2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

delf
Gecmis olsun bizde 1 inde gidicez bakalim nasil olacak iki oglanda asilanacak halimi düsünün hangisini tutayim.

sağol canım. inş sorunsuz atlatırsınız.

delfim geçmiş olsun egeciğime aşı olmuş ağlamamış darısı başımıza

sağol esracım. biraz mızırdanıyormuş aradım şimdi. inş ateş yapmaz.

delf aşılarınız hayırlı olsun,inş. ateş yapmaz..
sağol canım

Delfcim canım geçmiş olsun egecikte aşı olmuş bizde cuma günü olduk şükür ateşlenmeden atlattık darısı sizin başınıza canım.keremi çıplak bıraktım hep. kuzumun çok hoşuna gitti arada bir duş oooo ak bayram yaptı.

kız ecrin sen hala ist.damısın gitsene kızım yazlığa ne alemsin kocandanmı ayrılamıon yoksa :KK1:

ceyce gitcem de canım bu hafta misafirim gelebilir..birde abimin eşi yegenlerim arkadaşlarla gitcez kalabalık bayanlar olarak ayın 1 de gideriz dedik bekliyorum.kociş de ayın 10'ugibi gelir sanırım yanımıza.şimdi gitsem boştur oralar ne yapcam bu hafta başlar kalabalık lunapark vs açılır..yarış arabalrına biniyorum her akşam onlar ancak haftaya açılıyor:)

ceyce gitcem de canım bu hafta misafirim gelebilir..birde abimin eşi yegenlerim arkadaşlarla gitcez kalabalık bayanlar olarak ayın 1 de gideriz dedik bekliyorum.kociş de ayın 10'ugibi gelir sanırım yanımıza.şimdi gitsem boştur oralar ne yapcam bu hafta başlar kalabalık lunapark vs açılır..yarış arabalrına biniyorum her akşam onlar ancak haftaya açılıyor:)

git git kız ne çekecen ist.sıcağını aahh keşke iş güç olmasada bende gidebilsem.bizim yerimizede bin yarış arabalarına kaydirigubbakcemile3

cadı çaganı çıtçıtlı badiyle aytır giydirme pijama falan ben öyle yapıyorum altına minik bir şort tamamdır.
kız gündüz öyle tutuyom ama akşamları ayakları buz gibi oluyo bende penye uzun şort giydiriyom üstünede sıfır kollu ne bulursam gece boyu değiştiğimiz için

anam bende gelem daha deniz varmı havuz varmı off offf canım çok taril istiyo emme kocama ramazan bayramından soraya vermişler izin çağan olmasa trularla gidrerdim biyerlere:KK43:( mutsuz depresyonda smilee:KK43:(

mehlikacım sanada geçmiş olsun berilcik hasta sanırım çağanda çok kullandı antibiyotik sıkma canını hala bizim öksürüğümüz hırıltımız oluyo doktor ciğerlerde boğazda bişiy yok alerjk bide çok terliyo diyosun ondan olur diyo gecede 6 sefer 7 sefer pıjaa değiştiriyom o derece yani ve sıksan suyu çıkar üstündekilerin nasıl bebe anlamadım
annem gelicek gene zaten bu hafta turla trabzona geziye gidiyo 15 gün sora gene gelirim dedi
gürhan orda mutlu babaannesinin kapısının önü çocuk parkı mahalledede yaşıtı arkadaşı çok var hep dışarda sıkılmıyo yanii denize gitme zamanımıza kadar orda sora gelicek bu tarafa gene gidicek tatilde özgür yani istediği yerde kalabilir anneanne teyzede orda kapı çok
bende kalmayı çok istiyom ama eşim yakın zaten sıksık götürüyom ben seni diyo ama düngece moralim çok bozuk diye haftaya götürürm 1 hafta kalırsın dedi bende güldüm bakalım

berilin akciğer filmini çektirdik temiz çıktı,boğazda da bişey yok,ama hala hırıltısı var,
antibiyotiğe 5 gün ara verdik bugün tekrar başlamayı düşünüyorum,inş. faydası olur,
bebeye boş yere ilaç yüklemiş olmayalım,
dr bir de alerji için damla verdi,bakalım o işe yarıcak mı?
minnacık bebeye o kadar çok ilaç yüklüyoruz ki,cnm benim yaa...
beril de çok terliyor,gece emmek için kalkınca sırtına mendil koyuyorum,diğer kalkışında mendili çıkarıyorum öyle öyle idare ediyoruz,
üzerini değiştirirsem uyanır diye değişmiyorum,
cnm anne gelecekmiş yine ne güzel işte,üzülme boş yere..
gürhan da mutluysa ne güzel,çocuk bir kış okula gitti geldi şimdi de tatil yapsın biraz..
sen de çağanı uytup kocişinle başbaşa tadını çıkart yalnızlığınzemuszemus

