2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Gece sütyenini çıkarıp uyuyorsan, sabah da normal olarak giyiyorsundur. Giyerken bakıver, çatlaksa kaybolmaz bir gecede. Ama izse sabaha kadar kalmaz birşey.

hayal olmasın yaaaa ben yüzmeyi çok severim ama bu yaz giremeyebilirim denize bu göbüşle nasıl gözükür düşünemiyorum birde ben çok hastalıklıyımdır kesin mikrop falan kaparım diye korkarım

kızlar... böle ince ince pembe kılcal damar gibi şeyler yavaş yavaş çatlamaya başladığımızı gösteriyor... sabahtan beri okuyorum araştırıyorum... defne nin dediği gibi lierac ı bir çook yerde okudum kullananların çoğu memnun... 2 tane eczaneyi aradım 2sine de hangi ürünü tavsiye edeceklerini sordum bana her ikisi de mustela dedi... ama mustela ile ilgili yorum çok fazla bulamadım... o yüzden kararsız kalıp ben de size sormuştum...

hoppidicik tebrik ederim canım.... kız sayımız her geçen gün artıyor :)))

hergün çatlayabilecek bölgeleri nemlendirmek gerekiyor... hergüünn... bir de okuduğuma göre çatlaklar kaşıntı ile kendini gösteriyormuş ve eğer biz kaşırsak o kırmızı hali alıyorlarmış...

"Uçağınız tekerlekleri piste değdiğinde pilotu alkışlamak sadece Türkiye'de görülen bir eylemdir. Bunu pilot çok iyi indiği için yolcuların teşekkürü olarak algılayabileceğimiz gibi uçuş iyi ki sona erdi şeklinde de algılanabilir." alkisalkisalkis
Sabiha Gökçen'in sitesinde okudum şimdi. Gerçekten var mı alkışlamak, tiyatronun sonunda alkışlar gibi? :roflol: :roflol:

ben nemlendirmiyor tam tersi pudralıyorum göğüs altlarımı çok büyüdüler ve çok nemliler bide terleyince kabus gibi oluyorlar

canım riskli bir uçuştan sonra sizi sağ salim yere indirdiyse tabii ki refleks olarak alkışlarsınız sizde ama her inişte alkışlamak yok :)))

canım riskli bir uçuştan sonra sizi sağ salim yere indirdiyse tabii ki refleks olarak alkışlarsınız sizde ama her inişte alkışlamak yok :)))

Ama bu istisna olarak değil, kaide gibi yazılmış. Benim ilk uçuşum olacak inşallah. Diyorum diyorum da, kesin beni bulur bu olay. Zaten böyle şeyler hep beni bulur. Bir gün minibüsle eve geliyorduk k. validemle. 3 kız bindi arkadaş bunlar. İkisi arkaya, biri öne şoförün arkasına oturdu. Şoförün arkasında oturan kız inerken diğer kızlara "hadi görüşürüz" dedi. Şoför de üzerine alındı "tamam hadi by" dedi. :roflol: :roflol: :roflol:

hayal olmasın yaaaa ben yüzmeyi çok severim ama bu yaz giremeyebilirim denize bu göbüşle nasıl gözükür düşünemiyorum birde ben çok hastalıklıyımdır kesin mikrop falan kaparım diye korkarım

:))
yok canım bu sene olmaz zaten
en azından benim için:))

benim çok kaşıntım oluyor yaa
karın bölgemde
kaşındıkça yağ sürüyorum bendee:hulya:

:roflol: :roflol:

:roflol: :roflol:

canım ya anlarsın çatlakları
kırmızı oluyor ama derin yani elleyince hissedilir
sütyen iziyle onu ayırt edebilirsin bencee:))
telaş yapma hemen

Gece sütyenini çıkarıp uyuyorsan, sabah da normal olarak giyiyorsundur. Giyerken bakıver, çatlaksa kaybolmaz bir gecede. Ama izse sabaha kadar kalmaz birşey.
İnşallah değildir kızlar yaaa elleyince bir pürüz hissetmiyorum.
Ama gece yatarken çıkaryorum südyenimi sabah bir bakıym bakalım neymiş....
Fiyatları nasıl Özlemcim yani sordun mu fiyatlarını ben de buradaki eczanelere
bakıym bir ara korktum ben şimdi göğüslerimdekiler çatlak olsun olmasın kullanıcam ben çatlak kremini de badem yağını da....

