2010 Ocak melekleri gelmeye başladı canlar

esmeraldacım guzel haberlerını beklıyoruz..
hulyacım sızde ıyısınızdır ınsallah sızden de guzel haberler beklıyoruz.

esmeraldanın da dogum yaptıgını duyunca tuylerım dıken dıken oldu.
saglıkla kucagımıza almak nasıp olsun bebıslerımızı...

esmeraldacım sağlıklı güzel haberlerini bekliyoruz opuyorumnanaktan
Ayyy yavaş yavaş başladı doğumlar nasıl bir heyecan kapladı beni,belli bir zaman sonra hepimizin ismi teker teker işlenicek o listeye:eek: Sağlıkla inşallah:Saruboceq:

erken doğan bebeklere allah sağlık şifa versin,anneye babaya sabır direnme gücü..
ne kadar zorlu bir süreçtir o çok iyi bilirim..
allah yardımcınız olsun..

esmeralda, hülyaa güzel haberlerinizi bekliyoruz.. umarım en kısa zamanda bebişlerinizi kucağınıza alırsınız, dualarımız sizinle..

kızlardan bir haber yokmu??
bilgisi olan varsa yazarsa seviniriz

hülya larinda esmeralda larinda anne bebek iyi olmalarina cok sevindim. Acil sifalar diliyorum.Haberdar eden arkadaslarda tesekkürler.

Bu gün dogran olmadi mi? Bir süre sessizlik var galiba kiz geliyor :))Saka bi yana cok acele etmesin bebisler biraz daha dursunlar yerlerinde.Araligin yarisindan sonra her gün bi tebrik yapariz herhalde aceleye gerek yok.

evet heralde.. ben de 15 gün sonra falan bekliyorum artık, pıtır pıtır ''ben de doğurdum'' haberleri alıcaz gibi geliyor.
3-4 gün ortadan kaybolan kişiden şüphelenicez, bi bakıcaz hakkatten bi gelmiş, bebeği ile foto koymuş :)

az kaldı...
aylardır bekledik bekledik.. beklemekteyiz sabırla... az kaldı, finaller yaklaştı :)

allah hepimize sağlıcakla vakti zamanında doğum yapmak nasip etsin inşallah erken doğum yapan arkadaşlarında allah yardımcısı olsun inşallah bebişlerini sağlıcakla alsınlar kucaklarına

Yalel

:)))))))))))))))))) Benim günüm 19 ocak ama oglumda bi hafta gecirmisti buda sanirim gecirecek artik hepiniz dogrur gelirsiniz ben burda nöbet beklerim.9 Dogrurum sizden haber beklerken :)))

merhabalar sizleri tebrik ederim Allah ananlı babalı büyümek nasip etsin yavrularınızı.
bende 2009 ocak annesi olmayı beklerken 2008 aralık annesi olmuştum bebeğimin göbek kordonunda bir damar eksik olduğundan erken ve zayıf doğdu 36 haftalıkken 1600 doğdu.100 gramda ilk haftada verdi.çok zor zamanlar geçirdik.ailecek kimi gün üzüldük kimi gün ağladık.hiç kolay olmadı minicik ege'mizi büyütmek.bunları neden mi yazıyorum siz kaygılı 2 anneye moral olsun diye.çünkü benim bebeğim 11 aylık olmak üzere ve maşallah çok iyi neşeli ve sağlıklı.hergün bizi yeni öğrendikleriyle şaşırtıyor.hala akrenlerinden biraz zayıf ama bunada şükür.sağlıklı ya bu bize yetiyor.
lütfen sizde bebişleriniz için güçlü olun.Allah sağlık ve bol kilo verir inşallah kuzucuklarınıza.
sevgiler

bu arada umarım bebişlere anne sütü götürebiliyorsunuzdur.bu çok önemli ben hala emziriyorum meleğimi.anne sütü en güzelilaç onlara

