2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ya kardeŞım su ÇıÇeĞı olmuŞ bende akŞam onlara gıtmıŞtım acaba banada bulaŞmıŞmıdır cok korkuyorum bırde Şımdı araŞtırdım pek ıı Şeyler sÖylenmıyo :KK43:

Ya kardeŞİm su ÇİÇeĞİ olmuŞ bende akŞam onlara gİtmİŞtİm acaba banada bulaŞmıŞmıdır cok korkuyorum bİrde Şİmdİ araŞtırdım pek İİ Şeyler sÖylenmİyo :KK43:

kötü düşünmeee bişey olmazz.. fazla okuma o zaman insann hep olabilirlik ihtimalini yüksek tutuyor. rahat ol. evvelAllah bişey olmaz.:ecrin_bebek:

merhaba güzel anneler geçmişi okumadım umarım hepiniz iyisinizdir biz bu gün tetenoz aşımızı olduk kolum sızlıyor biraz hepinizi kocaman öpüyorum :)

Yanı kızamık fılan hatırlıyorum ama su ÇıÇeĞı ıÇın emın deĞılım annemde kesın olarak emın deĞılım ya allahım yardım et

Kızım ıyıdır umarım
hareketlerını de hala hıssedemıyorum nasıl oldugu hakkında bır fıkrım yokkkkkkk :KK43:

Selam kızlar, nasılsınız ? 3 gündür kardeşimle arkadaşım bendeydi.Bugün gittiler. Büyük temizlik yaptılar . Perdeler, halılar her yer mis gibi oldu . kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 :roflol:

slm kizlar.3.ayinda bebegin cinsiyeti erkek olupta suan degisen varmii..bana erkek demistii doktorumm daha sonra hic bakilmadi cinsiyetine yurt disinda olduum icin belli donemlerde ultrosonda bakiliyor cok merak ediyorumm cinsiyetini haftaya gidicem doktoraa

Herkese merhaba, Yeni sayfamız hayırlı olsun... Gördüğüm kadarıyla kızlar erkek'ler eşitlenmiş... Ben de geçen hafta üşüttüm 1 haftadır aksırıp tıksırıyorum , Bebiş ufak ufak oynamaya başladı ... Ben de isim bulmaya çalışıyorum ne zor işmiş . Allahtan daha vakit var. Geçmişi okuyamadım umarım herkes iyidir , herşey yolundadır. Sevgiler

Merhaba kızlar biz geldik...Nasılsınız hepinizi öpüyoruzzz
merhaba güzel anneler geçmişi okumadım umarım hepiniz iyisinizdir biz bu gün tetenoz aşımızı olduk kolum sızlıyor biraz hepinizi kocaman öpüyorum :)
Biz de bugün tetenoz aşımızı olduk kalp atışımızı da duyduk oohh keyfimize diyecek yok yani :KK70:
slm kizlar.3.ayinda bebegin cinsiyeti erkek olupta suan degisen varmii..bana erkek demistii doktorumm daha sonra hic bakilmadi cinsiyetine yurt disinda olduum icin belli donemlerde ultrosonda bakiliyor cok merak ediyorumm cinsiyetini haftaya gidicem doktoraa

Yurt dışını blmem ama dün bebek görmeye gittik ona erkek deyp 5-6 aydan sonra aa yanlış görmüşüm kızmış demiş dr...

kızlaaaaar acil yardım !!! şu altta çıkan tickerlere taktım kafayı sitesşne girdim yaptım ama buaraya taşıyamıyorum bilen var mı yardımmm ....:eek:klava:

