2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

iyi diyelim oyle olalım canım sen nasılsın?aslında ben cok yorgunum cok ıs yaptım bıtkınlık bar uzerımde o yuzden
ben bugün ortalığı toparladım sadece birde ütü
ler var beni bekleyen ama ben de hastayım öksürük beni mahvetti!
netten ayva yaprağının hamilelere zararı var mı ona bakacağım.
öksürüğe iyi geliyormuş kaynatıp içmek.boshayallersmile

[B]CANIM YA ,BAŞIM ÇATLİCAK NERDEYSE 2-3 GÜNDÜR, NAPSAM YA... FİKRİN VAR MI? GÖZLERİME VURMAYA BAŞLADI AĞRI.[/B] mirmirmirmir

canım kan basıncından kaynaklanıyor temz hava almak lazımm mümkünsee birde çok tuzlu yeme. inş iyi olursun

canlarım heerkesle iyidir umarım bizde iyiyiz allahAa şükür kanamam durdu inşallah birdaha bebeğimi kucağıma alıncaya kadar sorun yaşamam yatmaya devam ama razıyım yeterki bebeğim benmle olsun vaktinnde sağlıklı noksansız kusursuz kucağımda oolsun

inşallah hepimiz sağlıkla alırız bebişlerimizi kucağımıza

çok geçmiş olsun canım amin inşallah sağlıkla alırsın bebeğini kucağına...

inşallah hepimiz sağlıkla alırız bebişlerimizi kucağımıza

çok geçmiş olsun canım amin inşallah sağlıkla alırsın bebeğini kucağına...

çok sağolun canlarım allahım hepimizin emeklerini boşa çıkarmasın sağlıklı hayırlı evlatlar sahibi yapsın inşallah ağustos gelince bebişlerimiz kucaklarımızı doldurmaya başlasn

cANZı ÇOK ÇOK GEÇMıŞ OLSUNNNN...HERHANGı Bı ıLAÇ VS KULLANIYOMUSUN BUNUNLA ıLGıLı..

cANZİ ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUNNNN...HERHANGİ Bİ İLAÇ VS KULLANIYOMUSUN BUNUNLA İLGİLİ..

progestan sabah akşam rahim için magnesuım sancılar kramplar için sabah akşmam birde antibiyotik enfeksiyon için dikiş var rahim ağzında ondan dolayı enfeksiyon oabilirmiş bide vc ye bile kaklmadan yatıyorum sadece büyük vc ye kalkıyorum canım

çok geçmiş olsunn canımmm. inşşş hep birlikte yine kucağımızda bebişlerimizle konuşmak nasip olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…