2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ya evet bizim hanımlar ilgilenmediler konuyla
doktora mı soram acepkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Mervecim yoğurdu bende duymadım ama muhallebi fln yapılıo onu biliyorum niye ziyan edecen yoğurt için birde tutmazsa muhallebi yap yada öyle ver.çokmu sütün koy buzluğa

esra35 dişleriniz hayırlı olsun bende görsem görmemezlikten gelcem abimin eşine denk getirmeyi düşnüüyorum zira yegenimin dişini ilk ben gördüm gitti bir altın:)))

selam kızlar ay geçmişe bakam dedim nevrim dönndü en son 13 16ya kadar okudum sanırım bu kişi feyzaydı yeni nickini şuan hatırlyamadım kocasına hediye almıcakmış:KK43:(( bende almıcam o aldı bana aa ben almıcam hahahaha
naber nasılsınız çağpan benim sarı kızlarımı mahvetti kanıyolar resmen mikrop bebe diş miş çıkardığıda yok emme ısırıyo hıyar:) dur enter yapam yazacam gene
muhahahaha sizler nasılsınız ben iyiyim annem bende olduğu için sürekli giremiyom nete annemle hava güzelse geziyoz ya misafir geliyo anca bitirdim yazlık temzilik faslını zaten ayy durun gene çok uzun yaptım enter yapam
dişleri çıkanların dişleri hayırlı olsun
bende çağana artık kahvaltıya iyice başladım bugünde bebe ekmeği aldım ekmeğe başlıcam 1 çay kaşığı yumurta sarısı biraz peynir birazda ekmek acıkta pekmez çayla karıştırıp veriyorum yiyo danam
ikindileyin pirinç unu veriyom 150 cc onu yiyo bi aragece maması yiyidu bebelacım şimdi yemiyo onu tükürüyo içine bisküvid kattım fayda vermedi
akşamlarıda acık süt acık su 4 cicibebe bunları yediriyom ama hala gece uykusu yok sabaha kaa emiyo hıyar bende yedirdiklerimi yazm dedim öptüm hepiciğinizi görüşürüz

ya evet bizim hanımlar ilgilenmediler konuyla
doktora mı soram acepkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

canım ilgilenmez olurmuyuz bizzat şahsen denedim sütümden kesinlikle olmuyo
benim bıdıga vermek zorunda kaldim ilaç ateş olmadi ama çok huysuzlaşti diye.

esra hayirli olsun dişleriniz:))bizde oyle adet var mi bilmiyorum hic:))
sağol öğretmenim demirde çok huysuzdu 10 gündür ama dişi çıktığından beri huysuzluğu geçti gibi en azından önceki kadar çok değil
sen birine göster sonrada bizde böyle de :)))
esra35 dişleriniz hayırlı olsun bende görsem görmemezlikten gelcem abimin eşine denk getirmeyi düşnüüyorum zira yegenimin dişini ilk ben gördüm gitti bir altın:)))

sağol ecrin sizde altın mı var o dahada iyiymiş altında fırladı
bizde baştan aşağı kıyafet alınır

bizde altın yada hediye alınır aynı esra..
cadı gez toz bakalım annen gidince ararsın bugunlerini..sen bayagı başlamışsın ya ben daha dogru düzgün başlamadım dun elma verdim cam rendeden geçirip bugunde elma vercem birazdan.muhallebi bende yapayım artık..

selam kızlar ay geçmişe bakam dedim nevrim dönndü en son 13 16ya kadar okudum sanırım bu kişi feyzaydı yeni nickini şuan hatırlyamadım kocasına hediye almıcakmış:KK43:(( bende almıcam o aldı bana aa ben almıcam hahahaha
naber nasılsınız çağpan benim sarı kızlarımı mahvetti kanıyolar resmen mikrop bebe diş miş çıkardığıda yok emme ısırıyo hıyar:) dur enter yapam yazacam gene
muhahahaha sizler nasılsınız ben iyiyim annem bende olduğu için sürekli giremiyom nete annemle hava güzelse geziyoz ya misafir geliyo anca bitirdim yazlık temzilik faslını zaten ayy durun gene çok uzun yaptım enter yapam
bende çağana artık kahvaltıya iyice başladım bugünde bebe ekmeği aldım ekmeğe başlıcam 1 çay kaşığı yumurta sarısı biraz peynir birazda ekmek acıkta pekmez çayla karıştırıp veriyorum yiyo danam
ikindileyin pirinç unu veriyom 150 cc onu yiyo bi aragece maması yiyidu bebelacım şimdi yemiyo onu tükürüyo içine bisküvid kattım fayda vermedi
akşamlarıda acık süt acık su 4 cicibebe bunları yediriyom ama hala gece uykusu yok sabaha kaa emiyo hıyar bende yedirdiklerimi yazm dedim öptüm hepiciğinizi görüşürüz

