2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

dün ben bütüüüünn gün mutfak işi yaptım. buzluğa bir sürü yemek yapıp attım. 5 demet taze nane ayıkladım kurutulmak üzere masaya serdim.
artık 1 ay girmem bir daha mutfağa :KK1:

ayy gene bebek bakıcı ilanı vereyim.
bakırköy ve civarında bebek bakıcısı arayan var mı?
çok çok iyi tanıdığım biri bakacak bebek arıyor. 1 hafta öncesine kadar baktığı bebeğin ailesinin tayini çıktığı için şehir değiştirdiler ve başkasını arıyor şu anda.

esmer ne yemegi yaptın:)
sen bi şirket kur bence bakıcı ile ilgili işi paraya dök komisyon neyim:)
çorba türlü börek tatlı bitti.geriye az bişi kaldı..bende sigara böregi sarıp buzluga attım köfte yapıp attım ben giidnce yesin kocik.

mücver, muhtelif çeşitli dolmalar -yaprak hariç- karnıyarık, taze fasulye, nohut, bir de tavuk haşlayıp didikledim çorbada pilavda kullanmak üzere, onları poşetledim.

valla şu bakıcı işini ticari yapsam. ankarada, istanbulda uygun fiyatlı referanslı bakıcılarımız bulunur diye :KK1:

esmerrrrr hosgeldinn ayaz daha iyiymiş sevindim.benimkide tatilde ve sonrasinda çok değiştiii...

bu arada bravo dokturmussunuz ben bebe uyumadan bisey yapamiyorum:S
neyse iyi olsunda onlar yapmimm nolacak:))

ya kızlar benim midem bulanıyor bi kaç gundur neden acaba regl oldum ama acep hamilemiyim ki:)

cadaloz
biz Eren'e sab simplex de verdik ama işe yaramamıştı bizde.
Bizde en çok işe yarayan muskat cevizi(hindistan cevizi) oldu.
Allahın nimeti işte
O cevizden kazıyıp her mamasında veriyodum 1 çay kaşığı
Çok güzel rahatlatıyodu, gazını çıkarıyodu
Sen denedin mi cevizi?

ulenn sevcanım gökselim senmi yazdıdın bu cevizi yaa herfie aldıracam kızlara sordum ama tık cevap yazan olmadı 2 saatir arıyom nihayetinde buldum ogün tam senin iletiyi okurken çağan çığlık atınca kalkmıştım bilden elektrikler gittidi o arada öle unuttum gitti senden duydum bunu bu akşam eşime aldırıcam inşallah şifa verir yavrıma

ya kızlar benim midem bulanıyor bi kaç gundur neden acaba regl oldum ama acep hamilemiyim ki:)

sanmam adet olmuşun hamiel değilsindir muhtemelen üşütmüşündür reçeteyi yaıyorum az gez muhahahahah belkimde hamişlesindir üstüne görmüşündür onu sen bilin kız sen tatile gidiinde herifin gelmiiimii anam nekadan iyi kocelerinizi var ölee benimki beni salmıyo biyere uyuz neolcek baka gene çok kızdım şimdi eşime:KK43:

esmer ne yemegi yaptın:)
sen bi şirket kur bence bakıcı ile ilgili işi paraya dök komisyon neyim:)
çorba türlü börek tatlı bitti.geriye az bişi kaldı..bende sigara böregi sarıp buzluga attım köfte yapıp attım ben giidnce yesin kocik.

mücver, muhtelif çeşitli dolmalar -yaprak hariç- karnıyarık, taze fasulye, nohut, bir de tavuk haşlayıp didikledim çorbada pilavda kullanmak üzere, onları poşetledim.

valla şu bakıcı işini ticari yapsam. ankarada, istanbulda uygun fiyatlı referanslı bakıcılarımız bulunur diye :KK1:

vay beee kizlar siz bunlari yaparkene sizin bebelere kim bakiyo akannehir

mrb kızlar,
ben daha ne yemek yaptım ne de yedim,
çok acıktım,eşim geç gelecek,önceden kalma az bişey patates yemeği vardı,
makarna suyu koydum şimdi,
beril daha yeni uyudu,

oyy beril geri uyandı,tekrar emziriyorum,
ben ne zaman karnımı doyuracam pekicokacimcoook
neyse o karnını iyice doyursun da sık uyanmasın..

X