2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın nasılsınız?
benim midem ağrısı dışında çok şükür ama oda dün akşamdan beri mahfetti beni yemek yemeye korkuyorum ya (

üzülme canım bişey olmaz
o senin içinde rahat en rahat olduğu yer:))
evet bugün çrş dün geçmedi ya 2 güne bedel oldu:))

bende iyiyim tatlım azcık bel ağrım var geçmeyen
onun dışında çok şükür

sen neler yapıyosun canımm

amanın 2 evi birdenmi idare ediyon kolay gelsin canım dikkat et yorma kendini:)
kayınvaliden yaşlımı o süpürsün kendi evini:kedi:

merak etmiyorum canım doktor 20.haftaya doğru dedi şimdi ufaktan pıtpıtlar başladı çok şükür:) ama siz anlatıyosunuz ya uyanıdrdı falan diye
heyecanlanıyorummopuyorumnanaktan

kıslar selam günaydın diyemiyorum malesef , nasılsınız bugün adana da hava mükemmel eşime dediğim gibi sabah aşk olunup el ele gezilecek bir hava bugün , tam bir bahar havası.

başka yerlere bahar gelince adanaya yaz geldiği için , bahar gelmeden diğer şehirlere bahartadını yaşayanlardanız uzun süredir adananın havası böyle mükemmel .

kıslar bende hala hareketlerini hissedemiyorum bende yazdıkalrınızı okuyunca heyecanlanıyorum ya.

gunaydın kızlar.dun amnıyosentez oldum o yuzden sureklı dınlenıyorum...bızımkıler de dıken ustunde aman elleme aman dokunma alısmamısım rahat battı valla annem bulasık makınasını bosaltmama bıle ızın vermıyo...bıleydım hamılelık nazını daha once yapardım da anneme kıyamıyorum ıste.esıme nazda sorun yok ama bananeee bayanssulusmile bır de banyo yapabılsem rahatlıcam...yarın ılk ısım banyoooo ohh mıss bayanssulusmile

siz evi süpürdüm cam sildim diyince ben şaşırıyorum çünkü ben hamile kaldığımda bi kere yaptım temizlik kanamam oldu ondan beri elim elim üstünde oturuyorum tek yaptığım makinaya bulaşık koymak geri kalanları eşim yapıyor 4 senenin acısını çıkartıyorum çünkü hiç iş yapmazdı:))

yanlışlıkla buraya eklemişim cicilerimizi:)
düzelttim

Son düzenleme:

canım dikkat et kendine , inşllah hayılrı haberler alırsın bizlerede verirsin

herkese günaydın tünaydın mı desem valal öğlen oldu
bişeyler yemedim ama atıştırdım zeyneple olması ya
ortalığı toplattım birazcık
mutfak ve salon kaldı
çamaşırlarım var bugün asılacak toplanacak ve yıkanacak offf
bakalım ne kadar yapabilirsem bide toz almam lazım dün yapamadık
olduğu kadar artık
zeynebi yeni uyutum inş uyur biraz
işlerimi hallederim bende

Yok canım yaşlı sayılmaz ama işte aşağıyda yardım etmeden olmuyor.Sorun o değil
iyiyken herşeyi yapabilirim şükürler olsun da misafirleri çok sık geliyor acayip bir akraba bağı var onlarda eşimin hem anne hem baba tarafında dıııııdıının dıııııdısıylan bilem görüşürler biz habire börek çörek yaparız ben buraya geldim zor alıştım valla ev kadınları hep misafire hizmet başka bişey yok ayyy neyse yaaa tanımıyorum da gelenleri çooook uzaktan akrabaymış pazar günüde misafir vardı bir de kayınvalidem sağolsun misafir geliyrosa biz bir yere gidemeyiz eşim evde de olsa.Ben bazen bıktım artık diyorum eşime o da sıkıldı artık....o da okuyorsa artık nabıym vallahi ona da diyorm bıktım diye....
günaydın nasılsınız?
benim midem ağrısı dışında çok şükür ama oda dün akşamdan beri mahfetti beni yemek yemeye korkuyorum ya (
geçmiş olsun canımmm...

selam kızlar....tünaydın herkeslereee

Tünaydın kızlaaar..
devereux GEÇMİŞ OLSUN tatlıııımmm aman bişeye elleme boşver kalsın işler salla gitsin senin için önemli olan şu birkaç gün bir de nette bazı yerlerde okudum da bazı doktorlar amniyosentezden sonra banyo yapmayın falan demiş haberin olsun dedim.Ben doktora gitmeden hemen önce yaptım ondan sonraki 2 gün yapmadım nolur nolmaz diye bir de sonuçlar için ne zaman dediler sana bana 3 hafta dediler de.....Pınarcığım 2 haftada alıcakmış galiba sonucunu.....

hoşgeldin canııım hep iş hep iş valla
ne zor demi yaaaaa hem hamileilk hemde
ev işi....

