2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

günaydııın
canım çok güzel bi dua, bizim onların ihtiyaçlarını anlayamadığımız zaman inş. Rabbim eder bebişlerimize....

maşallah canım bebişine, ne güzel iletişime geçmişsiniz ben emin değilim ama ilk defa bugün bişey hissettim elim göbeğim civarındaydı sırtüstü yatıyodum nabız atar gibi atışlar var ya onlardan hissettim ama göbeğimin bir yeri sanki sürekli yükseliyodu 3 kez falan oldu korktum elimi çektim sonra acaba bebiş miydi dedim geri koyduğumda yoktu... göbek civarına gelmemiştir henüz di mi bebişlerimiz, doktora boyunu da sormayı unuttum yanılmış da olabilirim
bi de dün bebeişimin kız olma olasılığının yüksek olduğunu söylediler garip hissettim kendime bir ay öncesinde erkek gibi denmişti ama yine de hazırlık yapma dedi doktor 5. ayda kesinleştirecekmiş öle yani..

Şeniz

canımcım nasılsın

SAĞOL CANIM BENİM SÜREKLİ PC YE BAKMAKTAN SANIRIM DÜNDEN BERİ GEÇMEYEN VE ŞİDDETİNİ AZALTMAYAN Bİ AĞRISI YAŞIYORUM.
MİNOSET İÇTİM AMA İŞE YARAMADI. :1no2: ŞU YOĞUNLUK BİTSE RAHATLİCAM AMA.. SEN NASILSIN CANCAN? BEBİKİN DE İYİDİR İNŞALLAH.
:Saruboceq:

iyidir inşallah canımcım bebikim bi sıkıntısı yok bana çok şükür:)
evet pc bakmak sinir bozucu ve baş ağrıtıcı
ALlah yardımcımız olsun işimzi zor bu halde

Kızlar hepinize günaydın,

Bugün nihayet kdvnin son günü akşama doğru işimi toparlayıp gelirim işallah geçmişi okuyamadım umarım herkes iyidir ben sonunda wcye çıkabildim ve rahatladım. Bebişim de iyi oynaşıp duruyor içeride öptüm hepinizi

selammm kızlllarr bızde gelıkk kızımlaaa.. newar neyok gorusmeyelı inşllah herkesler ıyıdır hersey yolundadır..

HOŞGELDİN CANIM,SANA VE BEBİKİNE DE GÜNAYDIN. NE GÜZEL OYNASIN OYNASIN.... BEN ÇOK NET HİSSETMEDİM HALA AMA BAKALIM BEKLİYOM yerimseniben

selammm kızlllarr bızde gelıkk kızımlaaa.. newar neyok gorusmeyelı inşllah herkesler ıyıdır hersey yolundadır..

HOŞGELDİNİZZ.. KUZUN DA SENDE İYİSİNİZİDİR İNŞALLAH. ŞU KDV Yİ BİTİRİM DE GELİM ARANIZA, UZUN ZAMANDIR RAHAT YAZIP,OKUYAMIYORUM.

Günaydın kızlaaaar ben geldiiiim ama gidicem hemen...
Nasılsınız iyi misiniz?Bugün hava çok sıkıcı yaaa kapalı
burada.Bize de misafir gelicek malum börek çörek işleri
o yüzden fazla duramıycam ama arada gelir gelir yazarım.
hıııı bu arada gece çok ilginç bişey oldu.uyuyordum bebişim
uyandırdı sağolsun tekmeleriyle ama ara ara hep uyandırıyor
beni böylede bu sefer elimi koydum ve iki defa sert bir şekilde
vurdu elimle hissettim yani sonrada döndü içimde resmen
sürtünerek döndüğünü hissettim birdaha da aynı yere vurmadı.
gecenin bir yarısı aptal aptal sırıttım eşim görse deli diyecek vallahi
yavrum benim yaaa nasıl da hissettiriyor kendini.....

gunayddınn..burda hawa coook guzel yaa masallahı war guneslı sıcak..bende hıssedınce guluyorum kendı kendımee çok guzel bır duygu. ama ben oyle cok yogun cok belırgın hıssedemıyorum henuzz daha yawass sakınn kımıl kımıl ( bakalımm beklıyorumm:))

selamlar canımm
kolay gelsin misafir geliyomuş ama zevkli:))
yani sizin tosuncuklara maşallah :kedi:
şaşırıyorum siz anlatıncaaaopuyorumnanaktan
bizimki daha 2 pıpıttan ibaret :))

günaydın canım nasılsınnkaydirigubbakcemile2

iyi canım çok şükür çalışmaya çalışıyorum işte. bugün perşembe sanıyordum gerçeğe duyunca bozuldum bayağı:)) gecede uyku tutmadıı kuzumda rahat edemedi diye üzüldümm valla.
sen nasılsınnna.s.

ohhhh ne güzel güneşli havanın tadını çıkarın....
günaydınnnn güzel anneciklerrr
Günaydııııın:))))
selamlar canımm
kolay gelsin misafir geliyomuş ama zevkli:))
yani sizin tosuncuklara maşallah :kedi:
şaşırıyorum siz anlatıncaaaopuyorumnanaktan
bizimki daha 2 pıpıttan ibaret :))

zevkli canım çok zevkli kendi evimi toparladım şimdi
bir toz alıcam kayınvalideme inicem ona da bir
süpürge açıp toz alırım.sonra daha iki çeşit yapıcaz
onlarıda hallettik mi tamamdır.ondan sonrası zevkli
canım.Benim evi falan da gezicekler o yüzden buraya da
aşağıyada az çok temizlik gerekiyor biraz sıkışıyorum yani
böyle olunca aşağıya gelen misafirler illa ki yukarıyada çıkıp
bakıyorlar.Hala yenigelinim sanki demi ama....

Canım hissedersin merak etme ama evet bazılarımızınkiler çok
erken hissedildi.doktorlar genelde vucut yapısıyla alakalı olduğunu
söylüyorlar.Bizim milletimiz de cinsiyete bağıyor hemen olayı.
benim pıtpıtlar tamı tamına 7 hafta önceydi belli bir süre pıt pıt şeklinde
gidiyorda sonradan tekmeleri iyice hissediyor insan.Hatta şimdi az çok
ayaklarının ne tarafta olduğunu bile kestirebiliyorum.....

Herkese günaydınlar gerçi tünaydın olmak üzere ama olsun :))
Biraz önce bende sağlık ocağını aradım tetanoz aşısı hakkında.bana 15 gün sonra gel dedi ebe hanım.5.ayı biraz geçmesi daha iyi olur dedi.ikinci aşıyıda ondan bir ay sonra oluyomuş.bu aşı doğuma bir ay kalaya kadar yapılabiliyo dedi..bende şu an iyice bilgilendim bu konuda.zaten haftaya dr umdada randevum var ona da sorar söylerim böyle böyle dediler diye..onunda bilgisi dahilinde olması bakımındanda iyi olur..
Buarada ankarada ne güneşi yaaa..hava burdada kapalı.gülgüzeli cnm ankaranın nerseindensin sennn...hava sıkıntılı. bugün öğlen dışarı çıkamam artık böle havaları pek sevmem (((((((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…