2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

KIZLAR BİŞİ SORUCAM, ŞİMDİ BAZEN KARNIMA DOKUNUYORUM, PARMAĞIMIN ALTI SANKİ ATIYO GİBİ, BEBEĞİN HAREKETLERİ Mİ BU, YOKSA KALP ATIŞI MI, YA DA YANILIYO MUYUM? DOKUNUNCA NE OLDUĞUNU ANLIYAMADIM Bİ TÜRLÜ
bilmiyorumkismile

selam kızlarrrrr nasılsınız bakem bugün bebiklerde iiidir inşallah....
bebiklerin hareketlerinden bahsetmişiniz ben içimde takla attıklarını bile hissediyorum maşallah... ama bazen uyuyolar heralde hayatımda yaşadığım en güzel his.....

canım benimmmmm.. o değil bebeğin kalp atışı yada tepkisi bende öle sandım ama değilmiş..... ço garip bişi karnın seğiriyo gibi oluyo bebek hareket edince hatta vuruyo böle tık tık die.....

canım benimmmmm.. o değil bebeğin kalp atışı yada tepkisi bende öle sandım ama değilmiş..... ço garip bişi karnın seğiriyo gibi oluyo bebek hareket edince hatta vuruyo böle tık tık die.....

EĞER O BEBİKİMİN HAREKETLERİ DEĞİLSE NE? VE NİYE HALA HİSSETMİYORUM YAAA
bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

canım ben sandalyeme dayanacak aldım
iyi geldi bugün :)
belimin ağrısınaaa
Ben zaten normaldede kullanıyorum belimin arkasına yastık ama bu günler ne yapsam ağrıyoo..

Hoşgeldin..maşallah cnm senin ikiz heralde :))

SİER;

CANIM YA BEN DE SABİT KALIP BİR SÜRE ELİMİ GÖBÜŞÜME KOYUNCA ÇOK HAFİFTEN Bİ HO HOP HİSSEDİYORUM. AMA HER ELİMİ KOYUŞUMDA HİSSEDİYORUM. NE O PEKİ, BEBİKİM DEĞİL Mİ?
bilmiyorumkismile

ay kızlar ne çok konuşmuşssunuz hepsini okuayamıycam geçmişin
ama özlem yok sanki bugün (SOHO) merak ettim bişey yok dimi?

bizde kızımla yemek yaptık evi süpürdük parka gitik gezdik ohh miss gibi iyi oldu ama yorulduk kuzum ammasını yerken uyudu bende size bi bakayım dedim azcık dinlenicem

ay kızlar ne çok konuşmuşssunuz hepsini okuayamıycam geçmişin
ama özlem yok sanki bugün (SOHO) merak ettim bişey yok dimi?

bizde kızımla yemek yaptık evi süpürdük parka gitik gezdik ohh miss gibi iyi oldu ama yorulduk kuzum ammasını yerken uyudu bende size bi bakayım dedim azcık dinlenicem

hoşgeldin canım
yine bi sürü iş yapmışsın maşallah

özlem bugün yoğunmuş canım o nedenle giremiyor:)

hoşgeldin canım
yine bi sürü iş yapmışsın maşallah

özlem bugün yoğunmuş canım o nedenle giremiyor:)

sağol tatlım
bende görünmeyince merak ettim iyiimiş ya sorun yok sağolc nm haber veridiğin için
gidem çamaşırlarımı asam bende yatayım sonra kociş gelene kadar
iyi akşamalr hepinize

kızlaarrrr selam ben uzun zamandır giremedim nete. geçmşide okuyamadım inşallah herkes iyidir. çok öptüm hepinizi

Ya çok şükür işleri toparladım ama çıkma saati de yaklaştı ben hissetmeyince karnımı çalkalıyorum vuruyorum filan hemen pıt karşılık veriyor çok zevkli... Bu arada gazım biraz azaldı ama hala kabızım ufffff. Neyse anneme gideceğim onda yerim sulu bir şeyler. Çok öpüyorum sizi

Canım her elini koyuşunda hissediyosan belki psikolojik olabilir çünkü bebeiklerin hareket etcekleri an belli olmuyoki,yani bize bağlı değil.birdenbire oluveriyo.bazen üzt üste tekrarlıyo bazende bi kerecik.hatta eşime hep göstereyim ellesin diyom ama arkasından olmuyo..cnm böle istemdışı oluyo yanii..

hoşgelmişsin..sen bayaa bi iş yapmışsınn..:)) bizde ölee oturuyoz işte..

Kızlar buarada bizim mesai dolmuş.valla günlerde iyice uzamış.saate bakmasam anlamıcam.çıkayım bari yavaştan.hepinize iyi akşamlar diliyorummmm....

sağol tatlım
bende görünmeyince merak ettim iyiimiş ya sorun yok sağolc nm haber veridiğin için
gidem çamaşırlarımı asam bende yatayım sonra kociş gelene kadar
iyi akşamalr hepinize

rica ederim canımcım ne demek
git yat canım az dinlen ne olur
yorma bu kadar kendini
öpüyorum seni ve melek kızlarınıı

kızlaarrrr selam ben uzun zamandır giremedim nete. geçmşide okuyamadım inşallah herkes iyidir. çok öptüm hepinizi

selam canım nasılsınn

rica ederim canımcım ne demek
git yat canım az dinlen ne olur
yorma bu kadar kendini
öpüyorum seni ve melek kızlarınıı

selam canım nasılsınn

iyiyim angelcanım bende sanırım 2 gündür hareketlerini hissediyorum çok güzel bi duygu:lepi: bide bi hipnoterapistle tanıştım dün bebek doğar doğmaz mutlaka göğsünüze yatırmalarını söleyin ve göz teması kurun ilk teması sizinle olsun bu çok önemli dedi. sizlerle de paylaşmak istedim. doğar doğmaz annelerinden ayrılan bebekler ilerde yalnızlık duygusu taşırlarmış ve anne karnında şuan biz ne hissediyorsak hepsinden haberdarlarmış. bbabalarında konuşup sevmeleri gerekmiş karnımızıdelikafadulden şimdilik bu kadar canlar. ben istanbul dışında olduğum için nete giremiycem bi süre. kendinize çok iyi bakın hepinizi öptüm:teytey:

nereye gidiyon canımcımm

ne güzel hareketlerini hissetmen:) Allah tamamına erdirsin
bide bu bilgiler içinde sağol canımcım

bu arada bu face iyi oldu hemen açtım resmine baktım:)) ne hoşsun sen öle maşallah:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…