2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

esmer sinemis sagolun.esmer koce yakında boşıcak seni ayazı bahane ediyon adamı şutluyon.
ben adet olmadım yawww.ne olcak halim..2 3 gune olmazsam test yapam bari.

günaydın arkadaşlar...
tunacığımın öksürüğü artmıştı, dün doktora gittik yine, mecburen antibiyotiğe
başlaycağız dedi, öksürük şurubu ve calpol de verdi, çok üzülüyorum ama dün
gece ve bugün verdim ilaçları, 3-4 gündür hiç emmek istemiyor, uyurken emiyor
ama, ek besinleri hiç sevmiyor zaten, verince yüzünü buruşturup tükürüyor, ne
ne yapıcam bilemiyorum, kilosu iyi diye seviniyordum ama hastanınca biraz kilo
da verdi, ama bugün öksürüğü azaldı en azından, ilaçlar iyi geldi, ama çok ağlıyor,
pek neşeli değil, üçüncü çocuk da olsa huyları çok farklı, hepsinde hastalık çok zor,
bütün hasta bebeklere geçmiş olsun, Allah şifa versin,
bu arada babamıza navigasyon cihazı aldık, uzun zamandır istiyordu, o bu anneler
gününde güzel jest yaptığı için bunu haketti, internetten aldık, üzerine bir not ve
çocukların isimlerini yazdırıp hediye paketi yaptırdık, daha gelmedi, bekliyoruz, ama
bayılacak diye düşünüyorum, bir de cihaz için ek hafıza kartı ve iki tane adaptör de
aldık, çocuklar önce onu verecek, eşim öyle küçük bir hediye aldık sanacak, br müddet
sonra diğerini vercekler, ne yapacak merak ediyorum, arabasına çok düşkün çünkü...
geçmiş olsun cnm,inş. biran önce iyileşir,
bizde dünden beri antibiyotik kullanıyoruz.
berilin de emmeleri seyrekleşti,
2 haftadır hasta ,kilo vermedi ama alamadı da malesef:çok üzgünüm:
günaydın,ayris çok huzursuz huysuz offf.5 de uyandı 7 de zorla uyudu şimdi yine uyandı ilaç verdim sanırm hasta olcak yada diş ama belirtisi yok hafif öksüüryor.
geçmiş olsun cnm,inş. hasta olmaz,

günaydınnn
kahvaltımı yapayım geçmişe bakıcam
bi de yaprak dökümünü izleyemedim onu izleyip geleyim

cadı lan öğrendin bu enter işini eferim :KK1:
nan çağan ne bulsa yiyo maşallah. bi de hala şikayet edyon bebeden nankör seni

canım hipp'in bisküvisi tek olarak satılıyor. ben migrosta hep görüyorum.
ben cicibebe alıyorum. en son muzlusunu aldım, içinden ben de yedim hatta kaydirigubbakcemile3

geçmiş olsun canım.
navigasyon cihazı çok iyi fikir.

benim koce de ankaralı aslında evlenince geldi istanbula. o yüzden pek iyi bilmez etrafı.
araba yok bizde ama ben dakga geçiyorum bazen. sana navigasyon cihazı alıp boynuna asacam diye sempatiksalakcinni

ecrincim sizede geçmiş olsun.
diş zaten huysuzlukla belirti veriyor sanırım. belki diştir o yüzden.

ben bebe bisküvisine bayılıyorum..hatta kızlarımda götürüyo sütü katıp yiyolar...kaydirigubbakcemile3
gecen komşumla markete gittik. bebe bisküvisi alıyo.küçük çocuguda yok napcaksın dedim ben çok seviyorum dedi..kaydirigubbakcemile3kaydirigubbak
cemile3

buarada günaydın herkese..
mehlika izlemedigin daha iyi allahım ne lanetli aileymiş.
şimdi de şevket cinayeti üstene aldı..
ali rıza felç geçirecek kesin..

günaydınnn
kahvaltımı yapayım geçmişe bakıcam
bi de yaprak dökümünü izleyemedim onu izleyip geleyim

yaprak dökümünü artık izlemk istemyorum ve dün şevkete sinir oldum yaa

günaydın kızlar kapalı bir havada güne yine başladık.

günaydın istanbulda hava çok güzel ne sıcak ne soğuk .b

buarada günaydın herkese..
mehlika izlemedigin daha iyi allahım ne lanetli aileymiş.
şimdi de şevket cinayeti üstene aldı..
ali rıza felç geçirecek kesin..

