2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

üff bugün 12de geldim die erken çıkmadım 6da çıkarım diyorum ama dayanamıycam ben çıkıyım en iyis aslımnda bana kal demedilerde bnde cumartesi işe gelmemeyi düşüyorum o yüzden yüzüm olsun barii

merhaba canım sen uzun zamndır girmiyosun ya o yüzden yabancı sandın canım
nasılsın
buğlemde son 10 günüdr çok hareketlndi ilk oturma sevdasına düştü şimdi ayakta durma sevdasına yakalanınca bari bindirelim dedik
1 haftadır evi turluyor çok heyecanlıyor öyle bi yüz ifadesi varki ben ayakta durmayı başarıyorum der gibi
1 haftada bile çok değişyorlar merak etme seninkide dolanır çok yakında

evet canım eskisi gibi girmiyorum ama giricem artık ya çok şey kaçırıyorum walla
iyiyim canımda egenin uykuya dalma problemi başladı başka sıkıntımız yok çok şükür maşallah walla seninki bitirmiş olayı zilli darısı bizim de başımıza inş aralarında bir ay var bakalım bir ay sonra ne yapıcak benim velet merakla bekliyorum

evet canım eskisi gibi girmiyorum ama giricem artık ya çok şey kaçırıyorum walla
iyiyim canımda egenin uykuya dalma problemi başladı başka sıkıntımız yok çok şükür maşallah walla seninki bitirmiş olayı zilli darısı bizim de başımıza inş aralarında bir ay var bakalım bir ay sonra ne yapıcak benim velet merakla bekliyorum

benimkide 1 ay önce tostos yatıyordu merak etme dedğim gibi 1 haftada bile çok değişyorlar
gecelere akmışsın maşllh sana çok güzel çıkmış resimlerin kuşum aydına gitmişsin ben doğum yaptım yapalı hiçbi yere gitmedik eşimle tek olarak bende eylülde güzel bi tatile çıkmayı istyorum izne çıkabilrsem şayet

ben çıkıyorum kızlar daraldım yarın görüşürüz öpüyorum sizleriiii.yarın bakarım artık yazışmalarnıza

benimkide 1 ay önce tostos yatıyordu merak etme dedğim gibi 1 haftada bile çok değişyorlar
gecelere akmışsın maşllh sana çok güzel çıkmış resimlerin kuşum aydına gitmişsin ben doğum yaptım yapalı hiçbi yere gitmedik eşimle tek olarak bende eylülde güzel bi tatile çıkmayı istyorum izne çıkabilrsem şayet

inş bakalım bekliyorum sabırsızlıkla canım
saol canım ya akıyoruz bazen çok ii geliyo ya bebek olunca insan daha çok istiyor gezmeyi aydın değil o kıs başka kuşum o aynı versyon ama aydın değil çıkın tabi ya kafan dağılır kendine gelirsin bizde gidicez 10temmuzda inş güzel geçer ege beyim durursa tabii

geçmiş olsun diyen bütün arkadaşlara teşekkür..tek tek alıntı yapamadım..

utkuyu ilk defa emmeden uyuttum çok mesudum..benimkide çağanın sessiz versiyonu meme olmadan uyumuyo..ama göğsümü bi ısırdıki sormayın koptu sandım alttaki dişleriyle damağına sıkıştırdı..canımdan can gitti..üstteki dişlerde çıksa yandım ben valla..

utkuyu ilk defa emmeden uyuttum çok mesudum..benimkide çağanın sessiz versiyonu meme olmadan uyumuyo..ama göğsümü bi ısırdıki sormayın koptu sandım alttaki dişleriyle damağına sıkıştırdı..canımdan can gitti..üstteki dişlerde çıksa yandım ben valla..

ayy dikkat et utku benişm geçen hafta hep parçalandı memelerim daha diş olmadığı halde ama çok ısısrdı damaklarıyla 10 dmeeyince iyi olmadılar çok beter oluyo acısı şimdi bide dagha çok emiyolar
sen utkuyu nasıl emziriyon isteyiincemi veriyon yoksa saatlimi bacı

hayırdır tutkucum hastamı utku beyim geçmiş olsun

inş bakalım bekliyorum sabırsızlıkla canım
saol canım ya akıyoruz bazen çok ii geliyo ya bebek olunca insan daha çok istiyor gezmeyi aydın değil o kıs başka kuşum o aynı versyon ama aydın değil çıkın tabi ya kafan dağılır kendine gelirsin bizde gidicez 10temmuzda inş güzel geçer ege beyim durursa tabii

ohhh vallaha çok iyi yapmışın bacım gez iç ye sefan olsun bizim bu sene tatil işimiz yalan oldu ramazan sonuna izin veriyolarmış şerefli insanlar kocama ama annem gelsin bende akıcam gecelere şöle bi dağıtasım var geçen hafta annem burdaken bankanın eğlencesi vardı ama ben gitmedim sevmiyom bankadaki kokoş yaşlı kokonoları hepisi fostişlenip gelilerr ben tek kocile gitcem denizede artık burda talim etcez:KK43:((

ayy dikkat et utku benişm geçen hafta hep parçalandı memelerim daha diş olmadığı halde ama çok ısısrdı damaklarıyla 10 dmeeyince iyi olmadılar çok beter oluyo acısı şimdi bide dagha çok emiyolar
sen utkuyu nasıl emziriyon isteyiincemi veriyon yoksa saatlimi bacı
sorma canım bende geçen hafta mastit oldum işte bu yaralardan iyi emziremedim..6. ayda göğsü yara olan bi biz kaldık senle heralde..
yok canım saat yok ama uyumadan önce emziriyorum genelde yada çok huysuzlık yaparsa..uyku hapı sanki mamayi ağzına sokmasıyla uyuması bir oluyo paşanın..ek gıdayatam geçtim ya ben anca fırsat oluyo emzirmeye..yoksa utkuya tüm gün meme versen alır.o potansiyele sahip obur.
hayırdır tutkucum hastamı utku beyim geçmiş olsun

hoşgeldin pamukcum özlettin kendini..arayı açma bi daha bu kadar..
utkum iyi çok şükür babam hastalanmış dün onun için geçmiş olsun dediler..

