2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

:)))) ooo evet seninki fena:))) bizde yok hiç kıskançlık huyu :))

:roflol:anaaaam seninki de ajan gibiymiş valla:roflol::roflol:

Şekerim hangi anne sevmez böle damadııı..
Valla ben afedersiniz donsuz kalsam benimkinin haberi olmaz..kaydirigubbakcemile3
Benimkini bırak zaten onun iç çamaşırlarını,çoraplarını bilem ben alırım..kendine de almaz yanii..gömlek,kazak,kaban vs ne varsa işte hep ben derim, hadi sana şunu alalım, şurda geçen çok güzel erkek pantalonları vardı vs derim..bide minnet te etmez.ona gitmeye bile üşenir bazen.ay bide ben alıyom benden parası yanii..ona bile tenezzül etmez.bana deseler gel sana şunu alalım diye valla iki elim kanda olsa koşa koşa giderimmm bayanssulusmile

ancak gelebildim yanınza canlar... işlerim daha bitmedi ama kolayladım...

anaaamm ne güldüm senin kocişine... :roflol: :roflol: çıkar görünsün heee :roflol: :roflol:

:)))) ooo evet seninki fena:))) bizde yok hiç kıskançlık huyu :))

:roflol:anaaaam seninki de ajan gibiymiş valla:roflol::roflol:

Yaaaaaaa anlatayımda acıyın bana biraz :)) eskiden daha bi manyaktıda sonradan azcık düzelttimm..ay bide kuför çocuğu olcak.babası bayan kuaförü.yani insan azcık kadın kız görmüştür dükkanda dersin.ama sanki dünyada bi ben makyaj yapıp giyinmişim gibi davranırdı eskiden..valla bu konuda çok çektimm. bazen yine yapar ama artık şirin oluyo yaşlandık yaa o bakımdan :))bazen ben yine kıyafet filan bakarım.azcık bi yerinden hoşlanmayınca şimdide ne diyo; sen artık anne olcan çocuğun olcak öle şeyler olmaz...allaaaaaaaaaa en sinir olduğumm şeyyyyy..bi sinir oluyommm.tepki veriyomda azcık tırsıyooo..bende az değilimdir ama napayımmmm:))

:roflol::roflol:
ohoooo senin işinde zor be canım.öyle olsa uğraşamazdım ben heralde.
Biz bir çıktık mı mağazada önce bayan reyonun bakarız eşim der bak bu güzel bunu dene onun beğendiğini ben de beğenirim mutlaka nasıl oluyor bilmiyorum ama benim beğendiğim şeyi de aaa evet çok güzel mutlaka dene der.Sonra erkek reyonuna geçeriz o bakar ben de bakarım ben de derim mesela bak şu eşofman altı çok güzelmiş o da bakar dener olursa alır biz de hep böyle yani birbirimize de kıyafet beğenebiliyoruz.Şimdi alışkanlık oldu kociş olmadan bişi alamam heralde....

al benden de okadar.... akşam akşam beni güldürdün Allah da seni güldürsün şekerim yaa kahkahalar ile güldüm valla...:roflol: :roflol:

benimki de öle ben almazsam hiçbişey almaz kendine he bazen oluyor o da nadir iç çamaşırlarını bilem ben alıom kocama onun benim hiçbişeyimden haberi yoktur... hayatım bana şu lazım derim... git al hayatım der param yoksa para verir okadar

ancak gelebildim yanınza canlar... işlerim daha bitmedi ama kolayladım...

anaaamm ne güldüm senin kocişine... :roflol: :roflol: çıkar görünsün heee :roflol: :roflol:

Sorma sohocum yaa böle işte..ohooooo daha ne hikayeler var bendeee..gülmekten çeneniz ağrır valla :)))))
artık bende gülüyom napayım delidir ne yapsa yeridir diyom geçiyom..alıştım artıkk..

valla çok şanslısıın....

benim kocişle alışverişler pek kaliteli geçmiyor ... ben ne giysem yakıştı diyor :roflol: pek anlamaz benim kocam... onun için sadece göğüs çatalın gözükmeyecek eteğin boyu baldırlarda olmayacak... Allahtan diz üstü diz altı takıntısı yok annemde vardı çok uğraştırırdı beni de... zatn baldırlarda eteği elbiseyi ben de giyemeyeceğim için ses çıkarmıyorum... malum manken değilim incecik bacaklarımda yok kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Defneeeeeeeeeeee seen artık susssan diyorum yaa.bak eve gidince katliam çıkcak..koca katili yapcan beniii kıss..bilerekmi yapıyon haa..dellendirme beni şimdi akşam akşammmm

:dilcikar:

Gül şekerim güll..gülüncek durumdayım zaten ) böle erkekler zor valla.çocuk gibi inanın..ama işine gelincede kaplan gibi kesiliyo herşeyden anlarmış gibi :)))

Ayy kızlar alemsiniz valla,bu yoğunlukta gülümsettiniz beni valla. Benim kocişteki en sevdiğim huyu, çıtını çıkarmadan saatlerce benle mağaza mağaza dolaşır. Ayrıca alışverişe, giyinmeye de bayılır. Hatta bazen aynı mağazada 5 ten fazla giysi denediğim oluyo, güzel deyip geçmiyo! olmadıııı.... şurası olmadıııı... hıhh bu oldu.. seviyorum kocişimi ya!
Annem de hep der, senin kocanla gezmek çok güzel. Çünkü babam ilk 20 dakkadan sonra, hadi işiniz bitmedi mi gidelim :roflol:

Eee tabi annişimden tam puan alması çok güzel.

