2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

oguz adam öldürdü şevket üstüne aldı cinayeti..ferhunde buldu yine bir salak..ama vicdan yaptı uzaklaştı adamda..
aman bosver izliyoruz napıoruz..
offf bitsin artık bu işkence yaaa,izlemeyecem diyorum merak ediyorum,izledikçe de sinirim tavan yapıyor,artık ali rızayı buda öldürmezse ben sinirden ölecem offf salak oğuz,zavallı leyla,gıcık nejla şiştimmmmmmmmmmmmmm..

ayseda sağol canım aksiyon olmuş gene desene ben zaten fzl izlemiyorumda sıkıyor çünkü.iş zaten stresli eve git dizi izle oda stres yapıyor o yüzden izlemiyorum aşkı memnunu yaprak dökümünü fln artık ooo kafam rahat .

meltem sen juliyi almanyaya kadar götürdün yani rüyanda aman sakın juliye deme orayada gelmeye kalkar esmerle beraber malum kurtlu karı bunlar kaydirigubbakcemile3

günaydın kızlar..9 da kalktık oğlumla kahvaltımızı yaptık tosunum tekrar uyudu..bende size bakim dedim..spor yapmam lazım acilen.eşimle dün akşam kilo konusu yüzünden tartıştık yine gitti koltukta zıbardı gece..uyuz.
neyse yaramı deşmim..

jasmin benim tosun hep memede uyuduğu için bu konuda yorum yapamıcam.formulünü bulursan banada söyleakannehir

buragın eski hurunu bulması için dışarıya az çıkması lazım benim..oglumda gezmelerde çok düzeni bozuluyo..
huzursuz oluyo..
aslında meltem haklı adepte olması lazım aglayarakta bu duruma alışmalı...
biri benide pışpışlasa.kucakta..:))))))))

tutku eşin zayıfmı seviyo..
benim arkadaşım kocası sana baktıkça halime şükrediyorum..
benim deseydi çok kırılırdım.
yeni dogum yaptık ancak 2 senede toplanacak vucudumuz..
eşim çok kilolu olsamda bişey demez ama ben çok takıntılıyım bu konuda..dert ediyorum..

ceyce
Gelsinler ne güzel gezdiririm ben onlari ama sevmezler buralari her taraf yasli moruk dolu bide hava hep kapali günes yok :KK43:(

Bi seyrettigim dizi Canim Ailem vardi dün oda sona erdi.Feride yada Halim in oldugu baska bi dizi olursa bakarim ama diger diziler sarmadi beni.Esim Kapalicarsiyi denedi biseye benzemiyo vazgecti simdi Gönülcelen e bakiyor ben daraliyorum arada reklam giriyor aman ya.
Bu arada kolum gene kötülesti kizlar bi daha akupunktur yaptirsammi doktora gidip sormam lazim ama korkuyorum ya ameliyat derse diye burda bi komsum var bi oglu 1,5 yasinda bi oglu 1 yasinda 1 yasindaki 14 kilo masallah kadin onu tasirken benim sorunumdan oldu gecen gün ameliyat gecirdi bileginden.

cyce önamli deil aşkı memnu az kaldı neyseki kurtlar vadısı bitti.
beyim izletmiyi..çok ahlaksızca buluyo kızlara kötü örnek diyo..akannehir

kız meltem beni türist olarak iste ardanda viyanaya gecerim 2 tane kaynım var viyanada..temmuz 15 te her sene.izne geliyolar..

Tutkucum
Gecirseydin kumandayi yere bak bidaha sesini cikartirmiydi :)))) Bu kilo isi yapiyla alakali ya elestirilmesini hakli bulmuyorum ben.Sacin neden siyah neden kivircik yok gözün neden mavi demekle ayni sey.Eger tipin kiloluysa öylesin yani ancak saglik icin ipin ucunu kacirmazsin dikkat edersin ama cocuk dogran bi kadinda 18 yasindaki hali gibi olmasini beklemek sacma .Ben cocukken hic yemezdim nerdeyse 20 li 30 lu yaslarimida 45-50 kilo arasinda gecirdim.Oda iyi olmuyor sopa gibi .Simdi dogum kilolarim gitti spor yada baska bisi yapmiyorum bünye ona alismis.Emzirmede bitse 3-4 kilo gider esimle tanistigim zamanki kiloma gelirim.Oda sürekli böyle kalmican dimi diyordu hamileyken bana alla alla kalsam ne olacakki onunda kafasinda sac yok kendine baksin önce :))))))

ceyce
Gelsinler ne güzel gezdiririm ben onlari ama sevmezler buralari her taraf yasli moruk dolu bide hava hep kapali günes yok :KK43:(

