2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Yiğit de suyu pek sevmiyor ben de gün içerisinde hazırda bulundurduğum bol sulu meyve suyunu dayıyorum ağzına. Nasıl sevcek suyu bilemiyorum...

hosgeldin özge nasılsın a.s.

gelicem tutku 1-2 hafta içinde..görüşelim valla cok süper olur....

valla bilmiyorum posi bugun eşime suluk bile aldırdım renkliya belki kendi içer diye ama yinede içmedi ufff.
ben de aliyim bari su suluklardan, benimkine ne versem tadini sevse de sevmese de agzini acip yiyor ama suyu icmek istemiyor
Slm kızlar uzun bir aradan sonra biraz katılayım sohbete dedim. Zaten merak eden de olmamış da olsun... Umarım herkes iyidir...

est. ben zaten yazmiyordum ne zamandir yusufdan sadece kendi derdimi anlatiyorum o da bazen her zaman giremiyorum. kim ne demis pek takip edemiyorum

sen ne yaptin bakalim o girmedigin uzun zaman

hoşgeldin womarch bu akşam bayagı kalabalık topik tarih yazıyor:))
juli otur oturudugun yerde kıızm siz evi kiraya verin bence zati evde durdsugunuz yok:)
özge bende meyvvei cam rendeden geçirip veriyorum suyu falan içinde ama su içmekli hem ayris mama yiyor el mecbur yani.siz emziiryorsunuz.

ooo iyice kalabaliklasti Womarch da geldi
ben fazla duramicam ama esimin sabri tükeniyor bilg. istiyor benden :KK43:

ecrin cok sevindirik oldu..gidin yanımdan ağlıcam dedi :KK1: :roflol

posi bende suluk aldım ama 3 delikya cok akıyo benim dar ünüklü hemen tıkandı

özge nasılsın okul bitti ne yapıyorsun?yigit nasıl?

Teşekkür ederim ecrin iyiyim. Aslında seminer dönemi devam ediyor okul bize ama ben son bir kez yarın gidicem sonra da rapor alıp Ankaraya gidicem. Çok sıkıldım burada. Yiğit de iyi çok şükür herşeyi biraz biraz oturmaya başladı. Sadece bu aralar iştahında sıkıntı yaşıyorum. İnşallah geçicidir,zaten beni sadece geceleri emmeye başladı hepten bırakacak diye korkuyorum... Sen nasılsın Ayris nasıl?

Hoşbulduk Posi,juli. Valla ben hep girdim aslında ama yazılanları okudum çıktım hep. Bir de annem 1,5 aydır bendeydi Yiğite bakmak için gelmişti,onu bırakıp netin başında çok vakit geçirmek istemedim..

tutku barıştınmı eşinle ne yaptınız hem bugun babalar gunuydu?
çat pat konuşuyoduk ama tavırlıydık birbirimize..bide sıcak oluyo diye salonda yatmaya başladı..benimde şalterler attı aldım karşıma uzun uzun konuştuk..böyle olmaz ben mutsuzum kendimize çeki düzen verelim diye..birbirimize karşı daha duyarlı davranmaya söz verdik..sil baştan bişey olmamış gibi konuşuyoruz şimdi..ama benim eşim rahat durmaz yine kilolarıma takılır..buda böyle sulu bi adam artık kabullenmem lazım..akannehir
babalar günü için bi parfüm aldım hediye..oda bana ayakkabı almıştı anneler gününde..öyle özel bişey yapmadık sabah utkunun ağzıyla kutladım o kadar..senin sürprizin güzelmiş ama..
naber tutkucum..tosun nasıl...
ek gıda ya gecince gecince biraz problem oluyor bizde bi düzene giremedik...
doktor corbalara baslayınca düzene girer dedi ..sen basladın mı corbaya..
biizmkide artık cok su içiyor...yatarken kasık maması veriyorum..sevmiyo fazla su ile kakalıyom :KK1: ama çiş aynı su içmesi bişi değiştirmedi...

meltemcim sen nasılısm..ben cok regli olmak istiyorum..zaten metabolizma yavas bide olmayınca iyice durdu....sabahtan akşama kadar kosturuyorum sporada vakit kalmıyor.
hoşş melisanın basında bütün gün yandan halimem yandan diyerek bütün göbek atıyorum ama gram oynamıyo :2:

canım ek gıdaya geçtimde düzeni oturtamadım..mastitde olunca 3 gün hiç bişey vermedim emzirdim hep..bugünde yoğurt meyva ve muhallebi verdim..yavaş yavaş tekrar başlıcam hepsine..çorba düzene sokar ama benimki sevmedi çorbayı..

hoşgeldin womarch bu akşam bayagı kalabalık topik tarih yazıyor:))
juli otur oturudugun yerde kıızm siz evi kiraya verin bence zati evde durdsugunuz yok:)
özge bende meyvvei cam rendeden geçirip veriyorum suyu falan içinde ama su içmekli hem ayris mama yiyor el mecbur yani.siz emziiryorsunuz.

Yok canım ya benimki sadece geceleri emiyor artık dündüzleri,mama, ek gıda veriyorum. Zaten bir şeyi ne kadar çok istersen olmuyor. Hamileyken 2 yaşına kadar emzireceğim diyordum. Şimdi 6 ayı bitirebilirsek şükredicem...

özge ayriste iyi.sıcaklardan iştahı yoktur yiigitin..
tutku sevindim barışmanıza aman boşver erkek milleti biliyorsa eşinin neyed siinir oldugunu sürekli aynı şeyi tekrarlar yenilemz hiç şakayı:)
juli seninki kibarmış yine kız:))

Kızlar çorbalarınızı nasıl yapıyorsunuz. Ben havuç patates ve irmikle başladım ama benim oğlan pek sevmedi. Siz nasıl yapıyorsunuz?

ben çorbaya geçmedim dr bize birdahaki ay dedi yani 10 gun sonra..bakalım sevecekmi küçük hanım.ama ben bebeklere yapılan çorbaları hiç hıoş bulmuyorum acıyorum zavallılara:)tarhana falan vercem ben :)))

tutku ben iki gündür tam gectim ek gıdaya
melisa corbayı sevdi kabak ve havucla basladım..diğerlerinide sever insallah...

sadece sabah kahvaltıda problem yasıyorum..
önceden devam mamasına kendi yaptığım bebe bisküvisi ve peynir katıp veriyordum probllem yoktu
2 gündür yumurtada katıyom tabağın sonunda kusuyo hepsini..
bide bu sabah sütümü sağıp yapmıstım ziyan etti hepsini

sende gelirsin ecrin catlama :KK1:

özgecim ben kabak ve havucu haslıyom sonra 1 cay kasığı zeytin yağı atp blebdırdan geciriyom
yarından sonra pirinç te atıcam
sonra her hafta farklı sebzeye gecicez patates fasulye bezelye gibi
sonra düzene girer

X