2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ceyce yok bekar olan gelcek burda tek herkes memlekete gitti o da dun geldi bugun iş başı yaptı ben çagırdım ne yapcak tek başına evde burda yeriz dedim de şimdi ne yapcam onu dşnüüyorum maşallah çok düşkün bogazına ne versen yer..severim böyle insanları:)

heeee yiyen insandan korkmayacan şekerim sen pratik karısın vesselam anında donatırsın masayı. karar verirsen söyle menüyüde akşama banada uyarsa bende yapayım bende neyapacağımı bilemedim.

:nazar: kız anne sütüyle böyle olduysa ek gıdaya geçme sen derim ben sana sempatiksalakcinni

he tek anne sütü alii,sütüm yarayi demekki,
ek gıdaya tadımlik geçecüz,bu akşam elma suyu vermeyi düşünüyorum 2 çay kaşığı,
bakalım sevecek mi,çok heyecanlıyım bu arada ek gıdalara geçeceğimiz için..
beril artık biz yemek yerken rahat bırakmıyor bize bakıyor mızırdanıyor o da yemek istiyor sanırım,
dün akşam ayran içiyordum bardağı dayadım az ağzına deydi,
çektikten sonra elini uzatıyor tekrar istiyor az daha içirdim ben de,
bardakla su içirdim içebiliyor ama suyu pek sevmedi çok az içiyor..

doğru dion kız en çapkın benim oğlan üzerine tanımam şimdiden kızları mıncıklamaya başladı bile anasının memesini istemez milletin memelerini sıkar dün reziletti zaten beni nikaha gittik güzel süslü püslü kız gördü sırıtık ona gitcem diye can atıo kız da onu görünce kucağına aldı mecburen direkt kızın askılısında memesinin görünen bölümünü sıkmaya başladı kızda seni çapkın seni dio hemen aldım kucağından babasınında hoşuna gitti çapkın oğlum dio bilion ağzının tadını dio bizde kesin keremi koca çook azgınken yaptık sonuç bu oldu

oyyy ne guldum sana besmelesiz yaptın bebeyi şimdi dert yan:)))

oyy oyyy kesin canım oldu öyle bişeyler adamın azgın zamanına geldik herhalde çook kovalayacaz gibi gözüküyo kızları evden.

ecrin evde tavuk ve mantarın varsa mantarlı tavuk yap

kırmızı ve yesil biber birde köri ekle
fırından cıkartırken üstünede kaşar
oyy canım cekti...

juli nasıl yapıon kızım onu tarifinide versene.

ceyce etli yapıyorum onu
önce dana etini kendi suyunu cekene kadar pişiriyorum
sonra soğan yesil ve kırmızı biber atıp karıstırıp kapatıyom..
tepsiye küp küp doğradğım patttisleri ve tencereyi boşaltıyom
1 kasık zeytin yağı koyuyorum...
2 bardak su
salca domates
köri
doğru fırınaaaaaaaaazemuszemus

he tek anne sütü alii,sütüm yarayi demekki,
ek gıdaya tadımlik geçecüz,bu akşam elma suyu vermeyi düşünüyorum 2 çay kaşığı,
bakalım sevecek mi,çok heyecanlıyım bu arada ek gıdalara geçeceğimiz için..
beril artık biz yemek yerken rahat bırakmıyor bize bakıyor mızırdanıyor o da yemek istiyor sanırım,
dün akşam ayran içiyordum bardağı dayadım az ağzına deydi,
çektikten sonra elini uzatıyor tekrar istiyor az daha içirdim ben de,
bardakla su içirdim içebiliyor ama suyu pek sevmedi çok az içiyor..

MAŞALLAH YARAMIŞ YARASIN BERİLİME CANIM BAŞLA BAŞLA GEÇ KALMA OZAMAN ALIŞMASI DAHA ZOR OLUOMUŞ.BÜYÜDÜM BEN ANNE ARTIK BANA DA MAMA VERİN DEMEYE GETİRİO BICIRIK.

laa bu benim kaynıma çerez niyetine olur:)))
mercimek çorba
türlü
pilav
karışık kızartma
közlenmiş yogurtlu biber
kadayıf yada başka bi tatlı yapcam.
ancak yeter ona:)

