2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

:))
yok canım bu sene olmaz zaten
en azından benim için:))

benim çok kaşıntım oluyor yaa
karın bölgemde
kaşındıkça yağ sürüyorum bendee:hulya:

en iyisi canım... ben de öyle yapıyorum kaşındıkça gidip yağ sürüyorum...

canım sordum birine 65 birine 75 TL dediler...mustela 75 di ve 200 lük diğer sanırsam 100 lük... okuduğuma göre çıkan basit çatlakları hani tazeyken sürersek onları da kapatıyormuş... ama biraz pahalılar işte....

ayy daha çok genciz her tarafımız öyle olursa nasıl gideriz tatile yüzmeye... mayo da kurtamaz bizi sonra... ooffffff

hoşgeldin canım.... valla ben bu işleri anneme bırakıcam :)) hergün yeni bişi sölüyor... aklımda tutamıyorum... o daha ii bliyor ne alacağını... haftaya ben de bir gideceğim eminönüne...

yaaaa evet benim de aklıma direk süt kanalları filan geldi
yani çatlak böyle olmaz diye biliyorum ben.
Bir de kızlar aklınızda bulunsun sabun yerine duş jeli kullanın
banyoda sabun duş jelinden çok daha fazla kurutuyor cildi....

Evet tabi cnm zaten ne alırsak hepsi yıkanıp ütülencek..biberon vs onlarda keza öyle yıkanıp dezenfekte edilcek..7 lisi 65 liraysa o zaman benimkinin fiyatı süper :)) gerçi ykm de pahalıdır.normalde bu markanın 20 lisi 100 lerde cnm..

merhabalar canım hoşgeldinn
evet bu sene tatili unutalım seneye yavrularımızla gideriz inşallah:kedi:
bende artık ayın 15.inde doktor çıkışında alıcam 1 2 tane hastane çıkışı

al sen canım al bi an önce
yavaş yavaş başlamalıyız bi yerdennopuyorumnanaktan

evet canım artık doğuma yakın herşeylerini yıkarız bebek deterjanlarıyal mis gibi ütüleriz tek tek inşallahhŞeniz

Valla pahalı ama ben alıcam korktum şimdi ben....Yalnız hangisinden alsam acaba
buradaki eczanelere de bir sorayım bakalım hangisini tavsiye edicekler.kalıcı bişi bu çatlaklar paraya acımamak gerekir....

evet dus jelı kullanmak lazım... ben zaten sabun kullanamam hıc sevmıyorum sabun kokusunu...

Bende aynen annemden öğrendim zaten bunları:)
20 li alalım diyo araştırmış.

hmm eşinle aranda kan uyşmazlığı var dimi canım
peki hamileyken de iğne oluyolar sen oldunmu

en iyisi canım... ben de öyle yapıyorum kaşındıkça gidip yağ sürüyorum...

evet tatlım opuyorumnanaktan
( bu arada sayende öğrendim tekli alıntıyı:)))

Doğru söylemiş ebe hanım. O iğne eczanelerde bulunur ve çok da ucuz olmadığını söyleyebilirim. Bir iğne ile hallediyorlar çok şükür.

Alla allaaa bende de tam tersi duş jeli kurutur benide.en pahalılarından aldığımı bilirim ama yinede fayda etmemişti.geçen sene izmire gittiğimde şirinceye gitmiştik.orda doğal sabunlar vardı almıştım.o zamana kadar sabun hiç kullanmazdım kurutur diye.ama tam tersi o sabunlar hiiiçççç kurutmadııı..o yüzden halen doğal sabunlardan kullanırım.bende de öle iştee..

hmm eşinle aranda kan uyşmazlığı var dimi canım
peki hamileyken de iğne oluyolar sen oldunmu

tatlım doktorumla konustugumda 28.haftada bı test var onu yapalım bebgın kanına bakalım dedı... hamıleyken ıgne mı varmıs tatlım benım haberım yok ya Allah korkusun korkuyorum ıste cok cabuk sarılık oluyolarmıs kan uyusmazlıgı olunca hatta kanının degısmesı bıle gerekebılıyomus... ınsallah benım kanımdandırda problem olmaz...

Hmmm, her ekonomik duruma göre üretiyorlar şükür ki böyle şeyleri. Biz rahat rahat alabiliyoruz, alamayanlara Allah yardım etsin. Bu zamanda zor çocuk yapmak. :çok üzgünüm:

canımcım benim çok samimi arkadaşımda eşiyle kan uyuşmazlığı vardı o 6.ayda sanırsam bi iğne oldu hamileyken zamanı çok önemliydi
2 sene önce 2.doğumu yaptı o zamanda hamileyken oldu o iğneyi
ama tabi aynı durumdamısınız bilemiyorum
arkadaşımın pozitif eşi negatif kandan
hayırlısı hakkımızda canımmm

Kızlar chicconun 4lu badylerı 25 tl nası fıyatı sizce???

bence iyi canım
ben geçen hafta 4 lüleri 35 e aldım
chicconun
yeni sezonmuş renklerini çok beğendim aldım hemennboshayallersmile

ooo ne guzellll Rabbım guzel gunlerde gıydırmeyı nasıp etsın ıns..

canım bizimde var kan uyuşmazlığımız. benim doktorum hiç önemsemiyor. ilk gebelikte hiç sorun değilmiş takılma dedi. ama test yapılır gene sanırım. doğumdan 72 saat sonra anneye iğne yapılıyor bildiğim. ve sorun olursa çocukda değil annede oluyor Allah korusun. oda 0- olan anneye 0+ karışırsa. sonuçta çok önemli değil yanii düşünme

ben yazın ole dursun evde dıyorum tatlım ya usumez demı antalyanın sıcagında olcaz sonucta:):) o yuzden bol bol bady olcam kucuk aşkıma:)

Klasik annelerdenim ben sanırım. Body üstü zıbın, tulumlu, bereli, eldivenli (eldivensiz olmaz yırtar kuzum bir yerlerini Allah korusun) düşünüyorum minişimi. Yani 40'ı çıkana kadar giydiririm, 40'ından sonra havalara göre devam ederiz artık -tabi velet o sıcakta havale geçirmezse kaydirigubbakcemile3 -

ben bebettonun ürünlerine baktım çok güzel. özellikle hastane çıkışları. bir tane organik var boyasız baskısız falan. 11li alırım onu sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…