Bi seyrettigim dizi Canim Ailem vardi dün oda sona erdi.Feride yada Halim in oldugu baska bi dizi olursa bakarim ama diger diziler sarmadi beni.Esim Kapalicarsiyi denedi biseye benzemiyo vazgecti simdi Gönülcelen e bakiyor ben daraliyorum arada reklam giriyor aman ya.
Bu arada kolum gene kötülesti kizlar bi daha akupunktur yaptirsammi doktora gidip sormam lazim ama korkuyorum ya ameliyat derse diye burda bi komsum var bi oglu 1,5 yasinda bi oglu 1 yasinda 1 yasindaki 14 kilo masallah kadin onu tasirken benim sorunumdan oldu gecen gün ameliyat gecirdi bileginden.

meltemcim merhaba
bnde canım ailemi izlyordum dün bi açtım sezon finali çok üzüldüm hoşuma gidyordu bugün fırsat bulursam izlycem birazdan hepsiniz izleyemedim
kolun içinde geçmiş olsun canım

Ayseda
Hamburg turist almiyor canim ancak cok yakin aile bireylerini davet edebiliyorsun.Annen baban gibi.En yakin arkadasim önce turist olarak gelmek istedi ona demisler turist olmuyor bende kuzenim diye davetiye yolladim konsolosluk belge istemis yani halamin kizi mesela nufus kayitindan örnek.Sen en iyisi Viyana ya git ordan bana gel daha kolay olur.

Günaydin kizlar burda hava kapkaranlik gene :KK43:(

Sizde babalar günü yaklasiyor dimi biz gecirdik anneler günü olan pazardan sonraki carsamba babalar günüydü burda.Kendi babamda vefat ettigi icin ordakinin zamanini takip etmiyorum.Sizin babalarda heycan vardir bu sene :))

Feyzacim nick mi degistin?

Günaydin Julii gece rüyamda seni gördüm oturmus kahve iciyorduk uyaninca rüya oldugunu anladim iyi dalmisim uykuya gercek gibi geldi .

Jasmin77
Canim mantikli bi cümle yazicam önce bebekler aglaya aglaya ögreniyorlar herseyi sonra agladiklarini unutuyorlarda bi iz kalmiyor yani bizim icimiz yufka sanki kötü gibi geliyor aglatmak ama ciddi bir sorundan kaynaklanan aglama degilse.Bide ben olsam ne yapardim diye sorarsan.Kurucesmedeymis dügün sizinkiler Burak i arabasina koyup orda bi parka giderler dolasirlar uyumaz aglama krizi gelirse tel acarlar sen kapiya cikarsin kucak yapar gene yollarsin.Yani mantiklisi aglasin uyusun ama ben olsam herhalde oglanla herkesi dügün olan yerin kapisina toplardim.Insallah sorunsuz gecirir Burak geceyi sende eglenir moral toplarsin.

evet canım nick değiştrdim .

günaydın kızlar..9 da kalktık oğlumla kahvaltımızı yaptık tosunum tekrar uyudu..bende size bakim dedim..spor yapmam lazım acilen.eşimle dün akşam kilo konusu yüzünden tartıştık yine gitti koltukta zıbardı gece..uyuz.
neyse yaramı deşmim..

hayırıdr sen kilolu olarak mı görüyor eşin

jasmin benim tosun hep memede uyuduğu için bu konuda yorum yapamıcam.formulünü bulursan banada söyleakannehir

ne güzel işte zmanla zaten bırakcak şimdi öyle uyuması daha iyi
sinemis.
haftaya heralde sezon finali olacak tam oğuz teslim olacaktı şevke t çıktı ortaya aman girsin hapse ya
faydasızın teki zaten alışamadımda şevkete
ferhundeye de acıdım biraz ama iyiki kaçtı gitti aileyide mahvederdi
ama bu çocuk şevket gibi salağa benzemiyodu..kaydirigubbakcemile3
bnde bu şevkete sinir oluyorum zaten

kızlar biiş sorcam facede bana kayıtlı olan bi arkadaş daha doğrusu ikimizn yaptığı gönderiler bnde gözüküyor ben gizle yaptım galiba şimdi hiçbir gönderisi gözükmüyor
üyelikten silinmedi hala listede ama gönderileri çıkmıyor nasıl düzeltirim
bana yardımcı olun

bu gönderime kimse cevap vermemiş bilen yokmu? meltem sen bilirsn ya bu konuya bi el atsan arkidişim :teselli:

Günaydin Julii gece rüyamda seni gördüm oturmus kahve iciyorduk uyaninca rüya oldugunu anladim iyi dalmisim uykuya gercek gibi geldi .
.
hayır olsun kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 falda baktık mı sempatiksalakcinni
meltem sen juliyi almanyaya kadar götürdün yani rüyanda aman sakın juliye deme orayada gelmeye kalkar esmerle beraber malum kurtlu karı bunlar kaydirigubbakcemile3
neden olmasın :hulya:
neyse yaramı deşmim..

