2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

pamukçum seni takdir ettim bencede herşeye alışmalılar verem bakam tarhana:)
bazı kötü gelinler öer: julii yok efenim kabak patates havuç lann çağan perhizdemi beğenmedi bunlarıı muhahahaa

verin anacım verin
sonra bütün gece kıvransın bebeler kaydirigubbakcemile

beğim kızım patetes kabak yiyii mısıl mısıl uyuyiii naberrrr zemuszemus

sankim juliye sırnaşıyorsun gibim geldi sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni bende veriom sebze çorbasınıda veriom herşeyi veriom onuda ver kızım yavru sebzeyide yesin biraz.

cık virmem bağanee ben bu akşama pirzola yapacam oğluma sizin bu dedikleriniz benimoğlumu doyurmaz hem ben bugün baktım ben çağanın kilosu sınırda çıktı ben bişiy vermiyim daha obez olcek bebem 6 aylıkken sınır 9600müş biz 9800 dük en son en yiisi aç kalsın pirzolayıda ben yiyim:)))

cık virmem bağanee ben bu akşama pirzola yapacam oğluma sizin bu dedikleriniz benimoğlumu doyurmaz hem ben bugün baktım ben çağanın kilosu sınırda çıktı ben bişiy vermiyim daha obez olcek bebem 6 aylıkken sınır 9600müş biz 9800 dük en son en yiisi aç kalsın pirzolayıda ben yiyim:)))

maşallah çağana hakikaten tosuncuk yapıon çocuğu kırkpınar güreşlerine pehlivanmı hazırlıon kızım sen okadar sık sık yedirirsen çocuk obez olur tabi. ara ver şu yemek aralarını arttır yalancı emzik almıomu çağan

pamukçum seni takdir ettim bencede herşeye alışmalılar verem bakam tarhana:)
bazı kötü gelinler öer: julii yok efenim kabak patates havuç lann çağan perhizdemi beğenmedi bunlarıı muhahahaa

walla canım ilk ek gıdaya geçince yedim kafayı ay yemiyo şuydu buydu ne versem diye pimpiriklenip durmuştum sonra etrafımdaki arkadaşlar ver diyince bi denim dedim baktım gayette güzel yiyo oh dedim ya alışsın sonra yemeyen çocuk çok büyük dert etrafımda çok var öyle sorunlar juli nerde geldimi tatilden buarada

verin anacım verin
sonra bütün gece kıvransın bebeler kaydirigubbakcemile

beğim kızım patetes kabak yiyii mısıl mısıl uyuyiii naberrrr zemuszemus

sanki senin kızın patate kabaktan önce uymiidide bağa konuşiin şiincik
ben bu akşam pirzola denicemdelikafadulden yanına bide mezelülülülülülü
şaka bi yanada julim gözüm iyi diyon hoş diyonda bas bas ağliii ben bunu 4 saat nasıl aç tutam hacıı kafayı yir delirür ağlamaktan gözünü açii gözünün yaşıyla ağliii ama allahı varannem bizdeken böle azgın değildi 2 gündür çok kudurdu baırmaktan öksürüğü çoğaldı gene hıyarın havada yağacak gibi kaynatam var malum sipeerrr gelinim dışarıda çıkamadık 2 gündür anam ne kadan yazdım esmer olsa hani enter derdi
esmeri gören sölesin buluşma resmi istemiyom hasetlik bende kilo yapıyo :1closedeyes::gitme:

evet ceyce gezmekten kaldım....
cadı garı sen cağana bağa göndersene şişip patlıcak bi gün
cağandan alıp melisaya boy yaparum :roflol:

kaynanam kızım ve ben yürütec bakmaya gittik
oturma özürlüsü kızıma belki iyi gelir diye düşündüm..
boş düşünmüşüm
koyduğum anda kafayı vurdu manyak velet
hımbıl hımbıl bu kız
yesin içcin yatsın
bu hımbıllıkla erken diş nasıl cıkardı ona sasıyom ben :KK1:

maşallah çağana hakikaten tosuncuk yapıon çocuğu kırkpınar güreşlerine pehlivanmı hazırlıon kızım sen okadar sık sık yedirirsen çocuk obez olur tabi. ara ver şu yemek aralarını arttır yalancı emzik almıomu çağan
kız naapam ben çokmu meraklıyım bunu emzirmeye bee durmii tek memeyi tıkınca susiii ahha ahh yaramı deştin şimdii almadığım meme kalmadı denemediğim bandırmadığım reçel kalmadı bakkal memesini bigün emdi fena sevindim fakir doyuracam dedim çağan anam başkasına mama verecek diye onuda yemedi:KK43:(((

kız meloş çağandan az değelki versem nolcak oda aynı porsuk
boş düşünmüşüm
hımbıl hımbıl bu kız
yesin içcin yatsın

