2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ayça süründür iyice aklı başına gelsin..pahaalı bir hediye aldırmadan da barışma:)))

alkisalkisalkis:roflol:

allah seni ne yapmasın emi, ne güldüm bu lafına:):roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:alkisalkisalkis delikafadulden
allah beni taş etmesin top etmesin loplop et etsin:)))
Bak kesin ondan cadoloz çok sağlam açmış çağanın ağzını kapat kapatabilirsen keşkem şöyle orta kilolu birini bulsaydın sempatiksalakcinni

nekadar kanaatkar gelinsin sen 600 liracık olanı değilde daha uygun olanına baksaydın belki alırdı kadıncağız.sen yanmış eti yedir kadına sonrada 600 liracık oto koltuğu ist e

kız karenımı yardılar aha tombik beben dediler bi baktım en tombik hemşire almış bunu kucana durun demeye kalmadan ben hatırlamıyom gerisini ama harbi kiloludu ilk alan hemşire zaar bu kilolu bunu ben alam dedi muhahahahhaha

slm cnm valla daha yeni girebildim sonunda ...sempatiksalakcinni
o bana sırnaşıyor ama ben hiç yüz vermiyorum:dilcikar:
çok kırıldım ben o gün ona.. evlendiğimizden beri bu derece kavga ettiğimizi hatırlamıyorum.:1no2:
ama yakındır ya barışmam..biraz daha burnu sürtsünaklinialirimsmile
ben kızımın odasında yatıyorum yataş kanepe almıştım iyiki de almışım
.

oh cnm ne güzel valla...anneciğinin yanında olmanın tadını çıkar:lepi: oh günlerinin keyfini sür...
uÇAk kalkarken ya mama ver emsin ya da emzir...kulakları öyleyken fazla etkilenmez..

ooo pamuk hoşgeldin cnm....hihoyyyt
oy ne olmuş rüzgar egeye....uyumuyormuymuş...diş olabilir mi cnm acaba...
bnm ece de öyle mızmızlaştı gece uykusu tuhaf oldu dişleri patladı...alttan 2 tane çıktı üsttende geliyor şimdi...
maşallah ege
ye herşeyi yiyor demek:nazar:
bnm ece hanımda çok şükür yiyor bir problemimiz yok...:nazar:
çok tUzlu şekerli salçalı baharatlı verme bunlar uykusuzluk huzursuzluk yapabilir...
oyyy özlettin kendini cnm ya...

uçak bilgisi iyi oldu bende napim diye sorucaktım kulakları ağrımasın diye
hoşbulduk canım benim bende çok özlüyorum walla bi totoşumu kaldırıpta açmaya üşeniyorum pc ege bey çok yaramaz walla anamı ağlatıyo büyüdükçe kudurmaya başladı uykuya dalarken çok fena oldu ya görsen acırsın halime daldıktan sonra problem yok uykusu güzel düzenli taki uyuyana kadar
yok canım vermiyorum zaten baharatlı tuzlu çok salçalı şeyleri ben normalde tarhanayı salçayla yapardım mesela oda yiyo diye domatezle yapıyorum dikkat ediyorum yani şükür sorunumuz yok senin kızda incileri gelmiş he maşallah ya benimkininde gelse iyice sertleşti alttaki yerleri 3.ayından beri dişlerini kaşımaktan helak oldu hayırlısıyla bi gelseydi de hepimiz kurtulsaydık kendi canınada bizede yazık walla büyütmek çok zor allah yardımcımız olsun
bu 2011 ocak anneleri ne baktım ay kıpırdamaya başlasınlar ya şudur budur diyolar çok güzel heyecanları var aynı bizler gibi bende içimden çıkınca görürsünüz anyayı konyayı demekten alamıyorum walleeesempatiksalakcinni

çağanın yürüteçteki videosunu çektimdekodum şimdii gene yalnış oldu sanırım uzun olanını koydum bakın bebeme benim bebemkilolu değel :)))

