2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Ayakta hic alistirma sersem yapiyor cocugu bi ise yaramiyor sonra kurtulmasi zor büyük oglanda alistirdim kurtulana kadar da canim cikti.Bunda yatagina koyuyorum kendi uyuyor.Benimkide gece emme aliskanligini birakmiyor artik geceleri gece mamasi veriyorum ac olmadi halde hep emdigi saatte agliyor kucagima aliyorum ama uyuyor gene yatagina koyuyorum.2 gecedir gecede 1 kez emdi.Erken basladim ek gidaya ama iyi yapmisim beklesem cocuk ac gezecekmis.
ben de sersemletip uyutmam falan deyip karşı çıktım ama şimdi de arkadaşlarım kendi çocukalrı için keşke ayakta sallamaya devam eseydik diyorlar..dönmeye başlayınca uyutamamışlar yatakta..kafam karıştı..benimki hala koca poposunu kaldırmaya niyetlenmediği için döndüğünde uyur mu kendisi ne yapar bilemiyorum

deppo aaa aynı dr gidiyoruz desene:))ben ama kendim dedim floridax bitkiselmiş ondan yazın isterseniz dedim o da içeriigine baktı ok güzelmiş dedi verdi:))ssk ödemiyor bunu.1 ayda bitmesi lazım şişenin.kocaman bir şişe..

deppo aaa aynı dr gidiyoruz desene:))ben ama kendim dedim floridax bitkiselmiş ondan yazın isterseniz dedim o da içeriigine baktı ok güzelmiş dedi verdi:))ssk ödemiyor bunu.1 ayda bitmesi lazım şişenin.kocaman bir şişe..

hmm bahsetmedi hiç...içiyosa bende ondan alayım o zmn

deppo begendinmi avni beyi nasıl sence?

ciddi bi adam ama memnunum, yine de daha sevimli olabülüdüüü :)))

iyi geceler,birer birer kaçıyor herkes

herkesler kaçmış
bende gidem bari
herkese iyi uykular

güle güle kızlar bende kaçıcam az sonraaa

günaydın kızlara.s.
o kadar halsizimki gözlerim şiş ağlamaktan:çok üzgünüm:...kocayla çok fena kavga ettim az kalmıştı evden çıkıp gitmeme..daha sonra beyefendi kendisi çıkp gidecekti ben kötü olunca gidemedi..geldi sarıldı su içirdi öptü falan ama kalbim çok kırıldı...:çok üzgünüm:
tabi ben ağladıkça ece ağladı yavrum ya o da etkilendi..zaten ece olmasa o kadar laflara asla ve asla kalmazdım..benneyaptımki
bu kadarc kötü bir haftasonu geçirdiğim olmamıştı daha önce...
kavgamızın sebebi de o kadar saçmaki! kaynanamlara gitmiştik kayınbabamın babalar günü hediyesini vermek için tam hediyeyi veriyorum kaynanam elini öp diyerek bana işaret yapıyor bende sinirlendim ben çocuk değilim napacağımı bilirim yapacağım şeyi söylemeyin bana dedim neyse bunu atlattık bu sefer eceye elma yediriyorum ezerek veriyorum kadın bana öyle verme boğazına kaçar falan diyor bende hayır ben hep böyle veriyorum dememe kalmadan ece öksürdü hemen ağzından aldım elmayı kaynanamın yanında bana vermesene evde istediğin gibi ver burda verme diyor bende tabi bunu araba da gidene kadar uzattım...çok kırıldım ya:çok üzgünüm:
böyle iğrenç bir haftasonu geçirdim beyefendiye de aldığım hediyeyi vermedim:mymeka:

mehlikasu günaydın cnm...
kimseler yok...
esmer gittimi acaba ankaraya...
feyza nerde...

günaydın kızlara.s.
o kadar halsizimki gözlerim şiş ağlamaktan:çok üzgünüm:...kocayla çok fena kavga ettim az kalmıştı evden çıkıp gitmeme..daha sonra beyefendi kendisi çıkp gidecekti ben kötü olunca gidemedi..geldi sarıldı su içirdi öptü falan ama kalbim çok kırıldı...:çok üzgünüm:
tabi ben ağladıkça ece ağladı yavrum ya o da etkilendi..zaten ece olmasa o kadar laflara asla ve asla kalmazdım..benneyaptımki
kavgamızın sebebi de o kadar saçmaki! kaynanamlara gitmiştik kayınbabamın babalar günü hediyesini vermek için tam hediyeyi veriyorum kaynanam elini öp diyerek bana işaret yapıyor bende sinirlendim ben çocuk değilim napacağımı bilirim yapacağım şeyi söylemeyin bana dedim neyse bunu atlattık bu sefer eceye elma yediriyorum ezerek veriyorum kadın bana öyle verme boğazına kaçar falan diyor bende hayır ben hep böyle veriyorum dememe kalmadan ece öksürdü hemen ağzından aldım elmayı kaynanamın yanında bana vermesene evde istediğin gibi ver burda verme diyor bende tabi bunu araba da gidene kadar uzattım...çok kırıldım ya:çok üzgünüm:
böyle iğrenç bir haftasonu geçirdim beyefendiye de aldığım hediyeyi vermedim:mymeka:
canım ya çok üzüldüm olur böyle şeyler
eşler kendi ailerinin yanında aslan kesilirler sorma bende sinir oluyorum varya
bi havaya giryolar onun yanında öyle yapsan diyolar sinir oluyorum neyse o düzen bozlulmaz ki
hediyeyi vermediğine iyi yapmışsın bende hiç bişey almadım o bana bi çiçek almıştı ben ona hiç bişey almadım

benimkilerde çarşmaba sabah burda eltimler 4 yıldır ilk geliyor
kaynanam 2 ay kalkcak eltimler 10 gün bakalım

mehlikasu günaydın cnm...
kimseler yok...
esmer gittimi acaba ankaraya...
feyza nerde...

