2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Sinemis
Hosgeldin canim nasilsiniz?

Kizlar ben öyle olunca altini acip biraz oynuyorum oglanla bekliyorum gene kagitla sicak suya batirip siliyorum Eski pampers altinda yayili duruyor ona dolduruyor yoksa pampers parasi yetistiremem ben :))
Biz hala kagit sicak su ile siliyoruz bi denedik islak mendili yandi kici bidaha denemedim.

Biz 2 kere yapiyoruz günlerce yapmadiktan sonra 2 normal sizinki dahada normaldir.Bide tatli yediginde daha cok yapiyor kakayi onu farkettim belki sizde tatli bisiler verdiyseniz bu ara bagirsaklar bol bol calismistir.

selam kızlar bugün buluşma var 3 te hazırlanıceeğim daha nasılsınız

moralim bozuk yaa bu velet hiç bi tür pirinçli büskivili falan tahıllı yada mama tarzı şey yemiyo
az yoğurt meyva falan yiyo
ne yapacağımı şaşırdım üstüne artık kaka yapmıyo ilk gün 2. günde sonra 3. günde yaptı bugün 2. gün oldu gene kaka yok
kaka sıda çok şkür kabız gibi sert değil
ee neden bu velet hergün kaka yaparken artık yapmıyo
yedikleri yetmiyo sanırsam
annem zorlama aç değil diyo
ay bayılacamm yaaa

ne zormuş bebek büyütmek
ne yapıcam ben yardım

slm kızlar nasılsınız
ben bugün işe geç geldim yani şimdi geldim kaydirigubbakcemile3
bugün 6da çıkacağım
yılan hikayesine dönen buluşma bugün gerçekleşti sonunda kayınvalidemler geldi .şükür ki ne şükür
kahvaltı hazırladım dinlenmeleri için nevresimleri verdim kavaltıyı yaptık kahvalrı masasını öylece ortada da kolileri bıraktım geldim iyimi
biz toplazrız sen işe git dediler bnde çantayı aldığım gibi işe geldim
sizde ne var ne yok geçmişe bakamam işimde çok yığılı bir an önce halledeyim

ahhh canım benim pek mutlusundur sen.bende buglemi aşıya götürdün diye düşündüm kendi kendime göremeyince seni.gözün aydın canım.sempatiksalakcinni

biizmki dün 3 kere dolu dolu yapmışş en son akşam 21 de yapmıştı. şimdi aradım evi gene bir dolu yapmışş. yani renginde cıvıklığında birşey yoksa endişelenmiyorum ben demekki bağırsaklar güzel çalışıyor diye seviniyorum hatta

normal kıvamında kakasıda çok yapınca ben tereddütlendim normalde öyle sık sık yapmazdıda.aman çalışsın bağırsakları çalışmaması çok kötü oluo.

Sinemis
Hosgeldin canim nasilsiniz?

Kizlar ben öyle olunca altini acip biraz oynuyorum oglanla bekliyorum gene kagitla sicak suya batirip siliyorum Eski pampers altinda yayili duruyor ona dolduruyor yoksa pampers parasi yetistiremem ben :))
Biz hala kagit sicak su ile siliyoruz bi denedik islak mendili yandi kici bidaha denemedim.

ben değiştiriyorum bezini yenisine yapsın diyorum kuzum temiz temiz delikafadulden ben ıslak mendil kullanıyorum molfix nivea yada can bebenin şükür şimdiye kadar bişey yapmadı.

moralim bozuk yaa bu velet hiç bi tür pirinçli büskivili falan tahıllı yada mama tarzı şey yemiyo
ne yapacağımı şaşırdım üstüne artık kaka yapmıyo ilk gün 2. günde sonra 3. günde yaptı bugün 2. gün oldu gene kaka yok
ay bayılacamm yaaa

ne zormuş bebek büyütmek
ne yapıcam ben yardım

hoşgeldin canım.buluşun buluşun biz fotolarınızla yetiniriz.canım bizim dr.muz mama yemesinin önemli olmadığını ek gıdaya ağırlık vermem gerektiğini söyledi yeni geçtiysen ek gıdaya kaka yapmaması normal doymamış olsa ağlar belli eder takma kafana

Ceyce
Aman ya kirletmis zati bezi yapsin devaminida dogaya saygi :)))))) Yok canim üstünde alerjisi olanlar icin yeni doganlar icin falan yazan islak mendilden almistim oda yaptiyda dedim digerlerini hic denemiyim evdeyiz zaten hep suyla yikiyorum.

selam kızlar nasılsınız
ben hazırlanmaya gidiyorum
malum bugün buluşma var
ayyyy çok heyecanlıyım

Semihacim
Dur daha dertler yeni basladi.Benim büyük sürekli sorunlar cikardigi icin kücügün sorunlari tekrar gibi oluyor ayni heycani vermiyor :)))
Bizdede oldu ya kaka derdi o yüzden 5 aylik olmadan yemeklere basladik armut püresine bi cay kasigi pekmez koyup denedin mi?