ya bu sağlık ocaklarında aşı falan yaptırılıyormus ne zamanlar yaptıracaz bu aşıları bilgisi olan varmı?
20 bitince git dedi dr um biz bugün olduk sağlıkocağına kaydolduysan onlar çağırması lasım bu hafta gideblirsin hem kayıt olmadıysan kayıt ederler...
siz evi süpürdüm cam sildim diyince ben şaşırıyorum çünkü ben hamile kaldığımda bi kere yaptım temizlik kanamam oldu ondan beri elim elim üstünde oturuyorum tek yaptığım makinaya bulaşık koymak geri kalanları eşim yapıyor 4 senenin acısını çıkartıyorum çünkü hiç iş yapmazdı:))
Ohhhh maşşallah keyfni çıkar canım doğumdan sonra kimsenin bizim gözümüzün yaşına bakmayacaklarını düşünüyorumBen hala yemek yapmıyorum eskiden kayınvalidem felan çalışırlardı ben yemek yapıp indirirdim bide 2 gün aynı yemeii yemesler ağız burun kıvırırlardı eşim dahil,şimdi yemek yap özledim diye yalvarıyor eşim walla iniyorum aşaıya kahvaltı dahil yiyip çıkıyorum canım isterse yapıyorum biraz suratlar asılınca, geçen yemek yaptım indirdim...
Günaydın güzeller naslsınız bakalım .Benim oğluşum bugün kendini iyice hissettirmeye başladı sanırım ya bu arada isim bulamıyorum ben ya int bakıyorum isim için hiç doğru düzgün bişeye ulaşamıyorum isim önerisi yapıyormusunuz yada önerebileceğiniz bir yer var mı (site)isim için kızlar ya ..sağlıcakla kalın
dini isimler ama aralarda var güzel isimler...
:1shok::1shok:kızlar inanmıyorum BıZıM MıSAFıRLER GELMıŞ BıLE..:1shok:
heralde erken gidicekler bukadar erken geldiklerine göre ....
ben giyinip aşağıya iniym bari daha börek sarıcaz.....
Ayy hiç sevmem söylendiği vakitten erken gelen misafirleri kaydirigubbakcemile3 kolay gelsin size :)
ay canım börek istedi bizede gönder.
ben daha çatlak kremi bile alamadım kaç haftadır mide ilacı sorucam dra dru görünce unutuyorum ama yarın eğitimde sormam lazım kesinlikle
rennie en iyisi dedi dr um benim normaldede mide sorunlarım var zaten ben çiğneme tabletini kullanıyorum şurubu da aynı ama şurup ishal yapıyor biraz...
ben daha hiç kg almadım 5 kg kadar vermiştim 2 sini aldım gibiyim :)
-3 teyim halen
6 kilo aldım herkes çook iyi normal 5 ayda 6 kilo diyor ama dr ve sağlık ocağındaki ebe çook almışşsın diyorlar...

Son düzenleme:
ctesiiii gelsiiiiiiiiinnnnnnnnnnn:emir_bebek:hatta ağusstosss:emir_bebek:
temmuza gidelim sonra bir anda eylülde olalım istiyorum malum doğum korkusu kaydirigubbakcemile3
çok halsizim yaa öksürmekten beynim döndüüü!!!!kafamçokkarıştı
ben hastayken 1 çay kaşığı toz zencefille 2 tatlı kaşığı balı iyice karıştırıp (macun gibi) yedim tabi burnumu tıkayarak çok iyi geldi iyileştim doğru düzgün öksürmedim bile birebir geliyor öksürüğe...
midem o kadar çok yanıyor ki cidden artık dayanılmaz ilaç içen var mı
ben rennie kullanıyorum çok dayanamadığım zaman dkkat etmek daha önemli bende normaldede gastrit vardı çiğ meyve bile yememem gerekiyor özellikle asitli içecekelr,kızartmalar yok yağlı yemekler dikkat edince pek bir sorun olmuyor...
canlarım heerkesle iyidir umarım bizde iyiyiz allahAa şükür kanamam durdu inşallah birdaha bebeğimi kucağıma alıncaya kadar sorun yaşamam yatmaya devam ama razıyım yeterki bebeğim benmle olsun vaktinnde sağlıklı noksansız kusursuz kucağımda oolsun
Amin canım,yat gitsin boşver evi mevi yat bebişinle konuş :)
Selam kızlar, nasılsınız ? 3 gündür kardeşimle arkadaşım bendeydi.Bugün gittiler. Büyük temizlik yaptılar . Perdeler, halılar her yer mis gibi oldu . kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 :roflol:
Maaşallah keşke benimkilerde gelebilse de yapabilseler boshayallersmile
Bu akşam misafirim gelicek biraz üstünden temizlik yapayım takıldım yine buraya zemuszemus

arkadaşlar çıkıyorum ben..evime gidip dinlenmek istiyorum bi an önce..herkese iyi bir akşam geçirmenizi diliyorumm...

X