geldim canım burdayım esmer ankara gitti

günaydın kızlar.
cuma günü 6 aylık aşılarımızı olduk maşallah oluşuma etkilenmedik öyle.sizler neler yapıosunuz?ben cuma izinliydim oğluşumun yanında kalmak istedim 3gün onla ilgilendim.

günaydın kızlara.s.

Günaydin

Canim zaten kavgalarin cogunlugu su kaynanalar yüzünden oluyor.
ins. esin de hatasini anlar bir gün ama erkekler anneleri söz konusu olunca haksiz da olsalar gercekleri görmüyorlar.
Oysa bizim eslerimizin anneleriyle iyi gecinme gibi bir zorunlulugumuz yok. esinle evlenmiyorsun mübarek sanki annesiyle evleniyorsun. cok kiiziyorum kaynanalara ve annelerine toz kondurmayan erkeklere :eek:klava:

bu üçüncü soruşum lsun kadriy abladan hberiniz var mı eşi nasıl oldu çok duyarsızlaştık yaa adam çok ağır ameliyat geçiirdi buraya yazıyordur kadriy abla mutlaka durumunu neden okuyanlar cevap yazmıyor bu kadar mı duyarsızlaştık yav...

bi havaya giryolar onun yanında öyle yapsan diyolar sinir oluyorum neyse o düzen bozlulmaz ki
hediyeyi vermediğine iyi yapmışsın bende hiç bişey almadım o bana bi çiçek almıştı ben ona hiç bişey almadım

valla cnm hiç sorma ya çok kırıldım çok...
o kadar olayın üstüne asla ve asla vermem zaten:umursamaz:
sabah işe gittiğinden beri 100. tlf.açışı.. korkuyor herhalde evden gidecem diyeboshayallersmile
şok oldum ben ya normalde asla ve asla ne alesinin yanında bişey diyemezdi demezdi öyle işte...
ohh cnma değsin babasını da öpmedim annesinin inadına...
ayrıca o sinirle bize hediye tatil çıkmıştı iptal ettirdim tlf.açıp..görür o ben annemlerin yanına yazlığa gidecem gıcıklığına..

esmer yıılık izindemi kaç gün yok?
sen ne zaman izin alacaksın?
ayrıca allah sabır versin valla sana ne diyim..bnm eltim yok daha bakalım olunca napacaz...
kaynanamla 2 ay aynı evi hiç düşünemiyorum...
neyse cnm sayılı gün çabuk geçer...

Son düzenleme:
günaydın kızlara.s.

Canım sıkma canını.bozma moralini sakin ol.

aaaahh canım gözün aydın kaydirigubbakcemile3 çok mutlu olmuşsundur sen şimdi eltin ve k.validen geldi diye sempatiksalakcinni

günaydın kızlar.
cuma günü 6 aylık aşılarımızı olduk maşallah oluşuma etkilenmedik öyle.sizler neler yapıosunuz?ben cuma izinliydim oğluşumun yanında kalmak istedim 3gün onla ilgilendim.
maşallah cnm...bizde 24 haziranda olacaz bakalım...
kaç tane oldunuz?
bana hemşire 4 tane biri ağızdan dedi...tabi yanlış hatırlamıyorsamsempatiksalakcinni

Günaydin

Canim zaten kavgalarin cogunlugu su kaynanalar yüzünden oluyor.
ins. esin de hatasini anlar bir gün ama erkekler anneleri söz konusu olunca haksiz da olsalar gercekleri görmüyorlar.
Oysa bizim eslerimizin anneleriyle iyi gecinme gibi bir zorunlulugumuz yok. esinle evlenmiyorsun mübarek sanki annesiyle evleniyorsun. cok kiiziyorum kaynanalara ve annelerine toz kondurmayan erkeklere :eek:klava:

öyle valla cnm...
dün zaten çok gıcık aldım ya...tövbe tövbe insanı zorla çileden çıkarıyorlar...ohaoldumsmile
oğlunun yanında bütün hastalıkları başlıyor zaten....yok ayağım ağrıyor yok kolum ağrıyor yok midem de ağrı var...:umursamaz:
sanki bizim cnmız yok...:mymeka:
bnm anneciğiminde ne ağrıları var ama biz üzülmeyelim diye kadın söylemez saklar bile

ceyce sallamıyom zaten artık...saldım çayıra mevlam kayıra

julliett ne aşıları oldunuz cnm?
çok mu ağladı melisa? ya bzmde var bu hafta...ece zaten bir önceki aşıda yıkmıştı ortalığı

X