hahay çağan şuan arabasında ben saa yazıyorum gerçi bizim arabanın modeli eski 2004 model abi eskisini kullanıyo ama olsun çağana çok bile:)))))sempatiksalakcinni ilk başlarda çağanda öle yapıyodu ben önüne alt açmanın yastığını sokuyom ozaman dişkleşiyoo herşeyi ben demeyim kızım biraz üretici ol yaratısı ol muhahaaahhahalülülülülülü

hepinizin ebesini sevim emii
oku oku şeş beş oldum :mymeka:

pamukcum uyku problemi yediklerinden de olabilir canım...
bizim yediklerimizi onlar yiyemezler
büyükler ne söylerse sölesin ben katılmıyorum...
yemek sularından salca domates tuz bunlar bebeye zararlı
birde hazır yoğurt buda dokunabilşr
bi iki gün bunları kesip uyku düzenini öyle kontrol et derim ben...

cadıcım
cağanın zırıltısı cok yemekten
o kaa yemeğe dedemdede gaz olur araları ac 4 saatte bir emzir...

gecmiş olsun canım...

gözün aydı hacı
cok mulu vede mesutsundur şimcik...

kanka corbalara basladığın anda kabızlık biter
cici bebe verdin mi o cok kabızlık yapıyor...
yok be julim dr bile gittim hiç bişeyi yok uyku düzeni bozulmadı dalmaya çok geçiyo ağlıyo gazı yok bişeyyi yok dr yaramaz dedi ben yemeklerimi çok tuzlu salçalı yağlı yapmam hep hafiftir yemekleride kaşık kaşık yemiyo ya bacım ufak ufak alışıyo çorba haricinde yemekleri çok yemiyo elbette ben zararını görmedim walla allah hepsine sağlık versin ne istiyorlarsa onu yesinler

maşallaahhh

boş düşünmüşüm
hımbıl hımbıl bu kız
yesin içcin yatsın

HADİ hadi bulmuşsun yürütece sponsor darısı oto koltuğuyla mama sandalyesinin başına

tatlı kurabiye nohut tamadır..

hamarat kadın.

kız naapam ben çokmu meraklıyım bunu emzirmeye bee durmii tek memeyi tıkınca susiii ahha ahh yaramı deştin şimdii almadığım meme kalmadı denemediğim bandırmadığım reçel kalmadı bakkal memesini bigün emdi fena sevindim fakir doyuracam dedim çağan anam başkasına mama verecek diye onuda yemedi:KK43:(((

hahay çağan şuan arabasında ben saa yazıyorum gerçi bizim arabanın modeli eski 2004 model abi eskisini kullanıyo ama olsun çağana çok bile:)))))sempatiksalakcinni ilk başlarda çağanda öle yapıyodu ben önüne alt açmanın yastığını sokuyom ozaman dişkleşiyoo herşeyi ben demeyim kızım biraz üretici ol yaratısı ol muhahaaahhahalülülülülülü

senin çocuk daha karnından çıkarken gözünü açık çıkmış kızım cin senin velet cin.onun ilk ağzını açan kim kız sağlam açmış kaydirigubbakcemile3

boş düşünmüşüm
hımbıl hımbıl bu kız
yesin içcin yatsın
egede hoppalasında ayaklarının üstüne dikilmeye başladı atıyo kendini sağa sola annemde al yürüteç gezer bu evde diyo belki alırım ayakta durmak hoşuna gidiyo 1aya kadar tutar artık kendini julii bence
pamuğum cok oldu döneli
nerdeyse ikinci tatile cıkıcam :KK1:

ben girmiyorum çok sık ya gittiğini duymuştum geldiğini duymadım bacım bende 10temmuzda gidicem gün sayıyorum walleee

pamuk afiyet olsun ege paşaya

cadı haset cadıı ikinci tatilim yakındır heeç hasetlenme.

ceyce sponsor buldum ama sen oto koltuğu al didim 600 liracık :KK1:

günaydın kızlar..
ayris yine düzene uymadı 9 da uyudu 10 uyandı sonra 12 de uyudu 7,30 uyandı mamasını içti 12 de uyandı bende uyumuşum onunla hava serinya bebe rahat etti ne çok uuyuduk:)
akşama kuzenim gelcek evi silip süpüreyim yemek tatlı vs yapcam işim çok..
ankara buluşmasında bol bol foto .çekin merak ediyoruz ii eglenceler size.
ayça barıştınmı seninkiyle naptın?

