2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

geldielr gittielr canim bugun moskovaya donduler nasilsin sen erencik nasil uyuyro mu babalar gununu kutladimi babasinin

bebeklere mama sandalyesi aldınız mı?
biz dün chicco happy snack mama sandalyesi aldık :hulya:
evin her odası Eren in eşyalarıyla doldu
küçük odamız kiler gibi oldu resmen
artık koyucak yer bulamıyorum
şu eşyalar vakumlanan yastıklar gibi vakumlanıp küçücük kalsa yasempatiksalakcinni

geldielr gittielr canim bugun moskovaya donduler nasilsin sen erencik nasil uyuyro mu babalar gununu kutladimi babasinin

Eren yeni uyandı, kucağımda tepişip duruyo şu anda:emir_bebek:
babamız bugün çalışıyo:gitme:
daha kutlayamadım babalar gününü
akşama kutlarım artık
senin eşin burda mı?

bizde de chicco poly magic mama sandalyesi var memnunum da cok gerci mama sandalyesi fonksiyonunu kullanmadik daha hic sadece emiyoruz malum ana kucagi olarak kullaniyorum aynen ev bebk esyasi dolu oturma odasi burakin esyalari ile dolu gerci oyuncaklarinin bir kismi ve mama sandalyesi salonda ana kucagi ve diger esyalari oturma odasinda
babamiz maalesef yok canim uzakta ilk babalar gununde eme ne yapalim yeterki saglik olsun biz de hediyemizi aldik oglsula fotografimizi cekip hediyemizle resmimizi yollayacagiz babamiza oglusum uyaninca

saol canim esiminkini kutlayabiliyorum telkde bile olsa ma amamlesef babacigimi kutlayamiyorum 4 sene once kaybettim babami kesek olsaydi yanimda aslinda sevmiyordum babalar gununu bugune kadar bugun esim de baba oldu diye biraz daha mutluyum yoksa kahramanim canim babami kaybettigimden beri abbaalr gunu olsun istemiyorum hic

herkese günaydın...

hoyaa hacım nassın bakiyim pek bi agresif gördüm s eni :KK1:
nurum nasıl sen girmiyosan bile nurun bi iki resmini koy özledik herhal.....

kadriye abla cooook zaman oldu girmiyo ama eşi iyidi en son sorduğumda....

jasminin basın sağolsun canım daha cok tazeymiş..rabbim dedesinin ömrünü burağa versin...

sevcan ben daha almadım sandalye ama mothercarenin sandalyeye takılan mama sandalyesi var tasıyabilkiyon onu alıcam..

günaydın kızlarrr...sabah uyandım kocaman kagıda babacık babalar gunun kutlu olsun yazdım kırmızı kalemle:)3 tan egömlek almıştım ya hepsi ayrı ayrı paketti onları beşige ayrisin yanına dizdim kagıdı da ayrisin üstüne koydum 5 dk sonra eşim girdi odaya ayrisin sesine baktı ve şaşırdı sevindi zavallı:=))))akşamda eşime ayrisin resimleriyle slayt yapmıştım onu izlettim bayagı şaşırdı senmi yaptın falan:)))
bizden haberler böyle eşimi yolladım dışarı ütü yapcam bi ton..
hoya canım hiç haberim yok kadustan benim.ya birde nick degiştirdi herkes kim kim ben bilmiyorumki..eski tanıdıklarımmı anlamıyorum:KK43:((neyse konuşuruz inş.sıkma canını...

herkese günaydın...

hoyaa hacım nassın bakiyim pek bi agresif gördüm s eni :KK1:
nurum nasıl sen girmiyosan bile nurun bi iki resmini koy özledik herhal.....

kadriye abla cooook zaman oldu girmiyo ama eşi iyidi en son sorduğumda....

jasminin basın sağolsun canım daha cok tazeymiş..rabbim dedesinin ömrünü burağa versin...

sevcan ben daha almadım sandalye ama mothercarenin sandalyeye takılan mama sandalyesi var tasıyabilkiyon onu alıcam..
saol canim amin allah tum yavrularimiza saglikli uzun hayirli omurler versin insalalh
günaydın kızlarrr...sabah uyandım kocaman kagıda babacık babalar gunun kutlu olsun yazdım kırmızı kalemle:)3 tan egömlek almıştım ya hepsi ayrı ayrı paketti onları beşige ayrisin yanına dizdim kagıdı da ayrisin üstüne koydum 5 dk sonra eşim girdi odaya ayrisin sesine baktı ve şaşırdı sevindi zavallı:=))))akşamda eşime ayrisin resimleriyle slayt yapmıştım onu izlettim bayagı şaşırdı senmi yaptın falan:)))
bizden haberler böyle eşimi yolladım dışarı ütü yapcam bi ton..
hoya canım hiç haberim yok kadustan benim.ya birde nick degiştirdi herkes kim kim ben bilmiyorumki..eski tanıdıklarımmı anlamıyorum:KK43:((neyse konuşuruz inş.sıkma canını...