Son düzenleme:
merhabalar sizleri tebrik ederim Allah ananlı babalı büyümek nasip etsin yavrularınızı.
bende 2009 ocak annesi olmayı beklerken 2008 aralık annesi olmuştum bebeğimin göbek kordonunda bir damar eksik olduğundan erken ve zayıf doğdu 36 haftalıkken 1600 doğdu.100 gramda ilk haftada verdi.çok zor zamanlar geçirdik.ailecek kimi gün üzüldük kimi gün ağladık.hiç kolay olmadı minicik ege'mizi büyütmek.bunları neden mi yazıyorum siz kaygılı 2 anneye moral olsun diye.çünkü benim bebeğim 11 aylık olmak üzere ve maşallah çok iyi neşeli ve sağlıklı.hergün bizi yeni öğrendikleriyle şaşırtıyor.hala akrenlerinden biraz zayıf ama bunada şükür.sağlıklı ya bu bize yetiyor.
lütfen sizde bebişleriniz için güçlü olun.Allah sağlık ve bol kilo verir inşallah kuzucuklarınıza.
sevgiler

Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin oğlunu
Sende zor günler geçirmişsin

Yalel

:)))))))))))))))))) Benim günüm 19 ocak ama oglumda bi hafta gecirmisti buda sanirim gecirecek artik hepiniz dogrur gelirsiniz ben burda nöbet beklerim.9 Dogrurum sizden haber beklerken :)))

:) seninki gecikmeli gelebilir yani demektir :)
bizler bir ön tecrübeye sahip değiliz, dolayısıyla tahminlemek çok zor.

ama benim de 30+1 bugün... 69 günümüz kalmış hayırlısıyla... nedense 9 aylık gibi de kocaman oldu şu göbüşüm... artık sabırsızlanmaya başladım...
aman ağzımdan yel alsın da, meleğim vakitli gelsin tabi ama....
o kadar çok hayallerim varki... ilk göreceğim anı, onu kokladığımı, bana baktığını boncuk boncuk, öpüştüğümüzü falan hayal ediyorum... meraktayım :)
senle ben bekleyeceğiz anlaşılan. benim günüm 1 şubat :))

bu arada umarım bebişlere anne sütü götürebiliyorsunuzdur.bu çok önemli ben hala emziriyorum meleğimi.anne sütü en güzelilaç onlara

allah yardımcınız olmuş, olmaya da devam ediyor.. ne mutlu nazlıcan. yavrunuzla bir ömür... mutlu huzurlu.. sağlıklı olun inşallah

Erken dogum yapan Annelere Allah sabir, ve güc versin. bebegini o kadar kücük ve savunmasiz görmek zordur tabi hele de hastanede yatmak zorunda kalinca anneler ayri bir üzülür heralde.

Benim de ilk bebegim olucak ins. hersey yolunda gitse bile insan korkuyor. Erken gelenlere Allah sabir versin.

ins. diger bebekler zamaninda gelir.

herkese merhaba bende 2009 ocak annesiyim doğum yapan arkadaşlara hayırlısı olsun diyrm..allah sabır dayanma gücü versin sizlere..bu günlerde geçecek azıcık dişinizi sıkmanız gerek..inş sağ salim alırsınız kucağınıza..

esmer'den çok cici haberler almışız maşallah.
bizim genel topiğe yazmış...
allah bozmasın inşallah, sağlıkla büyümekteymiş kuzucuk, hayırlısıyla haftaya emme çalışmaları yapmaa başlayacaklarmış...
ay çok duygulandım.

inşallah hülya'dan da iyi bi haber alırız yakın zamanda..
rabbim yardımcıları olsun valla.

kızlarrrrr bende doğum yaptım

çarşamba günü kontrolümüz vardı
suyum iyice azalmış dr riske atmayalıım dedi hemen doğumhaneye indim
kızım 28.11.09 16:45 de 1960 gr 46 cm sezeryanla doğdu
nida koyduk isminide
ben perşembe günü çıktım hastaneden
kızım hala küvezde çok şükür durumu iyi nefes almaktada sorun çekmedi serumla besleniyordu
dünden beride anne sütü vermeye başladılar yavaş yavaş sütü arttırıp serumu azaltacaklarmış
solunumu iyice normale dönmüş tamamen anne sütüyle beslenebilene kadar kalacakmış
muhtemelen 1 haftayı bulur diyorlar hergün gidiyorum 5 dk gösteriyolar

rüzgar'cım hayırlı olsun canım,bebişine de sağlıklı uzun ömürler diliyorum,umarım çok yakında bebeğinle birlikte evinize dönersiniz,kilosu ve boyu gayet güzel,nefes problemleri olmaması da çok güzel,diğer sorunlarıda en kısa zamanda düzelir ve güzel kızını kucağına alırsın inşallah canım,dualarımız seninle...:nazar::Saruboceq:

X