2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar hazırlıkta yapmak gerekiyo misafirlere eşimin akrabalarına patates salatası sigara böreği kek yaptık
komşulara mayve suyu
yakın komşulara çay pasta
sizede kolay gelsin 10 kutu meyve suyu alın eve bulunsun

yaw millet ne bencil he! çok mutlu olurmuş. sor bi ben mutlu olur muyum acaba? ben beklemişim aylarca yavrumu madem istediğim tarihe göre tutabiliyorum kendi doğum günüme ayarlarım demi ama :) 11 ay sonra doğururum falan. kaydirigubbakcemile3

hiç işim gücüm yok kaynatamın doğum gününe denk gelsin diye o kadar acı çekicem.

ayyyy ayyy ömrünü yer bu el insanın...

Burcucum Allah tez zamanda şifa versin tez zamanda çıksın inş. baban ameliyattan... sıkıntı etme kendine dua et...

selam ben geldim. maşallah amma kaynatmışsınız geceden beri oku oku bitmedi geçmiş.
ne var ne yok? nazlı bebekler bu gidişle herkesi sezeryana mecbur edecek :KK43:

hoşgeldin şeymaa yok mu bişi sancı kasılma falan..üff kasılma
diyorum ben de bari 1 kerecik olsaydı yaa nasıl birşey olduğunu bilseydimbilmiyorumkismile

şekerim sen nasılsın görüşemedik uzun zamandır... ben inanamadım senin doğum haberine ki hala daha inanamıyorum maşallah ne güzel aldın yavrunu kucağına...

Nasıl olayım şekerim. Geç yazıyorum cevap, benim velet sürekli emiyor :ecrin_bebek: ona koşmak vaktimin çoğunu alıyor.
Yaa evet ben de inanamıyorum bazen amma da çabuk doğurdum diye. Hoş 3 günlük sancı durumunu saymazsak tabi... Darısı başına hayatım, sen de alacaksın yakında bebeğini.

kızlar hazırlıkta yapmak gerekiyo misafirlere eşimin akrabalarına patates salatası sigara böreği kek yaptık
komşulara mayve suyu
yakın komşulara çay pasta
sizede kolay gelsin 10 kutu meyve suyu alın eve bulunsun

bak bu tür işler için kaynanalar ideal her evde bir tane bulunmalı :roflol: :roflol:

diyorum ben de bari 1 kerecik olsaydı yaa nasıl birşey olduğunu bilseydimbilmiyorumkismile

Tatlım kasılma olduğu zaman karnının orta tarafında toplanma hissi oluyor boydan boya. Sancı ile beraber olmuştu benimkisi.

Nasıl olayım şekerim. Geç yazıyorum cevap, benim velet sürekli emiyor :ecrin_bebek: ona koşmak vaktimin çoğunu alıyor.
Yaa evet ben de inanamıyorum bazen amma da çabuk doğurdum diye. Hoş 3 günlük sancı durumunu saymazsak tabi... Darısı başına hayatım, sen de alacaksın yakında bebeğini.

anlıyorum canım benim de tek derdim o olsa keşke :) hoş doğunca aynı şeyi düşünmeyebilirim belki ama olsun onu koklamak yeter...

vallahi nekadar canın kanında olsa insan karışılsın istemiyor tartışmazsınız umarım belli bir saaten sonra tahammülün bitiyo başlıyosun sende söylenmeye

valla ben doooğru yatak odasına hastaneden geldim mi.
zaten ilk park yatak ta orada olacak aaaaa diycem ben kimseye gösteremem
pöpümü çıkın bakiiiym dışarı annem de dahil..kocişim gelsin sadece yanıma:asigim:
kilidim de var kapıda kilitlerim gerekirse sonra onlar yıkarlar mı altını mı alırlar.
1 kaç gün zaten çok durmayacaklar.okadarlık bırakabilirim çok çok güvenmediğim
1 insan yok aralarında...ama gelecekleri saayayım size..
muhtemelen...
--annem
--kızkardeşim
--erkek kardeşim
(ben istedim kıyamam ona o benim ilk çocuğum zaten hep sorardı ablacım senin çocuğun olunca onu mu daha çok seveceksin beni mi derdi şimdi hep aklıma geliyor)
--babannem
--belki teyzem

eşimin tarafından..
k.validem alt katımda zaten
eşimin babannesi 85 yaşında maşallah ama bebeği yıkamaya gelecekmiş..ohaoldumsmile
eşimin halası yan tarafta
eşimin halasının kızı (onunda 2 kızı var)
sürekli durmazlar bizde ama sık sık gelirler diye tahmin ediyorum bakalım neler olacak....

hoşbuldum tatlım
kasılma var ama düzensiz takip etmiyorum süresini hiç.
ben de hiç sancı yok yaw. doğum gerçekten başladığında sancım bir gelcek pir gelcek anlaşılan. görcem dünyanın kaç bucak olduğunu kaydirigubbakcemile3

geçen kontrole gittiğimde bi bayan vardı benden sonra ama baktım bi gariplik var kadında ayakta bekliyo arada bi yüzünün rengi atıyo bi tuhaf oluyo falan. bi süre sonra artık dayanamadı ağlamaya başladı. kıyamam kadın sancı çekiyormuş meğer. sıramı ona verdim. doktorun yanına girmesiyle doğuma yollanması bir oldu. üzüldüm içim gitti. allah yardımcımız olsun :Saruboceq:

sorma yaa... diyorum normal bekliyorum nasıl ayarlayayım yaa olsun cumartesi yatışın olmasın cuma olsun çok mutlu olur adam diyorlar bana.. içimden diyorum benim mutluluğumu kim düşünecek benim yerime o eziyeti çekecekseniz buyrun çekin istediğinşiz tarihtede doğurun...

hey güzel allahım yaaaa tamam içlerinden geçiirirler belki ama sipariş eder gibi bebeği
sanki alın size doğumgünü hediyesi sevgili k.valideciğim kayın babacığım bir de paketle
kırmızı kurdaleyle isterlersehe???