Canım çok fazla uçak yolculuğu yapmadım ama ben hiç görmedim yani alkışladıklarını.
ama eşimden böyle bişi duymuştum o gidiyor çok sık olmasa da Azerbaycan da aynı şey yapılıyormuş.Yani her uçak inişinde alkışlıyorlarmış.Ama türkiye de değil azerbaycan da imiş....

Çatlak olması için, onların çok fazla şişmesi gerekmiyor mu? Ne bileyim silikon taktıranlarda niye olmuyor? Neyse bak bakalım sabah kalıyor mu iz? Bende de iz oluyor, sabah geçiyor. O yüzden tavsiye ettim sabah bakmanı.
Hmmm Azerilerilerde varmış demek. kaydirigubbakcemile3 Türk kanı işte, kendini belli ediyor her yerde.

Kızlar herkese merhabaaaa....
Nasılsınız herkes iyidir umarımmmm..
ahh ahh bizde gidemeyiz heralde bu sene tatile.o göbişlerle nasıl olcakkiiii düşünemiyom.bi de riskli filan olur mikrop açısından.aman bu senede kalıversin napalımm..
Kızlar ben bu aralar sürekli bebiş alışveriş yerlerindeyim :) bebetto nun 20 li hastane çıkışlarından alıcam sanırım (bu sitede bebetto için iyi yorumlar okumuştum.kaliteli olması açısından..vs) fiyat araştırmalarımın sonucunda bi bebek mağazasında indirimler yapılmış.orda 78 liraydı.çok da güzel desenleri var.içinde havlusu battaniyesi vs var..sanırım bu fiyattan daha iyi bu markadan bulamam.sizler baktınızmı hiç? bi de bi dükkanda bana 5 li veya 6 lı lardan 2 veya 3 tane alınması gerektiği söylendi.hastaneler onlardan istiyolarmış.çünkü bebiş doğunca yıkamıyolarmış siliyolarmış.ve ne kadarda silinse biraz kirli gibi artık lı kalabiliyolarmış ilk doğduğu gün.hastanedede 2 gün ve üzeri kalınırsa eğer o yüzdende 2 veya 3 tane alınması gerekiyomuş..bunları yeni öğrendim..ne diyonuz ben dayanamıyom alsammı kii.????

eheheheh :roflol: :roflol: haklısın canım seni bulabilir... hangi firma ile geleceksin buraya? :)) ben de çok binmedim uçağa ama hiçbir biniş ve inişimde alkışlamadık piloru :))) eşim çok seyahat eder onun da anlattığını hiç duymadım :)))

Hoşgeldin canım. Nasılsın, iyisindir inşallah?
Bir süre tatili unutsak iyi ederiz. Zira göbüşlerde oluşan çatlaklar güneş ışığına -herhangi bir şekilde- maruz kalırsa, görüntüleri daha çirkin olabiliyor. Kararıp bir daha renginin açılmaması olasılık dahilinde. Ben de YKM'de görmüştüm 65 liraydı 7'lisi. Normal bebek mağazalarında da bakmıştım, markaları aklımda kalmadı ama fiyatları 30'dan başlıyor, 80'e kadar gidiyordu. Yalnız ne kadar kaliteli olursa olsun kullanmadan önce bebek deterjanı ile yıkanması, sıcak ütüyle ütülenmesi şart onu biliyorum.

Çigdemcım çatşak olsa dern olur elle hıssedersın dedıklerı gıbı kızların... benımde kıpkırmızıydı hatta bazı yerler mosmor olmustu su anda eskı halıne dondu... benım aklıma gelend süt kanalları acılıyo ya ondan olabılır dıye dusundum...

Sun Expres'e almış kocam. Sabiha Gökçen'de ineceğiz. Zaten Maltepe'ye gidecektik. Daha da iyi olmuş. Bana soran yoktu alırken ama neyyyseee....

Hmmmm hiç böyle düşünmemiştim.

Gercekten yıkamıyolarmıymıs bebklerı... yaaa sılınmeyle olur mu oyle.... ben ılk defa gordum ttalım 20li setlerı ınan... sagol yoksa hıc haberim olmıcaktı...

Kızlar bu arada kan uyuşmazlıgı olan var mı??? benım var ve ebe bana kesınlıkle hastanede dogum yapman gerekıyo dedı... bıde dogumdan once doktorunla konus kan uyuşmazlıgı ıcın ıgnenı hazır bulundursunlar dedı... hastanelerde genelde olmuyo onceden soylemek gerekıyo dedı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…