2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Büyük Ankara buluşması bu değil mi?Ayarlayabilirsem ben de gelsem,kabul eder misiniz bilmiyorumkismile nerde buluşacaksınız

canım tabi ki gellll
çok seviniriz
saat 3 te ankamall da buluşçaz

ankarada olan başka kimse var mı???????
bugün 3 te ankamall da buluşuyoruz

Ceyce
Aman ya kirletmis zati bezi yapsin devaminida dogaya saygi :)))))) Yok canim üstünde alerjisi olanlar icin yeni doganlar icin falan yazan islak mendilden almistim oda yaptiyda dedim digerlerini hic denemiyim evdeyiz zaten hep suyla yikiyorum.

canım sen evdesin iki dk.temizleyi verirsin suyla benim öyle bişansım olmadığından ilk başlarda yenidoğanlar için ıslak mendil kullandım sonra bu markalara geçtim.

ivet meme bağımlısı susmuyo başka türlü diye ağalyınca veriyom annem varken ben yokken mama veriyodu bigün ememden 4 saat durdu:KK43:((

vallaha yandımki ne yandım gürhanı tam 13aylıkken kesmiştim ben ama bu onun kadar bağımlı değeldi yani huysuz değildi bu çok huysuz napcam bilmimiim

vallaha bende tam seni sorcektim anam kaynatamda gelinin biri netten kocasını terketmiş başka herife gitmş adamda dicek bizim gelinde kaçacek muhahahahahha dermi derr neyse ben gene gelirim bu arada çağan emdi:)))) kolumu emdi morarttı başladı ağlamaya kaynatamda var diye emzirdim ama kolum morardı abisini terimiyle (emme güçgidisi) var çağanınsempatiksalakcinni

çadalozz senin bu ayaz yalancı emzik almıyomu kız cidden bu senin memeleri eskitcek demedi deme şu netten fln araştır bari yalancı göğüs fln satan siteler vardır çağan bağrınca tıkıver onu ağzına cookcook çeksin senin meme niyetine içinede mama doldur :KK1: ek gıda fln vermiyomusun artık.

casper özelden mesaj attım sana
ben büyük ihtimal koçtaşın ordan girerim
sonra esmerle betty nerdeyse oraya gideceğim

canım merhaba. öncelikle geçmiş olsun babcığına. inş iyidir şimdi. evde mi hastanede mi?

dişlere de hayırlı olsun. bir nebze rahatlamıştır. bakalım biizmkiler ne zamöan gelecek? ev çatı mı canım ? yoksa öğlen güneşi mi alıyor?

sağol canım babam iyi şimdi eve çıktı çok şükür..
dişler çıkınca rahatladı ama 2 haftaya üstlerde gelir bi sorunda o zaman başlar..ev 1, kat canım ama tam gün güneş alıyo 11 gibi giriyo güneş akşam 5 6 gibi ancak gidiyo..boydan boya full cam yani balkonum falanda kapalı bütün sıcaklık katlanarak evin içinde..evde küçük olunca çekilmez bi hal alıyo..kurtuluruz inşallah en kısa zamanda..
ege bey nasıl dün gece çok güzel uyumuş maşallah darısı bize artık..

meltem, delf teşekkür ederiz

izmir buluşmamızı da yapalım artık delf olmaz mı canım?
ben 10 gün sonra falan dönmüş olacağım

sağol canım babam iyi şimdi eve çıktı çok şükür..
dişler çıkınca rahatladı ama 2 haftaya üstlerde gelir bi sorunda o zaman başlar..ev 1, kat canım ama tam gün güneş alıyo 11 gibi giriyo güneş akşam 5 6 gibi ancak gidiyo..boydan boya full cam yani balkonum falanda kapalı bütün sıcaklık katlanarak evin içinde..evde küçük olunca çekilmez bi hal alıyo..kurtuluruz inşallah en kısa zamanda..
ege bey nasıl dün gece çok güzel uyumuş maşallah darısı bize artık..

anladım canım sıcak ev gerçekten çekilmiyor kışın güzel oluyorda yazın fena. bzimde öyle. inşallah gönlünüze göre bir ev bulursunuz. egecik iyi canım sağol evt dün gece pek iyiydik bakalım bundan sonra nasıl olacak.

offfffffffffff yarım yamalak okursam
böyle olur

gel canım bekleriz seni
gelip alırım seni havaalnından

günaydın kızlar..
ayris yine düzene uymadı 9 da uyudu 10 uyandı sonra 12 de uyudu 7,30 uyandı mamasını içti 12 de uyandı bende uyumuşum onunla hava serinya bebe rahat etti ne çok uuyuduk:)
akşama kuzenim gelcek evi silip süpüreyim yemek tatlı vs yapcam işim çok..
ankara buluşmasında bol bol foto .çekin merak ediyoruz ii eglenceler size.
ayça barıştınmı seninkiyle naptın?

