2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlarrrrr İSTANBUL'DAN günaydın :))))))))) Pazar günü ani bir karar ile istanbul'a geldim ..aile ile hasret gidermekten giremedim internete..geçmişte okuyamadım ama inşallah herkesssss çokkkkkk iyidir..Bizi sorarsanız bende bebeğimde çok iyiyiz..ve büyük gün cumartesiye az kaldı..Hayırlısı ile gidip amniosentezimizi yaptıracağız..dualarınızı esirgemeyin..hepinizi kocaman öpüyorummmmmm

Hoşgeldinn,
Ne güzel olmuş
Özlemişsindir buraları tabi,gez bol bol havalarda güneşli,
Cumarteside herşey çok güzel geçicek inşallah, moralin çok yüksek bravo sana,hep böyle ol inşallah
Bende yarın 4 lüye gidicem inşallah benim içinde ,senin içinde bütün hamileler iiçinde herşey çok güzel olurrr
kendine çok dikkat et, turkbayragi

günaydın kızlarrr...opuyorumnanaktan
dün oğluşa mont aldım bir de pantolon indirimdeydi çok hoşuma gittii...
denizci kıyafetleri vardı!
kızımı da unutmadım tabi ona da elbise aldım prensesim benim...

günaydın canımm
hoşgeldin
hayırlı olsun meleklerinin kıyafetleri:))
ay ne dicem bende geçen denizci badisi aldım çırçıtlı çok güzel ama oğlum olduğunu düşünerekten şimdide kız çıktı:)) artık giydiririm onu kızıma güle güle:))))

Gittik oğlumu gördük 267.8 gr olmuş %99.999.999 erkekmiş öyle diyor dr muz fifisini ve torbalarını gördük kaydirigubbakcemile3 çocuğun ne mahremiyeti kaldı ne bişi :).Kolu nedense çok uzun çıktı,yine ultrason resmi omur ilikten ibaret,elini yumruk yapıp ağzna götürdü demek parmak emiyor.Akıntım var diye idrar testi yaptırdık temiz çıktı ama fitil verdi akannehir.3'lü testim de temiz çıktı çoooook sevindim tabi babamız bizi yine kızdırdı o yüzden dün iştahım kaçtı bütün gün karın ağrısı çektim ama olsun bebşim sağlıklı yaa çok mutluyum şimdi fitili düşünüyorum kara kara...

ay maşallah canım herşey yolundaymış maşallah oğlunaopuyorumnanaktan
akıntın çokmu oluyodu canım bilmiyorumkismile neyse artık fitiilini kulanırsın geçer hemencecikkopuyorumnanaktan

Herkezcıklere gunaydın.... cok guzel bır gun olur ıns.... opuyorum herkezı...:)

günaydın tatlışım hoşgeldin nasılsınnnzemuszemus

ayy Allah korusun yaaa:KK43:
geçmiş olsun inşallah önemli bişey yoktur
canım hazır konu açılmışken sorayım onun faydası oluyormu gerçekten benim pek bilgim yokta almalıyız sizceee
QUOTE]

Kızlar gerçekten çok faydalı bir yerde indirim vardı ben hatırlamıyorum ama eşime sordum 35 TL ye aldığımızı söledi... hadi indirimsiz 50TL olsun... benim eşim çok yorgun olduğunda horlar bazen... inanın horlamasına bile çözüm oldu... gerçekten çok rahatlıtıyor...

su haznesi var ki sinbonunkini bayağı geniş dolduruyorsun bitene kadar soğuk nem veriyor dışarıya... su bittiğinde otomatik kapanıyor... resmini de eklemek istiyorum ama nasıl ekleyeceğimi bilmiyorum...

elektrikçe çok yakmıyor 35 Watt yani bir lamba kadar elektrik yakıyor...

http://www.ucuz-fiyat.com/backoffic...I-NEMLENDIRICI-SINBO-SAH-6101_35265_large.jpg

bizimki bundan ve memnunuz... ama defolu çıkanlarda oluyormuş hatta bizimkide ilk günler doğru dürüst nem vermiyordu anlamadık başta sonra değiştirdik.. bayağı bayağı dumanı görmeniz gerekiyor aldığınızda dikkat edin...

hmm tamam canım o zaman bizde bakalım kocişlede alalım
ama önce şu evi bi taşıcak rahatlıcam da bakalım hayırlısıopuyorumnanaktan

