2010 Ocak melekleri gelmeye başladı canlar

canım hayırlı olsun
Allahım inşallah sağlıkla kucağına alıp hastaneden biran önce çıkıp evinize gelmeyi nasip etsin
kolay değil kesinlikle
Ama Allaha şükür sağlıklı minik olmasına rağmen çok şükür doğdu ve küvezde
küvezde büyüyen çok bebek var tatlım inşallah sizde sağlıkla çıkacaksınız oradan ne olur sıkma kendini üzme bebişin iyi olacak

canım hayırlı olsun..hiç moralini bozma inş.kucagında evine geleceksin ve resimlerini paylaşacagız daha..kendine ve kızına iyi bak...

merhaba arkadaşlar dualarınızı eksik etmeyin bebişim hastanede yatıyor.daha bir kaç ayda yatarmış küçücük dğdu meleğim.

ayyy inanamıyorum hülyacım dualarımız sizinle.yaa bizdedemi başladı doğum haberleri ayy çok sevindim

hiiii aman allahım yaaaaa
birden dehşet panik oldum. neden bilemiyorum...

hülya'ya çok büyük kolaylık ve sağlık-sıhhat diliyırum bebeği ile birlikte.

kaç haftalık doğdu acaba minnoş?

merhaba arkadaşlar dualarınızı eksik etmeyin bebişim hastanede yatıyor.daha bir kaç ayda yatarmış küçücük dğdu meleğim.

canım benim,
senin mesajlarını şimdi gördüm ancak.

allahım yardımcınız olsun inşallah. dualarımız seninle ve miniğinle.

bilmiyorum teselli olur mu ama, bişey anlatıcam.
ben kendim, 30 yaşımdayım şu anda. 30 sene evvel yani, 29 haftalık dünyaya gelmişim ben hülya. Bursa'da tıp fakültesinde olmuş her şey.
birçok sıkıntı yaşamışlar annemler elbette. ben de birsürü hastalık geçirmişim kuvezdeyken.
Velhasıl, şimdi kendim anne olmaya çalışıyorum.

Diyeceğim şuki, tee 30 sene evvelki teknoloji ile, şimdiki tıp teknolojisi çok farklı elbette. Hiç merak etme, gönlünü ferah tut, inan Allaha, güven bebeğine. O çok güçlü, emin ol. Zıpkın gibi bir bebek olarak alacaksın kucağına inşallah.

hülyacım daha yeni öğrendim doğum yaptığını, dualarımız seninle..
eminim en kısa zamanda sağlıkla kucağına alacaksın kızını, gör bak ne kadar çabuk toparlayacak..
inancını yüksek tut, sakın moralini bozma lütfen..

inanamıyorum birkaç hafta giremedim siteye neler olmuşakannehir
Hülyacım hayırlı olsun canım,inşallah meleğine çok yakında sağlıkla,mutlulukla kavuşursun canım,sakın moralini bozma,güçlü olmaya çalış,prematüreler çok güçlü oluyolar ve zorlu süreci atlatmayı biliyolar,dualarımız seninle canım...:Saruboceq:

canım dualarımız seninle. moralini bozma sakın, prematüre bebkler kendini daha çabuk toparlıyor, sonra normalleri geçiyorlar bile. atlatıcaksınız canım, bu günler anı olarak kalacak...

merhaba arkadaşlar dün bebeğimin doktoruyla görüştüm bebişim çok iyiymiş.kilo almaya başlamış hareketliymiş bir sağlık problemi sadece küvezde besliyolarmış.dünden beri biraz moralim düzeldi çok şükür.yarında bebğimin yanına gidecem ben aksaraydayım o kayseride tıpta yatıyor.yarın gidecem hastaneden çıkana kadar orada kalacam inş. uzun süre giremeyebilirim siteye ama mutlaka hber vericem size görüşmek üzere arkadaşlar dua edin desteğiniz içinde çok teşekkür ederim bu topiği açan arkadaşımada çok teşekkür ediyorum beni düşündüğü için saolsun.

çok şükür
dualarımız seninle canım,hepimiz iyi haberlerini bekliyoruz..

masallah masallah canim cok sevindim:))
iyi haberlerinizi bekliyoruzz canim

maşallh canım inşallah en kısa zamnda daha iyi toplar kilo alır düzelir bir an önce kavuşursun kızına tüm dualarımız seninle canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…