2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

meltemcim otur oturduğun yerde canım ya ne çalışması benim mali müşavirlik stajım olması hayatta çalışmazdım ama o beni mecbur etti çalışmaya yoksa oğluşum en az 1 yaşına gelinceye kadar çalışmayı planlamıyordum.

Ceyce
Canim calisirken öyle geliyor insanada evde kimseyi göremiyorsun akraban kardesin giden gelenin varsa güzel ama benim gibi birilerini görme sansin sadece calisarak oluyor.Komsulari görüyorum benden cikmiyorlar sagolsunlar ama ayik hava huzurevi diyorum bizim sokaga yas ortalamasindan:KK43:

Ceyce
Canim calisirken öyle geliyor insanada evde kimseyi göremiyorsun akraban kardesin giden gelenin varsa güzel ama benim gibi birilerini görme sansin sadece calisarak oluyor.Komsulari görüyorum benden cikmiyorlar sagolsunlar ama ayik hava huzurevi diyorum bizim sokaga yas ortalamasindan:KK43:

bak doğru söylüyorsun o yönden bende buralı değilim oyüzden fzl çevrem yok burda iş sayesinde zamanı geçiriyorum evde olsam bende çook sıkılırdım gibi geliyor ama sonuçta oğluşların var be şekerim negüzel oynaşıyosundur onlarla. huzur evi haa çok güldüm kaydirigubbakcemile3

Ceyce
Gülme valla biri daha emekli oldu basima kaldi 67 yasinda yeni emekli oldu ya napicani sasiriyor enerji dolu hatun gece uyuyo horul horul tabii ne koca var ne cocuk :KK43:((

Ben gidim kizlar artik oglani alicam okuldan yemek yapmadim cocuaa yumurta hasliyim kahvalti yapsin napim bugün :KK43:(

selam kızlar. bu aralar o kadar yoğunum ki, nete girmiyorum, bir göz atıp kaçmak zorunda kalıyorum. çok geçmişe bakamadım. umarım herkesin keyfi yerindedir. hafta sonu yazlık tatilinden sonra, önümüzdeki haftayı da yazlıkta ama kızım, ben ve kociş beraber geçirmeye kakar verdik. bi kerede yalnız kalalım yani dedik, eh iyi de oldu valla. zeynebi denize sokucam ilk defa. çok merak ediyorum tepkisi ne olacak. şişme havuzlar varya, küçük olanından bi tane alayım diyorum, ama milyoncularda varmıdır acaba? güzel olacak inşallah.. oradayken nete girme şansım olmayacak ama malesef.
veeee... annem köydeydi, annemi özledim annemi özledim diye dolanıyordum ya evde. kociş bana sürpriz yapmış, gidiş dönüş uçak bileti almış. zeynep ilklerini yaşamaya devam edecek. ilk defa uçağa bineceeeeek. nasıl olacak acaba? o gün de aşımız olacak. yalnız gidiyoum kızım ve ben... biraz pipirikleniyorum aslında, nasıl gidicez, nasıl geçecek diye.. deneyimi olan varsa yazabili mi acaba, nelere dikkat etmem lazım.. çok heyecanlıyım. akşama tekrar açıcam bilgisayarımı, inşallah cevap yazan olur..

herşey güzel olacak, inşallah. görüşürüz. kendinize iyi bakın.

tutku2012 çok geçmiş olsun

Bu arada Utku'nun incileri de hayırlı olsun
Biz ne zaman çıkarıcaz bakalım

anam çağan gene felaket azdı kolik nöbetleri tutuyo bugün şimdi gene fitil attım dün akşam 6aydan sora ilk defa nohut yemeği yemiştim acaba omu bu kadargaz yaptı yavrıma epeydir bu kadar gazlanmıyodu dünden beri çok fena gecede uyumadı hala ayakta
tutku geçmiş olsun canım rabbim şifaversin dişinizde hayırlı olsun çağanında eli hep ağzında doktor dfaha diş yok dedi ama anlamadım gitti
ecrin sana vede ayrise yuhh diyorum başkada bişiy demiyorum okadan uynyurmu bee uyuyan var uyumayan var ama haftaya anama gidim hep uyucam derim ama gene uyuyamam ben gezerim:))))

sinemis gözünaydın cnm,sizinkiler sonunda gelebildi demek..
delf,ecrin maşaallah bebişlerinize,ecrin hele ayris 41,5 kere maşaallah bebek değil melek melek..
tutku babana geçmiş olsun,utkunun incileri hayırlı olsun,
bizim evde birinci kat ve tam gün güneş alıyor,çok sıcak oluyor,
ben gece pencereyi açıyorum artık,napim sıcaktan pişecez yoksa,Allah'a emanetiz..
hemşirem biz beril 2 aylıkken uçakla yolculuk yaptık,memlekette 1 ay kaldık döndük,
giderken bir sorun olmamıştı ama gelirken çok ağladı,yolculuk 1,5 saat sürdü,inene kadar ağladı sonra inmeye yakın omuzumda uyuya kaldı,
kulağı ağrıyabilir,onun için sen uçağa binmeden yarım saat önce calpol ver,rahat gidin gelin..
ben giderken sorun olmadı diye gelirken de calpol vermemiştim ama,vermek lazımmış,
benim bile kulağım ağrıdı minnacık bebenin haliyle ağrımıştır..

