2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

geçen ay 7500 du blu..ama artık geçmelisin bence çunku sonra reddediyorlarmış tadımlıkda olsa ver zor bişey degil evde şeftali kayısı suyu sık ver bakalım..

yok be canım zor olsa ne yazar dr vermedi diye daha bişeye başlamadım kavonozuda çikolata niyetine veriyorum :) aburcubur olsun diye hep süt hep süt sıkıcıdır heralde

kızımlan kuaföre gittik süslendik geldik
,babamız akşama bizi gesmeye götürecek
oyy koca dötüme ne giysem acaba

juli benimde saçımı boyatmam lazım offf.bende dışarı .çıkıyorum markete pazara gitcem taze meyve alayım ayrise biz zaten karıkoca hiç meyve yemeyiz inş ayris bize benzemez bu konuda:)..

meyve yenmez mi ecrin
sizde yiyinki ayrise örnek olun
ben hergün meyve veriyom değişik karpuzu cok seviyo 2 dilim yiyo

acab bende ek gıdalra başlasammı yoksa iki hafta daha beklesemmi kafam karıştı kafamçokkarıştı

ben geldim:)))gititk geldik ayris uyudu mamasını içerken bende semiz otu koydum ocaga kolamı çikolatamı aldım oturuyorum:)

Daha bir kez bile bebekle tek başıma dışarı çıkmadım...Çok özeniyorum valla herkes ne güzel dışarı çıkarıyor bebişini,alışverişe gidiyor hatta maşallah kuaföre bile gidiyor...gıcık oldum kendime :jeyyar:

Daha bir kez bile bebekle tek başıma dışarı çıkmadım...Çok özeniyorum valla herkes ne güzel dışarı çıkarıyor bebişini,alışverişe gidiyor hatta maşallah kuaföre bile gidiyor...gıcık oldum kendime :jeyyar:
ne

aynen ya. maması azalmış eşimi aradım dışarda işin varsa alsana diye :) kendim gitmek aklıma bile gelmedi

acab bende ek gıdalra başlasammı yoksa iki hafta daha beklesemmi kafam karıştı kafamçokkarıştı
benim de gittiğim bütün doktorlar 6 ayı bekle demişti,sonunda istersen "öğün" olarak değil "tadımlık" başla diyen bir doktor buldum ama nooldu bebişim 4 gündür kakasını yapmıyor şimdi :sinifsinif:

benim de gittiğim bütün doktorlar 6 ayı bekle demişti,sonunda istersen "öğün" olarak değil "tadımlık" başla diyen bir doktor buldum ama nooldu bebişim 4 gündür kakasını yapmıyor şimdi :sinifsinif:

hala yapmadıysa yarım çay kaşığı zeytin yağı ver hemen ardından da ılık su ver 5-10 dk da yapar tahminimce

biz sebze çorbasına geçeli çok oldu sütüm tamamen bitmişti benım çünkü sırf mamayla beslanıyodu drumuz ıyuzden ek gıdaya geçin dedi yanı meyve çorba yoğurt kaşık maması hepsını 1 aydır yediriyorum..ozaman kahvaltıya 6, aydamı geçsemCADIARZU

casper canım ek gıdaya geçtin diye kabız oldudiye canını sıkma ne zaman başlarsan başla kabızlık problemi olcaksa olcaktır ben ek gıdaya başlayalı 1 ay oldu doktorumuza kalsa asla dedi zaten kilosu çok iyi dedi ama ben dinlemedim başladım çağanda ilk zamanlar 4 güde yapıyodu ve ıkınmaktan kıpkırmızı oluyodu kkyadda çok yazmışımdır ama çok yapamadığında zeytinyağı ılık su işlem tamamdır şimdi o derdimiz bitti kaksını kendi yapıyo artık miydesi farklı şeleri sindirine kadar zaman ihtiyaçları oluyo yani 2 ay sora başlasan gene kabız olcaktır emin ol
ay bende çok imrendim gidemde bi pirinç unu alam oğluma kendimede ıvırzıvır alam:)))

kizlar, bebelere corba icin faceden bir tarif vermissiniz, orda 1 cay kasigi irmik diyor, o irmik unu mu?

biz sebze çorbasına geçeli çok oldu sütüm tamamen bitmişti benım çünkü sırf mamayla beslanıyodu drumuz ıyuzden ek gıdaya geçin dedi yanı meyve çorba yoğurt kaşık maması hepsını 1 aydır yediriyorum..ozaman kahvaltıya 6, aydamı geçsemCADIARZU

merhaba canım. bizde 4. aydan beri ek gıda yiyoruz. bu ay biz kahvaltıya başladık yani 6. ayda

X