ayyy ayseda izlemycem diyorum yine açıyorum dün şevkete sinr oldum tam bir aptal yaa

kızlar biiş sorcam facede bana kayıtlı olan bi arkadaş daha doğrusu ikimizn yaptığı gönderiler bnde gözüküyor ben gizle yaptım galiba şimdi hiçbir gönderisi gözükmüyor
üyelikten silinmedi hala listede ama gönderileri çıkmıyor nasıl düzeltirim
bana yardımcı olun

sinemis.
haftaya heralde sezon finali olacak tam oğuz teslim olacaktı şevke t çıktı ortaya aman girsin hapse ya
faydasızın teki zaten alışamadımda şevkete
ferhundeye de acıdım biraz ama iyiki kaçtı gitti aileyide mahvederdi
ama bu çocuk şevket gibi salağa benzemiyodu..kaydirigubbakcemile3

kızlar biiş sorcam facede bana kayıtlı olan bi arkadaş daha doğrusu ikimizn yaptığı gönderiler bnde gözüküyor ben gizle yaptım galiba şimdi hiçbir gönderisi gözükmüyor
üyelikten silinmedi hala listede ama gönderileri çıkmıyor nasıl düzeltirim
bana yardımcı olun

Burası bulutlu yaa tam yatıp uyuma havası gelmeyecek bu yaz gelmeyecek.gizlemeyi kaldır şekerim.

sinemis.
haftaya heralde sezon finali olacak tam oğuz teslim olacaktı şevke t çıktı ortaya aman girsin hapse ya
faydasızın teki zaten alışamadımda şevkete
ferhundeye de acıdım biraz ama iyiki kaçtı gitti aileyide mahvederdi
ama bu çocuk şevket gibi salağa benzemiyodu..kaydirigubbakcemile3

aysedacım özetli bişekilde anlat canım bu bölümü yaa ben kaç bölümdür izleyemiyorum akşamda piknikteydik gece pikniği yaptık mesire yerinde izleyemedim.fazla sevmiom bu diziyi ama aksiyon olmuş anlaşılan.

oguz adam öldürdü şevket üstüne aldı cinayeti..ferhunde buldu yine bir salak..ama vicdan yaptı uzaklaştı adamda..
aman bosver izliyoruz napıoruz..
offf bitsin artık bu işkence yaaa,izlemeyecem diyorum merak ediyorum,izledikçe de sinirim tavan yapıyor,artık ali rızayı buda öldürmezse ben sinirden ölecem offf salak oğuz,zavallı leyla,gıcık nejla şiştimmmmmmmmmmmmmm..

gunaydin kizlar evde temzilik var bugun ben de size bi bakayim dedim
dun buraki 1 saat anennmle kardesime birakip notere gitmistim isim vardi aglama krizine girmis uyuma saati gelmisti uyutamamislar oysaki anneme aliskin dogdugundan beri ama uyurken hep beni istiyor bunu cozmeme lazim 1 aya kadar yataginda kendi kendien uyuyordu memlekete gittik geldik duzeni bzouldu simdi illa benim mkucagimda uyuyacak baslkasinin kucagi da degil aban duskun oldu cok ama bnunu halletmem lazim zira 3 temmuzda 25 yillik arkadasimin dugunu var kurucesme suadada birakip gidecegim mecburen oraya o kalabalik ve gurultuye goturemem ama boyle krize girerse diye de korkuyorum hemen gelemeyiuz de ordan zaten de gelirsem ayip olur o kadar yakin arkadasim nasil tekrar kendi kendine uyumaya alistiracagim ben buraki akil verin

Günaydin kizlar burda hava kapkaranlik gene :KK43:(

Sizde babalar günü yaklasiyor dimi biz gecirdik anneler günü olan pazardan sonraki carsamba babalar günüydü burda.Kendi babamda vefat ettigi icin ordakinin zamanini takip etmiyorum.Sizin babalarda heycan vardir bu sene :))

Feyzacim nick mi degistin?

Günaydin Julii gece rüyamda seni gördüm oturmus kahve iciyorduk uyaninca rüya oldugunu anladim iyi dalmisim uykuya gercek gibi geldi .

Jasmin77
Canim mantikli bi cümle yazicam önce bebekler aglaya aglaya ögreniyorlar herseyi sonra agladiklarini unutuyorlarda bi iz kalmiyor yani bizim icimiz yufka sanki kötü gibi geliyor aglatmak ama ciddi bir sorundan kaynaklanan aglama degilse.Bide ben olsam ne yapardim diye sorarsan.Kurucesmedeymis dügün sizinkiler Burak i arabasina koyup orda bi parka giderler dolasirlar uyumaz aglama krizi gelirse tel acarlar sen kapiya cikarsin kucak yapar gene yollarsin.Yani mantiklisi aglasin uyusun ama ben olsam herhalde oglanla herkesi dügün olan yerin kapisina toplardim.Insallah sorunsuz gecirir Burak geceyi sende eglenir moral toplarsin.

Ayseda
Biride beni kucagina alsa dolastirsa bende severdim :))))) Bu arada Günaydin oglus nasil kocaman olmus 6 aya gelmisiniz az kalmis.

X