2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

atesi 38.5 olunca ee bide kusmaya baslayınca apar topar hastaneye götürdüm...
kulak ve boğaz iltihaplı üst solunum enf. dedi.. rabbim baska hastalık vermesin ama 2 ayda bir bıktım..ben cocuğu topalıyom hasta olup yine aynı mod..kilo vermiş..o önemli değil ama hasta olmasına cok üzülüyorum..
doktorun yanında da sar die kustu doktorda kusmaya cok meyilli zorla bile kusturuyo kendini dedi.boğazlar melisanın abuk sabuk boğaz sesleri cıkarmasından kaynaklıymış..

inek sütü ve kan ilacı vermemem de kan düşüklüğüne sebep olmus 11 olması gereken 10.7 cıktı.cok eksiklik değil ama kan ilacına baslamalıısn dedi 15 damla ....

ilk defa yanlız gittik hastaneye..kucağımda melisa ay bi,de kustu her yanumız kusmuk dağınık canta bi yerde ay ne perişanlıktı yaa... daha kahvaltı etmedim..ve daha bu kız sabahtan beri uyumadı..şimdi neşesi yerinde...
ama ben hiç antibiyotik vermek istemiyorum yaa

çok geçmiş olsun melisaya çabucak iyi olsun yanakistan bıdığı

merhaba kızlar nasılsınız
uzun bir aradan sonra nihayet bakabildim tekrar
çok yoğunum ben ya kendime hiç zaman ayıramıyorum
çalışmak ne kadar zormuş

evetttt çok zor bende aynen öyle hiçbirşeye vakit yok.hatta saçlarım uzun kestireceğim zaten artık oöyle süs püs hiç yapamıyorum tırnaklarımı hiç uzatmıyorum zaten bez değiştiriyorum diye içim kaldırmaz başka türlü.kendimi saldım iyicene ayy bende bunaldım bu ara çalışmak gerçekten zor ya

Hosgeldin Bagee, seninki kiz mi erkek mi adi ne?

iyi sağol posi sen nasılsın?yusuf nasıl*

ben de iyiyim iste, yusufun pesinden kosturuyorum, simdi yürüyüsten döndük. uyumadi artik disarda uyumuyor ayagimda salliyorum.

Son düzenleme:
kulak ve boğaz iltihaplı üst solunum enf. dedi.. rabbim baska hastalık vermesin ama 2 ayda bir bıktım..ben cocuğu topalıyom hasta olup yine aynı mod..kilo vermiş..o önemli değil ama hasta olmasına cok üzülüyorum..
doktorun yanında da sar die kustu doktorda kusmaya cok meyilli zorla bile kusturuyo kendini dedi.boğazlar melisanın abuk sabuk boğaz sesleri cıkarmasından kaynaklıymış..

inek sütü ve kan ilacı vermemem de kan düşüklüğüne sebep olmus 11 olması gereken 10.7 cıktı.cok eksiklik değil ama kan ilacına baslamalıısn dedi 15 damla ....

ilk defa yanlız gittik hastaneye..kucağımda melisa ay bi,de kustu her yanumız kusmuk dağınık canta bi yerde ay ne perişanlıktı yaa... daha kahvaltı etmedim..ve daha bu kız sabahtan beri uyumadı..şimdi neşesi yerinde...
çoook geçmş olsun canım..çabucak toparlar inş melisacık
saol mehlikacım......
evi toplamam lazım ama cok yorgunum..mutfak ağzına kadar...odalar hele perişan...carsaflar yastılar yorgan kusmuk içinde...süpürüp silmek yerine en iyisi ben bi yatayım...
iş güç hiç bitmez canım..sen yat enerji depolki melisama iyi bakabilesin..işi sonrada yaparsın
sabah yazmiştim ama hata verdi

mehlika,ceyce,juli çok geçmiş olsun...gerçekten yuregimiz agziimda yasıyoruz.....

delf,sana tesekkur ederim su tanana yı kerem çok sevdi:))altini bezlerken işeyarad"
selam canım..nbr
delf canım bunu bende görmüştüm ama 6 15 ay diyo..ege nasıl rahat sığıyomu içine..utku ayının :%120 üstünde olduğu için böyle şeyleri görmeden alamıyorum..
banyo konusunda bende çok dertliyim yoksa..son çare gidip plastikçiden normal bi sandalye aldım o da rahat yinede..bunun kadar olmasadakaydirigubbakcemile3
günaydın canım bu arada bravo keşke senin gibi olabilsem ama ben çok çabuk sinirleniyorum ve sesimi yükseltiyorum Urasa sonrada çok pişman oluyorum...dün diyorum ki apartmandakiler diyecekler delimi ne küçücük oğlanla habire kavga ediyor sürekli "oğlum gitme", "oğlum yapma", "Hayır Hayııır Hayıııırrrrrr"
canım ben çooook sabırlı bi insanım..eşime katlandığıma göre sabrın alası bende..o yüzden çok sinirlenmiyorum..sende rahat olmaya çalış hayır demek yerine o yaptığı şeyen onu uzaklaştırmaya çalış dikkatini dağıt..yoksa dediğin gibi hayırların arkası kesilmiyo
slm.bende ocak annesiyim.12 ocak 2010 doğum lu bir kızım var.salı günü ilk dişimiz çıktı.:)
hoşgeldin canım..hayırlı olsun dişiniz
selam millet günaydın herkezlere konulara şöle bii göz gezidrdim mehlika oferta ceyce rapunzel geçmiş olsun bacılar