Merhaba arkadaşlar,bebişim sadece anne sütü ile besleniyor ama 4 gündür alıştırma maksadıyla şeftali suyu vermeye başladım ve 4 gündür kaka yok eyvahedigeldismile daha önce 2 gün yapmadığı oluyordu ama bu defa uzun sürdü,ne dersiniz şeftaliden kaynaklı olabilir mi CADIARZU

olumunekankayizsmile
git git kız ne çekecen ist.sıcağını aahh keşke iş güç olmasada bende gidebilsem.bizim yerimizede bin yarış arabalarına kaydirigubbakcemile3

gitcem gitcem merak etme:))şartlar izin vwerse rallici olurdum hee severim öyle şeyleri her nekadar eşim sen çocukmusun desede:))
kendisi korkak benide öyle yapmaya çalışıyor:))

CADI sende atla gel bakarık okadar kişi çagana merak etme:)olumunekankayizsmile

Merhaba arkadaşlar,bebişim sadece anne sütü ile besleniyor ama 4 gündür alıştırma maksadıyla şeftali suyu vermeye başladım ve 4 gündür kaka yok eyvahedigeldismile daha önce 2 gün yapmadığı oluyordu ama bu defa uzun sürdü,ne dersiniz şeftaliden kaynaklı olabilir mi CADIARZU

olabilir cnm,ek gıdaya geçişte oluyo öyle sorunlar sanırım,biz daha geçmedik ama arkadaşlar öyle diyordu..

casper şeftali pek yapmaz ama ek gıdalara geçişte görülüyor sanırım.yarım çay kaşıgı zeytinyag içir yapar inş..yapmasıda det bunların yapmamasıda yaw:)

ek gıdaya başladığın için olur canım bünyesi alışık değil de ondan

sinemsi aman alışamaıdm bu ismede heeee:eek:klava: birazını yarına bırak işlerin söyle o cimri patronuna nuh vaktinden kalma o klimayı degiştirsin yoksa performansım düşüyo ona göre deee:eek:klava:

casper ek besinlere geçişte oluyo canım zeytinyağı ver bi kaşık yapar olmadı daya fitili oda olması sinemisin annesi gibi sabun sokarsın:))))
çağan hep 4. günde yapıyodu şimdi artık alıştı ya günlük yada 2 günde yapıyo 1 aya düzene giriyo sanırım bizde öle oldu ama çok ıkınıyodu hep fitil atıyodum

olumunekankayizsmile

gitcem gitcem merak etme:))şartlar izin vwerse rallici olurdum hee severim öyle şeyleri her nekadar eşim sen çocukmusun desede:))

vallaha bugün bunalım taklıyom nedense evi ocağı herifi terkedesim var bende ralli arabalarını sürmeyi hazidirim bi sefer çimlere uçtum ama genede hazidirim benim uyuz kocamda fena sever ama 2 senedir binmedim havalar çok sısınınca yazlığım olmadığı için isyanlara giriyom

kızlar ctesi günü sütüm o kadr azdı ki,berile iki kez dolaptaki sütümü çıkardım içine bebe bisküvisi koyup verdim,
1 kez de muhallebi verdim,o günün gecesi sabahladık,mızıldayıp durdu,sindirim de güçlük çekti sanırım,
pazar günü öğlene doğru mıçtı doldurdu,rahatladı uyudu 2 saat kadar..
o uyurken ben ve eşim hazırlandık dışarı çıkmak için,
eşimin sabrı tükenmişti ki uyandı,eşim bizi bırakıp gidecekti az daha..
taksimdeki çetinkayaya gittik eşimin kardeşlerine alışveriş yaptık karne hediyesi,
alt üst,ayakkabı falan aldık 2 kardeşine,bir de eltimin 9 aylık oğlu var ona da aldık bişeyler,
berilin resmini çıkartıp hepsini birlikte kargolucak eşim,
berili daha görmedi ne kayınbabam ne görümcelerim vs..
sadece bir kez ilk doğduğu sıralarda tlf la göndermiştik resmini..

sempatiksalakcinni
olumunekankayizsmile

kız siz pek bi uyuşuonuz kocişler tencere kapak olayı sempatiksalakcinni sen bişeyi sevion kocan sevmio iyi idare edionuz haa iki zıt kutup gibisiniz olumunekankayizsmile

Kızlar başım ağrıyor ya çok sıcak yoğun iş önümde yığılı üffff yaaaa

pişşt git patronun odasına dal ben klima sipariş edeceğim satınalmaya de iş performansım zayıflıo para işlerinde beynim sulanmaya başladı sıcaktan de elini koy masasının üstüne. oda seni öyle kararlı olduğunu görünce tamam al feyza hanım sonrada muhasebeye geç tazminatını hesaplattır diye bilir

X