2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bende böyle olmaısnı istiyorum tutku
yok valla bazen hoşuma gidiyo bu duru ama iş yaptırmayınca sinirleniyorum..al utkuyu ver melisayı o zamankaydirigubbakcemile3
herkese günaydın...
melisa dünden beri kusmaya basladı..midesi bulanıyo hep öğürüyor...
yinemi hastalık geliyor yaaa
geçmiş olsun cnm..sıcak bişeyler içir
ayy mehlikacım canım çook geçmiş olsun ya yok bişeyi dimi kocana söylememekle iyi etmissin.

keremde akşam sıralarken civciv oyuncağının üstüne kafa üstü düştü oyuncağın ayağı kırıldı kafasına battı kafası şiş çoook ağladı çook allahtan yarısı oyuncağın içine girmiş yoksa kafa delinecekmiş. birde bu olay olurken koca yanımdaydı keremde bana gelmeye çalışırken düştü off kızılca kıyametler koptu evde o ağladı ben ağladım. kıyamam yavrum gözyaşlarımı siliyor unuttu kendi ağlamasını bana sarılıyor öpmeye çalışıyor kafası hala şiş.olacak böyle kazalarda şu kocaların dırdırı olmasa
geçmiş olsun cnm ucuz atlatmışsınız..bende çok korkuyorum tv ünitesne tırmanıyo utku onunda çekmecelerinin köşeleri çok sivri bıçak gibi..allah korusun ya
çok kötü bir akşam geçirdim,eşim işe gitmişti,berili banyoda banyo yaptırırken düştü :gitme:
ağzı ve burnu kanadı,çok kan aktı,çok ağladı,burnu ve üst dudağı şişti:gitme:
ağlamaktan sesi kısıldı yavrumun,
sabah şişlikler inmişti,babasına söylemedim,söylesem birsürü dırdır eder..
sabah niye sesi kısık bunun diyor bana,kombiyi açtık,bir de ufoyu yakacakmışım yatarken,
ufoyu yaktın mı diyor,banyoda ve banyodan sonra üstünü giydirip uyutuna kadar yaktım zaten,
ev hamam gibi oluyor sonra,en ufak hastalık belirtisi olsa öksürse hemen ben suçlu oluyorummafoldumben
canım geçmiş olsun..allah korumuş kafayı falan vurmamış..
bende küvette yıkamaya korkuyodum utkuda aynı hareketleri yapyodu..küçük çocuklar için sandalyeler varya ondan aldım ona oturtuyorum önündede ben duruyorum daha rahat yıkıyorum öyle..aklında olsun cnm
günaydın arkadaşlar...

ahh mehlika çok üzüldüm yawrum yaaa kıyamammm çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun ama olacak tabi ufak tefek böyle kazalar :KK43:(( hakikaten banyoda durdurmak imkansız herşeyi tutmak almak istiyorlar eşine söylememekle iyi etmişsin zaten yeterince üzülmüşsün bir laf edip birde o üzerdi....

ben geçen hafta evde urasa yesin diye bişeyler hazırladım hem tepsiyi hem urası aynı anda taşıyamam diye bıraktım mutfakta odaya gidip gelen kadar çığlık koştum geldim çekmeceyi açmış elini sokup kapatmış parmaklar sıkışık ağlıyor hemen çıkardım çok şükür bişey olmamıştı
ah kıyamam o parmaklara..
günaydın kızlar kaanım iyi çok şükür
tamamen yürümeye gayret ediyor
2 adım atıp oturuyor

bizimki onu keşfedeli 2 ay felan oldu...
şu andana 2 adım atıp oturuyor hemen...
cesaret edemiyor tam..ama 2-3 adım atıncada nasıl mutlu oluyor nasıl...
bide artık ellerini bırakıp ayakta dururken dötünüde sallaya sallaya dans ediyo sıpam benim...

akşam aynen bende bu durumu yaşadım meyve dilimiliyorum elimde illa kucağıma gelcek merak edip mandalina istiyor veriyorum hemen yere atıp ellerini bana kaldırıyor alayım diye o sırada babamlaeşim telefonda konuşuyodu bende kaan ne istiyosun yeter diye kızınca babamda bana kızıyor telefondan.sempatiksalakcinni
aman dedim bişey demedik oğlunuza...kaydirigubbakcemile3
ben hiç kızamıyorum utkuya bugüne kadar hiç sesimi yükseltmedim...en büyük hatayı böyle yapıyorm zaten..kıyamadığımı anlıyo zaten yalandan ağlıyo sıpa..
kaanadamaşallah yürüyecek demekki az kaldı
günaydın arkadaşlarım nasılsınız?[QUOTE=*mehlikasu*;15604147]çok kötü bir akşam geçirdim,eşim işe gitmişti,berili banyoda banyo yaptırırken düştü :gitme:
ağzı ve burnu kanadı,çok kan aktı,çok ağladı,burnu ve üst dudağı şişti:gitme:
ağlamaktan sesi kısıldı yavrumun,
sabah şişlikler inmişti,babasına söylemedim,söylesem birsürü dırdır eder..
sabah niye sesi kısık bunun diyor bana,kombiyi açtık,bir de ufoyu yakacakmışım yatarken,
ufoyu yaktın mı diyor,banyoda ve banyodan sonra üstünü giydirip uyutuna kadar yaktım zaten,
ev hamam gibi oluyor sonra,en ufak hastalık belirtisi olsa öksürse hemen ben suçlu oluyorummafoldumben