şimdiden böyle bunlar canım bizi parmaklarında oynatıolar

cadoloz kızım normalde sen nekadar sıklıkla doyuruosun çağanı senin memenin bağımlısı olmuş bu.sempatiksalakcinni
ivet meme bağımlısı susmuyo başka türlü diye ağalyınca veriyom annem varken ben yokken mama veriyodu bigün ememden 4 saat durdu:KK43:((
Cadaloz
5 yasina kadar emer valla sen yanmisin anacim memeyi nasil biraktirican?Biraz aglicak bazi istedigi seylerin olmicagini anlamak icin aglamayi seciyorsa aglicak.Ben büyük oglanda aglatmayi beceremedim azcik aglasa hemen tamam tamam derdim haladaha kiyamiyomuyum ne.Kücük bi kac kez agladi hic ilgilenmedim aglamiyor artik bisey icin.
vallaha yandımki ne yandım gürhanı tam 13aylıkken kesmiştim ben ama bu onun kadar bağımlı değeldi yani huysuz değildi bu çok huysuz napcam bilmimiim
slm kızlar nasılsınız
ben bugün işe geç geldim yani şimdi geldim kaydirigubbakcemile3
bugün 6da çıkacağım
yılan hikayesine dönen buluşma bugün gerçekleşti sonunda kayınvalidemler geldi .şükür ki ne şükür
kahvaltı hazırladım dinlenmeleri için nevresimleri verdim kavaltıyı yaptık kahvalrı masasını öylece ortada da kolileri bıraktım geldim iyimi
biz toplazrız sen işe git dediler bnde çantayı aldığım gibi işe geldim
sizde ne var ne yok geçmişe bakamam işimde çok yığılı bir an önce halledeyim

vallaha bende tam seni sorcektim anam kaynatamda gelinin biri netten kocasını terketmiş başka herife gitmş adamda dicek bizim gelinde kaçacek muhahahahahha dermi derr neyse ben gene gelirim bu arada çağan emdi:)))) kolumu emdi morarttı başladı ağlamaya kaynatamda var diye emzirdim ama kolum morardı abisini terimiyle (emme güçgidisi) var çağanınsempatiksalakcinni

scedcedu
Farkindaysan kiskancliktan Semiha ya yanit vermedim bulusma hakkinda neyse israr ettiniz iyiegelenceler diliyim bari :)) Istanbul yetmedi Ankarayida topladi hatunlar bravo valla bana ne zaman geliyonuz toplanip :)))

:)))))))))))))))))) emme gücgüdisi alemsin ya.

Cadalozum
Sen en iyisi evde oturma al oglani arabasina koy sabahtan aksam gez sokaklarda etraf ilgisini ceker uyur kalir arada bi meyvasuyu tutustur eline o tikarda 3 saat öyle gecer öyle emzirmeyi dene.Evde daraldikca emmek ister bu.

ay bayılacamm yaaa

ne zormuş bebek büyütmek
ne yapıcam ben yardım

buluşun buluşunn ne güsell iyice eğlenin bol bol foto çekinn. aç olsa ağlardı mutlaka bir zorlama bakalım semihacım. kaka olayı ek gıdalara alışana kadar biraz düzensiz gidiyor maalesef. yakında girere düzene.

selam kızlar nasılsınız
ben hazırlanmaya gidiyorum
malum bugün buluşma var
ayyyy çok heyecanlıyım

selam canım. heeçççç kıskanmadım

scedcedu
Farkindaysan kiskancliktan Semiha ya yanit vermedim bulusma hakkinda neyse israr ettiniz iyiegelenceler diliyim bari :)) Istanbul yetmedi Ankarayida topladi hatunlar bravo valla bana ne zaman geliyonuz toplanip :)))

meltemcim evt ya yakında atlayıp gelir onlar oralara. benim eylülde bir seyahatim gözüküyor oraya ama sanırım uzak düşüyoruz. nordorna gidiyorum ben . 49. böle desem anlar mısın ? müenster e 45 dak arabayla.

