2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

yaa bu kadar değildi uyumuyodu ama şlöle 2 saate bir acık emip uyuyuyo geri böle bas bas ağlamıyodu 1 haftadır çıırıyo resmen delirtiyo beni

hahahaha muhhahahaha ühühühühü vahvaha hlime vahvah vah bizim doktorda aynını dedi ama ben çok fedakan bebeğinini kilodan düşmemsini isteyen bi anne olduğum için sen gibi yapmıyom kızımmmmm hep emziriyom hiç memeyi ağzından çıkarmıyom maksat çağanım kilodan düşmesinakannehir:gitme::gitme::1no2:
yeterr uyumuka istiyorum bendee yaaaa allah o kocamı taş etmesin yapa yapa bana azman yaptımuş kızım olsa belkim uuslu hanım hanımcuk oludu babası yapılu mikrop azman çıktı bunun babasıda bölemiş uyumamzmış hiç ben melenk gibi sabaha kaaa uyurmuşum gürhan bana bu babaya çekmişşş ühühühühhh

ZATEN BİLİYORUM ŞEKERİM SEN ÇAĞANI KIRKPINARA HAZIRLAMAYA ÇALIŞIYOSUN GÜREŞÇİ OLARAK.sempatiksalakcinni KIZ SİZ BU ÇAĞANI YAPARKEN NASIL BİR ORTAMDA TEMELİ ATTINIZ BİRAZDA ONU DÜŞÜN BAKEM ORTAMDAN DOLAYI GERGİN BİR TEMEL ATMA TÖRENİ DÜZENLEMİŞDE OLABİLİRSİNİZ :lepi: laelaelaelaelae BEBEDE ONUNDA GERGİNLİĞİ OLABİLİR sempatiksalakcinni

ZATEN BİLİYORUM ŞEKERİM SEN ÇAĞANI KIRKPINARA HAZIRLAMAYA ÇALIŞIYOSUN GÜREŞÇİ OLARAK.sempatiksalakcinni KIZ SİZ BU ÇAĞANI YAPARKEN NASIL BİR ORTAMDA TEMELİ ATTINIZ BİRAZDA ONU DÜŞÜN BAKEM ORTAMDAN DOLAYI GERGİN BİR TEMEL ATMA TÖRENİ DÜZENLEMİŞDE OLABİLİRSİNİZ :lepi: laelaelaelaelae BEBEDE ONUNDA GERGİNLİĞİ OLABİLİR sempatiksalakcinni

:roflol:
hacı bunlar besmelesiz yapmış
hatta ve hatta kesün serhoş falandılar sempatiksalakcinni

yooookk çok sakinnn bir gecediii bir gecede olduğu için eminim stres sıkıntı gam gasevet bişicik yoktuu vallahh karambola geldüüü hatta ben hamileyim diyi otudum ağladum olamaz diy sanurum sen beni istemedin ahanda ben varım diii:KK43:((ü
juliii poh atmiyoom o zatenn pohhh
enlere gelince en yaramaz en obez en minkop en ana düşmanı en beni yiyen en ıkındak en tatlu eme yaramaz çağn geriside sizinküleee:)))

benim en'lerim bildigim kadarıyla:)
en yaramaz çağan tabiki:)
en gazlı çağan
en uslu ayris utku
en dombii çağan,buglem,utku,vildan beyza,demir
en güleç nur,
en güzel göz gözde,sueda
en komik bebe ayaz
en saçlı demir,ali
en guzel dudak esra35 demir:)
en erkek gibi kız bebe ayris melisa beril
en kız gibi erke bebe utku
en hareketli nur,
aklıma gelenler bunlar.

en gazlı çağan
en uslu ayris utku
en güleç nur,
en güzel göz gözde,sueda
en komik bebe ayaz
en saçlı demir,ali
en hareketli nur,
aklıma gelenler bunlar.

