2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

sakarya karasu sende gel..kızlar gelmek isteyen varsa eşiyle gelebilir ciddiyim misafir hane var ayrı daire kalabilirsiniz..
oooo beles tatil buldum :KK1:
valizimi topliyim ben de delikafadulden
cadaloz Allah yardımcın olsun cnm,şu gaz sorunundan bir kurtulsaydınız,
cnm metsil kullanmışmıydın,metsil bizde biraz işe yaradı,ama günde 1 defa değil 3-4 kez 8'er damla damlatınca ancak işe yarıyor,
kızlar bişey soracam,siz bebişlerinizi besledikten sonra gazını çıkarıyor musunuz?
berilin gazını hala ben çıkarıyorum,sırtını sıvazlıyorum,pıtpıtlıyorum öyle çıkarıyor,
gazını çıkarmadan yatırırsam rahatsız oluyor hemen uyanıyor..

ben gazini cikarmiyorum ama beslendikten sonra oturttugumda ya da ayaga kaldirdigimda büyük adamlar gibi gaz cikariyor.

Kizlar demin yusufu yastigin üstünde ayagimda sallayarak uyuttum, gittim baktim dönmüs yüzüstü olmus tekrar geri dönemeyincede kaderine razi olup öyle uyumus kaydirigubbakcemile3

ben berilin bebekken emzirme esnasında 5 kez gazını çıkardığımı bilirim,
emerken gazı geliyordu ememiyordu ağlıyordu..
şimdi bile arada gazı geliyor emzirmeye ara verip gazını çıkarıyorum öyle devam ediyorum,
ya 6 aylık oluyor hala gazdan kurtulamadık hala gazını ben çıkarıyorum..

posi ciddiyim bak sen nezama gelcen ben muhtemelen temmuzun 20 sine kadar orda olcam buyur gel eşinle.deniz 300 metre falan eve yakın.ayrı daire ne ararsan var:)

bebişlerimizin enlerini yazacak olursak
en gazlı bebek :1-çağan
2-beril
en melek;uslu;bebek:ayris
en tombik bebek:1-utku
2-çağan
en yanakistan bebek:melisa
...........

cnm metsil kullanmışmıydın,metsil bizde biraz işe yaradı,ama günde 1 defa değil 3-4 kez 8'er damla damlatınca ancak işe yarıyor,
kızlar bişey soracam,siz bebişlerinizi besledikten sonra gazını çıkarıyor musunuz?
berilin gazını hala ben çıkarıyorum,sırtını sıvazlıyorum,pıtpıtlıyorum öyle çıkarıyor,

ben çıkarmıyorum artık canım. kendi hallediyor

ecrincim gidiyorsun ha nihayet yazlığa off off benim yerimede iki kulaç at kız denizde..

cadaloz kız bu çağan anan varkende böylemiydi yoksa sadece garazi sanamı?

mehlikacım gaz fln çıkarttığım yok kendisi zaten hareket ederken çıkartıyor.

bişey soracağım siz bebişlerinize gece uyarken uyandırıp besliyormusunuz? ben artık akşam 11-12 gibi besliyorum sonra bişey vermiyorum sabaha kadar iyimi yapıyorum bilemedim ama dr.muz artık gece beslemelerini bitir demişti bana

kızlar hızınıza yetişemiyorum bugün benim sıpa durmuyo ecrin oralar çok güzel bizim yerimizde gez anacım karadeniz sularına dikkat sinemis kim vefat etti bilmiyorum ama başın sağolsun cnm semiham 3-4 gün geçer sıkma tatlı canını bide senin stresini almasın kuzucuk

bişey soracağım siz bebişlerinize gece uyarken uyandırıp besliyormusunuz? ben artık akşam 11-12 gibi besliyorum sonra bişey vermiyorum sabaha kadar iyimi yapıyorum bilemedim ama dr.muz artık gece beslemelerini bitir demişti bana

kendisi uyanmazsa ben uyandırmıyorum cnm

esmer hoşgeldin yazmayı unuttum sana kaç günüdr bnde yokum işler birkmiş nasıl geçti tatilin
canım başınız sağolsun şimdi okudum nasılsın iyimisin
metsilden 3 şişe devirdik biz anacım ya napıyım bilemedim artık gitti belim bu kadar kötüolunca evi ocağı terkedesim geldi bugün anneme gşidicem ama bu çağanla otobüslede gidilemzki rezil eder beni 1.5 satte normal arabamızla giderken bile uyumuyo adam vallaha bilmiim
ha bir de cadı biraz daha sık emzirmemeyi dene işe yaramıyor diye vazgeçme hemen,
zamanla alışır belki çağan,şuan sık kalkmaya alıştığı için alışkanlıktan ötürü kalkıyor olabilir,zamanla kalkmamaya alışır belki..

