2010 Ocak melekleri gelmeye başladı canlar

esmeralda da dogum yapmış 1200 gram ayaz bulut dünyaya gelmiş kızlar..sevcan eklersin listeye..

Neeeee:1shok:
İnanmıyorumdelikafadulden
O zaten hastanede yatıyodu sanırım
ecrin nerden öğrendin, bebek nasılmış:uhm:
İnşallah sağlıklıdır oğluşu :Saruboceq:

Hayırlı olsun kızlar, ilk 2010 ocak bebişleri dünyaya gelmiş.İnşallah sağlıklı bir şekilde kucaklarına alır tüm anneler bebişlerini.Erken doğan bu bebişler içinde annelere sabır, bebeklere de bir an önce iyileşip anne kucağına gelmelerini diliyorum.

esmeralda da dogum yapmış 1200 gram ayaz bulut dünyaya gelmiş kızlar..sevcan eklersin listeye..

Ayy çok şükür Allahıma...doğurdu kuzum sağlıkla...
Ararım birazdan da haber veririm size...

allahım allahım.. hayırlısı bakalım.
valla iyicene panikledim ben.

esmer nasıl acaba? Ayaz nasıl?
kaç haftalık doğdu şimdi bu paşa acaba?

Betty öğrendin mi bacım?

ay bu ne acele ...ocak bebekleri aceleci mi olacak ne?hayırlı olsun inş.bebeciği esmere....onda preeklamsi vardı ondan erken doğmuştur bebeciği.Allah güle güle büyütmeyi nasip eder inşallah....

evet kadus'çum preeklampsi sebebi ile heralde erkenden geldi Ayaz, ama kaç haftalık doğduğunu merak ediyorum.
Bir de şu anda anne-oğul... durumları nasıl?

aaaa 2 kişi doğurmuş haberim bile yok
Allah biran önce sağlıklarına kavuştursun analı babalı büyütsün...
doğumlar başladı demek yavaş yavaş akannehir

dogum yapan arkadaslara hayirli olsun diyorum umarim bebislerin saglkiklari iyidir ve annisleri bir an once bebiselrine kavusur

hayırlı olsun. Allah analı babalı büyütsün. bende ocak annesi olucam Allah nasip ederse. Allah hepimizin yardımcısı olsun

ayy meleklerımız gelıyor
saglıkla gelsınler ınsallah..
hem annelerımız hem bebeklerımız
haber alanlar paylassın arkadaslar
saglık durumlarını..
dualarım onlarla..

ayyy inanmıyorum iki kişi doğurmuş ve benim hiç haberim yok, ben cicilere ve ana topiğe fikse olmuş durumdayım tabii...inşallah ikisi de sağ salim bebişleriyle dönecekler evlerine...esmeralda çapada yatandı di mi arkadaşlar?

ayyy bi tane daha doğmuş
inşallah durumları iyidir muhtemelen küvezdedir bebek inşallah sağlıkla kucağına alıp çıksınlar hastaneden
Allah sağlıklı hayırlı uzun ömürler versin inşallah

Evet bi rahatsızlığı nedeniyle Çapa'da yatıyodu
Hatta hastaneden nete girip "yarı açık cezaevinden merhaba" deyip dalga geçiyodu

Eveettt...günaydın annecikler...konuştum esmerin eşiyle şimdi, burcu iyi, Ayazım da iyi çok şükür...Burcuyla konuşamadım ama eşinden söz aldım iyi olunca çaldıracak beni arayacam...şimdilkik haberler bu kadar, endişelenmeyin...hepimiz için herşey çok güzel olacak...

birer birer katılıyolar aramıza bebişler artık....

allahım sağlıcakla hepimizin kucağına almayı nasip etsin....

esmerin güzel haberini sağlık haberini aldık çok şükür, inşallah hülya ve bebeği de iyilerdir

ben ayazın halasıyım kuzenimin bebeği o çok şükür anne de bebekte iyiymiş ben ankaradayım onalr istanbulda dualarım onalrla...
Allah sizleride sağlıkla tamamına erdirsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…