Bu arada kuzular herşey yolundadır umarım, size katılamadım bugün pek! Hepinizi kocccaman öpüyorum
Şeniz

:roflol::roflolyyy çokk güldümm yaaaa:roflol:
anam o bizde de var açık bu olmaz dediği de oluyor yani.
Hele yaz aylarındaki alışverişlerde geçen yaz tekirdağda çok beğendiğim birkaç şey
olmuştu onun yüzünden alamamıştım al ama diyor sadece tatil bölgesinde ya da tekirdağda
giyebilirsin normalde giydirtmem diyor ya da öyle askılı ipli badiler falan alırsam üzerine bolero tarzı bişiler giydirtiyor.Burada biraz daha kapalı giyiniyor herkes eşimde o yüzden çok fazla açık giydirtmiyor beni....

Kızlarr muhabbet çok güzell ama bizim binada pek kimse kalmadı :))
Bende çıkayım yarın devam ederiz eş dedikodularına..defne mümkünse sen bu muhabbete girme ) şaka şaka..
Hepiniz öpüldünüz.iyi akşamlarrr..

senin kocişte benimkinden anlaşılan.benim babamda öyle ayyy annemle gitmez
bile alışverişe.

kikiki banane banane ne varsa ben onu anlatıyom yaaa kaydirigubbakcemile2

Ben de gideyim artık yemek falan yapiym biraz offf bugün çok yoruldum.
herkes kendine ve bebişlere iyi baksın hoşçakalııııınnnhihoyyyt

hoşgeldin tatlışım nasılsın
bugün pzt ya herkes yoğun sanırım:))

görüşürüz canımcım
kocana bişey yapma gidince :) iyi davran ona:))
öperim seni ve aslan oğlunu:))

senin kocişte benimkinden anlaşılan.benim babamda öyle ayyy annemle gitmez
bile alışverişe.

tatlım demekki oğullar babalarının tersi oluyor
çünkü benim kayınpederimle kayınvalidem saatlerce elele geziyor
inşallah benimkide büyüyünce babasına benzerrrkaydirigubbakcemile3

o konuda haklılar ama Çiğdem... kociş bana giy desede ben bizim orda giymem öle açık saçık... valla insanı ağızlarından su akaraktan kovalarlar :roflol: :roflol:

eşimde bu konu da bana güvenir zaten... öle tatil yerindede hiçbişeyime karışmaz... kısaymış uzunmuş açıkmış kapalıymış... beni zorlamaz sağolsun :))) biliyor tabi neyin nerede giyilip giyilemeyeceğini...

canım kendi babamdan bahsettim anneme banane sen bak al der başkada bişi demez bu yüzden damadı da annemin çok hoşuna gidiyor.sizinkilerin elele gezmeleride harika yaavv ne güzel ben çok imreniyorum öyle he....

aynenn şekerim burada giydim birkaç defa öyle aman aman açıkta değil ama ters ters bakılıyor yani ki ben adapazarında okudum orada ise asla giyemezsin sağolsun minibüste falan acayip laf işitmiştik birtane amca da bastonuyla vurmuştu yurttan bir kıza böyle açık giyiniyorsunuz da deprem oluyor da neyse derin mevzular bunlar.
eşim de bana güvenir ama tatil için aldığım kıyafetlerinde ohoooo haddi hesabı yok yani açıklığının ama oralarda gidiyor kimse kimseye bakmıyor yani.Tekirdağ da öyledir biliyor musun kızlar abartanda çookk tabiii.ama bakma rahat oluyor insan valla öyle yerde.

evet ya onlar hep öle elele gözgözeler hep canım aşkım diye:) bende kocişe hiç adıyla seslenemem çok bozulur:kedi: yani 3 senedir annemlerin yanında dahi isim sölemedim:)
onlar böle alışmışlar :) kayınpederim her işi yaptığı için oğluda ona benzemiş işte beceri konusunda:) sadece gezme işi benzememiş inşallah o da benzer yakındakaydirigubbakcemile2
mesela benim kayınpederimin babası terziymiş ondan öğrenmiş adam şimdi bizim pantolon yada etek boyu alıncaksa o varken hemen itinayla alır keser diker:) bide kayınvalidem örgü örer kazak yelek işte neyse kayınbabam kenarlarını diker ilik açar:) öle yani onlar alışıklar hep beraber iş yapmaya maşallah diyelim bizde bi ömür öle oluruz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…