kaydirigubbakcemile2
selam kızlar..ne var ne yok..geömişe bakıyim dedim ama çok okuyamadım.dün bütün gün anam ağladı..sabahtan tosunumla pazara gittik eve geldik koltukları halıları sildim..3 çeşit yemek yaptım..ıvır zıvır bi sürü iş daha..babamın tansiyonu çıkmış acile kaldırmışlar akşam eşim gelince onun yanına gittik..gelince bide 10 dan sonra yemek yedik..nasıl uyuduğumu bilmiyorum hem yorgunluk hem şişlik...benim oğlanında alttan iki dişi çıktı uykusu daha rahatladı..gece 1 2 kere uyanıyo.ama emmeden uyumuyo geri bende gece emzirmek istemiyorum artık napsam bilmem..eşim salonda yatıyo hala evin sıcağına çözüm bulamadık bende eşim yokken utkuyla yatıyorum.iyice alıştı yanıma..kendi beşiğini sevmiyo zaten çok deli yatıyo kenarlara çarpıp duruyo beşiğinde 10 dk da bir uyanıyo..
eşimle konuştuk dün akşam evi seneye satmayı düşünüyoduk sıcaklardan çok kötü oluyoruz satabilirsek hemen satıp yeni ev alıcaz..yada kiraya verip bizde kiraya çıkıcaz..bakalım hakkımızda hayırlısı..

canım çook geçmiş olsun babacın nasıl şimdi.

günaydın kızlar..
ayris yine düzene uymadı 9 da uyudu 10 uyandı sonra 12 de uyudu 7,30 uyandı mamasını içti 12 de uyandı bende uyumuşum onunla hava serinya bebe rahat etti ne çok uuyuduk:)

selam canım. ama maşallah bak güzel uyumuş .

Sinemis
Hosgeldin canim nasilsiniz?

Kizlar ben öyle olunca altini acip biraz oynuyorum oglanla bekliyorum gene kagitla sicak suya batirip siliyorum Eski pampers altinda yayili duruyor ona dolduruyor yoksa pampers parasi yetistiremem ben :))
Biz hala kagit sicak su ile siliyoruz bi denedik islak mendili yandi kici bidaha denemedim.

iyiyim meltemcim sen nasılsın facede gördüm senin oğluşun büyümüş maşllh

ahhh canım benim pek mutlusundur sen.bende buglemi aşıya götürdün diye düşündüm kendi kendime göremeyince seni.gözün aydın canım.sempatiksalakcinni

normal kıvamında kakasıda çok yapınca ben tereddütlendim normalde öyle sık sık yapmazdıda.aman çalışsın bağırsakları çalışmaması çok kötü oluo.

ben değiştiriyorum bezini yenisine yapsın diyorum kuzum temiz temiz delikafadulden ben ıslak mendil kullanıyorum molfix nivea yada can bebenin şükür şimdiye kadar bişey yapmadı.

evet çok mutluyum sorma benim ev curcuna oldu bi anda ne güzel derli topluydu dağıldı bıraktım geldim bakalım ne olacak .buğlemin aşısı salıydı perşEmbeyE aldrdım karşıklığa gelmesin die

ivet meme bağımlısı susmuyo başka türlü diye ağalyınca veriyom annem varken ben yokken mama veriyodu bigün ememden 4 saat durdu:KK43:((

vallaha yandımki ne yandım gürhanı tam 13aylıkken kesmiştim ben ama bu onun kadar bağımlı değeldi yani huysuz değildi bu çok huysuz napcam bilmimiim

vallaha bende tam seni sorcektim anam kaynatamda gelinin biri netten kocasını terketmiş başka herife gitmş adamda dicek bizim gelinde kaçacek muhahahahahha dermi derr neyse ben gene gelirim bu arada çağan emdi:)))) kolumu emdi morarttı başladı ağlamaya kaynatamda var diye emzirdim ama kolum morardı abisini terimiyle (emme güçgidisi) var çağanınsempatiksalakcinni

sorma benimkinde takıntısı vardı hep öyle bakalım şimdi ne olcak .sen git yanlış anlamın kaynata başka kaynanaya nazın geçerde yanlış anlamsın adamcağız

Sinemis
O Mehmet in 6 aylik hali Hatice sepet diyince aklima geldi sepetle oynardik.

Tutkucum
Babana acil sifalar.Utkuda masallah 2 dislimi oldu darisi basimiza.Insallah gönlüne göre bi ev bulursun.

Ceyce
Canim ben calissam cocuklar perisan olur mümkün degil calisip onlara bakamam o yetenek yok bende evdeyim o yüzden bakalim biraz büyüseler cok daraldim bende evde iyi ama olmuyo ya.

Casper
Elini cabuk tut valla biz buralardan varicaz bulusmaya:))

Ecrin
Masallah kizina.Bizde ilk kez bu sabah abiyi okula birakip dönünce kahvalti ettik 3 saat uyudu cocuk acmis demekki hep ya :KK43:( Bide komsulara kiziyodum cocuk ac dediklerinde :KK43:( Bende o uyurken netten cikmadim simdi yemegim yok bana acele pratik bi yemek tarifi verin bu hafta ne alisveris yaptim ne yemek listesi tembellik yapiyorum uyduruk yemeklerle gecistiriyorum.

günaydın kızlar..

:nazar: diyorum başka bişey demiyorum ayrise sakın sende ayris için bişey deme değişiriiz külahları bebişin maşallahı var ağzı var dili yok.maşallah sübhanallah.

X