canım çok geçmiş olsun
iyiki bişey olmamış tontiki nasıl tek banyo yaptryosun iyi cesaret maşllh kiloluda :nazar::nazar:
yinede hemen uyutmasydın gece

günaydın canım nasılsın

juli üzülme canım
benimide yapışkan gb yapışıyorda ne oluyor
hiçbir iş yapamıyorum
ve çalıştığım halde bu kadr düşkünse
evde otrsaydım ne olurdu bilmyorum
iyi yanları olduğu gb kötü yanları var taşımaktan kucağına almaktan bitkin düşüyorum
gece ağzım bi karış uyuyorum
iş yapmak ne kelime
dinlenmek ne kelime
orda babası otryor ona gitmyor illa benle oyna die bana gelyor bi müddet sonra emin ol artık çıldırma noktasına geliyosun onun için üüzlme
bence

aynı şeyleri ben yaşıyorum tutku,
artık sinrlerim bozuluyor
babası orda rahat tv izlyor git ona diyorum yok bana yapışıyor
bi müddet sonra yoruluyorum
babası oynatmaya çalışyor bana bakıp ağlıyor yalandan tabi
gözünden yaş gelmyor
sadece vızırtı ağlayak dediğini yaptryor bnde yakında çıldırmazsam iyidir
eşimle sürekli kavga ediyorum bü yüzden
birazda kendine bağımlı yap diye bu kız yüznden papaz oluyoruz
allahtan çabuk geçiyor hırsım sonra düşünyorum
şimdi buğlemi o mu diyor git annene yapış diye
düşünyorum
ama onlarda çok ilgilensin onlara yapışsınar
her sorumluluk bizde :eek:lmaz:
[/QUOTE]

aynen cnm ya çok sinir bozucu oluyo öyle yapışınca..eşimde bana gitmek istedikçe kızıyo kıskanıyo..o zaman hiç almak oyalamak istemiyo..aman ya bi çözüm bulmam lazım bu soruna

rapunzelcim gecmis olsun. e parmaklar minicik olunca her yere giriyor. durmuyorlar ki pesinden gezmek gerekiyor sürekli :emir_bebek:

poseidon,tutku,sinemis çook sağolun kızlar artık çoook çook dikkatli olmamız lazımmış bunu öğrendim akşam.

balıklama dalmışım konuya..selam kızlar günaydın herkese..
haftasonu ruhen çok yordu utku beni..
poseidon emdiği için ve ben ilk günden itibaren çok korumacı davrandığım için utku böyle..:sinifsinif:

ayy mehlikacım canım çook geçmiş olsun ya yok bişeyi dimi kocana söylememekle iyi etmissin.

keremde akşam sıralarken civciv oyuncağının üstüne kafa üstü düştü oyuncağın ayağı kırıldı kafasına battı kafası şiş çoook ağladı çook allahtan yarısı oyuncağın içine girmiş yoksa kafa delinecekmiş. birde bu olay olurken koca yanımdaydı keremde bana gelmeye çalışırken düştü off kızılca kıyametler koptu evde o ağladı ben ağladım. kıyamam yavrum gözyaşlarımı siliyor unuttu kendi ağlamasını bana sarılıyor öpmeye çalışıyor kafası hala şiş.olacak böyle kazalarda şu kocaların dırdırı olmasa

ayy kıyamam ona ben çok üzülüyorum ben siz anlattıkça valla kuzeyde aynı kafayı oraya butaya çarpıyor hatta geçen kaşının üstü morarmış akşam işten döndüğümde farkettim tabiki anneme soramadım ne oldu diye şimdi dır dır başlar yine bana söylenmeye diye.ne yapalım düşe kalka büyüyecekler tabi bizimde içimiz gidecek bu arada.

herkese günaydın...
melisa dünden beri kusmaya basladı..midesi bulanıyo hep öğürüyor...
yinemi hastalık geliyor yaaa

inşallah hastalanmaz canım ben artık 3 günde bir yıkama kararı aldım biraz psi oluyor ama hasta etmekten iyidir sanırım.