mehlikacım sana büyük geçmiş olsun hemen saadaka ver bi fakire bi verdiğin karşı gelmiş allah bidaha yaşatmasın şimdi nasıl şişliği geçtimi
mehlika benim eşimde sıcağı çok seviyo çağan hapşırsa hemen bana baığıroy bende napıyım diyorum kombi yanaren tutuyo klimöayıda açıyo terlesede üşüyorum diyo adam lohusa karıdan beter artık kış boyu deli eder benii pöfff

julii tutku bende siz gibi çok dertliyim ama çağan son 15 gündür bölee önceden baba delisidi ayakta kim olsa giderdi yeterki adahh olsun ama bu aralar ben otursamda benden başkasına gitmiyo hani derlerya beni helaya mıçmaya yollamıyo diyo aynen o durumdayız biz çokbunaldım çokk şu saat oldu daha mutfağım toplanacak anca uyuttum şimdi mutfağımı toplıcam beni görmese iyi kötü gene bi en fazla 30 dakka duruyo ama beni gördüse yada sesimi duyduysa tamam daha olay bitiyo yırtıyo mıçını

dün akşam arkadaşlar vardı kadın gel diyo pis pis gülüyo kadına bana sarılıyo ilk başlarda hoşuma gidiyodu şimdi darallar geliyo babasınada bişey diyemiyorum adam alıyo aynı eskisi gibi ilgileniyo ama neyapsa dikkatini çekemiyo elleri havaya kaldırıp al beni diye ağlıyo offf offff yidi bu bebe benim ağır ömrümü

aynı beni anlatmışsın canım..tek farkımız biz hep böyleydik ama bu kadar aşırı değildi..adam bana değmeden uyuyamıyo ya kolumda yatıyo ya üstüme çıkıyo..bi şekilde temas etmesi lazım uyuması için

ecrin öğretmenim çok sağolun geçmiştede geçmiş olsun dileklerinde bulunan arkadaşlar sizde sağolun geçmişi okuyamadım.

julicim çok geçmiş olsun. öğretmenim delfin önerdiği ne o keremin beğendiği şey merak ettimkaydirigubbakcemile3

delf canım bunu bende görmüştüm ama 6 15 ay diyo..ege nasıl rahat sığıyomu içine..utku ayının :%120 üstünde olduğu için böyle şeyleri görmeden alamıyorum..
banyo konusunda bende çok dertliyim yoksa..son çare gidip plastikçiden normal bi sandalye aldım o da rahat yinede..bunun kadar olmasadakaydirigubbakcemile3
canım evt rahat sığıyor ege şu an 11500 kg ben 6 aylıktan beri kullanıyorum. dah da kullanırım gibi

ceyce cim:))

tapşin tapsiin tanana kerem gitsin hamama diyorum...

tutku
oyle hiçbitmiyor alinacaklar:))

kaydirigubbakcemile3:KK1:
bunuda alırsam eşim beni sepetler artık..ne çok masrafı var küçücük bebenin yaww..
alsammı acepeyvahedigeldismile

juliet sakın antibiyotik vermemezlik etme.komşumuzun oğlunun kulak zarı delindi annesi antibiyotik vermediği için ve şu anda sol kulağında %20 işitme kaybı var.iyileşmeyen boğaz iltihabı, orta kulak iltihabına sebep olmuş ve durumu şimdi böyle sol kulağını sürekli tıkıyorlar biraz büyüyünce ameliyat olacakmış.o yüzden antibiyotiği mutlaka ver ve şişeyi sakın yarım bırakma hepsini bitittir...ilaçtan sonra da bol su içir..

kız delfff şiddetle tavsiye ettiğin şeyi küvetim olsa kesin alardım :)))) ama bizim banyoya mıçımız anca sığıyo küvet sığmaz bendende şiddetli bi tavsiye gelsin size bacağınızın arasına alın öyle yıkayın çok pratik anam beni öle yıkarmış bende öle yıkıyorum çağanı:))) masrafsız kadının hali bi başka tabiiside