gız cadoloz beni nasıl unutrsun söyle bakıyım :dilcikar:
sen nie almıyosun eşine çiçeklemi kandırdı senidelikafadulden
işten geldim buğlem annemdeydi emzrdim uyuttum eve geldim duş aldım buğlem hala annemde saçımı kurutp gitcem ordan kuzenime gitcezz akşam ordayım gece yatma zamını gelirm artık

ayça ceyce kumbaraya para atmıyorsunuz artıkkkk:eek:klava::eek:klava:

cnm atıyorum da yazmayı unutyorum cnm...dün 8.5 lira attım...ne güzeldi..:KK3:
bugüb bişey atamadım daha :çok üzgünüm:

bizde altın yada hediye alınır aynı esra..
cadı gez toz bakalım annen gidince ararsın bugunlerini..sen bayagı başlamışsın ya ben daha dogru düzgün başlamadım dun elma verdim cam rendeden geçirip bugunde elma vercem birazdan.muhallebi bende yapayım artık..

bizde de kıyafet falan alınır dişi ilk gören...
ayrıca diş çıkınca buğday kaynatılıp dağıtılır..buna da diş hediği denir...

az önce ilk kez muhallebi yaptım ayrise pirinçli muzlumu ne 100 ml sevmedi ya yarısını bile yemedi..üffff.

dilimi ısırpta söyliyim bugüne kadar Eren'e ne verdiysem afiyetle yedi
çok korkmuştum baştan
ek gıdaları sevmezse diye ama maşallah çok seviyo hepsini

Kızlar geçenlerde bi kurabiyeden bahsediyodunuz?
Nasıl yapıyosunuz, tarifini yazar mısınız
Bugün Hipp'in bisküvisini alıcaktım, üstünde 6.aydan itibaren yazıyo
bide tek olarak satılmıyo, devam formülünün hediyesi olarak satılıyo
siz hangi bisküviden veriyosunuz?

Bide yoğurdu nasıl yaptığınızı anlatır mısınız
ama makineyle değil, kendiniz nasıl yapıyosunuz
hadi anacım cevaplarınızı bekliyorum
hepiciğinizi öptüm

Cadaloz
Allah seni bildigi gibi yapsin yatmadan bi bakim dedim gül gül bi hal oldum ne istiyosun caganimdan ya .Masallah güzel yiyormus neyini az diyor annen anlamadim.Benimki onun kacta kacini yiyo allah biliyo.Bizdede gece emme derdi bitmedi hala ya :KK43: Emme bitmeyince gaz derdie bitmicek gibi geliyor bana, Neyseki ek gidadan kaka derdimiz sona erdi artik günlük kakasini rahatca yapiyor.Kiz deme cocuga hiyar filan günah ya yerim ben o tombisi.

tunacığımın öksürüğü artmıştı, dün doktora gittik yine, mecburen antibiyotiğe
başlaycağız dedi, öksürük şurubu ve calpol de verdi, çok üzülüyorum ama dün
gece ve bugün verdim ilaçları, 3-4 gündür hiç emmek istemiyor, uyurken emiyor
ama, ek besinleri hiç sevmiyor zaten, verince yüzünü buruşturup tükürüyor, ne
ne yapıcam bilemiyorum, kilosu iyi diye seviniyordum ama hastanınca biraz kilo
da verdi, ama bugün öksürüğü azaldı en azından, ilaçlar iyi geldi, ama çok ağlıyor,
pek neşeli değil, üçüncü çocuk da olsa huyları çok farklı, hepsinde hastalık çok zor,
bütün hasta bebeklere geçmiş olsun, Allah şifa versin,
bu arada babamıza navigasyon cihazı aldık, uzun zamandır istiyordu, o bu anneler
gününde güzel jest yaptığı için bunu haketti, internetten aldık, üzerine bir not ve
çocukların isimlerini yazdırıp hediye paketi yaptırdık, daha gelmedi, bekliyoruz, ama
bayılacak diye düşünüyorum, bir de cihaz için ek hafıza kartı ve iki tane adaptör de
aldık, çocuklar önce onu verecek, eşim öyle küçük bir hediye aldık sanacak, br müddet
sonra diğerini vercekler, ne yapacak merak ediyorum, arabasına çok düşkün çünkü...

