2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

hepinize günaydın güzel anneler nasılsınız bakalım
biz bebişimle hem kahvaltı edip hemde size bakalım dedik
ama nedense pek kalabalık değil
umarım herkes iyidir

merhaba canım noldu bu topiğe böyle yaaa.hadi akşamları böyle de gündüz de bu aralar böyle oluyor:KK43:((((
valla defneciğim diğerlerine ne oldu bilmemm ama ben bi taraftan cadoloz kızımla uğraşıp bi taraftan da size yazmaya çalışıyorum...kafamçokkarıştı
umarım herkes iyidir
günaydın canım afiyet olsun...opuyorumnanaktan

umarım herkes iyidir

Hoşgeldin Meralcim..ben de aynısını yaptım demin canım
hem kahvaltı edip hem de buraya bakiiim dedim ama kimseler
yok artık buralarda.bugünlerde böyle oluyor havalar güzelleşti
ondan mıdır nedir?Biz iyiyiz çok şükür bebişimle....

valla defneciğim diğerlerine ne oldu bilmemm ama ben bi taraftan cadoloz kızımla uğraşıp bi taraftan da size yazmaya çalışıyorum...kafamçokkarıştı

günaydın canım afiyet olsun...opuyorumnanaktan

Özlem bir kaç gündür girmiyor zaten burcu da yok bugün ben de öğleden sonra yokum.
Kayınvalidemle gezmeye gidicez yine bugün.

Kızlar biz de geldik kdv bitti ba-bsye de daha 1 hafta var yavaş yavaş hem onları hazırlayıp hem de bugün sizinleyim:) Bebişim çok iyi maşşalah hareketli sabahtan beri kuzum benim. Bu arada detaylı da benim gibi bebişin kalbinde kalsiyum birikmesi(kreçlenme) çıkan var mı?Doktor önemli, değil dedi ama evham yaptım

Özlem bir kaç gündür girmiyor zaten burcu da yok bugün ben de öğleden sonra yokum.
Kayınvalidemle gezmeye gidicez yine bugün.
ben de hastalık ev işi kızla ilgileneyim derken ara ara bakabiliyorum...

Günaydın kızlar.
günaydın canım...opuyorumnanaktan
Kızlar biz de geldik kdv bitti ba-bsye de daha 1 hafta var yavaş yavaş hem onları hazırlayıp hem de bugün sizinleyim:) Bebişim çok iyi maşşalah hareketli sabahtan beri kuzum benim. Bu arada detaylı da benim gibi bebişin kalbinde kalsiyum birikmesi(kreçlenme) çıkan var mı?Doktor önemli, değil dedi ama evham yaptım
geçmiş olsun canım ilk kez duydum böyle birşey...:teselli:

Hoşgeldin didemcim.opuyorumnanaktan
Detaylıya pek giren yok galiba daha yani ben pek okumadım
araştırdın mı netten canım kireçlenme falan...
Netten araştırmakta herzaman pek iyi olmuyor.
Gereksiz moral bozucu şeyler de okuyabiliyoruz.
Ama doktorun önemli değil dediyse önemli değildir şekerim.
Korkma yani kötü bişi olsaydı belli ederdi doktor.

Tüm güzel annelere merhabalar,
Uzun bir aradan sonra yine bugün fırsat bulabildim...
ınşallah hepiniz iyisinizdir arkadaşlar....

Serdemcim bende detaylı ultrason için 06 Nisana randevu aldım daha girmedim yani ama doktoruna önemli değil diyorsa doğrudur yoksa bir sürü detaylı şey isterdi sende...
Defne25 canım senin anbiyosentez sonuçun çıktımı geçmişi fazla okuyamadım da bir de kızın kaç yaşında

Hoşgeldiiiiinopuyorumnanaktan
iyiyiz çok şükür...
sen nasılsın?

Hoçbulduk canım iyi diyelim iyi olsun bir grip olayı varda bayadır atlatamadım onun rahatsızlığı var bir de bu sıralar birden böyle ateş basıyormuş gibi oluyor bir kaç saniye sonra açık havaya çıkınca geçiyor sizdede böyle şeyler başladımı acaba?

günaydınlar güzel ve sıkıntısız sorunsuz sağlıklı birgün diliyorum canlarımopuyorumnanaktan

Serdemcim bende detaylı ultrason için 06 Nisana randevu aldım daha girmedim yani ama doktoruna önemli değil diyorsa doğrudur yoksa bir sürü detaylı şey isterdi sende...
Defne25 canım senin anbiyosentez sonuçun çıktımı geçmişi fazla okuyamadım da bir de kızın kaç yaşında

Canım amniyosentez sonucumu telefonla nisanın ilk haftası bildirecekler.
Bekliyoruz bakalımCADIARZUbu arada benim kızım yok canım bu benim
ilk bebeğim inşallah ikinci de kız olurŞeniz

Hoçbulduk canım iyi diyelim iyi olsun bir grip olayı varda bayadır atlatamadım onun rahatsızlığı var bir de bu sıralar birden böyle ateş basıyormuş gibi oluyor bir kaç saniye sonra açık havaya çıkınca geçiyor sizdede böyle şeyler başladımı acaba?

Geçmiş olsun o ateş basması ben de başladı galiba
canım eşime diyorum hep sıkıntı ateş gibi bişey geliyor böyle
oturduğum yeri değiştirince ya ada açık havaya çıkınca geçiyor...

X