Dün park yatak felan baktık ama burada çok pahalı,oğluma mevlütte gitdrmek için takım baktım ben krem beğeniyorum ama eşim illada hayır alamazsın beyaz oluak diyor bu kadar karışmazdı tabi alamadık
Gittim hasta bezi aldım kendime yavaştan toparlaym diye görümcem dedi keşke almasaydın ped olarak alsaydın kullanılmıyor,hamile iç çamaşırı aldım ötekiler çok sıkıyor diye keşke almasaydın ben kulanamadım kaşıntı yaptı dedi Allah Allah ne yapıcağımı şaşırdım ama çok rahat emzirme südyeni almaya kalktım hiç tavsiye etmiyorum huni koymuşun gibi oldu ama ucu çok boş kaldı veee çok çirkin en iyisi emzirme atleti...
uzun oldu ama :)

aman yaaa işte böle kocalar ve görümceler:))
arada gelenler geilyorrr:kedi:
çok takma canım sen he de bildiğini yap sonradaazemuszemus

Hoşgeldinn,
Ne güzel olmuş
Özlemişsindir buraları tabi,gez bol bol havalarda güneşli,
Cumarteside herşey çok güzel geçicek inşallah, moralin çok yüksek bravo sana,hep böyle ol inşallah
Bende yarın 4 lüye gidicem inşallah benim içinde ,senin içinde bütün hamileler iiçinde herşey çok güzel olurrr
kendine çok dikkat et, turkbayragi
Sorma gerçekten öyle özlemişimki ..ne yapacağımı şaşırıyorum her dakika :)) Canım sana da 4 lü testin için bol şans diliyorum..herşeyin çok güzel çıkacağına eminim..çok öpüyorum..

Kızlarrrrr İSTANBUL'DAN günaydın :))))))))) Pazar günü ani bir karar ile istanbul'a geldim ..aile ile hasret gidermekten giremedim internete..geçmişte okuyamadım ama inşallah herkesssss çokkkkkk iyidir..Bizi sorarsanız bende bebeğimde çok iyiyiz..ve büyük gün cumartesiye az kaldı..Hayırlısı ile gidip amniosentezimizi yaptıracağız..dualarınızı esirgemeyin..hepinizi kocaman öpüyorummmmmm

hoşgeldinn

hoşşgeldınnn ıyı yapmıssın italyadan.. gelısken bıde bebışinede baktrsaydın yaa cınsyetı neymıss ogrenırdık hep beraberrr:))amnıosenteze gelınce rahat ol inşallah gzel haberler alıcaksın.. ama daha sonrasında yatıp dınlensen ıyı olur...

Pınaaarrr sen şimdi burda mısııınn??? Hiiiiiiiiiii kaydirigubbakcemile3 ayyy ne güzel ... çok iyi etmişsin canım... amniosentezi de burada yaptıracaksın ozaman :)) hayırlısı olsun... ne kadar kalacaksın canım burda? :)))

hoısgeldın canım memleketıne:):) ınsallah hayırlı sonuclar alırsın cumartesıye az aldı... bıde ben senın bebısının cınısyetını cok merak edıyorum:):) hıc tahmınde bulunmadın demı pınar bala ıcınden ne gecıyone beklıyosun bebişin cınsıyetını...

hoşşgeldınnn ıyı yapmıssın italyadan.. gelısken bıde bebışinede baktrsaydın yaa cınsyetı neymıss ogrenırdık hep beraberrr:))amnıosenteze gelınce rahat ol inşallah gzel haberler alıcaksın.. ama daha sonrasında yatıp dınlensen ıyı olur...
Hoşbuldukkkkk :)))) ayyyy baktırmaz olur muyum canım benim ama göstermediki :KK43:(( sağolsun kuzum annesini ve babasını merakta bırakmakta çok kararlı :))) neyse inşallah bu cumartesi günü öğreneceğiz artık ....

