2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar gaz sancısından ölücem soda içtim biraz doğruldum ama müthiş kabızlık ve gaz var sağ yanıma ağrılar giriyor ne yapıyım yardım edin?

Kabızlık çekmedim, ama bağırsaklarımda yaralar varken Tilaks (ya da Tilax da yazılıyor olabilir) diye karışık bir bitki çayı kullandım. Hergün rahat çıkartıyordu tuvalete. Bunu önerebilirim, tabi önce doktoruna sorman lazım.
Sabahları aç karnına 1 tatlı kaşığı zeytinyağı da iyi geliyormuş sanırım.

Zaytyinyağını deniycem nefret etsem de bunu çekmekten iyidir.

o zaman yeşil çay dene zararı olduğunu sanmıyorum yada kayısı çayı falan var iyi gelebilir

günaydın tatlım naber
senin yolculuk haftaya salı mı:kedi:
ben bugün sandım:))

Doğru hatırlıyorsun, bugün uçağım ama akşam saat 9'da. Öğlene kadar sizinle takılmayı düşünüyordum, sonra 1-2 rötuşla hazır olacaktım 6'ya kadar.
İstersen gideyim şimcik. :1ninca:

Zaytyinyağını deniycem nefret etsem de bunu çekmekten iyidir.

Haklısın canım. Rahmetli annem de bana zorla o çaydan içirirdi, iyileşeyim diye. Öyle ağır bir anason kokusu vardı ki, sarhoş olmaktan korkardım boshayallersmile

Sağolun kızlar ben bir arıyım doktoru gelirim ytine üff çok işim de var

dün doktor içilebileceğini söyledi sadece ada çayı sanırım zaralıymış oda progestonla alakalıydı yanlış hatırlamıyorsam

dün doktor içilebileceğini söyledi sadece ada çayı sanırım zaralıymış oda progestonla alakalıydı yanlış hatırlamıyorsam

Yeşilçayı araştırmıştım ben, çünkü her gün 1 fincan muhakkak içerdim. Öğrendim ki yeşil çay bebeğin kalbinin gelişmesini yavaşlatırmış. 10 haftalık hamileydim, o zamandan beri ağzıma sürmüyorum.

Doğru hatırlıyorsun, bugün uçağım ama akşam saat 9'da. Öğlene kadar sizinle takılmayı düşünüyordum, sonra 1-2 rötuşla hazır olacaktım 6'ya kadar.
İstersen gideyim şimcik. :1ninca:

:gitme: ama neden öle diyosun ben sadece merak ettim sabah sanmıştım:gitme:

Kızlar gaz sancısından ölücem soda içtim biraz doğruldum ama müthiş kabızlık ve gaz var sağ yanıma ağrılar giriyor ne yapıyım yardım edin?
kuru kayısıyla kayısı suyunu denedin mi canım?
herkeslere günaydınlarrrr bu arada kızlarrrr....opuyorumnanaktan

günaydın güzel annişlerrrrrrrrrr gününüz güzel geçsinopuyorumnanaktan

ben dersi iyi dinlemedim sanırım dün ama bitki çaylarının içilebileceğini söylediğine eminim sadece ada çayı içmeyin dedi gerçi bizim dr relax öyle fazla onu bunu yemeyin içmeyin demiyor:)

Barrac Obama'nın ilkokul kayıtlarını bulmuşlar, adamın din hanesinde ıslam yazıyormuş. Allah Allahh...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…