ECRİNCİM BU BİR KİŞİYEMİ BEN TOPLU MİSAFİR ALIMLARINDA ANCAK BUKADAR BOL ÇEŞİT YAPARIM SAĞLAM YİYOMUŞ SENİN K.BİRADERDE CANIM. BENİM KOCA HAYATTA ALIŞIK DEĞİLDİR BÖYLE BUKADAR ÇOK ÇEŞİDE YAPSAM ADAM ŞAŞIRIR NOLUOZ ÖLCEZMİ FLN DER MAZALLAH ALIŞTIRMAMAK LAZIM.kaydirigubbakcemile3

çağan uyudii ben acık evimi toparliim pohhh aldı başını nereye bulsa oraya girri:KK43:(((
oğlumada çorba attım ocağa bugün kabak patates yicek atuk diyete sokacam:)
ben gelene kaa arkamdan atmayın zatii çağanın uykusu en fazla 40 dakka 45 olmadı daha:KK43:

sağolun kızlar çok zor gerçekten geçen hafta yazmıştım topiğe çapada yatıyor die .behçet hastalığından yattı orda enfeksiyon kapmış 1 haftada çiğerleri paramparça olmuş 1 hafta önceki filmle 1 hafta sonrai film arasında dağlar kadr fark var inanamadık makinaya bağlandı 2.günü kalbi durdu çalıştrdılar 6.günüde yine durmuş çalıştrmadılar.allahım o kadr ağladım ki ben bile o kadr üzüldüm ki annesi mahvoldu yıkıldı cuma namazıyla kalktı babası o kadr metanetliydiki oğlumu damat edeceğim beyaz gömlek verin dedi tabutun üstüne kendi beyaz gömlek giydi .yıkıldım allahım kimseyee böyle acı vermesin rabbim mekanını cennet eylesin .aksilk evde misafrm var buğlem öksüryor.her uykudan kalkışta havlu mendil koyuyorum terini alsın die bugün kontrolü var babası götürecek bakalım ne diyecek.buğlemin çiğerlerinde bişey yokmuş ama boğazında balgam varmış

Allah anasına babasına sabır versin. tahmin bile edemiyorum canlarının acısını :1no2:

esmercim hoş geldin bu arada gezdin gezdin geldin.ayaz nasıl oldu?

anasının tatilini yedi iyileşti. :çok üzgünüm:

ya kızlar bişey soracağım sizin bu sezeryan bölgeniz hala uyuşukmu? benim uyuşuk yaa nezaman geçecek acaba yada sadece benimkimi böyle kaldı.

ben şu sonuca ulaştım doğumda aldığı kiloyu veren ve zayıf olan arkadaşlarda biir uyuşukluk kalmamış demekki benim yağ oranı yüksek olduğundan göbeğim kımıl kımıl kalmış sempatiksalakcinni

alla allaaa
benim göbeeem dümdüz hatta içe dönük olacak kadar düz ama gene de uyuşuk.
bak kıllandım şimcik sempatiksalakcinni

esmer hoşgeldin fotoları gördüm ne guzel gezdin tozdun.bu 6.hastalık ne yaw bilmiyorumkismile.

kızamık, suçiçeği gibi döküntülü bulaşıcı ateşli bir hastalık işte.
hee buluşmadikiler panik olmasın bulaşır mı diye, bulaşmaz.
kuluçka devresi ateş çıkmadan önceki 15 günmüş.
geldiğimizde ayaz'ın ateşi bitmişti bile, ertesi günde döktü zaten.

kızlar naber nasılsınız ben çok fenayım çağan hala aynı 2 gecedir emzirmicem diye azmettim uyandıkça kalktım gezdirdim şuan belimden evin içinde sakat gibi geziyorum çağanı dün gece sadece bi sefer emzirdim 12de yattı sabah 6ya kadar 7 sefer uyandı ne zinco ne fitil nede anasonlu rezene tın demedi çağan beye aa beni çökertmeyi başardı sanırım
birisi hindistan cevizimi ne demişti okududum ama kimin yazdını şuan kafam toplamıyo bu hindistane cevizi ufak ceviz gibi kabuklu sert bişiymi onu öncelerde az az rendeleyip vermiştik ama ufaktı daha ozaman 2 aylık flaan gene alıyım bakıyım doğru şeyden bahsediyosam hee erenin annesidi erene iyi geldi o yazmıştı ben osramadan çağan azdıdı unuttum gitti sorada

nan cadıı ankarada hep seni andım, hep sana dua ettim allah bu gacının yardımcısı olsun deyi.
zırlak ayaz hep ağladı, uyumadı, hep kucaktaydı sıtkım sıyrıldı.
çağandan tek farkı hiiç yemek yemedi bu sürede.
zormuş anacım huysuz bebe valla.

