2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

günaydınn.anne olmuş ve heran olacak güzeller...
bende 2006 agustos annesiyim..benim kızımın bugün dogum günü.4 yaşına girdi tezeleri.sizlerede hayırlı dogumlar diliyorum.benim gibi büyütüp dogum günlerini kutlarsınız inşallah..bugün doguran varmı merak ettim..

bu arada ayrıca 2010 şubat annesiyim..iki evladım varr...hepinze hayırlı dogumlar diliyorum..sorunsuz yavrularınız kucagınıza alın inşallah.

Günaydın biricik güzel anneler ve adayları :) Çok şükür bu gece rahat uyudum. Nasıl oldu bilmiyorum, bir enerjiyle uyandım. Hastane çantamı boşaltıp yeniden düzelttim :) Bu enerji fazlası düşündğüm gibi doğm alameti değildir dilerim, bir haftacık daha beklesin yavru kuşum... ya da gelsin ya.. ay çok arada kalıyorum, onun iyiliği için kalmasını istiyorum, bu sıcaklarda haraketsizlikten bunaldığım için bir an önce doğsun da istiyorum... bilemedim.. hayırlısı diyip kolaya kaçıyorum işte...

VAr mı güzel haberler? KK çok yavaş açılıyor bende, bakıcam da sayfaları bekliyorum...

valla açıkçasıı ben beklemezdimmm. zaten çok sabrettinnn. ben 40ı bile bekleyemezdimmm. normal doğ.un sezden farkı kalmaadı artık dr iyiysee daha bile iyi sonuçta hr koşulda kesiyorlar. ama tabi eşinle karar verinn. ama sen sez olucan gibi geliyooo

hmm evet yaa sabrım kalmadı iyice yarın kesin sez.dicez biliyorum eşime kalsa
ohooo o dünden razı sezeryana ama işte izledim bi de gidip salak gibi ama neyse
sezeryanda kötü birşey olsaydı benim doktorum kendisi olmazdı demi ama...
iyice alıştırıyorum ben bu fikre kendimi artık...baksana pelin de bekledi bekledi
açılamadı sez.oldu valla 40 ı dolduran kimsenin ben daha da normal doğ.yapabileceğine
inanmıyorum.

Bu arada fahriyecim yanına kayısı hoşafı al evde varsa 1 kavanoz al.
ben var sanıyordum yokmuş dün azıcık pazara çıktım kayısı alıp
kaynatayım diye ama ne fayda kayısı falan kalmamış ortalıkta.
ben de kuru kayısı alıcam zaten 2 tane yiyeyim hemen etkiler beni..
kayısı çok etki ediyor bana.doğumdan hemen sonra içersen ya da
yersen gaz kabızlık problemi olmuyormuşş.
Bir de kahve içmeye başla anestezinin yan etkilerini falan azaltıyormuş
ben her ihtimale karşı 1 kaç gündür gün de 1 fincan türk kahv.içiyorum...

allah hepinizi bir avazda kurtarsın
evlatlarınızı sağlıkla kucağınıza alın inşallah :Saruboceq:

günaydınn.anne olmuş ve heran olacak güzeller...
bende 2006 agustos annesiyim..benim kızımın bugün dogum günü.4 yaşına girdi tezeleri.sizlerede hayırlı dogumlar diliyorum.benim gibi büyütüp dogum günlerini kutlarsınız inşallah..bugün doguran varmı merak ettim..

bu arada ayrıca 2010 şubat annesiyim..iki evladım varr...hepinze hayırlı dogumlar diliyorum..sorunsuz yavrularınız kucagınıza alın inşallah.

teşekkürler cnm allah analı babalı buyutsun kuzularını...
12 ağustos kızının doğum tarihi demek ki..
bizim de en son 13 ağustos yani yarın dı ama gelmiyor bizim yavru...
bugün doğuran yok sanırım şimdilik yani dün doğuranlar oldu..
40+larda olan pelin arkadaşımız gitti doğuma ve sonu sez.oldu.
bir de damla arkadaşımız bebişinin kakasını yapma ihtimaliyle sez.
oldu.bu kişiler ben ve 1 kaç kişi daha hep norm doğ.istiyorduk ama
olmadı maalesef..

aminn cnm...

