2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

casper oğlan nasıl oldu eve gidince durdumu hemen gittin hiç vakit geçiremedik yaa

bugün zaman nasıl geçti anlamadım yaaa
kızlarla tanıştığıma çok memnun oldum ayaz efendi hep uyudu ama

Iyi geceler kislar,

Acil yardim lutfen.
Benim oglum 5 bucuk aylik. Gece uykularinin masallahi vardi bebemin, son 10 gune kadar.
Geceleri saat basi uyaniyor gozleri kapali agliyor.
Bazen uyutup yatirdiktan 10 dakka sonra tekrar uyaniyor.
Duzen diye bisi kalmadi keskinlikle.

Esim de yok yanimda.
Geceleri cok zor geciyo.

Daha disi cikmadi. Ek gidaya baslamadik.

Ne oluyor bu cocuga :uhm:

yine buluşmamı yaptılar
ohh ohh gözümüz yok buluşun bakalım:sinifsinif:

julicim bebe bisküvisi yaptım demiştinya
unu bildigimiz un mu kullandın
yoksa degişikmi
bildiğimiz undan yaptım canım...
canem benim makinam yoktu fotoyu esmer çekti
o ekliycek
eyüü kanka
esmer hanım ne zaman eklücük acep
meraktayım

Iyi geceler kislar,

Acil yardim lutfen.
Benim oglum 5 bucuk aylik. Gece uykularinin masallahi vardi bebemin, son 10 gune kadar.

Esim de yok yanimda.
Geceleri cok zor geciyo.

canım ac olmasın bebe

cinderrella merhaba canim dis cikarmaya calisiyordur burak da ayni bu aralar bi yattimi 5-6 saat uyurdu simdi 2-3 saatte bir kalkiyor surekli eli agzinda ne bulsa agzidna daha dogrusu deli gibi kasiyor herhalde disten diyorum ben de

bu arada merhaba kzilar birkac gudnur bakamadim kardesimin tasinma telasi teyzem geldi falan bugun de 3 temmuzda arkadasimin dugunu icin gece elbisesi almaya gittik beraber annem teyzem falan kirmizi bir tuvalet aldim ayni tuvaletin siyahini zeynep beserelr kelebek odulelri gecesinde giymis zarif uzun kugu gibi bir elbise kadin cocuk dogurdu da nasil hala desin bakalim eksi arkadaslar 10 yidlir gormedigim arkadaslarim falan olacak dugunde liseden arkadaslar soyle havali olayim dedim :)
gecmisi okuyamadim sadece ankara grubu bulusmus sanirim onu gorudm fotolari bekliyoruz bir de tutkucum gecmis olsun baban rahatsizlanmis allah acil sifalar versin insallah brianonce iyilesir

casper oğlan nasıl oldu eve gidince durdumu hemen gittin hiç vakit geçiremedik yaa
Eve girer girmez gülücük dağıtmaya başladı,yabani diycem ama evde yabancı kişiler olsa da iletişimi iyi oluyor,dışarıyı sevemedi bi türlü..bugün de ce deyip kaçmış gibi oldum ama kısmet değilmiş...sizin iyi vakit geçirmenize sevindim...

Iyi geceler kislar,

Acil yardim lutfen.

Esim de yok yanimda.
Geceleri cok zor geciyo.

doymuyor canım
gece maması ve ek mamalar ver artık
benimkide öyleydi

bildiğimiz undan yaptım canım...

eyüü kanka
esmer hanım ne zaman eklücük acep
meraktayım

canım ac olmasın bebe

Kilo alimi iyi. Gunduz de cok aglamiyo, ac olsa gunduz de aglamaz mi?

Annem de oyle dedi ben yok degil diye israr ettim.
Ama 2 gun deneme yaptik uyku saatinden once elmali muhallebi verdi annem.
Ama hiiic bisi degismedi.

cinderrella merhaba canim dis cikarmaya calisiyordur burak da ayni bu aralar bi yattimi 5-6 saat uyurdu simdi 2-3 saatte bir kalkiyor surekli eli agzinda ne bulsa agzidna daha dogrusu deli gibi kasiyor herhalde disten diyorum ben de

bu arada merhaba kzilar birkac gudnur bakamadim kardesimin tasinma telasi teyzem geldi falan bugun de 3 temmuzda arkadasimin dugunu icin gece elbisesi almaya gittik beraber annem teyzem falan kirmizi bir tuvalet aldim ayni tuvaletin siyahini zeynep beserelr kelebek odulelri gecesinde giymis zarif uzun kugu gibi bir elbise kadin cocuk dogurdu da nasil hala desin bakalim eksi arkadaslar 10 yidlir gormedigim arkadaslarim falan olacak dugunde liseden arkadaslar soyle havali olayim dedim :)
gecmisi okuyamadim sadece ankara grubu bulusmus sanirim onu gorudm fotolari bekliyoruz bir de tutkucum gecmis olsun baban rahatsizlanmis allah acil sifalar versin insallah brianonce iyilesir

Dis mi cikariyor bilmiyorum, herhangi bisi gorunmuyor dis yerlerinde
Ama evet eli agzinda benim elimi de agzina goturuyor
Dis jeli aldim cal gel diye ama faydasi olmuyo galiba :uhm:

Akilli uslu bi cocuktu bebem yaa.
Ayy ne yapacagimi sasirdim.

Dis mi cikariyor bilmiyorum, herhangi bisi gorunmuyor dis yerlerinde
Ama evet eli agzinda benim elimi de agzina goturuyor
Dis jeli aldim cal gel diye ama faydasi olmuyo galiba :uhm:

Akilli uslu bi cocuktu bebem yaa.
Ayy ne yapacagimi sasirdim.

aynen kendi eli yetmiyro benimkini istiyor vermeyince de kizip bagiriyor bana :) merak etme canim 1 yasina kadar gunelri gunelrine uymaz dis cikarirken de cok huysuz olurlarmis burak da cok usluydu 1-2 haftadir huysuz geceleri anen mi yaninda ne guzel sen abddemisin izne mi geldin yoksa

aynen kendi eli yetmiyro benimkini istiyor vermeyince de kizip bagiriyor bana :) merak etme canim 1 yasina kadar gunelri gunelrine uymaz dis cikarirken de cok huysuz olurlarmis burak da cok usluydu 1-2 haftadir huysuz geceleri anen mi yaninda ne guzel sen abddemisin izne mi geldin yoksa

Turkiye'ye geldik canim ama esim geri dondu ABD'ye
Staj yapiyor simdi o.
Biz de agustos sonuna kadar burada annemlerdeyiz
Sonra donecegiz yine

Cok zor geciyor geceler
Cocuk bi tuhaf oldu
Dayanacak gucum kalmiyor
Bu gece de ilk defa bisi yapti beni emmeyi kesinlikle reddetti
ac ac agladi durdu kesinlikle emmedi

biraz sut sagdim
Meyve puresi yaptim
Yedi sonra kucagimda uyudu