2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Slm kızlar biz geldik geçmişi okuyamadk yne kaynatmışsınız ohh :) bi listeye bakalım dedik isimler belli olmaya başlamış biz bu aralar iyiyiz umarız sizde iyisinizdir :)
Yarın sağlık ocağına gidiyoruz aşı olmaya bu arada 5 defa olunuyormuş doğumdan sonradakilerle beraber...

kızlar merhabalar kızlar atak yapmış bir sürü kaynatmışsınız yine öpüyorum hepinizi biz çok şükür iyiyiz ikimizde

merhaba güzel anneler geçmişi okuyamadım yoktum bu gün ortalıklarda bende yarın aşı olmayı düşünüyorum kendinize iyi bakın kocaman öpüldünüzzz

ben 18.haftadayım ama hala hareket hisstemiyorum ben de bir tuhaflık var sanırım :)
yani anlık birseyler oluyor ama elimi karnıma koyunca bisi yok :)
tanımsız hisler :)hihoyyyt

canlar merhaba bir kaç gün gelemedk ama maşallah döktürmüşünüZ, okuyamadık herkes iyidir umarım öpüormhepinizi. Bu arada biz çok iyyiz:) hatta beni şimdiden geceleri uyandırmaya başladı oğlum:) sağ tarafıma yatınca sıkışıo rahat edemio kereta:) çok hareketli teyzeleri nazar değmesin oğluşuma:)

aaa haftalarımız aynı ama ben de bunların hicbiri yok horul horul uyuyorum geceleri :)
herkes de farklı demek bu isler :)sengözlerimebaksanab

herkese iyi akşamlar listemizi güncelledim..
herkeslerde iyi maşallah..

bende tetenoz aşısını 16.haftada yaptırdım hem sağlık ocağı hemde doktorum söyledi..

araba ve yatak tercihi ise;

arabayı da yatağı da çokkk beğendim güle güle kullanın hallisnacığım..

aaa haftalarımız aynı ama ben de bunların hicbiri yok horul horul uyuyorum geceleri :)
herkes de farklı demek bu isler :)sengözlerimebaksanab

Canım ben ilk 15.haftada hissetmeye başladım ama artık çok daha hızlandı ve belirginleşti vuruşları:)
Sırtüstü yatıp konsantre ol içindeki sese kulak ver ama elini koyma
Hafiften vurup kaçıo sanki :)

henüz almadık tatlım.. bunlara karar verdik bakalım bebişimin teyzesi ve dayısı alcak inş:)

Canım çok şekerler güle oynaya kullanmayı nasip estin Allah ım...
Biz daha bir kaç xıbın body vs. Aldık büyük işlere girişmedik :)

alsınlar tabi yeğenlerine:)))
benim çok kötü öksürüğüm var pek iyi olamadım daha!akannehir
çok çok geçmiş olsun canım zor...

Canım çok şekerler güle oynaya kullanmayı nasip estin Allah ım...
Biz daha bir kaç xıbın body vs. Aldık büyük işlere girişmedik :)
aminnn saol teyzesi...
daha var vaktimiz sırayla hepsi olacak inş.. ciciler topiki dolup taşacak:)

ya bu sağlık ocaklarında aşı falan yaptırılıyormus ne zamanlar yaptıracaz bu aşıları bilgisi olan varmı?

ooo kizlar masallah yine dokturmussunuz.vaktim olmadigi icin yazdiklarinizin hepsini okuyamadim.okula gitmeden biraz yazayim dedim.oncelikle hepinize gunaydin guzel anneller..insallah iyisinizdir..ben bebegimin hareketlerini 3 gun onceye kadar hissedememistim.hafif birseyler hissediyodum ama ne olduguna anlam veremiyordum belki bagirsak hareketi olabilir diye dusunuyordum.ama 3 gun once ilk defa bebegimin hareketi oldugunu hissettim.gercekten guzel bir duyguymus..:)onun disinda birde bana birsey alerji yapiyo ama ne oldugunu bilmiyorum zaman zaman elimin uzereinde kirmizi kucuk kucuk noktalar olusuyor ve kasiniyor.dun yine oldu ama suan gecmis.dr gidince sorcam.acaba neden oluyor?birde kizlar siz buzamana kadar kac kilo aldiniz?cok kilo almaktan korkuyorum gerci simdilik fazla almadim ortalama 3 bucuk kilo almisim..ama 20.haftadan sonra haftada yarim kilo aliniyor diyorlar.

kızlar bu duayı haziran anneleri bebekleri için dua etmişler ordan aldım
çok güzel değilmi
zaten bütün bebekler için demişler sağolsunlar:)

RABBıM,
SEVGıNıN IŞIĞI ÇOCUĞUMUN ÜZERıNDE PARLASIN.
BÜTÜN HASTALIKLARDAN VE ZARARLARDAN KORU ONU.
KÜÇÜK RUHUNDA GÜLÜCÜKLER YEŞERT VE RAHMETıNLE ONU RAHATLATKı HUZURLU UYUSUN.
O,BENıMLE KONUŞMAK ıÇıN ÇOKK KÜÇÜK.ıSTEKLERıNı VE CıLVELERıNı ıNSAN SÖZLERıNE ÇEVıRMEK ÇOK ZOR.AMA SENıN ıÇıN ONUN KÜÇÜK SESLERı BıRER DUADIR,BıLıYORUM.AĞLAMASIYLA SENDEN YARDIM ıSTıYOR VE MERHAMETıN ıÇıN AĞLIYOR.KÜÇÜK OLMASINA RAĞMEN SENıN YOLLARINI ÖĞRENMESıNı SAĞLA.
BÜYÜDÜĞÜNDE SENıN SEVGıN YOLUNDA , SENıN SÖZÜNÜN REHBERLıĞıNDE YÜRÜSÜN.
ONA HAYIRLI BıR ÖMÜR NASıP ET.
YAŞLILIK ÇAĞINA GELDıĞıNDE SONSUZ SEVGı VE MERHAMETıNıN BıLıNCıNDE , EMıN BıR SEVıNÇLE ÖLSÜN.
SENı SEVEREK GERÇEK TEVAZU ıLE ıNSANLARA HıZMET EDEREK , DUA ıLE YAŞASIN.
ONU SEV RABBıM.

AMıNNN.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…