Günaydın biricik güzel anneler ve adayları :) Çok şükür bu gece rahat uyudum. Nasıl oldu bilmiyorum, bir enerjiyle uyandım. Hastane çantamı boşaltıp yeniden düzelttim :) Bu enerji fazlası düşündğüm gibi doğm alameti değildir dilerim, bir haftacık daha beklesin yavru kuşum... ya da gelsin ya.. ay çok arada kalıyorum, onun iyiliği için kalmasını istiyorum, bu sıcaklarda haraketsizlikten bunaldığım için bir an önce doğsun da istiyorum... bilemedim.. hayırlısı diyip kolaya kaçıyorum işte...

VAr mı güzel haberler? KK çok yavaş açılıyor bende, bakıcam da sayfaları bekliyorum...

zeynepçim hoşgeldin tatlım...
üzülmee gelirse de gelsin bitanem ne kalmış ki baksana.sonra benim gibi
40 ları doldurursun da daha da gelmez o da ayrı bir stres..gelirse buyursun gelsin
yavrucak..çzemuszemus

olmadı maalesef..

aminn cnm...

anladım canım teşekkürler.
evek kızımı bugün dogmuştu.benimdi iki sezeryanım var.çokta güzel geçti dogumum.sezeryan olacaklara spinal sezeryanı tevsiye edirim.ikisinide spinal sezeryan olrdum.her anını takip edibiliyorsun.hem uyunak oluyorsun.rahatça emzirebiliyorsun..
allah hepinize kolay dogumlar nasip etsin.saglıkla kalın..

olmadı maalesef..

aminn cnm...

Olsun ya sağlıklı bebekleri kucaklarında olsun da... ben de artık üzülmüyorum sezaryen olacağıma.. Sana da allah sabır versin tatlım..

merhaba kızlar nasılsınız bakalım..bende bugün temizlik yapasım var ama bakalım buzdolabım silinecek birde kolidorun yolluklarını sileyuim diyorum ama yapabilirmiyim diyede düşünüyorum.....

aman yarabbim pc imde kendi tuttuğum excel tablom var diyordum yaa..
hergünün kutucuğunu maviye boyuyordum veee bugünn heryer masmaviii ama benim oğlum yokkkmafoldumben
oysa ki hergün hergün bakıp az kaldı derdim..bitiyor derdim.
en başlarda tablonun en alt satırlarına bakıp derdim buyuk ihtimalle kollarımda
olacak bu vakitlerde ama yokkk mafoldumbensanki gelmeyecekmiş gibime geliyor mafoldumben

hergünün kutucuğunu maviye boyuyordum veee bugünn heryer masmaviii ama benim oğlum yokkkmafoldumben
olacak bu vakitlerde ama yokkk mafoldumbensanki gelmeyecekmiş gibime geliyor mafoldumben

:teselli: hiçbirimizin içinde kalmadı seninki de gelecek, hayırlı zamanını bekliyordur annesi :teselli:
üstelik inan bana "keşke karnımda olsaydı" diyeceksin zaman zaman o yüzden keyfini çıkar sohbet et okşa kuzunu geldiğinde de doya doya öper koklarsın yerimseniben
hadi hoşçakalın sormak istediğiniz bir şey olursa 2009 aralık annelerine beklerim :KK3:

sıkma canını canım geç olsun güç olmasın en yakın zamanda inş kollarında olur bebeişin.. g

ben şunu anladım hamile bir insan kesinlikle doğumunu hayal etmyecek.
şöyle olacak böyle olacak demiyecek...mesela ben hep derdim.gece tutsun sancım eşimle
gecenin bir yarısı arabaya atlayalım çantallarıda alalım az biraz telaş olabilir onun heyecanı
olur o hastaneye gidelim epiduralim olsun sabaha doğru dunyaya gelsin çok fazla acı
çekmeden doğumum normal olsun e az biraz dikişim olabilir.meleğim kucağımda olsun
ve ben hemen ayaklanayım gezineyim hiçbirşeyim yokmuş gibi herşeyimi yapabileyim..
miss kokulumu da doya doya emzireyim falan filan..şimdi herşey belirsiz belli olsa
bile istediğim gibi olmayacak.normal doğumun heyecanı da kalmadı zaten...

Kizlar hepinize guzel bir gün diliyorum. Duru'm bugün tam 1 haftalık oldu, zaman ne çabuk geçti ya, bu arada Damla bugün taburcu oluyo. Hepinize çook selamı var. Eve gidince yeni resimler eklicekmiş. Kızlar 2 gün içinde doguran yada doguracak olan var mı? Öpüyorum sizi

X