerede tabi :)) bebek olduktan sonra sık sık giremiyorum nete aa elimden geldiğince gircem

epidural sezeryan olanlar anlatsanıza
o an aklınıza hiçbirsey gelmiyor mu. korku falan nasıl

Ben spinal sezeryan oldum canım ama cok alel acele oldu hersey ve sakinimdir genel olarak ondan korkmadım yalnız tansiyon sorunu yada panik sorunu olanlar varsa onermem tabi belki daha zor gecer herkes azbucuk kendini bilir :)

Butun taze agustos annelerini tebrik ediyorum.

Gecen agustosun 15 inde aldim ben de canparemi kucagima.

Hepimize kuzulari saglikla, sihhatle, agiz tadiyla buyutmek, nice guzel basarilarina, mutluluklarina sahit olmak nasip olsun.

tatlım 9ağustos 10:08 doğum tarihimiz

cinsiyeti: kız
boy:49 cm
kilo :3440 gram
doğum şekli: epidural normal doğum
doğum tarihi:28/07/2012
doğum haftası:40+0

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…