kaydirigubbakcemile3
hoşbulduk canım benim bende çok özlüyorum walla bi totoşumu kaldırıpta açmaya üşeniyorum pc ege bey çok yaramaz walla anamı ağlatıyo büyüdükçe kudurmaya başladı uykuya dalarken çok fena oldu ya görsen acırsın halime daldıktan sonra problem yok uykusu güzel düzenli taki uyuyana kadar
yok canım vermiyorum zaten baharatlı tuzlu çok salçalı şeyleri ben normalde tarhanayı salçayla yapardım mesela oda yiyo diye domatezle yapıyorum dikkat ediyorum yani şükür sorunumuz yok senin kızda incileri gelmiş he maşallah ya benimkininde gelse iyice sertleşti alttaki yerleri 3.ayından beri dişlerini kaşımaktan helak oldu hayırlısıyla bi gelseydi de hepimiz kurtulsaydık kendi canınada bizede yazık walla büyütmek çok zor allah yardımcımız olsun
bu 2011 ocak anneleri ne baktım ay kıpırdamaya başlasınlar ya şudur budur diyolar çok güzel heyecanları var aynı bizler gibi bende içimden çıkınca görürsünüz anyayı konyayı demekten alamıyorum walleeesempatiksalakcinni[/QUOT

valla aynen bende diyom göreceksiniz anyayı konyayı diye söylüyorumkaydirigubbakcemile3
aynı uykuya geçm sorunu bizde de var....bilmiyorumkismilebir ağıtla geçiyoruzki...
eskiden sallardım ayağımda hemn uyurdu...şimdi tövbe....:1no2:
kucağımda pışpışlaya pışlaya ancak....o da tabi ağıtla...
sonunda pes ediyor uyuyor...emziği de eskisi gibi tutmuyor...

benim kız yürüteçle dolanıyor odada vızır vızır geziyor :eek:evi aradım bugün gelen eltiminoğlu yani kuzeniyle oynuyormuş kahkaha atıyormuş yürüteçle peşinden gidiyormuş benim kız çok beter hemende arkadaş ediniyor aynı annesi kaydirigubbakcemile3

benim kız yürüteçle dolanıyor odada vızır vızır geziyor :eek:evi aradım bugün gelen eltiminoğlu yani kuzeniyle oynuyormuş kahkaha atıyormuş yürüteçle peşinden gidiyormuş benim kız çok beter hemende arkadaş ediniyor aynı annesi kaydirigubbakcemile3

maşallah bugleme demek annesi gibi hee oyy ne guldum sana..buglemi hayal ettimde öyle koştururken yürüteçte maşallah:)

maşallah bugleme demek annesi gibi hee oyy ne guldum sana..buglemi hayal ettimde öyle koştururken yürüteçte maşallah:)

ayakta duracak hanfendi yatmada yok en fazla 20 dk tutuyoruz geri indiryoruz tıs tıs ederk yoruluyorda erir biraz yata yata şişti zaten
.vallaha ben gittiğim her ortamada çok çabuk kaynaşırım arkadaş olurum çekinmem konuşurum
hastane,çarşı,gezme heryerde bi arkadaşım vardır

kaydirigubbakcemile3
bu 2011 ocak anneleri ne baktım ay kıpırdamaya başlasınlar ya şudur budur diyolar çok güzel heyecanları var aynı bizler gibi bende içimden çıkınca görürsünüz anyayı konyayı demekten alamıyorum walleeesempatiksalakcinni[/QUOT

valla aynen bende diyom göreceksiniz anyayı konyayı diye söylüyorumkaydirigubbakcemile3
aynı uykuya geçm sorunu bizde de var....bilmiyorumkismilebir ağıtla geçiyoruzki...
eskiden sallardım ayağımda hemn uyurdu...şimdi tövbe....:1no2:
kucağımda pışpışlaya pışlaya ancak....o da tabi ağıtla...
sonunda pes ediyor uyuyor...emziği de eskisi gibi tutmuyor...
anlayabiliyorum canım çok zor benimki kucakta asla uyumuyo şimdi yine salıncağında sallayıp uyutmaya çalışıyorum bu aralar ayaktatada sallanmak istemiyo napıcaz bilmiyorum walla
pamuk nereye gidiyorsunuz tatile...

kemere amara wing resort var canım geçen senede oraya gitmiştim çok memnun kalmıştık çocukla ilk tatil bildik biyere gitmek en iyisi seneye başka yerlere kaçarız artık egede büyümüş olur

:icecream:

ay feyza e tatlıdır o şimdi....
bende daha üşendiğimden ayarlayamadım yürüteçin yüksekliğini...şuana sadece ayağı yere değiyor ama tam değil...bayılıyor ya üstündeki oyuncaklara falan...ben evi silerken izliyor beni...

