2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

benim izmir yazıyor ama marmaristeyim aslında. Bende iki kilo verdim 3 kilo aldım yani 1 kilo aldım :))) ama bu gidişle daha çook alırım gerçi kilolu bi hamileyim o yüzden dikkat etmem lazım

bende kilolu hamileyim dikkat ett,m hep hiçkilo almadım ama bu hafta özellikle sık sık acıktığımı hissediyorum , bakalım nisan kontrolümde kilom kaç gelecek. Evdeki tartıya çıkmama kararı aldım , evdki ile dr tartısı birbirini tutmuyor çünkü.

sorma canım bende çok sık acıkıyorum.doğuma kaç kiloyla gitçem onu merak ediyorum :) eşim bile sanırım son aylarda seni doyuramayacağız diyor bana yaaa :kedi:

Ay kızlar yedim geldim yine gaz kapladı artık yemeğe inmeden soda sipariş eder oldum gelsin de rahatlıyım bari:KK43:

Ay kızlar yedim geldim yine gaz kapladı artık yemeğe inmeden soda sipariş eder oldum gelsin de rahatlıyım bari:KK43:

cnm bende gastrit vardı gebelik öncesi ve bu gebelik döneminde daha da arttı.ilk zamanlar çok kötü oluyodum.doktoruma sölediğimde bana rahatlamam için şurup vermişti çok mecbur kalırsan iç rahatlatır diye. ( gerçi ben pek kullanmadım ama acil durumlar için bulunması iyi )
sende doktoruna danış bence bunu.

ya su altta haftaların yazılı oldugu seyi nası yapıyoruzz

valla bende aynı dertten yakınıyorum:)
ben ilk kayıt olduğumda böle bişi çıkmıştı nası yaptığımı da hatırlamıyorum.
şimdide haftam yanlış yazıyor nasıl düzeliyor bilemedim :S
bilen varsa yardımcı olabilir miii ????

valla cnm ben yeni üye sayıldığım için daha tam bilgili değilim bu konularda :)
nası oldu nasıl değişti anlamadım ben :eek:klava:
altta yazan hafta benim haftam mı oluyor?

evet canım o altta yazan senin haftan:))
yanlışmı
yani ne kadarlık hamilesin

yedim yemeğimi tam 1 saatte geldi yemek 2 kere aradım en sonunda bağırdım adama hamilelik zor iş valla insan herşeye alınıyor sabah 1 posta ağladım durup dururken neden ağladığımı bilmiyorum

ben burdayım cnm ama sanırım bizden baaşka kimse yok :S:sm_confused:

evet cnaım bugun herkes yogun aslında benımde aksama mısafırlerım var ve acayıp yoruldum ıs yapmaktan her an bende uyuyabılırım :) nasılsın ıyımıısn bebısın nasıl ?ben yavrumu cok yordum ya sanırım

X