2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlara.s.
o kadar halsizimki gözlerim şiş ağlamaktan:çok üzgünüm:...kocayla çok fena kavga ettim az kalmıştı evden çıkıp gitmeme..daha sonra beyefendi kendisi çıkp gidecekti ben kötü olunca gidemedi..geldi sarıldı su içirdi öptü falan ama kalbim çok kırıldı...:çok üzgünüm:
tabi ben ağladıkça ece ağladı yavrum ya o da etkilendi..zaten ece olmasa o kadar laflara asla ve asla kalmazdım..benneyaptımki
bu kadarc kötü bir haftasonu geçirdiğim olmamıştı daha önce...
kavgamızın sebebi de o kadar saçmaki! kaynanamlara gitmiştik kayınbabamın babalar günü hediyesini vermek için tam hediyeyi veriyorum kaynanam elini öp diyerek bana işaret yapıyor bende sinirlendim ben çocuk değilim napacağımı bilirim yapacağım şeyi söylemeyin bana dedim neyse bunu atlattık bu sefer eceye elma yediriyorum ezerek veriyorum kadın bana öyle verme boğazına kaçar falan diyor bende hayır ben hep böyle veriyorum dememe kalmadan ece öksürdü hemen ağzından aldım elmayı kaynanamın yanında bana vermesene evde istediğin gibi ver burda verme diyor bende tabi bunu araba da gidene kadar uzattım...çok kırıldım ya:çok üzgünüm:
böyle iğrenç bir haftasonu geçirdim beyefendiye de aldığım hediyeyi vermedim:mymeka:
üzme canım kendini :teselli:
erkekler sapıtıyo bazen alsanaalsanasmile
iyi olmus hediyeyi vermemen

günaydın kızlar.
cuma günü 6 aylık aşılarımızı olduk maşallah oluşuma etkilenmedik öyle.sizler neler yapıosunuz?ben cuma izinliydim oğluşumun yanında kalmak istedim 3gün onla ilgilendim.

günaydın ceycem...
ohh ne güzel bol bol vakit gecirmişsin oğlusunla

kizlar asidan sonra bebelerin aglamamalari icin benim asidan hemen sonra bebe tam aglamaya basladiginda doktor hizli bir sekilde asi yaptigi yere banti yapistirir yapistirmaz bebeyi alip odadan disari firliyorsunuz bebe yeni seyler görünce neden agladigini unutuyor susuyor ben denedim hemen sustu veletkaydirigubbakcemile3

güzel soru ben de suan tam bu dertten muzdaripdim
demin ayagimda sallaya sallaya uyuttum 15. 10 da uyudu, 15.30 olmadan uyandi, ölü gibiyim gündüzleri kendi uyumayinca beni de hic uyutmuyor. benimki gündüz uyusa uyusa iste bu kadar uyuyor :bbo:

aynen ya 1 saat sallıyorum kendimden geçiyorum artık 15 dk. uyuyor tabı uykuyu almayıncada hjep mızırdanıyor şöyle 1 saat uyusa offf

ağladı canım :gitme:
biraz ateste yaptı fitil verdim

cantanelerim...... posicim

hmmm gecmis olsun bir ara söylemisti burdan esinin rahatsizligini sanirim o zaman konusmustuk, daha iyiye gidiyor demisti diye hatirliyorum, acaba nasil oldu? bize küstü de girmiyor mu yoksa foruma

:nazar:

ayvalık ayris ortalama 4 yada 5 saat uyuyor gunduzleri belli aralıklarla..sallamıyorumm kendisi uyuyor çok şükür maşallah kızıma..biberonu veriyorum battaniye ile destekleyerek öyle uyuyor aksi halde uyuması mümkün degil..öyle alıştı..ben tutsam biberonu uyumuyor içip konuşmaya başlıyor:))
uyanık oldugu zaman da ana kucagında oyuncaklarıyla oynuyor yada yerde oynuyor bana sıkıntııs yok çok şükür..maşallah kızıma..:nazar::nazar::nazar:

ayy maşallah kızına nazar değmesin heralde berilin kendi kendine uyuduğunu 4 yaşında falan görürüm:) nasıl başardınız bunu ya...oyuncakları onu 1 dk. oyalayabiliyor bıdaha çığlık çığlığa hele akşamları ne yapacağımızı şaşırıyoruz sadece karpuz yalayınca duruyor:)akşam babası gitti 13 kiloluk bi karpuz aldı:)

aynen ya 1 saat sallıyorum kendimden geçiyorum artık 15 dk. uyuyor tabı uykuyu almayıncada hjep mızırdanıyor şöyle 1 saat uyusa offf

dün meltem sallama belki daha uzun uyur demisti sallamak bebegi sersemletiyor demisti cevap yazamamistim
hakli ama benimki sallanmak istiyor ayagimda sallarken uyuyor üc kagitci sallamayi durdurdugum zaman uyaniyor

Kizlar hani Schrek filminde Donki var ya essek. iste bu essek cok cok uzaklardaki kralliga giderkene at arabasinda agziyla bpi diye bir ses cikakrip schreki deli ediyor ya. iste ben d eyusufa o sesi cikariyourm cok hosuna gidiyor bugün de bunu kesfettik

jasmin77
Mekani cennet olsun Allah rahmet eylesin babacigina benimki daha eski olmus 12. seneyi bitirdik 13 dicem artik ama dün gibi.Zaten en sonda kaybettigim senenin babalar gününde görüsmüstük .Ben evden ayri Istanbul da yasadigim icin simdide sanki o evinde ben Almanya dayim gibi geliyor bana ama sesini duyamamak cok kötü.Allah eslerimize uzun ömür versin.