:nazar:

kaydirigubbakcemile3
anlayabiliyorum canım çok zor benimki kucakta asla uyumuyo şimdi yine salıncağında sallayıp uyutmaya çalışıyorum bu aralar ayaktatada sallanmak istemiyo napıcaz bilmiyorum walla

kemere amara wing resort var canım geçen senede oraya gitmiştim çok memnun kalmıştık çocukla ilk tatil bildik biyere gitmek en iyisi seneye başka yerlere kaçarız artık egede büyümüş olur

evet orayı duymuştum cnm kuzenim gitmişti balayına...
çok güzel bir yermiş duyduğuma göre....
bize tatil çıktı didimde ama ben gitmeyecem iptal ettirdim zaten kavga ettim kocaylaalsanaalsanasmile
biraz yazlığa gitmeyi düşünüyorum ama araya mutlaka bir tatil sokacam:nazar: görürü oooo

bize tatil çıktı didimde ama ben gitmeyecem iptal ettirdim zaten kavga ettim kocaylaalsanaalsanasmile
biraz yazlığa gitmeyi düşünüyorum ama araya mutlaka bir tatil sokacam:nazar: görürü oooo

gitseydin değişiklik olurdu niye iptal ettin hayırdır niye kavga ettin ciddi bişeymi

kız niye gitmiyon beleş tatil çıkmış allah seni taş etmesin niye kavgalısın sen kocanle madem gitmiyon ben gidem ozaman yazık ziyan olcek canım tatilldelikafadulden

feyza nick değişmiş bende kim bu diyorum maşallah buğleme bizimkide kendi kendine biraz daha öğrense oynamayı başka çocukların peşine gitse off büyüsünler artık walla

feyza maşallah buğleme kaynanana söle güzel yeekler yapsın not vericem ona:))

oo kaynanama bi kahvaltı masası hazırladım sorma bayıldılar yumuldular yemekleri akşamtan yaptım dolaba evi tertemizdi ben çıkarken pek iyiydi ben toplarım kolileri sen işine bak diye uğurladı beni sevindirk oldu

bi fıkra var ya bi çift evleniyor
ilk gece sabahı kocası güzel bi kahvaltı hazırlıyor:asigim:
eşi uyanıyor seviniyor ohh diyor yaşadım artık kahvaltıya bak
kahvaltı bitiyor yiyorlar
karısı teşkkür ediyor böyle bi kahvaltı hazırladığı için
eşide rica ederim bundan sonra her sabah böyle isterim örenk olsun diye hazırladım diyor:dilcikar:

bu fıkra gibi bende herşeyi hazırladım örnek oldsun ben çalışıyorum hergün böyle hazırlasınlar bana:roflol:

oo kaynanama bi kahvaltı masası hazırladım sorma bayıldılar yumuldular yemekleri akşamtan yaptım dolaba evi tertemizdi ben çıkarken pek iyiydi ben toplarım kolileri sen işine bak diye uğurladı beni sevindirk oldu

bi fıkra var ya bi çift evleniyor
ilk gece sabahı kocası güzel bi kahvaltı hazırlıyor:asigim:
eşi uyanıyor seviniyor ohh diyor yaşadım artık kahvaltıya bak
kahvaltı bitiyor yiyorlar
karısı teşkkür ediyor böyle bi kahvaltı hazırladığı için
eşide rica ederim bundan sonra her sabah böyle isterim örenk olsun diye hazırladım diyor:dilcikar:

bu fıkra gibi bende herşeyi hazırladım örnek oldsun ben çalışıyorum hergün böyle hazırlasınlar bana:roflol:

ivet ivet afferin sana sen akıllı kızsın işini bilrisin umarım kaynananda anlamıştır muhahahaha

feyza nick değişmiş bende kim bu diyorum maşallah buğleme bizimkide kendi kendine biraz daha öğrense oynamayı başka çocukların peşine gitse off büyüsünler artık walla

merhaba canım sen uzun zamndır girmiyosun ya o yüzden yabancı sandın canım
nasılsın
buğlemde son 10 günüdr çok hareketlndi ilk oturma sevdasına düştü şimdi ayakta durma sevdasına yakalanınca bari bindirelim dedik
1 haftadır evi turluyor çok heyecanlıyor öyle bi yüz ifadesi varki ben ayakta durmayı başarıyorum der gibi
1 haftada bile çok değişyorlar merak etme seninkide dolanır çok yakında

:icecream:

ay feyza e tatlıdır o şimdi....
bende daha üşendiğimden ayarlayamadım yürüteçin yüksekliğini...şuana sadece ayağı yere değiyor ama tam değil...bayılıyor ya üstündeki oyuncaklara falan...ben evi silerken izliyor beni...

ayça çok tatlıya öyle özledim ki şimdi
bi çok kişi zararlı diyor ama bilmyorum çok fazla bırakmam şartıyla bindiryorum ben
senin gb oyalamak amacıyla işte

X