hoşgeldin pınarcımm:)) nasılsın canım gördüğüm kadarıyla herşey yolunda:)) maşallah canım ailenlede hasret gidiyosun:)) ana kucağı ne güzel dimi:))
amniyonsentezde güzel geçecek canım hiç merak etme:)) dualarımızda seninle tabi ki bebeğim:))

günaydın kıslar nasılsınız

günaydın canım hoşgeldinnn

günaydınlar kızlar nasılsınız bakalım biz biraz daha iyiyiz bebişimle
dün doktordaydık bizim yaramaz bi türlü bacak arasını açmak istemiyo doktorum açsın diye biraz raharsız etti ama yok sonunda bana çık çikolata ye sonra yine bakıcam dedi çikolatada yedim ama yinede çok açmadı
doktorumda %95 kız dedi yani şimdilik kızım olucak değişmezse bidaha nisanın 15de randevum
bebeğim 211:nazar: grdı çık büyümüş benim meleğim :nazar:

adaşımmm Merall cim :dance:senın bebışş utangaç olucak herhalde gosteremıyor :)) hayırlısı olsun dedıgın gıbı saglıgı sıhhatı olsunda kız erkek ınsaşşllahh allahım gonlunuze gore werır..

Pınaaarrr sen şimdi burda mısııınn??? Hiiiiiiiiiii kaydirigubbakcemile3 ayyy ne güzel ... çok iyi etmişsin canım... amniosentezi de burada yaptıracaksın ozaman :)) hayırlısı olsun... ne kadar kalacaksın canım burda? :)))

Bal böcüüğğüüüümmmmm evet buradayım canım...:))) aynı havayı soluyoruz..tabii tabii amniosentezimi prof hayri ermiş hoca yapacak..ne yapayım çok güvendiğim birisi istemedim ondan başkasına kuzumu emanet etmek..senin basur tam gaz devam demek :KK43:(( canım geçmiş olsun..

kaç gündür hiç geçmiş okuyamadım..umarım herkes iyidir..Başkanım nasılllll ?????

hoısgeldın canım memleketıne:):) ınsallah hayırlı sonuclar alırsın cumartesıye az aldı... bıde ben senın bebısının cınısyetını cok merak edıyorum:):) hıc tahmınde bulunmadın demı pınar bala ıcınden ne gecıyone beklıyosun bebişin cınsıyetını...

Canımmmm hoşbuldukkkk :)) ahh bir tanem söz öğrenir öğrenmez hemen buraya gelip haber vereceğim..valla içimden birşey geçmiyor :)))) bir gün kız öbür gün erkek geçiyor :))):emir_bebek:

hoşbulduk teşekkür ederim bende iyiym

dün dr kontrolumuz vardı üçlü test yaptırdık sonucunu beklıyoruz hayırlı haberler alırım inş.

doktorum bebeğin cinsiyetini söyleyemedi

miniğim göstermedi kendini

kızlar göstermez derler bakalım sağlıkla gelsin inş..

Kızlaaarr Istanbulda Avcılar tarafında veya yakınıda oturan varsa... Bebe ve Çocuk diye bir mağaza varmış ve A dan Z ye aradığınız herşeyi bulabiliyormuşssunuz içinde.. netten bir bakayım dedim internet sitesini buldum... bir göz atın gerçekten herşey var ve çok uygun fiyatlar...

http://www.taffybaby.com.tr/

hoşgeldin pınarcımm:)) nasılsın canım gördüğüm kadarıyla herşey yolunda:)) maşallah canım ailenlede hasret gidiyosun:)) ana kucağı ne güzel dimi:))
amniyonsentezde güzel geçecek canım hiç merak etme:)) dualarımızda seninle tabi ki bebeğim:))

günaydın canım hoşgeldinnn
Angellll canımmm sen nasılsın ??? ne kadar güzel resmin :)))

Bu arada yenı konumuz açılmışş . diğerinini limitimi doldu napttı :)) doguma kadar ayda bir konus açılır bu gıdişlee :))

Hoşbuldukkkkk :)))) ayyyy baktırmaz olur muyum canım benim ama göstermediki :KK43:(( sağolsun kuzum annesini ve babasını merakta bırakmakta çok kararlı :))) neyse inşallah bu cumartesi günü öğreneceğiz artık ....

bir tahminde bulunmak istıyorum kızın olacak sankı gıbı gelıyor :)) bana ama gonlunuze gore olur ınsallahh saglıcakla:ecrin_bebek:..

bende ıyıyım ben suan calısmıyorum ama daha once calısmıstım senı cok ıyı anlıyorum sabahları bı turlu uykum acılmazdı benımde ben tekstıl laborantıyım sonra hafta sonlarıda uyuyamazdım sınır olurdum allah yardımcın olsun canım

sağol canım ya...kusura bakma net gitti cvp yazamadım..hamilelik döneminde hepten zormuş hayatım ya..

Angel canım sağol sende hoşgeldin...sen nasılsın

X