sen de guzel supriz yapmissin esin sevinmistir canim ben de hediye paketimizi buragin kucagina koydum elelriyle tutturttum o sekilde fotosunu cekip mesaj ile kutlaidm babalar gununu esimin sabah uzakta olunca buruk oluyor tabi ama saglikli olsun da yeter ki bir dahaki babalar gununu beraber kutlariz insallah

jasmin sende güzel yapmışsın canım.resim iyi fikirmiş...seneye inş.beraber kutlarsınız..

saol canim esiminkini kutlayabiliyorum telkde bile olsa ma amamlesef babacigimi kutlayamiyorum 4 sene once kaybettim babami kesek olsaydi yanimda aslinda sevmiyordum babalar gununu bugune kadar bugun esim de baba oldu diye biraz daha mutluyum yoksa kahramanim canim babami kaybettigimden beri abbaalr gunu olsun istemiyorum hic

başın sağolsun jasmin

bende anneler gününü sevmiyordum anne olana kadar

Ben eşime hediye almadım
bi öpücük kondururum yeter :asigim: Şeniz

malum bu aralar hep Eren'e bişeyler alıyoruz

bizde bu akşam eşim işten gelince köye kayınvalideme gidicez
temiz köy havası alalım birazhihoyyyt
kaynanamın bahçesine ektiğim taze fasulyeler, salatalar olmuş
gitmişken dalayım bahçeye delikafadulden

kızlar bebeklerınız gündüzleri kaç kere, nekadar aralıklarla ve kaç saat uyuyor
lütfen biri söylesin ya gündüz hiç uyumuyor beril ve durmuyor
cvp alırsam çok sevinicem

ayvalık cım..
melisa 7 de kalkıyor 10.00-13.00-16.00-19.00 saatlerinde uyuyor kimi zaman 1 saat kimi zaman 15 dk yinede toplamda 3 saatlik bir uykusu var gündüzleri..:nazar:

güzel soru ben de suan tam bu dertten muzdaripdim
demin ayagimda sallaya sallaya uyuttum 15. 10 da uyudu, 15.30 olmadan uyandi, ölü gibiyim gündüzleri kendi uyumayinca beni de hic uyutmuyor. benimki gündüz uyusa uyusa iste bu kadar uyuyor :bbo:

Juli maasallah kizina :nazar:
ben esmerin ogluna bittim bulusmada arabasinda kendi kendine uyuyor uyaniyordu hay maasallah benimki öyle olsa ooo

:nazar:

ayvalık ayris ortalama 4 yada 5 saat uyuyor gunduzleri belli aralıklarla..sallamıyorumm kendisi uyuyor çok şükür maşallah kızıma..biberonu veriyorum battaniye ile destekleyerek öyle uyuyor aksi halde uyuması mümkün degil..öyle alıştı..ben tutsam biberonu uyumuyor içip konuşmaya başlıyor:))
uyanık oldugu zaman da ana kucagında oyuncaklarıyla oynuyor yada yerde oynuyor bana sıkıntııs yok çok şükür..maşallah kızıma..:nazar::nazar::nazar:

bizde parka gitcez çay börek vs yaptım kayınpederler eltimlerle..kaynım eşimi aramış akşam gidelim diye..aradım e eltimi ne yapcaz diye biz dışlardayız ancak domates salatık getiririz sen yapsan çay börek dedi beni sigortalar attı tabi:)görüğmcemi aradım o da aa ben bişi yapmadım dedi ona da sinir oldum eşime kızdım bu millet kime güveniyoda gidelim diyor ya dedim yapma sende boşver dedi.neyse yaptım insalık bende kalsın.uffffç

oyyy bir yagmur yagıyor sormayın:)))))yattı biizm park işi..eşim gitmişti dedim toplanın buraya gelin buraya gelcekler sanırım evde yapcaz piknigi:))

oyyy bir yagmur yagıyor sormayın:)))))yattı biizm park işi..eşim gitmişti dedim toplanın buraya gelin buraya gelcekler sanırım evde yapcaz piknigi:))

senin evi dagitacaklar desene, millet gittikten sonra da s ana is cikicak.
kolay gelsin
selamimi söyle onlara bulasiklara etrafi toplamaya yardim edip öyle gitsinler bari

X