nası yaaa
sen ona tosun doğur o senin kilonamı laf ediiii alsanaalsanasmile

Tutkucum
Gecirseydin kumandayi yere bak bidaha sesini cikartirmiydi :)))) Bu kilo isi yapiyla alakali ya elestirilmesini hakli bulmuyorum ben.Sacin neden siyah neden kivircik yok gözün neden mavi demekle ayni sey.Eger tipin kiloluysa öylesin yani ancak saglik icin ipin ucunu kacirmazsin dikkat edersin ama cocuk dogran bi kadinda 18 yasindaki hali gibi olmasini beklemek sacma .Ben cocukken hic yemezdim nerdeyse 20 li 30 lu yaslarimida 45-50 kilo arasinda gecirdim.Oda iyi olmuyor sopa gibi .Simdi dogum kilolarim gitti spor yada baska bisi yapmiyorum bünye ona alismis.Emzirmede bitse 3-4 kilo gider esimle tanistigim zamanki kiloma gelirim.Oda sürekli böyle kalmican dimi diyordu hamileyken bana alla alla kalsam ne olacakki onunda kafasinda sac yok kendine baksin önce :))))))

ayy meltem çok güldüm sana kel kafasına baksın iyi kız sana öyle derse sende kel kafana bak de tuttum bunu:roflol:
bende hep zayıtfım yine zayıfım eşim tam tersine zayıfladıkça 60-62olsan zayıflama artık deyip kızıyor .market alışverşinde bir sürü şey alıyor zavllım ama dedğin gb bünye meselesi

tutku eşin zayıfmı seviyo..
benim arkadaşım kocası sana baktıkça halime şükrediyorum..
benim deseydi çok kırılırdım.
yeni dogum yaptık ancak 2 senede toplanacak vucudumuz..
eşim çok kilolu olsamda bişey demez ama ben çok takıntılıyım bu konuda..dert ediyorum..
canım eşim sözde takılıyo şaka yapıyo bana ama bende halimden memnun olmadığım için batıyo her söylediği..eşimin arada tutan lakayt bi tarafı vardır şaka yaptın güldük bitti sus dimi..ama yok susmaz.uzatırda uzatır..beni çıldırtana kadar uzatır..off çok doluyum kafanızı ağrıtmim şimdi
ceyce

geçmiş olsun meltem abla..benim tosunda şimdiden 11 kilo 1 yaşına gelince ben yandım desene..belim zorlamaya başladı zaten artık..allah yardımcım olsun
Tutkucum

off anlamıyo işte bu gerzek koca..sürekli uğraşıyo benle..kumandayı yere değil kafasına geçircem az kaldı..

Ayseda
Hamburg turist almiyor canim ancak cok yakin aile bireylerini davet edebiliyorsun.Annen baban gibi.En yakin arkadasim önce turist olarak gelmek istedi ona demisler turist olmuyor bende kuzenim diye davetiye yolladim konsolosluk belge istemis yani halamin kizi mesela nufus kayitindan örnek.Sen en iyisi Viyana ya git ordan bana gel daha kolay olur.

he ben viyanaya gidim en iyisi......kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

beril de emerek uyuyor,bir ara uyanıkken emmiyordu sadece uyurken emiyordu o zamanda kucağımda sallayarak pışpışlayarak uyutuyordum sonra emziriyordum...

tutku boşver takılma .huylandıkça daha çok üstüne düşmesin..
kötükedihüso

mrb kızlar,,,
ecrin geçmiş olsun
jasmin bence şimdiden uyku saatlerinde yatağına yatır ağlasa da kendi haline bırak bi kaç dk. snr uyuyakalır (inşallah) bizim de 27 haz da düğün var bende alıştırmaya çalışıyorum bakalım napıcaz...

haticecim bakıcı olayı var galiba. ben danışmanlık firması aracılığı ile buldum söylemiş miydim hatırlamıyorum. istersen numaralarını verebilirim web siteleri de var istersen bakabilirsin
benim acil değil aslında bi ihtimal eylülde ama büyük ihtimalle şubatta bakıcıya ihtiyacım olacak. web adresini verir misin canım?

canım uzun zamandır beyazdı demirin diş yerleri p.tesi bi baktık çıkmış anneannesi gördü ilk şimdi demiri baştan aşağı giydirecek dişi ilk gören bebeyi giydirir ben 3-5 kişiye daha göstereyim :roflol::roflol:

göster göster
ohh güle güle giysin cicilerini

Kızlar geçenlerde bi kurabiyeden bahsediyodunuz?
Nasıl yapıyosunuz, tarifini yazar mısınız
Bugün Hipp'in bisküvisini alıcaktım, üstünde 6.aydan itibaren yazıyo
bide tek olarak satılmıyo, devam formülünün hediyesi olarak satılıyo
siz hangi bisküviden veriyosunuz?

