2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ne diyyim ben sana süpersin walla
şubatta başlama ihtimalim de var bulursak bekler bizi di mi

bacım ama olmadı o dediğim.
kadın çok uzakmış sana gelemezmiş çiğliye.
o yüzden haber saldık başkasına bakacak.

eğer birini bulursak ayarlarız ricayla bekletiriz herhalde.

iş ve işçi bulma kurumu gibiyim yavv :KK1:

walla aynen çylesin esmer süpersinn
bu arada ben cuma gidiyom ankarayaen az 27 sine kadar ordayız

esracım demir ne zaman diş çıkardı?
maşallah kuzuma

yemeğe gittim,ordan kızıma gittim,emiştik sonra da hepsini kustu:çok üzgünüm: geldim,
kardeşim aradı 55 küsür dakka konuşmuşuz,kulağım patlayacağıdı..
birazdan da mesai bitii,sohbete katılamadım:çok üzgünüm:

babalar gününe daha çok var o zamana kaa buluruz alacak bişey,
ben alacam,'iyilik yap, denize at, balık bilmesse Halık bilir' hesabı,
ama balıkta bilir,hatta utanır..

smh verdiğim şurupların hepsini kusuyor,
önceki drun verdiği ventolin ve iburamin..
gerizekalı dr iburamin 2 yaşından önce önerilmiyormuş onu verdi bize:kızgın:
şimdiki dr ise blgam sökücü ve antibiyotik verdi ama isimlerini unuttumbilmiyorumkismile

haticecim bakıcı olayı var galiba. ben danışmanlık firması aracılığı ile buldum söylemiş miydim hatırlamıyorum. istersen numaralarını verebilirim web siteleri de var istersen bakabilirsin

walla aynen çylesin esmer süpersinn
bu arada ben cuma gidiyom ankarayaen az 27 sine kadar ordayız

esracım demir ne zaman diş çıkardı?
maşallah kuzuma

canım uzun zamandır beyazdı demirin diş yerleri p.tesi bi baktık çıkmış anneannesi gördü ilk şimdi demiri baştan aşağı giydirecek dişi ilk gören bebeyi giydirir ben 3-5 kişiye daha göstereyim :roflol::roflol:

ayça ceyce kumbaraya para atmıyorsunuz artıkkkk:eek:klava::eek:klava:

ayy kız kenara koyuyomda topiğe yazmıyorum hemen yazıyorum şekerim bugün nekadar attığımı.

sen bi sus ben gittkten sonra arkamdan ceyceyle ne işler karıştrdınız:eek:klava: demedim size özellkle esmer dedim çene yine durmamış:dilcikar: sanki kendisi çok sessiz biriymiş gibi.sgk paralarında bi kadın buna esmer hanım dedi diye gerçekten öyle sandın herhal kendini
hem benim kızıma dil uzatmayınnaniknanik onu ne doktorlar ne mühendisler istıyde vermiyom :umursamaz: sanki sümüklü kereme kalmış benim kızım .yorum yazmşın alma felan gibilerinden
bundan sonra görüşürk yasakkelime

aaaaa benim oğlum şuanda sümüklü değil sadece sidikli sempatiksalakcinni asıl benim oğlumu ne mankenler istedide ben vermiom arabam var evim var kariyerim var diyolar çııkkks vermem diom. hatunun kızı varmış alla alla iki kelime konuştuk biz sen destan yazmışsın bide ben fazla konuşmam dion allahtan konuşmuonohaoldumsmile

kızlar yarın Tüyapta geri dönüşüm ve çevre teknolojileri fuarı var firma olarak katılıyoruz beklerim yolu düşen uğrasın bana

esracım sizde incilendiniz darısı bizim başımıza inş.ilk gören ben olmamda oğluşum cicilenir:KK3:

benim bıdıga vermek zorunda kaldim ilaç ateş olmadi ama çok huysuzlaşti diye.

esra hayirli olsun dişleriniz:))bizde oyle adet var mi bilmiyorum hic:))

X