2010 Ocak melekleri gelmeye başladı canlar

merhaba arkadaşlar dün bebeğimin doktoruyla görüştüm bebişim çok iyiymiş.kilo almaya başlamış hareketliymiş bir sağlık problemi sadece küvezde besliyolarmış.dünden beri biraz moralim düzeldi çok şükür.yarında bebğimin yanına gidecem ben aksaraydayım o kayseride tıpta yatıyor.yarın gidecem hastaneden çıkana kadar orada kalacam inş. uzun süre giremeyebilirim siteye ama mutlaka hber vericem size görüşmek üzere arkadaşlar dua edin desteğiniz içinde çok teşekkür ederim bu topiği açan arkadaşımada çok teşekkür ediyorum beni düşündüğü için saolsun.

hülya, benim ev ağzına kadar dolu birkaç gündür. nefes alacak durumum kalmadı..
az evvel salonda oturan 5 kişi kaldık, diğerleri yattılar.
fırsattan istifade, ben de hemen geldim bilgisayar başına.
merak ettim kızını ve seni... aklımdasınız hep inanki...

maşallah subhanallah... kızın iyiymiş, çok sevindim canım.
allahtan yardım temenni ediyorum meleğin için, senin için de sabır...
iyilik haberlerini bekliyorum. dualarımız seninle (annem, kayınvalidem ve anneannem de dua ediyorlar)

merhaba arkadaşlar dün bebeğimin doktoruyla görüştüm bebişim çok iyiymiş.kilo almaya başlamış hareketliymiş bir sağlık problemi sadece küvezde besliyolarmış.dünden beri biraz moralim düzeldi çok şükür.yarında bebğimin yanına gidecem ben aksaraydayım o kayseride tıpta yatıyor.yarın gidecem hastaneden çıkana kadar orada kalacam inş. uzun süre giremeyebilirim siteye ama mutlaka hber vericem size görüşmek üzere arkadaşlar dua edin desteğiniz içinde çok teşekkür ederim bu topiği açan arkadaşımada çok teşekkür ediyorum beni düşündüğü için saolsun.

maşallah kızına canım:nazar:bak büyüyor artık annesi çok şükür:Saruboceq:

güzel haberlerini bekliyoruz....

hülyaeyup inşallah daha da güzel haberlerini alıcaz bak bu kadar dua edildi herşey yoluna girecek bebeğine kavuştuğun haberlerinide alıcaz inşallah senden....

Hayırlı olsuna.s.Allah analı babalı büyütmek nasip etsin...
ınşallah sağsalim bebiş hastaneden çıkar ve evine gelir...

merhaba arkadaşlar dualarınızı eksik etmeyin bebişim hastanede yatıyor.daha bir kaç ayda yatarmış küçücük dğdu meleğim.

canım banim senin için çok zor biliyorum ama inan herşey yoluna girecek küçük bebekler daha çabuk toparlanıyorlar şimdi teknoloji de çok gelişti inşallah bebeğini biranönce kucağına alırsın dualarımız seninle

ay canım benim yaa
çook sevindim bitanem
kızını sağlıcakla evine götüreceksin inşallah
çok şükür rabbime:Saruboceq:

bende merak ediyorum giremiyor sanırım ordan nete ancak cafeden falan yazar sanırım.inş bir sorun yoktur büyüyordur bebişi..

hadi inşallah y. bebişin daha da iyi olucak tatlım. sen hep pozitif düşün. duaalrımız seninle canım. sen git bebişin seni hisseder. kiloları alıp tosuncuk olur inşallah. Allah yardımcınız olsun.

Insallah hersey yolundadir.Biz dogum yaptigimizda Hulya kizini bayagi büyütmüs olacak.Bu günlerde gececek Hülya dualarimiz seninle.

inşallah hayırlısıyla en kısa zamanda bebeğiyle berabere evine döner arkadaşımız..Allah bebeklerimizi zamanında hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin hepimize inşallah..

günlerdir sesi soluğu hiç çıkmadı bu hülyanın yahu.. merak ediyorum hakkatten.
nerelerde bu kadın? umuyorum her şey yolundadır..

esmeralda da dogum yapmış 1200 gram ayaz bulut dünyaya gelmiş kızlar..sevcan eklersin listeye..

Ayy çok şükür Allahıma...doğurdu kuzum sağlıkla...
Ararım birazdan da haber veririm size...

esmerim hayırlı olsun
sağlıkla büyüsün ayaz bey :Saruboceq:
beticim haberleri bekliyoruz bian önce

aaaaaaaa esmeralda damı doğum yapmış. sağlıkla büyütsün bebğini inşallah. herhengi bi problem yoktur inşallah. neden erekn doğum oldu acaba bilen var mı.

doğum yapanları tbrik ediyomrabbim sağlıkla büyütmelerini nasip etsin
benimde bebek yine aşağı indi sancılarım var drum büyük ihtimalle erken dünyaya gelcek dedi
yat dinlen ne kadar içerde tutabilsek o kadar iyi dedi

X