Ben kendi işimi yapmıyroum bir de kayınvalidemin büyük konuşmıyım ama hiç işim olmaz. Hamile kalmadan da belim rahatsızdı yapmamaya başlamıştım en iyisi kızlar yapan da bir yapmayan da. Ben hele zaten çalışıyroum 7de eve gidiyorum hiç elimi sürmüyorum eşim de yapmaz. Kadın gelip yarım gün yapıyor ben de ütü yapıyorum sadece o kadar bir de yemek tabii keyfim olursa.
Ama valla evde de otursam halim de olsa kayınvalidemin evini temizlemem bana ne ya kendi temizlesin yok öyle dava. YAzın onlara gidince bile yapmıyorum valla o bana yardım etsin

hoşgeldin canııım hep iş hep iş valla
ne zor demi yaaaaa hem hamileilk hemde
ev işi....

hoşbulduk tatlım evet zor ya
hamilelik ve ev işi değil de bid eufak bebiş varsa evde
en zoru ooo işte
sürekli ilgi istiyor zeynep 2 dk.arkamı dönemiyorum ağlamaya başlıyor
hem dibimde olacak illa
inş atlatıcaz bu dönemleri
sen naıslsın cnm?sonucun geldimi ben kaçırdım sanırım geçmiş çok uzuzn oluyor çoğunlukla okuyamıyorum
moralin yerinde güzel haberler var galiba

günaydın nasılsınız?

günaydın burcucum nasılsın canım
mide ağrını doktoruna mutlaka söle canım
dahada büyümesin sorunn

günaydın canımcım nasılsın
evet akşamalrıda çok güzel oluyor miss gibi bahar havası

selam kızlar....tünaydın herkeslereee

günaydın canım :ecrin_bebek:

günaydın canım
inşallah temiz güzel çıkar sonuçlar
çektiğin sıkıntılara değer canım
( bu arada resmi yükledim teşekkür ederim:))

günaydın canımm nasılsın
ayy sen anlattıkça ben yoruluyorum
her gün iş iş :))

burcu ne güzelmiş onlar öyle güle güle giysin inşallah

:)) canımcım yanlış yere yüklemişim
şimdi ciciler bölümün ekledim
bakabilirsiniz
baya zormuş resim yüklemek
siercim sağolsun yardım etti:))

Günaydın güzeller naslsınız bakalım .Benim oğluşum bugün kendini iyice hissettirmeye başladı sanırım ya bu arada isim bulamıyorum ben ya int bakıyorum isim için hiç doğru düzgün bişeye ulaşamıyorum isim önerisi yapıyormusunuz yada önerebileceğiniz bir yer var mı (site)isim için kızlar ya ..sağlıcakla kalın

[B]CANIM YA ,BAŞIM ÇATLİCAK NERDEYSE 2-3 GÜNDÜR, NAPSAM YA... FİKRİN VAR MI? GÖZLERİME VURMAYA BAŞLADI AĞRI.[/B] mirmirmirmir

oyyy ben nasıl çektim o baş ağrısını buradaki arkadaşlar bilir
4 gün gece ve gündüz hiç durmadan ağrıdı.eşim bile ağlayacaktı
benle birlikte dayanamayıp hastaneye gittim doktoruma birşey
yapamam diyor başka bir şey demiyor sadece minoset içbilirsin demişti.
Valla ben yaptıklarımı yazıym sana bazıları saçma gelebilir kuşum ama
be hepsini yaptım.

Vazelinle boyunlarımı sırtımı ve alnımı ovdurtmuştum eşime.
Başıma çiğ patates bağlamıştım.
Yine başıma sirkeli bez koymuştum
Eşime lavanta yağı aldırtmıştım alnıma şakaklarıma sürdürtüyordum kokusu rahatlatıryo insanı.
Sonra sık sık muz yemeye çalış derim ben çünkü ben onca baş ağrısı çektim.4 gün boyunca hiçbirşey geçirmedi.Buradan biri baş ağrısı için çözümler paylaşmıştı orada muzun ağrıkesici özelliği olduğu yazıyordu bir de ayaklarınızı sıcak sudan soğuk suya doğru 10 dk tutun yazıyordu.Ben bu ikisini yapmıştım 4.günün akşamı 2 tane muz yedim banyoya gittim ayaklarımı dayanabilecek kadar sıcak suya tuttum sonra da suyu baya bir soğutana kadar 10 dk kadar tuttum.çoraplarımı giydim ayağıma ve yattım uyudum kalktığımda 4 günlük baş ağrım geçmişti nasıl mutlu olmuştum anlatamam ama ne geçirdi okonuda bir fikrim yokk arkadaşım bunlardan birkaçını deneyebilirsin inşallah faydası olurr...

en güzelini yapıyorsun aslında canım öyle alıştırmak gerekiyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…