slm cnm valla daha yeni girebildim sonunda ...sempatiksalakcinni
o bana sırnaşıyor ama ben hiç yüz vermiyorum:dilcikar:
çok kırıldım ben o gün ona.. evlendiğimizden beri bu derece kavga ettiğimizi hatırlamıyorum.:1no2:
ama yakındır ya barışmam..biraz daha burnu sürtsünaklinialirimsmile
ben kızımın odasında yatıyorum yataş kanepe almıştım iyiki de almışım
.
selam kızlar. bu aralar o kadar yoğunum ki, nete girmiyorum, bir göz atıp kaçmak zorunda kalıyorum. çok geçmişe bakamadım. umarım herkesin keyfi yerindedir. hafta sonu yazlık tatilinden sonra, önümüzdeki haftayı da yazlıkta ama kızım, ben ve kociş beraber geçirmeye kakar verdik. bi kerede yalnız kalalım yani dedik, eh iyi de oldu valla. zeynebi denize sokucam ilk defa. çok merak ediyorum tepkisi ne olacak. şişme havuzlar varya, küçük olanından bi tane alayım diyorum, ama milyoncularda varmıdır acaba? güzel olacak inşallah.. oradayken nete girme şansım olmayacak ama malesef.
veeee... annem köydeydi, annemi özledim annemi özledim diye dolanıyordum ya evde. kociş bana sürpriz yapmış, gidiş dönüş uçak bileti almış. zeynep ilklerini yaşamaya devam edecek. ilk defa uçağa bineceeeeek. nasıl olacak acaba? o gün de aşımız olacak. yalnız gidiyoum kızım ve ben... biraz pipirikleniyorum aslında, nasıl gidicez, nasıl geçecek diye.. deneyimi olan varsa yazabili mi acaba, nelere dikkat etmem lazım.. çok heyecanlıyım. akşama tekrar açıcam bilgisayarımı, inşallah cevap yazan olur..

herşey güzel olacak, inşallah. görüşürüz. kendinize iyi bakın.

oh cnm ne güzel valla...anneciğinin yanında olmanın tadını çıkar:lepi: oh günlerinin keyfini sür...
uÇAk kalkarken ya mama ver emsin ya da emzir...kulakları öyleyken fazla etkilenmez..

selam kızlar nasılsınız yahu artık çok sık girmiyorum yaaww sonrada çatlıyorum burda ne oldu bitti diye
inşallah bütün bebeler iyidir benim oğluşum birbuçuk aydır azdı
uykuya dalış problemi yaşıyoruz canımdan bezdim çok kötü ateşe atmış gibi ağlıyor sallamaktan helak oluyorum artık dün nette baybay diye bi damla gördüm çok memnun herkes yatıştırıyomuş uyku düzeni kuruyomuş vs. gittim aldım hemen bakalım yarıcakmı işe walla yaramazsa mahfoldum ben artık dayanacak gücüm kalmadı her iki saatte bir aynı zulüm uyku için halim kalmadı
bu yemek olayınıda çözdüm benimki ne evde mayalanmış yoğurt yedi ne sütlü pirinçli bilmem ne maması yedi bende normal bizim yediğimiz çorbaya ekmekte doğradım verdim hapur hupur yiyo şimdi evdeki yoğurda pekmez katıp veriyorum yumurta peynir meyve akşamları yemeklerin sularına ekmek bandırıp veriyorum walla bi güzel yiyo ne kasmışım kendimi onu yicek şu olucak bilmem ne diye ya çocuğum normal yemek istiyomuş meğersem hiç ummazdım herşeyden vericemi ama ohh iiyiki vermişim çok güzel alıyo herşeyi tavsiye ederim kızlaaarrr yarında dr gidicez 5ay sonu kontrolü için bakalım ne diyecek çenem düştü beee napim ama özledim walla siziiii

walla canım ilk ek gıdaya geçince yedim kafayı ay yemiyo şuydu buydu ne versem diye pimpiriklenip durmuştum sonra etrafımdaki arkadaşlar ver diyince bi denim dedim baktım gayette güzel yiyo oh dedim ya alışsın sonra yemeyen çocuk çok büyük dert etrafımda çok var öyle sorunlar juli nerde geldimi tatilden buarada

ooo pamuk hoşgeldin cnm....hihoyyyt
oy ne olmuş rüzgar egeye....uyumuyormuymuş...diş olabilir mi cnm acaba...
bnm ece de öyle mızmızlaştı gece uykusu tuhaf oldu dişleri patladı...alttan 2 tane çıktı üsttende geliyor şimdi...
maşallah ege
ye herşeyi yiyor demek:nazar:
bnm ece hanımda çok şükür yiyor bir problemimiz yok...:nazar:
çok tUzlu şekerli salçalı baharatlı verme bunlar uykusuzluk huzursuzluk yapabilir...
oyyy özlettin kendini cnm ya...

kız ceyce vallaha çağanın ebesi çok hormonludu ondanmı doymuyo bu bebe acepp

Bak kesin ondan cadoloz çok sağlam açmış çağanın ağzını kapat kapatabilirsen keşkem şöyle orta kilolu birini bulsaydın sempatiksalakcinni

pamuk afiyet olsun ege paşaya

cadı haset cadıı ikinci tatilim yakındır heeç hasetlenme.

ceyce sponsor buldum ama sen oto koltuğu al didim 600 liracık :KK1:

nekadar kanaatkar gelinsin sen 600 liracık olanı değilde daha uygun olanına baksaydın belki alırdı kadıncağız.sen yanmış eti yedir kadına sonrada 600 liracık oto koltuğu ist e

X