2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

cıkks caydım istemiim kargoyu neyim.
zaten kargıcu çağanı istanbula getirene kadar uygun bir cami avlusuna bırkır bence :roflol:

olm çalışmayacaktım varya tüm şehirleri sıradan geçirirdim ben.
emme kısa bir süre için bu Ayaz bebesiylen değil seyahate tuvalete bile gitmemeye karar verdim.
şehir dışına çıkınca içine bişey kaçıyo bu bebenin :bbo:

ceyce;
baba derdine yansın. özledim özledim diyordu şimdi kendisi oğluylan sağlık ocağı yolunda
aşı olmaya götürüyor Ayaz'ı. Akşam kesin bana postalar çok ağlıyor bu bebe diye :KK1:

kız ne aşısı bu 7.ayda ? iyileşti dimi senin sıpa.

kızlar üzüm veriliyomu bebekelre dün ben üzüm şeftali kiraz karışımı verdimde

canım bizim dr. tadımlık olarak kiraz ve karpuz yasaklı meyve kavun kivi çilek az yemesini önerdiği muz (kabızlık yapıo) onun dışında bütün meyveleri yiyebilir demişti.

cadalız biizm doktor birtek kivi ve cilek verirken dikkar et dedi onuda verme demedi genede
sadece veridkten sonra gözettle didi ama ben vermedim.
coğu meyveleri veriyorum ben hergün değişik arada kokteyl yapıyorum:içelim:

kızlar sizin bebeler bişiler söylüyomu bizimki 2 gündür dede dede adaaa diee baırıyo bunları bilinçlimi yoksa bilinçsizmi dii acaba ama resmen dede diye baırıyo ama nezmaan kamerayı açsam susuyo kalıy hıyarr çaktırmadan çekmek nasip olmadı henüz

kızlar sizin bebeler bişiler söylüyomu bizimki 2 gündür dede dede adaaa diee baırıyo bunları bilinçlimi yoksa bilinçsizmi dii acaba ama resmen dede diye baırıyo ama nezmaan kamerayı açsam susuyo kalıy hıyarr çaktırmadan çekmek nasip olmadı henüz

bizimki arada annniiiiiyyyy diyor:KK3:

bugün o kadr yoğundum ki yeni bitti işim mesaimde bitmek üzere zaten kafam kazan gb oldu hiç burayada bakamadım
buğlemin huyu öyle değiştiki resmn cadı oldu kucağa alıştı kurduğum düzen hepsi gitti gece uyanmayan kız sürekli uyanmaya başladı .hem öksürektün uyuyamıyor hemde kuzenine taktı aklı ondamı neyse uykuya dalamıyor onu görünce susuyor kahka atıyor .çok değişti bu gecede bi ağlama mızmızlık diz boyu yanıma aldım sarıldı elimi attı yüzüme totosunuda babasına döndü öyle uyudu
ben eşime bu gece sen bak demiştm oda diyor sen bana ne kadr bak de dur kız seni istyor kaç saattir ne çektim keşke baştan yanına verseydim diyor

feyzacım allah sabır versin vallaha en iyi seni ben anlarım inşallah hemencik iyileşir eski düzenine döner buğlemcik
bende bugün çağana kabak patates haşladım yedirdim atuk diyeteyyiz:)

feyzacım allah sabır versin vallaha en iyi seni ben anlarım inşallah hemencik iyileşir eski düzenine döner buğlemcik
bende bugün çağana kabak patates haşladım yedirdim atuk diyeteyyiz:)

sağol canım inş döner kalabalık olunca sevindirk oldu benim kız bende bu 1 haftadır çorbayı bıraktım iş güç çocuğu ihmal ettim.çağanda maşallh çağan yani diyetlk nazar değmesin

ben geldim:) birazını yaptım yemegin..ayris öyle agladıki ben içerdeyken bişi oldu sandım koştum deli yaw ters dönmüş uykusu gelmiş ona kıayamet koparıyormuş.verdim biberonu agzına aldı gözler kapandı:)))bu kız uykusu gelince yıkıyor ortalıgı ya ne uykucu.
kavun yasakmı ben verdim bi kaç kez:)

bende bugun kabak havuç patates yaptım irmik ekledim ama daha yedirmedim vercektim az önce uykusu gelmiş hanımın biberon istedi uyudu.görüntüsüde bi tuhaf zaten sevmem böyle çorbaları zavallım beninm:)

ceyce yemekteyiz eskişehirde sende katılsaydın ya izlerdik:)

hee katılayımda millet açlıktan beni yemeye kalksın zaten güzel güzel yemek yapanlardada yemeği bırakıp birbirlerini yiyolar.bayağı ünlenirdim kız beceriksizlikten sempatiksalakcinni keremide oturturdum kızların kucağına o onları mıncıklarken bende adamları paralardım. kaydirigubbakcemile alsanaalsanasmile

selammmm
benim canavar uyanamadan hem bişeyler atiştirim hem de size bakim dedimmm

benimk,n,n duzeni huyu suyu degişti,diş yeride yara gibi sanrim diş geliyor.
sizinde keyifler iyidir umarim

X