anam çağan gene felaket azdı kolik nöbetleri tutuyo bugün şimdi gene fitil attım dün akşam 6aydan sora ilk defa nohut yemeği yemiştim acaba omu bu kadargaz yaptı yavrıma epeydir bu kadar gazlanmıyodu dünden beri çok fena gecede uyumadı hala ayakta
tutku geçmiş olsun canım rabbim şifaversin dişinizde hayırlı olsun çağanında eli hep ağzında doktor dfaha diş yok dedi ama anlamadım gitti
ecrin sana vede ayrise yuhh diyorum başkada bişiy demiyorum okadan uynyurmu bee uyuyan var uyumayan var ama haftaya anama gidim hep uyucam derim ama gene uyuyamam ben gezerim:))))

nohuttandır cnm,ben daha evde yapıp yemedim nohut fasulye vs.
kurumda bazen çıkıyor az yiyorum,kola da içemiyorum daha,
eşim bazen alıyor kendi içiyor bana içirtmiyor:mymeka:

nohuttandır cnm,ben daha evde yapıp yemedim nohut fasulye vs.
kurumda bazen çıkıyor az yiyorum,kola da içemiyorum daha,
eşim bazen alıyor kendi içiyor bana içirtmiyor:mymeka:

aynen vallaha cildiye doktoruna gittiğimde ölre demişti kuru nohut yicen dedidi bende onlar nasıl bşiy unuttum dedidim:))
colaanın tadını harbi unuttum sanırım yaz gelince daha çok koyuyo kolanın yokluğu helede dışardasak benimkide iç beee zaten durmuyo diyoo:)) sigarayı içiyonya diyooo :)))

evi süpürdüm sildim oh beee.yemek işi kaldı ayris uyudu bu bebeye ne oldu böyle ya 12 de uyandı 13,30 uyudu yine hasta olmasın kızlar?

evi süpürdüm sildim oh beee.yemek işi kaldı ayris uyudu bu bebeye ne oldu böyle ya 12 de uyandı 13,30 uyudu yine hasta olmasın kızlar?

lennn kadın deget işine beee daha kucağımda hıyar çağan müzik dinliyok bırakınca basıyo baırtıyı bütün gece uymadı sabahta 30 dakka zor uyudu 11.30dan beri mıkırdiii sol kolum felç olduuu:KK43:((((((

ama cadı neden öyle diyorsun bu kadar uyumazdı acaba hava serin dyiemi kafayı vurup uyuyor bu kız..markete gitsem uyanırmıki acep 5 dk.iki bina yanım sayılır.

ecrincim sana yuuuh diorum başka bişey demiyorum.kuzu havayı böyle serin ve kapalı görünce boşu boşuna uyanık kalmayayım uyuyupta büyüyeyim diyor.sorması ayıp değilse bu ayris nezaman yiyip içiyor.

ecrin neyapacan kız misafirlerine yemekmi yapacan pasta türümü yapacan ? söylesene menüyü kız.

git git ecrincim senin kız uyansa bile bağrınmazki uslu puslu kız maşallah

oooo misafirimiz varmış acep kimki ? kimin nesiki ? şu misafir olayı kalksın artık ya bu sitede ne o öyle millet bizim yazdığımız ettiğimizi misafir olarak girip okuyor.herkes nickini gösterip girsin şu siteye

selam kızlar nasılsınız yahu artık çok sık girmiyorum yaaww sonrada çatlıyorum burda ne oldu bitti diye
inşallah bütün bebeler iyidir benim oğluşum birbuçuk aydır azdı
uykuya dalış problemi yaşıyoruz canımdan bezdim çok kötü ateşe atmış gibi ağlıyor sallamaktan helak oluyorum artık dün nette baybay diye bi damla gördüm çok memnun herkes yatıştırıyomuş uyku düzeni kuruyomuş vs. gittim aldım hemen bakalım yarıcakmı işe walla yaramazsa mahfoldum ben artık dayanacak gücüm kalmadı her iki saatte bir aynı zulüm uyku için halim kalmadı
bu yemek olayınıda çözdüm benimki ne evde mayalanmış yoğurt yedi ne sütlü pirinçli bilmem ne maması yedi bende normal bizim yediğimiz çorbaya ekmekte doğradım verdim hapur hupur yiyo şimdi evdeki yoğurda pekmez katıp veriyorum yumurta peynir meyve akşamları yemeklerin sularına ekmek bandırıp veriyorum walla bi güzel yiyo ne kasmışım kendimi onu yicek şu olucak bilmem ne diye ya çocuğum normal yemek istiyomuş meğersem hiç ummazdım herşeyden vericemi ama ohh iiyiki vermişim çok güzel alıyo herşeyi tavsiye ederim kızlaaarrr yarında dr gidicez 5ay sonu kontrolü için bakalım ne diyecek çenem düştü beee napim ama özledim walla siziiii

ceyce sabah 7-30 mama yedi.12 de uyandı ciicbebe pekmez karışımı yedi.13-30 da mama içip uyudu:))))uynaınca meyve püresi yogurt karışımı yiyecek..
kuzen işten çıkıp gelcek yemek mantı çorbası,nohut ,pilav, közlenmiş kırmızı biber yogurtlı,şambalı,birde tarçınlı kurabiye düşünüyorum.

X