Delfcim ben gitmedim ama Google map den baktirdim simdi benim eve arabayla 281km 2 saat 38 dakika diyor vaktin varsa beklerim valla cokta sevinirim.

Delfcim ben gitmedim ama Google map den baktirdim simdi benim eve arabayla 281km 2 saat 38 dakika diyor vaktin varsa beklerim valla cokta sevinirim.

ne güzel olur valla. bu işi ancak bir gün fazladan kalarak yapabilirim. hiç belli olmaz yaparım yanii:))

delf
Dibime kadar geliyosun yani ugramaya calis.Hatta bi gece kalacak gibi ayarla Hamburg u söyle hizli bi tur yapalim sana.Eylül dede güzel olur burda hava kis gelmez henpz ben sana adresimi telefonumu yazarim özelden.

delf
Dibime kadar geliyosun yani ugramaya calis.Hatta bi gece kalacak gibi ayarla Hamburg u söyle hizli bi tur yapalim sana.Eylül dede güzel olur burda hava kis gelmez henpz ben sana adresimi telefonumu yazarim özelden.

tamam canım süper olur. :teytey:

selam kızlar..ne var ne yok..geömişe bakıyim dedim ama çok okuyamadım.dün bütün gün anam ağladı..sabahtan tosunumla pazara gittik eve geldik koltukları halıları sildim..3 çeşit yemek yaptım..ıvır zıvır bi sürü iş daha..babamın tansiyonu çıkmış acile kaldırmışlar akşam eşim gelince onun yanına gittik..gelince bide 10 dan sonra yemek yedik..nasıl uyuduğumu bilmiyorum hem yorgunluk hem şişlik...benim oğlanında alttan iki dişi çıktı uykusu daha rahatladı..gece 1 2 kere uyanıyo.ama emmeden uyumuyo geri bende gece emzirmek istemiyorum artık napsam bilmem..eşim salonda yatıyo hala evin sıcağına çözüm bulamadık bende eşim yokken utkuyla yatıyorum.iyice alıştı yanıma..kendi beşiğini sevmiyo zaten çok deli yatıyo kenarlara çarpıp duruyo beşiğinde 10 dk da bir uyanıyo..
eşimle konuştuk dün akşam evi seneye satmayı düşünüyoduk sıcaklardan çok kötü oluyoruz satabilirsek hemen satıp yeni ev alıcaz..yada kiraya verip bizde kiraya çıkıcaz..bakalım hakkımızda hayırlısı..

Büyük Ankara buluşması bu değil mi?Ayarlayabilirsem ben de gelsem,kabul eder misiniz bilmiyorumkismile nerde buluşacaksınız

canım buluşacaklardan kimse yok sanırım şu an burda . saat 15.00 te buluşacaklardı ankamall galiba ? kesin gideceksen detayları öğreneyim.

selam kızlar..ne var ne yok..geömişe bakıyim dedim ama çok okuyamadım.dün bütün gün anam ağladı..sabahtan tosunumla pazara gittik eve geldik koltukları halıları sildim..3 çeşit yemek yaptım..ıvır zıvır bi sürü iş daha..babamın tansiyonu çıkmış acile kaldırmışlar akşam eşim gelince onun yanına gittik..gelince bide 10 dan sonra yemek yedik..nasıl uyuduğumu bilmiyorum hem yorgunluk hem şişlik...benim oğlanında alttan iki dişi çıktı uykusu daha rahatladı..gece 1 2 kere uyanıyo.ama emmeden uyumuyo geri bende gece emzirmek istemiyorum artık napsam bilmem..eşim salonda yatıyo hala evin sıcağına çözüm bulamadık bende eşim yokken utkuyla yatıyorum.iyice alıştı yanıma..kendi beşiğini sevmiyo zaten çok deli yatıyo kenarlara çarpıp duruyo beşiğinde 10 dk da bir uyanıyo..
eşimle konuştuk dün akşam evi seneye satmayı düşünüyoduk sıcaklardan çok kötü oluyoruz satabilirsek hemen satıp yeni ev alıcaz..yada kiraya verip bizde kiraya çıkıcaz..bakalım hakkımızda hayırlısı..

canım merhaba. öncelikle geçmiş olsun babcığına. inş iyidir şimdi. evde mi hastanede mi?

dişlere de hayırlı olsun. bir nebze rahatlamıştır. bakalım biizmkiler ne zamöan gelecek? ev çatı mı canım ? yoksa öğlen güneşi mi alıyor?

X