2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

hoşbulduk tatlım evet zor ya
hamilelik ve ev işi değil de bid eufak bebiş varsa evde
en zoru ooo işte
sürekli ilgi istiyor zeynep 2 dk.arkamı dönemiyorum ağlamaya başlıyor
hem dibimde olacak illa
inş atlatıcaz bu dönemleri
sen naıslsın cnm?sonucun geldimi ben kaçırdım sanırım geçmiş çok uzuzn oluyor çoğunlukla okuyamıyorum
moralin yerinde güzel haberler var galiba

oyyyy senin işin çok zor zaten canımcım yaaaa.
ben iyiyim çok şükür moralimin yerinde olması
sonucu kafama takmam olsaa gerek nisanın ilk
haftası içinde arayıp söyleyecekler sonucu bakalım
aklmıa gelince merak etmiyor değilim yani....

Kızlar buarada malum artık bahar ve güneş iyice belirmeye başladı.ben hamilelikten öncede güneş kremi kullanırdım hep.(mart ayından itibaren tüm yaz boyunca) şimdi bi de hamileyiz.beim geçen seneden biotherm in 50 faktörlü g.koruyucum var gerçi az kaldı.ama bi yerde hamileler için 30 faktör idealdir diyodu.çünkü faktör arttıkça içeriğindeki kimyasallarda arttığından zararlı olabilirmiş.sizler hiç dr larınıza sordunuzmu size bi marka ismi filan önerdilermi acaba.benimde haftaya randevum var sorcam ozaman.

:1shok::1shok:kızlar inanmıyorum BİZİM MİSAFİRLER GELMİŞ BİLE..:1shok:
heralde erken gidicekler bukadar erken geldiklerine göre ....
ben giyinip aşağıya iniym bari daha börek sarıcaz.....

Yok canım yaşlı sayılmaz ama işte aşağıyda yardım etmeden olmuyor.Sorun o değil
iyiyken herşeyi yapabilirim şükürler olsun da misafirleri çok sık geliyor acayip bir akraba bağı var onlarda eşimin hem anne hem baba tarafında dıııııdıının dıııııdısıylan bilem görüşürler biz habire börek çörek yaparız ben buraya geldim zor alıştım valla ev kadınları hep misafire hizmet başka bişey yok ayyy neyse yaaa tanımıyorum da gelenleri çooook uzaktan akrabaymış pazar günüde misafir vardı bir de kayınvalidem sağolsun misafir geliyrosa biz bir yere gidemeyiz eşim evde de olsa.Ben bazen bıktım artık diyorum eşime o da sıkıldı artık....o da okuyorsa artık nabıym vallahi ona da diyorm bıktım diye....

off evet tatlım sıkıcı çok misafir
dediğin gibi iyiyken sorun değilde şimdi bu durumda zor yani
yeni evlilikte alışmakta zor dediğin gibi :KK43:
neyse artık sıkma canını elinden geldiği kadar yaparsın yavaş yavaş

Kızlar buarada malum artık bahar ve güneş iyice belirmeye başladı.ben hamilelikten öncede güneş kremi kullanırdım hep.(mart ayından itibaren tüm yaz boyunca) şimdi bi de hamileyiz.beim geçen seneden biotherm in 50 faktörlü g.koruyucum var gerçi az kaldı.ama bi yerde hamileler için 30 faktör idealdir diyodu.çünkü faktör arttıkça içeriğindeki kimyasallarda arttığından zararlı olabilirmiş.sizler hiç dr larınıza sordunuzmu size bi marka ismi filan önerdilermi acaba.benimde haftaya randevum var sorcam ozaman.

tünaydın canımm
yok ben hiç sormadım ama açık tenlide olduğumdan aslında bi önlem almak lazım bakalım artıkk

:1shok::1shok:kızlar inanmıyorum BİZİM MİSAFİRLER GELMİŞ BİLE..:1shok:
heralde erken gidicekler bukadar erken geldiklerine göre ....
ben giyinip aşağıya iniym bari daha börek sarıcaz.....

anaaa ne bu hızzz:kedi:
hadi kolay gelsin sanaaa

[B

günaydın canımm nasılsın
ayy sen anlattıkça ben yoruluyorum
her gün iş iş :))