ahh canım yaaa sizede çok geçmiş olsun en zor zamanlar başlıyor artık Allahım beterinden korusun....

amin canımm hepimizin bebelerini korusun

ya bir sürü alıntı yapmıştım hepsi kaybolmuşşş ya...akannehir

çok yoğunum bir yandanda sizi takip etmeye çalışıyorum atladığım birşeyler olabilir ara ara bakmaya çalışıyorum çünkü 4 gün fuardaydık acayip yoruldum resmen canım çıktı eve çok geç gittim evim batmış durumda ayyy bayılıcam ya ben kaça bölünsem acaba şaşırdım.oğlumla bile 1-2 saat görüşebiliyoruz.canım yavrum beni görünce yapmadık şımarıklık bırakmıyor.bu hafta nerdeyse istifa etmeyi düşündüm yani o kadar canımdan bezdimm offff.

Oferta işinden memnun değilsen el altından araştrsana canım
daha rahat bi iş bulabilrsin belki

günaydın herkese
mehlika ceyce rapunzel julii çok geçmiş olsun bebişlere allah korusun hepsini .artık peşlerinden koşuyoruz resmen akşam misafirliğe gittik dakika yerinde durmuyo bıraksam heryeri karıştırmaya çalışıyo ne yediğimden içtiğimden nede misafirlikten bişey anladım evimden çıkmasam inanın daha rahat ederdim.
arkadaşlar zehra artık ona hazırladığım yagsız tuzsuz şeyleri sevmiyo yemiyo biz ne yersek ondan istiyor bende artık kendimize pişirdiklerimizden yediriyorum ona sesini çıkarmıyo seve seve yiyor. busabah bi melemen yiyişi vardı görmeyin. makarnayı bamyayı çok seviyo aslında işime geliyo bizimle ne olursa yiyor. sizler hala özelmi hazırlıyorsunuz.

rapunzelcim gecmis olsun. e parmaklar minicik olunca her yere giriyor. durmuyorlar ki pesinden gezmek gerekiyor sürekli :emir_bebek:

sağol canım hiç sorma valla 2 kere prizin deliklerine parmakları sokmaya çalışırken yakaladım acilen emniyetini almam lazım o prizlerin

balıklama dalmışım konuya..selam kızlar günaydın herkese..
haftasonu ruhen çok yordu utku beni..
poseidon emdiği için ve ben ilk günden itibaren çok korumacı davrandığım için utku böyle..:sinifsinif:

günaydın canım bu arada bravo keşke senin gibi olabilsem ama ben çok çabuk sinirleniyorum ve sesimi yükseltiyorum Urasa sonrada çok pişman oluyorum...dün diyorum ki apartmandakiler diyecekler delimi ne küçücük oğlanla habire kavga ediyor sürekli "oğlum gitme", "oğlum yapma", "Hayır Hayııır Hayıııırrrrrr"

bende katılıyorum sinemise mesai saatlerin evli çocuklu bir bayan için çok fazla çok yıpranırsın daha yolun başındasın en güzeli başka bir iş aramak

slm.bende ocak annesiyim.12 ocak 2010 doğum lu bir kızım var.salı günü ilk dişimiz çıktı.:)

rapunzel o tepkileri bende veriyorum bazen tahammülüm kalmıyo inan. sonra kendime kızıyorum ama napıyım. altını değiştirirken bi saniye durmuyo yerinde kaçmaya çalışıyo heryere bulaşıyo zaten büyük çişi zor temizliyorum bide o temizlerken kalkmıyormu gelde bagırma.

selam millet günaydın herkezlere konulara şöle bii göz gezidrdim mehlika oferta ceyce rapunzel geçmiş olsun bacılar

mehlikacım sana büyük geçmiş olsun hemen saadaka ver bi fakire bi verdiğin karşı gelmiş allah bidaha yaşatmasın şimdi nasıl şişliği geçtimi
mehlika benim eşimde sıcağı çok seviyo çağan hapşırsa hemen bana baığıroy bende napıyım diyorum kombi yanaren tutuyo klimöayıda açıyo terlesede üşüyorum diyo adam lohusa karıdan beter artık kış boyu deli eder benii pöfff

julii tutku bende siz gibi çok dertliyim ama çağan son 15 gündür bölee önceden baba delisidi ayakta kim olsa giderdi yeterki adahh olsun ama bu aralar ben otursamda benden başkasına gitmiyo hani derlerya beni helaya mıçmaya yollamıyo diyo aynen o durumdayız biz çokbunaldım çokk şu saat oldu daha mutfağım toplanacak anca uyuttum şimdi mutfağımı toplıcam beni görmese iyi kötü gene bi en fazla 30 dakka duruyo ama beni gördüse yada sesimi duyduysa tamam daha olay bitiyo yırtıyo mıçını