muahahahaaa enlere bakkk:KK43:(((((((((( ühühühüüüü

en gazlı çağan
en uslu ayris utku
en güleç nur,
en güzel göz gözde,sueda
en komik bebe ayaz
en saçlı demir,ali
en hareketli nur,
aklıma gelenler bunlar.

beril de dombili 5 aylık kilosu 9 kiloakannehir
üstelik son ay hasta olduğu için fazla kilo alamamasına rağmen,
maşaallah deyin kuzuma haa:nazar:

gönülün oğlunun gözleri de çok güzel,bir de ülker yıldızınındı sanırım bebişlerinin fot. olduğu sitede vardı onun da gözleri çok gözeldi maşaallah diyelim..
bir de kız gibi oğluşlara esranın demiri de ekleyebiliriz,erkek güzeli maşaallah..

ona sırıtık denmez cehal :mymeka:
en capkın diyeceğsun yerimseniben

doğru dion kız en çapkın benim oğlan üzerine tanımam şimdiden kızları mıncıklamaya başladı bile anasının memesini istemez milletin memelerini sıkar dün reziletti zaten beni nikaha gittik güzel süslü püslü kız gördü sırıtık ona gitcem diye can atıo kız da onu görünce kucağına aldı mecburen direkt kızın askılısında memesinin görünen bölümünü sıkmaya başladı kızda seni çapkın seni dio hemen aldım kucağından babasınında hoşuna gitti çapkın oğlum dio bilion ağzının tadını dio bizde kesin keremi koca çook azgınken yaptık sonuç bu oldu

akşama kaynım yemege gelcek ne yapcam off...

neyapacan kız kaynına şu hamile olan eltücüğünmü gelecek?

cadaloz ben anlamam kızım temelde bişey yapmışınız siz çağan adediğin gibi ağladıysan anam sen şimdiden boşuna ağlama ben gelince seni ananı ağlatacam demeye getirmiş ve ağlatıyorda kaydirigubbakcemile3

beril de dombili 5 aylık kilosu 9 kiloakannehir
üstelik son ay hasta olduğu için fazla kilo alamamasına rağmen,
maşaallah deyin kuzuma haa:nazar:

:nazar: kız anne sütüyle böyle olduysa ek gıdaya geçme sen derim ben sana sempatiksalakcinni

gönülün oğlunun gözleri de çok güzel,bir de ülker yıldızınındı sanırım bebişlerinin fot. olduğu sitede vardı onun da gözleri çok gözeldi maşaallah diyelim..
bir de kız gibi oğluşlara esranın demiri de ekleyebiliriz,erkek güzeli maşaallah..

katılıyorum sana ekle bunlarıda kız ecrin

doğru dion kız en çapkın benim oğlan üzerine tanımam şimdiden kızları mıncıklamaya başladı bile anasının memesini istemez milletin memelerini sıkar dün reziletti zaten beni nikaha gittik güzel süslü püslü kız gördü sırıtık ona gitcem diye can atıo kız da onu görünce kucağına aldı mecburen direkt kızın askılısında memesinin görünen bölümünü sıkmaya başladı kızda seni çapkın seni dio hemen aldım kucağından babasınında hoşuna gitti çapkın oğlum dio bilion ağzının tadını dio bizde kesin keremi koca çook azgınken yaptık sonuç bu oldu

:roflol::roflol:

en çapkın kerem ve burak,
burakta buluşmada rengarenkin kızını götürüyodu yaa

Son düzenleyen: Moderatör:
ceyce yok bekar olan gelcek burda tek herkes memlekete gitti o da dun geldi bugun iş başı yaptı ben çagırdım ne yapcak tek başına evde burda yeriz dedim de şimdi ne yapcam onu dşnüüyorum maşallah çok düşkün bogazına ne versen yer..severim böyle insanları:)

oyyy ne guldum sana besmelesiz yaptın bebeyi şimdi dert yan:)))

X