]
günaydın cnm iyim sağol burcu sen ansılsın cnm?bitmiyor evde bebiş olunca cnm işler birikiyor işte olsun varlıklar yeter bi sarılıp öpersin ohhh iş bi dert kalmaz
oyyyy senin işin çok zor zaten canımcım yaaaa.
ben iyiyim çok şükür moralimin yerinde olması
sonucu kafama takmam olsaa gerek nisanın ilk
haftası içinde arayıp söyleyecekler sonucu bakalım
aklmıa gelince merak etmiyor değilim yani....

inş cnm güzel habeler gelir dr.dan sen takma sakın bebeğinde iyi olsun

ay canım börek istedi bizede gönder.
ben daha çatlak kremi bile alamadım kaç haftadır mide ilacı sorucam dra dru görünce unutuyorum ama yarın eğitimde sormam lazım kesinlikle

neyse bende gideyim işlerimi halledeyim zeynep uyanmazsa 1 saat oldu çünkü pc ye takılıp kaldım yineeyvahedigeldismile

bende çok acıktım ne yesem acaba bıktım dışarda yemekten ya bu akşamdan itibaren önce alışverişe sonra mutfağa inşallahhh.
bu arada kaç kilo aldınız ben 3 kilo aldım

günaydın cnm iyim sağol burcu sen ansılsın cnm?bitmiyor evde bebiş olunca cnm işler birikiyor işte olsun varlıklar yeter bi sarılıp öpersin ohhh iş bi dert kalmaz

inş cnm güzel habeler gelir dr.dan sen takma sakın bebeğinde iyi olsun

bende iyiyim canım
işte evle iş arası git gel
sanada kolay gelsin ama dikkat et bence
çok yoruyosun kendini:)

gunaydın kızlar.dun amnıyosentez oldum o yuzden sureklı dınlenıyorum...bızımkıler de dıken ustunde aman elleme aman dokunma alısmamısım rahat battı valla annem bulasık makınasını bosaltmama bıle ızın vermıyo...bıleydım hamılelık nazını daha once yapardım da anneme kıyamıyorum ıste.esıme nazda sorun yok ama bananeee bayanssulusmile bır de banyo yapabılsem rahatlıcam...yarın ılk ısım banyoooo ohh mıss bayanssulusmile

geçmiş olsun canım inş. hayırlı sonuçlar alıcaz hepimiz... yorma kendini yat hiç kalkma hatta idare etsinler azcık ben 3 gün sadece tuvalete kalktım 200/1 ihtimalde olsa riskli bi durum biliyosun çook geçmiş olsun tekrar...a.s.

herkese günaydın tünaydın mı desem valal öğlen oldu
bişeyler yemedim ama atıştırdım zeyneple olması ya
ortalığı toplattım birazcık
mutfak ve salon kaldı
çamaşırlarım var bugün asılacak toplanacak ve yıkanacak offf
bakalım ne kadar yapabilirsem bide toz almam lazım dün yapamadık
olduğu kadar artık
zeynebi yeni uyutum inş uyur biraz
işlerimi hallederim bende

maşallah sana sabah kahvaltı hazırlarken aklıma geldin benim ev darma dagınık temizlik istiyor seninse misgibi bilmiyorumkismile Allah nazarlardan saklasın hem çocuguna hem eşine hem evine hemde kendine yetişebiliyosun... biz sabah 9 da cık evden aksam 9 da gir hiç bişe olmuyo maalesef :kedi:

Bende 3 kılo aldım cok mu aldım dıye dÜŞÜnÜyorum daha 18 haftada ÖnÜmÜzde 20 hafta var buda 20 kılo demek cÜnkÜ ben son ıkı haftadır kılo aldım oda 2 kılo bu da haftada 1 kılo demek offffffffff offffffffffff

ay canım börek istedi bizede gönder.
ben daha çatlak kremi bile alamadım kaç haftadır mide ilacı sorucam dra dru görünce unutuyorum ama yarın eğitimde sormam lazım kesinlikle

cnm slm:) izmirliymişin sende yeni farkettim açıkçası:) bende izmirdenim:)
eğitimden falan bahsediyorsun ya merak ediyordum bende ne zamandır.hangi
hastane yada doktora gidiyorsun? doktorun mu yönlendiriyor seni?

ben daha hiç kg almadım 5 kg kadar vermiştim 2 sini aldım gibiyim :)
-3 teyim halen

benim izmir yazıyor ama marmaristeyim aslında. bende iki kilo verdim 3 kilo aldım yani 1 kilo aldım :))) ama bu gidişle daha çook alırım gerçi kilolu bi hamileyim o yüzden dikkat etmem lazım

X