Ayvalik
Benimki gün icinde toplam 5 saat uyuyor ama bazen sabahtan birer saat ten 3 saat aksam 2 saat yada 1 er saat uyuyup uyaniyor hic belli olmuyor.Ilk defa gecen gün 3 saat uyudu deliksiz.Geceyi etkilemiyor gündüz uykusu.Gece 9 da uyuyor 2,5 a kadar tik yok sonra 6 ya kadar inleye inleye bazen kucakta bazen yataginda uyanmiyor ama derinde dalmadan uyuyor.Sabah babamiz ise abimi okula gidecegi icin alt degistir emzir filan 6 olmadan onu kaldiriyorum tam uykuya dalacagi sirada kalkiyor sersem gibi oluyor okullar tatil olsada oda bi dinlense .Ben isim varsa o dursun durmasin ben isime bakiyorum .Eger onun keyfin beklersem hic bisi yapamiyorum.Gündüz ya actir yada uykusu vardir onun disinda bi sorunu olmuyor sükür.Bi ara kaka yapamiyordu o zaman huysuzlanirdi bende anakucagina koyardim mutfakta ben yemek yaparken beni seyrederdi.Sürekli ne yapsam ona anlatirdim beni dinlerken oyalanirdi.Yada radyo acik oluyor arada kucagima alip hoplatiyorum koyuyorum yerine.Simdi iyiz ellerini rahat kullaniyor oyuncak verdinmi eline oyalaniyor yada emzigini cikartip cikartip agzina takiyor beni beklerken.Olmadi bi tesbih vericem eline:))

ah canım bende mutfaktayken anakucağına koyuyorum ama soğanı doğrayana kadar durmuyor ya görsen hem yemek yapıp ne tango kaldı ne salsa kaldı oynamadığım ama ne çare

ayvalık.. myfeeder file emzik denesene içine koy karpuzu ver eline biraz ortalık batıyor ama hem sen rahat oluyorsun hem bebek istediği gibi yiyor

günaydın kızlar.
cuma günü 6 aylık aşılarımızı olduk maşallah oluşuma etkilenmedik öyle.sizler neler yapıosunuz?ben cuma izinliydim oğluşumun yanında kalmak istedim 3gün onla ilgilendim.

günaydın ceyce nasılsın
aşı nasıl geçti benimde yarın var bu 2 gün o kadr çok yoğunum ki
hazırlık yapmm gerek
aşısı var inş ateşlenmez
valla cnm hiç sorma ya çok kırıldım çok...
o kadar olayın üstüne asla ve asla vermem zaten:umursamaz:
sabah işe gittiğinden beri 100. tlf.açışı.. korkuyor herhalde evden gidecem diyeboshayallersmile
şok oldum ben ya normalde asla ve asla ne alesinin yanında bişey diyemezdi demezdi öyle işte...
ohh cnma değsin babasını da öpmedim annesinin inadına...
ayrıca o sinirle bize hediye tatil çıkmıştı iptal ettirdim tlf.açıp..görür o ben annemlerin yanına yazlığa gidecem gıcıklığına..

esmer yıılık izindemi kaç gün yok?
sen ne zaman izin alacaksın?
ayrıca allah sabır versin valla sana ne diyim..bnm eltim yok daha bakalım olunca napacaz...
kaynanamla 2 ay aynı evi hiç düşünemiyorum...
neyse cnm sayılı gün çabuk geçer...

sıkma canını olur her evde oluyor böyle şeyler ben kırılırsam o gün tele hiç bakmam cavratırım iyice sende öyle yap:KK1:
buğleme bakacak o ara annem dinlenecek mecburan iyi anlaşmalıyımsempatiksalakcinni
ramazan ayındada burda olsa işime yarar işte

Canım sıkma canını.bozma moralini sakin ol.

aaaahh canım gözün aydın kaydirigubbakcemile3 çok mutlu olmuşsundur sen şimdi eltin ve k.validen geldi diye sempatiksalakcinni

sorma pek mutluyum anam ağladı evde temzlkten hayır yaptım yine battı heryer gelmediler o deidkleri zamn taa şimdi geliyorlar

dün meltem sallama belki daha uzun uyur demisti sallamak bebegi sersemletiyor demisti cevap yazamamistim
hakli ama benimki sallanmak istiyor ayagimda sallarken uyuyor üc kagitci sallamayi durdurdugum zaman uyaniyor

posi merhaba nasılsın canım
sallamayı alıştığı zman böyle oluyor işte
çok bilinçlenmeden sallamayı bırakmak lazım

slm kızlar nasılsınız
evde temizlikçi var ilk defa geldi bakalım inş.güzel yaparsa 2 haftada 1 alacağım camlar kapılar siliniyo perdeler yıkanıyo heryer heryerde bende demirin odasında hem onunla oynuyorum hem size bakayım dedim

slm kızlar nasılsınız
evde temizlikçi var ilk defa geldi bakalım inş.güzel yaparsa 2 haftada 1 alacağım camlar kapılar siliniyo perdeler yıkanıyo heryer heryerde bende demirin odasında hem onunla oynuyorum hem size bakayım dedim
slm esra nasılsın benimde temzlk dün bitti öldüm ama.
demir ne yapıyor nasıl

gunaydın kızlar. aşılarımızı olduk geldik

delf günaydın
ege nasıl çok ağladımı bizimde yarın aşımız var

BUĞLEMİM

kızlar bnde blog yapmaya başladım nisan ayında çatım ama yeni fırsatım oldu
hamilelik ve 6.ay bilgilerim kaldı
birde eşimi ve beni tanıtan blog kaldı bi bakın bakalım nasıl olmuş

X