JULLİCİM çok geçmiş olsun canım bu mıyık bebeler kesin babalarına çekmiş biz hasta olmuyoz vallaha benim çağan aynı babası zırt bırt hasta oluyo şurubu içiyomu meloş çağan ağrı kesicide bile öğürür oldu allah yardımıcımız olsun bu bebelerle uğraşması çok zorlaştı yavv işi gücü bırak acık yatta uyu zaten yorulmuşun koşturmaktan evişi hep aynı yap yap aynı

ceyce cim
alkiş yaptiriyorum elleri ve ayaklari ile:))

altini açarken yapıyordum ki oyalansin ama baktim seviyor sıkıldikca yapıyorum

kızlar face e ekledim burayada eklim..
armelit kostum
çok güzel şeyler var.bayıldım..doğumgününde yaptırmak istiyorum böyle bişey..nasıl olur sizce

ya kızlarr dogum gunu pastalarina baktimda harika:))

siz ne dusunuyorsunuz
?beyazfirininkile cok hos geldi ama fiyatlar hep bpyle mi??size daha var tabi ama biz aralikta kutlayacagiz nasipse...

ya kızlarr dogum gunu pastalarina baktimda harika:))

siz ne dusunuyorsunuz
?beyazfirininkile cok hos geldi ama fiyatlar hep bpyle mi??size daha var tabi ama biz aralikta kutlayacagiz nasipse...

aynı konuyu açmışız canım..
bizimde aralıkta..sizden bi gün önce hatta :KK70:
ben viyadükte yaptırcam büyük ihtimalle..kıyafetiyle aynı yaptırmak istiyorum pastasını..bilmiyorum kafamda toparlim..fazla zaman yok çünkü

beyaz fırın kadıköy tarafının pastanesi,viyadükte pendik tarafınınkaydirigubbakcemile3
bende iki seferde düşüüyorum her ne kadar eşimin haberi olmasada aklinialirimsmile

slm.bende ocak annesiyim.12 ocak 2010 doğum lu bir kızım var.salı günü ilk dişimiz çıktı.:)
hoşgeldin bage benim oğlumda 11 ocak doğumlu 7 dişimiz var :))))))

rapunzel o tepkileri bende veriyorum bazen tahammülüm kalmıyo inan. sonra kendime kızıyorum ama napıyım. altını değiştirirken bi saniye durmuyo yerinde kaçmaya çalışıyo heryere bulaşıyo zaten büyük çişi zor temizliyorum bide o temizlerken kalkmıyormu gelde bagırma.

geçmiş olsun dileklerin için sağol fatmazehraa valla bu sabır kendini frenleme konusunda pek başarılı değilim ben

geçmiş olsun cnm,Allah beterinden saklasın,neyseki bişey olmamış,
burun tıkanıklığınızda kısa sürede geçer inş..
çok şükür canım, AMin sağol...

rapunzel geçmiş olsun...

sağol canımm

ben kusuyor deyince enfeksiyon olmasın diyecektim ama şimdi değildir boşuna canını sıkmayayım deyip sustum ilacını ver ihmal etme geçmiş olsun melisacığa

rapunzel canim ya çok hayir dememeye çaliş biliyorum kolay degil ama...

başbaşayken en çok sarfettiğim kelime :)) dikkat ederim canım sağol

ben de iyiyim iste, yusufun pesinden kosturuyorum, simdi yürüyüsten döndük. uyumadi artik disarda uyumuyor ayagimda salliyorum.
büyüdükleri nasıl belli benimkide asla uyumuyor evvelden evimizden anneme gidene kadar arabada uyurdu şimdi cin gibi gecede olsa dışarıyı seyrediyor arabalara bakışı var bitiyorum zaten gözünü kırpmıyor :)))

canım ben çooook sabırlı bi insanım..eşime katlandığıma göre sabrın alası bende..o yüzden çok sinirlenmiyorum..sende rahat olmaya çalış hayır demek yerine o yaptığı şeyen onu uzaklaştırmaya çalış dikkatini dağıt..yoksa dediğin gibi hayırların arkası kesilmiyo
boğa burcu en sabırlı burçmuş başak dırdırcı olurmuş sadece boğa çekermiş :))) etrafımda çok var başak-boğa evliliği senin eşinin burcu ne?
kız delfff şiddetle tavsiye ettiğin şeyi küvetim olsa kesin alardım :)))) ama bizim banyoya mıçımız anca sığıyo küvet sığmaz bendende şiddetli bi tavsiye gelsin size bacağınızın arasına alın öyle yıkayın çok pratik anam beni öle yıkarmış bende öle yıkıyorum çağanı:))) masrafsız kadının hali bi başka tabiiside

bende onunla birlikte duşakabine giriyorum bazen bastırıyorum ayakta oluyor ben oturuyorum çeşmenin altında yıkıyorum yazdan beri böyle yapıyoruz

X