günaydın,ayris çok huzursuz huysuz offf.5 de uyandı 7 de zorla uyudu şimdi yine uyandı ilaç verdim sanırm hasta olcak yada diş ama belirtisi yok hafif öksüüryor.

cadı lan öğrendin bu enter işini eferim :KK1:
nan çağan ne bulsa yiyo maşallah. bi de hala şikayet edyon bebeden nankör seni

Kızlar geçenlerde bi kurabiyeden bahsediyodunuz?
Nasıl yapıyosunuz, tarifini yazar mısınız
Bugün Hipp'in bisküvisini alıcaktım, üstünde 6.aydan itibaren yazıyo
bide tek olarak satılmıyo, devam formülünün hediyesi olarak satılıyo
siz hangi bisküviden veriyosunuz?

Bide yoğurdu nasıl yaptığınızı anlatır mısınız
ama makineyle değil, kendiniz nasıl yapıyosunuz
hadi anacım cevaplarınızı bekliyorum
hepiciğinizi öptüm

canım hipp'in bisküvisi tek olarak satılıyor. ben migrosta hep görüyorum.
ben cicibebe alıyorum. en son muzlusunu aldım, içinden ben de yedim hatta kaydirigubbakcemile3

tunacığımın öksürüğü artmıştı, dün doktora gittik yine, mecburen antibiyotiğe
başlaycağız dedi, öksürük şurubu ve calpol de verdi, çok üzülüyorum ama dün
gece ve bugün verdim ilaçları, 3-4 gündür hiç emmek istemiyor, uyurken emiyor
ama, ek besinleri hiç sevmiyor zaten, verince yüzünü buruşturup tükürüyor, ne
ne yapıcam bilemiyorum, kilosu iyi diye seviniyordum ama hastanınca biraz kilo
da verdi, ama bugün öksürüğü azaldı en azından, ilaçlar iyi geldi, ama çok ağlıyor,
pek neşeli değil, üçüncü çocuk da olsa huyları çok farklı, hepsinde hastalık çok zor,
bütün hasta bebeklere geçmiş olsun, Allah şifa versin,
bu arada babamıza navigasyon cihazı aldık, uzun zamandır istiyordu, o bu anneler
gününde güzel jest yaptığı için bunu haketti, internetten aldık, üzerine bir not ve
çocukların isimlerini yazdırıp hediye paketi yaptırdık, daha gelmedi, bekliyoruz, ama
bayılacak diye düşünüyorum, bir de cihaz için ek hafıza kartı ve iki tane adaptör de
aldık, çocuklar önce onu verecek, eşim öyle küçük bir hediye aldık sanacak, br müddet
sonra diğerini vercekler, ne yapacak merak ediyorum, arabasına çok düşkün çünkü...

geçmiş olsun canım.
navigasyon cihazı çok iyi fikir.

benim koce de ankaralı aslında evlenince geldi istanbula. o yüzden pek iyi bilmez etrafı.
araba yok bizde ama ben dakga geçiyorum bazen. sana navigasyon cihazı alıp boynuna asacam diye sempatiksalakcinni

ecrincim sizede geçmiş olsun.
diş zaten huysuzlukla belirti veriyor sanırım. belki diştir o yüzden.

günaydın arkidişlerim nasılsınız?

ecrin geçmiş olsun canım diş olabilr huysuzluk çıkarıyorsa .yada üşüttünmü şurup verdiysen düzelir düzelmezse fitl ver birde ıhlamur ver

günaydınnnn..
ayaz benim yanıma gelmek istiyor demiştim ya geceleri.
tişörtünü falan koy yanına kokunu alsın durur belki denmişti.
dün gece tişörtümü koydum yanına iyice coştu. onunla oynayacam, yiyecem, kemirecem diye uykusunu da kaçırdı.

zaten o suratına bişey kapatıp kemirerek oynamayı çok seviyor. pikesini de kafasına geçiriyor hep.
yani bu da işe yaramadı. saat 03:00'de geldi yanıma gene. :bbo:

X