Bide yoğurdu nasıl yaptığınızı anlatır mısınız
ama makineyle değil, kendiniz nasıl yapıyosunuz
hadi anacım cevaplarınızı bekliyorum
hepiciğinizi öptüm

hipp'in bisküvisini ben 2-3 paket kullandım tek olarak satılıyordu
migrosta ve carrefourda vardı. ben şimdi evde bisküvi yaptım
bence tadı pek güzel değil ama ece yiyor ayırd etmedi

yoğurda gelince ben güvecin içinde mayalıyorum
sütaşın günlük sütünü ısıtıyorum
güvece döküyorum
küçük parmağımı yakmayacak sıcaklıkta olması gerekiyor
maya olarak pınar ya da sütaş doğal yoğurt kullanıyorum
kendi yaptığım yoğurttan güzel tutmuyor
yaklaşık olarak 1 su bardağı süte 1 tatlı kaşığı olacak şekilde
sütün içine çırpılmış yopurdu koyup karıştırıyorum
sonra da güzelce sarıyorum
işin iki püf noktası var mayayı koyduktan sonra harekett etmemesi gerekiyor
ikinci olarak da soğumamalı
yaklaşık 4 saat sonra yoğurt hazır oluyor
buzdolabında 3-4 saat dinlendirdikten sonra yedirebilirsin

tunacığımın öksürüğü artmıştı, dün doktora gittik yine, mecburen antibiyotiğe
başlaycağız dedi, öksürük şurubu ve calpol de verdi, çok üzülüyorum ama dün
gece ve bugün verdim ilaçları, 3-4 gündür hiç emmek istemiyor, uyurken emiyor
ama, ek besinleri hiç sevmiyor zaten, verince yüzünü buruşturup tükürüyor, ne
ne yapıcam bilemiyorum, kilosu iyi diye seviniyordum ama hastanınca biraz kilo
da verdi, ama bugün öksürüğü azaldı en azından, ilaçlar iyi geldi, ama çok ağlıyor,
pek neşeli değil, üçüncü çocuk da olsa huyları çok farklı, hepsinde hastalık çok zor,
bütün hasta bebeklere geçmiş olsun, Allah şifa versin,
bu arada babamıza navigasyon cihazı aldık, uzun zamandır istiyordu, o bu anneler
gününde güzel jest yaptığı için bunu haketti, internetten aldık, üzerine bir not ve
çocukların isimlerini yazdırıp hediye paketi yaptırdık, daha gelmedi, bekliyoruz, ama
bayılacak diye düşünüyorum, bir de cihaz için ek hafıza kartı ve iki tane adaptör de
aldık, çocuklar önce onu verecek, eşim öyle küçük bir hediye aldık sanacak, br müddet
sonra diğerini vercekler, ne yapacak merak ediyorum, arabasına çok düşkün çünkü...

geçmiş olsun canım
babanız hediyeye bayılacak gerçekten
çok güzel bir hediye olmuş
günaydınnnn..
ayaz benim yanıma gelmek istiyor demiştim ya geceleri.
tişörtünü falan koy yanına kokunu alsın durur belki denmişti.
dün gece tişörtümü koydum yanına iyice coştu. onunla oynayacam, yiyecem, kemirecem diye uykusunu da kaçırdı.

zaten o suratına bişey kapatıp kemirerek oynamayı çok seviyor. pikesini de kafasına geçiriyor hep.
yani bu da işe yaramadı. saat 03:00'de geldi yanıma gene. :bbo:

ayaz seni şimdiden parmağında oynatıyo büyüyünce düşünemiyorum walla

esmer sinemis sagolun.esmer koce yakında boşıcak seni ayazı bahane ediyon adamı şutluyon.
ben adet olmadım yawww.ne olcak halim..2 3 gune olmazsam test yapam bari.
2011 şubat annesi mi oluyon ecrin?
yaprak dökümünü son bir kaç aydır ben de izlemiyorum ama merak ediyorum,
internetten mi izliyorsun,hangi siteden?

yaprak dökümünü artık izlemk istemyorum ve dün şevkete sinir oldum yaa

günaydın istanbulda hava çok güzel ne sıcak ne soğuk .b

ayyy ayseda izlemycem diyorum yine açıyorum dün şevkete sinr oldum tam bir aptal yaa

ya ben de izlemek istemiyorum artık ama ne yapayım dayanamayıp izliyorum

internetten canlidizi'den izliyorum
reklam arası olmuyor bi de bazı yerlerini geçebiliyorum

günaydın herkese a.s.

günaydın juli
değiştirdin mi odaları

X