vazgeçmiyorum mehlikacım şimid 1 saatir balkonda eyledim 2.5 sat oldu öle emzirdim önce anasonlu rezenesini verdim şimiddie yanımda yürüteçte ama gece bi görsen varya biyerine iğne batırıyolar sanarsın öyle bağırarark ağlii takımızı dayadı haftasonumuz zehir oldu gene
kız ecrin tiissf ederim çağan ağlak diye beni davetetmiyosun demi yazlığınıza çok tiisif ederim
delf kargo aşırı bağırdığı için geri getüdü çağanı ben elden teslim etcem sana
esmerim biçim biçim nasıl geçti kız tatilin gezengeç karı peşine takılırım diye demiyonda hiç ankaraya gidiyom diye ora benim memleket kızım ben orda doğdum büyüdüm naberr kıskanç haset smilee kendisi evden çıkamayan gezeni tatile gideni kıskanan smilee:KK43:(( ühühühühühü

acıkmıyorsa uyandırmana gerek yok
bizde 2 saatte bir kalkardık ama ek gıdaya gectikten sonra azaldı

aşağı yukarı 9-10 gibi yatıyor gece 12 de ve 03.00 civarları kalkıp emiyor. sabah 7-8 gibi kalkıyor. ama yakında gece 3 kalkmasını bitircek galiba az emip geri yatıyor..

acıkmıyorsa uyandırmana gerek yok
bizde 2 saatte bir kalkardık ama ek gıdaya gectikten sonra azaldı

aşağı yukarı 9-10 gibi yatıyor gece 12 de ve 03.00 civarları kalkıp emiyor. Sabah 7-8 gibi kalkıyor. Ama yakında gece 3 kalkmasını bitircek galiba az emip geri yatıyor..

ayy ne bileyim ben uyuyo diye oralı olmuyorum aman uysun yeterki dr.muzda gece yemelerini bitir dedi zaten acıkınca çığlık çığlığa uyanıyorda çevremdekiler daha ufak o gecede ihtiyacı var sen uyandır onu diyorlar annemde bırak uyusun oda bir gıda sakın uyandırma diyo uff bu insanlarda çook kafamı karıştırdı canım onlar a ne sannki çocuğu aç yatırıormuşum gibi davranıolar bana hayret bişeyler yaaa

ecrincim gidiyorsun ha nihayet yazlığa off off benim yerimede iki kulaç at kız denizde..

cadaloz kız bu çağan anan varkende böylemiydi yoksa sadece garazi sanamı?
yaa bu kadar değildi uyumuyodu ama şlöle 2 saate bir acık emip uyuyuyo geri böle bas bas ağlamıyodu 1 haftadır çıırıyo resmen delirtiyo beni

hahahaha muhhahahaha ühühühühü vahvaha hlime vahvah vah bizim doktorda aynını dedi ama ben çok fedakan bebeğinini kilodan düşmemsini isteyen bi anne olduğum için sen gibi yapmıyom kızımmmmm hep emziriyom hiç memeyi ağzından çıkarmıyom maksat çağanım kilodan düşmesinakannehir:gitme::gitme::1no2:
yeterr uyumuka istiyorum bendee yaaaa allah o kocamı taş etmesin yapa yapa bana azman yaptımuş kızım olsa belkim uuslu hanım hanımcuk oludu babası yapılu mikrop azman çıktı bunun babasıda bölemiş uyumamzmış hiç ben melenk gibi sabaha kaaa uyurmuşum gürhan bana bu babaya çekmişşş ühühühühhh

benim uyandırmama gerek kalmıyor 3 saatte bir beslenmek için uyanıyor..

canım benim de drum istemiyor kesinlikle gece beslenmesini. bana 12 de kaldır besle dedi. valla ben uyandırıp beslemedim şimdiye kadar tesadüf 1-2 kere kalkttı yedi gene saat 4 te ee eee ee dedi. ama bazende belli olmuyor deliksiz uyuyor anlamadım gitti. neyse işin özü ben özellikle kaldırmıyorum canım

cadaloz zuhahah puhahaha :roflol: cok komiksin
melenk gibi bebeye poh atisin
cok ayup cok...

gecende uyuz bi arkadasım bağa didiki gece emzirdiğim zaman bi işe yaramazmış
bi yayar sağlamazmış :uhm: doğrumukiiii

X