sorma canım bende geçen hafta mastit oldum işte bu yaralardan iyi emziremedim..6. ayda göğsü yara olan bi biz kaldık senle heralde..
yok canım saat yok ama uyumadan önce emziriyorum genelde yada çok huysuzlık yaparsa..uyku hapı sanki mamayi ağzına sokmasıyla uyuması bir oluyo paşanın..ek gıdayatam geçtim ya ben anca fırsat oluyo emzirmeye..yoksa utkuya tüm gün meme versen alır.o potansiyele sahip obur.

hoşgeldin pamukcum özlettin kendini..arayı açma bi daha bu kadar..
utkum iyi çok şükür babam hastalanmış dün onun için geçmiş olsun dediler..

hoşbulduk canım bende özledim walla açmimm bencede egoştan pek fırsatımda olmuyo ama aman bebelere bişey olmasında bize olsun çok geçmiş olsun canım allah şifasını versin biran önce
bu arada zayıfladınmı bacım ne alemdesin hırsın devam ediyormu hala

yok canım saat yok ama uyumadan önce emziriyorum genelde yada çok huysuzlık yaparsa..uyku hapı sanki mamayi ağzına sokmasıyla uyuması bir oluyo paşanın..ek gıdayatam geçtim ya ben anca fırsat oluyo emzirmeye..yoksa utkuya tüm gün meme versen alır.o potansiyele sahip obur
oo sen başladın desene iyice ek gıdaya neler veriyon julli gibi kabak patatesmi ben pirzola vircem oğluma:))
sorma yaa çağanda gündüz gene okadar düşmüyo ama gece hep emmede uyumak istiyo yalancı memeye alışmadı gitti neyapsam almadı dahada uğraşmıyom zaten seninkide emmiyo sanırım yalancı memeyi ondan bizim memeleri hoyrat malı gibi kullanıyolar ben acıdığı zmaan biraz sağdım ama genede memeyi almayınca sütü içti gene uyumadı ille bi emcek dana

hoşbulduk canım bende özledim walla açmimm bencede egoştan pek fırsatımda olmuyo ama aman bebelere bişey olmasında bize olsun çok geçmiş olsun canım allah şifasını versin biran önce
bu arada zayıfladınmı bacım ne alemdesin hırsın devam ediyormu hala
devam canım devam 67 ye düştüm ama emzirdiğim için yavaş yavaş veriyorum işte..bir anönce gitsinler ya yapıştılar deli oluyorum
yok canım saat yok ama uyumadan önce emziriyorum genelde yada çok huysuzlık yaparsa..uyku hapı sanki mamayi ağzına sokmasıyla uyuması bir oluyo paşanın..ek gıdayatam geçtim ya ben anca fırsat oluyo emzirmeye..yoksa utkuya tüm gün meme versen alır.o potansiyele sahip obur
oo sen başladın desene iyice ek gıdaya neler veriyon julli gibi kabak patatesmi ben pirzola vircem oğluma:))
sorma yaa çağanda gündüz gene okadar düşmüyo ama gece hep emmede uyumak istiyo yalancı memeye alışmadı gitti neyapsam almadı dahada uğraşmıyom zaten seninkide emmiyo sanırım yalancı memeyi ondan bizim memeleri hoyrat malı gibi kullanıyolar ben acıdığı zmaan biraz sağdım ama genede memeyi almayınca sütü içti gene uyumadı ille bi emcek dana

herşeyi yiyoda bi o kabak patatesi sevemdi yakaydirigubbakcemile3
kahvaltı yapıyo,yoğurt meyva muhallebi veriyorum..ama çorbayı sevmiyo..o yüzdende kabız oldu zaten bakalım nasıl düzelcek..
benimkide almadı yalancı meme bana talim işte..
geceleri utku diş çıkarma sırasında 10 dk bi uyanıyodu uyku sersemliğinden bende memeyi tıkıyodum ağzına..dişler çıktı şimdi daha rahat ama uyanınca illa meme istiyo geri öyle uyuyo ancak..zaten babamızıda postaladık salonda uyuyo utkuyla biz ikimiz yatıyoruz..

kizlar bugün disarda gezdik yedni eve geldim sayilir

benim yusuf bugün cok huysuz, dilinin ucu kipkirmizi, disi de yok ki isirsin dilini

oyuncaklari mi yapti anlamadim ki

kizlar bugün disarda gezdik yedni eve geldim sayilir

benim yusuf bugün cok huysuz, dilinin ucu kipkirmizi, disi de yok ki isirsin dilini

oyuncaklari mi yapti anlamadim ki

bişey yerkende olabilir yada ağzına oyuncaklarını götürüyosa ozaman diş kaşıma sevdasına yapmıştır

X