:eek:klava::eek:klava: geliyorum ama yaaaa üffff

hayırlı olsunnnn benimkini vereyim kullan istersen bir 10 gün idare ederkaydirigubbakcemile3

hoşaf bende yapıcam belki k.validem yapar bilmiyorum. ben kahve hiç sevmem birde bebeğe zararı var kafein var içindeee

gurbetcim ben 2 gün sonraaaa biliyon zatennnnnnn. kızının gözü açık resmi yok daha dimii:) melek gibiiii kuzucuk

canım yaa ne lur takma bu kadar demekki hayırlısı buu kuzun sağlıklı olsunda herşey iyi olacak inş

sağol canım bende hayal meyal hatırlıyorummm

hahaha fahriye ticker olayına çok güldüm cnmkaydirigubbakcemile3

Tatlım kasılma olduğu zaman karnının orta tarafında toplanma hissi oluyor boydan boya. Sancı ile beraber olmuştu benimkisi.

aynı benim de öyle tortop oluyo karnım semsert oluyo bide ama bi acı duymuyorum. yalancı sancı diycem ama yalancı da olsa sancı nerdee :eek:

bir sürü işim var ama kaldıramıyorummmm kendimiiii. saat 1,5 oldu yaaa 5 dk 5 dk diye diye bu saat olduu. en iyisi zengin kalkışıı yapmak bir kerede .
ya bana ctesi gittikçe uzaklaşmaya başladı dahaaa çook var gibi geliyooo sonra bir düşünüyorum 1 gün var aslındaaa kalbim ağzıma geliyooo. sanki hep hamileymişim gibii hepde böyle kalıcam gibi.
sezeyan olan arkadaşlar bişey sorucammm sonda kesinlikle takıyorlarmıı birde ağıza hortum gibi bişey sokuyorlarmı

valla ben doooğru yatak odasına hastaneden geldim mi.
zaten ilk park yatak ta orada olacak aaaaa diycem ben kimseye gösteremem
pöpümü çıkın bakiiiym dışarı annem de dahil..kocişim gelsin sadece yanıma:asigim:
kilidim de var kapıda kilitlerim gerekirse sonra onlar yıkarlar mı altını mı alırlar.
1 kaç gün zaten çok durmayacaklar.okadarlık bırakabilirim çok çok güvenmediğim
1 insan yok aralarında...ama gelecekleri saayayım size..
muhtemelen...
--annem
--kızkardeşim
--erkek kardeşim
(ben istedim kıyamam ona o benim ilk çocuğum zaten hep sorardı ablacım senin çocuğun olunca onu mu daha çok seveceksin beni mi derdi şimdi hep aklıma geliyor)
--babannem
--belki teyzem

eşimin tarafından..
k.validem alt katımda zaten
eşimin babannesi 85 yaşında maşallah ama bebeği yıkamaya gelecekmiş..ohaoldumsmile
eşimin halası yan tarafta
eşimin halasının kızı (onunda 2 kızı var)
sürekli durmazlar bizde ama sık sık gelirler diye tahmin ediyorum bakalım neler olacak....

sizin eve bi kamera koymak lazım bayağı curcuna olucak sende sonundaa yeterrr diye bağrırsındelikafadulden

hey güzel allahım yaaaa tamam içlerinden geçiirirler belki ama sipariş eder gibi bebeği
sanki alın size doğumgünü hediyesi sevgili k.valideciğim kayın babacığım bir de paketle
kırmızı kurdaleyle isterlersehe???

bir de kocam dahil bırak istemeyi ısrar ediyorlar.. yaa diyorum dr cuma da bekleyelim dedi aaa öle miii... onlar beni durmadan mutlu ediyorlar ya ailecek benden karşılık bekliyorlar galiba... alsanaalsanasmile

aynı benim de öyle tortop oluyo karnım semsert oluyo bide ama bi acı duymuyorum. yalancı sancı diycem ama yalancı da olsa sancı nerdee :eek:
aaa sen dün doğuracaktınnnn o zman sende gel ctesi doğur çisemde doğursunnn bitirelim bu işikaydirigubbakcemile3

hahaha fahriye ticker olayına çok güldüm cnmkaydirigubbakcemile3
lafımı olur canım bana lazım değil nasılsaaaakaydirigubbakcemile3

anlıyorum canım benim de tek derdim o olsa keşke :) hoş doğunca aynı şeyi düşünmeyebilirim belki ama olsun onu koklamak yeter...

Koklamak güzel elbette :asigim: . Öğleden sonraları yatakta beraber uyuyoruz, uyanınca öpüp yine uyuyorum. Darısı başına, sen de en yakın zamanda alacaksın bebeğini kollarına.

X