kargo geliyor değil mi bugun ???:))sositososito

ne kargosu bana da gelsin kargo

esmer döndün demek ayaz nasıl oldu iyileştimi

yess anasının tatilini zehir etmek iyti geldi herife

esmer hoşgeldin yazmayı unuttum sana kaç günüdr bnde yokum işler birkmiş nasıl geçti tatilin

sağol canım. kötüydü tatil yaa, çok yoruldum, işe gelmek için dakika saydım vallahi :bbo:

bişey soracağım siz bebişlerinize gece uyarken uyandırıp besliyormusunuz? ben artık akşam 11-12 gibi besliyorum sonra bişey vermiyorum sabaha kadar iyimi yapıyorum bilemedim ama dr.muz artık gece beslemelerini bitir demişti bana

cıkks uyandırma, acıkırsa uaynır.
dinleme kimseyi sen.

esmerim biçim biçim nasıl geçti kız tatilin gezengeç karı peşine takılırım diye demiyonda hiç ankaraya gidiyom diye ora benim memleket kızım ben orda doğdum büyüdüm naberr kıskanç haset smilee kendisi evden çıkamayan gezeni tatile gideni kıskanan smilee:KK43:(( ühühühühühü

olm bi davul çalmadığım kaldı ankaraya gidiyorum diye, nerenle okuyon sen burayı.
samsunda da var tanıdık ama ona gelemem olmaz a.s

en komik bebe ayaz

neresi komik oğlumun yavv
gayet ciddi pozları bilem var :dilcikar:

esmerrr iş var diyon topiklere resim ekliyon iki klaf edek gel::))

olm 1 haftadır beynimi yediler foto diye, önce onları hallettim iş arasında şimdi de buraya geldim yavv

ceyce etli yapıyorum onu
önce dana etini kendi suyunu cekene kadar pişiriyorum
sonra soğan yesil ve kırmızı biber atıp karıstırıp kapatıyom..
tepsiye küp küp doğradğım patttisleri ve tencereyi boşaltıyom
1 kasık zeytin yağı koyuyorum...
2 bardak su
salca domates
köri
doğru fırınaaaaaaaaazemuszemus

ayy canım çekti kız yapayım bari bu akşam takriben kaç saat sürer hazırlanması ve pişmesi? patateslerin üzerinemi döküosun hazırladığın eti.

cok kolay ceyce önce eti koy tencereye o suyunu salıp cekene kadar
diğer malzemeleri hazırla fırında 40 dk pişirdim...

cok kolay ceyce önce eti koy tencereye o suyunu salıp cekene kadar
diğer malzemeleri hazırla fırında 40 dk pişirdim...

sağol canım bu akşam deneyeyim ben bunu ağzımın suyu aktı. opuyorumnanaktan

kız esmer ayaz sana resti çekti desene bu tatilde heyyytt ana otur oturduğun yerde demeye getirdi bebe ben babamı isterim onun gününü kutlamadan çıktık yollara götür beni babama bir an önce demeye getirio canım tabi anlayabilen anaya. delikafadulden laelaelaelaelae

muhahahahah esmer karısı sen kaşındın kargoyu sana yolluyorum muhahhahahaha
uyuz karı demek ankaralarda beni andın hee afferin saaaa
kız demek samsunda tanıduk var emme gelemem hıyar disem ayıp oluuu nese demeyim ben gene ben neciyim kadın burda bacı değilmiyik tiisif ederim sen gel bana vallaha başım üstünde yatırırım kaldırırım ben seni bacımm ayıppsın samsunu egzerik birlikte kucamda şifirliğimizi yapar yeme içme sen nasıl istersen daha napiiimmm allahtan bela isteme gel diim daha ne diim
bu arada kargon yarına kalmaz gelüü
delf hadi sen yırrtın esmer daha hevesli çıktı

cıkks caydım istemiim kargoyu neyim.
zaten kargıcu çağanı istanbula getirene kadar uygun bir cami avlusuna bırkır bence :roflol:

olm çalışmayacaktım varya tüm şehirleri sıradan geçirirdim ben.
emme kısa bir süre için bu Ayaz bebesiylen değil seyahate tuvalete bile gitmemeye karar verdim.
şehir dışına çıkınca içine bişey kaçıyo bu bebenin :bbo:

ceyce;
baba derdine yansın. özledim özledim diyordu şimdi kendisi oğluylan sağlık ocağı yolunda
aşı olmaya götürüyor Ayaz'ı. Akşam kesin bana postalar çok ağlıyor bu bebe diye :KK1:

X