dün akşam arkadaşlar vardı kadın gel diyo pis pis gülüyo kadına bana sarılıyo ilk başlarda hoşuma gidiyodu şimdi darallar geliyo babasınada bişey diyemiyorum adam alıyo aynı eskisi gibi ilgileniyo ama neyapsa dikkatini çekemiyo elleri havaya kaldırıp al beni diye ağlıyo offf offff yidi bu bebe benim ağır ömrümü

bende katılıyorum sinemise mesai saatlerin evli çocuklu bir bayan için çok fazla çok yıpranırsın daha yolun başındasın en güzeli başka bir iş aramak

başka iş arıyorum kızlar ama yokkk malesefffffffffff
ya bana uygun olmuyor yada ben onlara
bakalım allah büyük

ceycesağol cnm,size de çook geçmiş olsun,ben eşime söylesem bizim evde de kıyamet kopardı,
zaten ben çok üzüldüm bir de eşim üzerdi,biz istermiyiz yavrularımıza bişey olmasını,
insanın canından can gidiyor,onların canı bir acısa bizimki bin acıyor..

çok şükür bişey yoktu parmaklarda baya ağladı...
daha iyiyiz burnumuzda hafif tıkanıklık kaldı o yüzden ememiyordu bile çok kötü bişey şu tıkanıklık temizletmiyorda damla damlatmak ızdırappp neyse iyiceyiz şimdi sağol canım
geçmiş olsun cnm,Allah beterinden saklasın,neyseki bişey olmamış,
burun tıkanıklığınızda kısa sürede geçer inş..

günaydın arkadaşlarım nasılsınızcanım çok geçmiş olsun
iyiki bişey olmamış tontiki nasıl tek banyo yaptryosun iyi cesaret maşllh kiloluda :nazar::nazar:
yinede hemen uyutmasydın gece

sağol cnm,
canım banyoda küvetine oturtuyorum,küvetin tıpasını açıyorum bir yandan döktüğüm sular akıyor,
önceden otururdu ayağa falan kalkmaya çalışmazdı,son zamanlarda başladı ,
hiç rahat durmuyor,ayağa kalkmaya çalışıyor,kafayı sarkıtıyor..
bundan sonra tek yıkamıcam,eşimin evde olduğu zamanlar yıkıcam..
aklıma geldi acaba uyutmasam mı diye,ama tam uyku vaktiydi ve emip uyumak için sabırsızlandı,
meme teselli yeri,iç çeke çeke emdi,
bir de kafasını vurmadığı için uyumasında sakınca yoktur diye düşündüm..

gecmis olsun canim. haklisin esinin tavrini sen daha iyi bilirsin gaha da gerginlik cikacaksa hic söyleme daha iyi. gecmis olsun canim. ins. böyle kazalar olmaz bi daha.
benimki de küvetinden kalkmaya calisiyor. tek basima zor yikiyorum. ben de daha dikkat ediyim o zaman.
bizimki 9 aylik hala disten eser yok. kizlar disi cikmayan tek bebe benimki mi?
çok sağol cnm,çok dikkat et,
berilin dişi de geç çıktı cnm,çocuktan çocuğa değişiyor,genetikle alakalı..

Son düzenleyen: Moderatör:
canım geçmiş olsun..allah korumuş kafayı falan vurmamış..
bende küvette yıkamaya korkuyodum utkuda aynı hareketleri yapyodu..küçük çocuklar için sandalyeler varya ondan aldım ona oturtuyorum önündede ben duruyorum daha rahat yıkıyorum öyle..aklında olsun cnm
[/B][/COLOR]
sağol cnm,çok şükür kafayı vurmadı..
ben de araştırayım sandalyeyi,küvet çok tehlikeli olmaya başladı artık..

günaydın herkese
mehlika ceyce rapunzel julii çok geçmiş olsun bebişlere allah korusun hepsini .artık peşlerinden koşuyoruz resmen akşam misafirliğe gittik dakika yerinde durmuyo bıraksam heryeri karıştırmaya çalışıyo ne yediğimden içtiğimden nede misafirlikten bişey anladım evimden çıkmasam inanın daha rahat ederdim.
arkadaşlar zehra artık ona hazırladığım yagsız tuzsuz şeyleri sevmiyo yemiyo biz ne yersek ondan istiyor bende artık kendimize pişirdiklerimizden yediriyorum ona sesini çıkarmıyo seve seve yiyor. busabah bi melemen yiyişi vardı görmeyin. makarnayı bamyayı çok seviyo aslında işime geliyo bizimle ne olursa yiyor. sizler hala özelmi hazırlıyorsunuz.
sağol cnm,beril de bizim yediklerimizden istiyor ama bir kaç lokmadan fazla yemiyor,
öylesine tadıyor,doyumluk yemiyor yani..

X