2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

yemek yapmam lazımm hiç canım istemiyoo...
biraz öncede showda doktorlar dizi vardı dğum yapan bir kadın konu kötü anlatmıyım ayyyy ağla ağla içim katıldıııııı :gitme: halada ağlıcam zor tutuyorum kendimiiiii ne çok ağlak oldum ben yaaa birde gerginnn hiç kimseyle konuşmak istemiyorummm kim ne derse batıyooo çok sinirliyim ama neye sinirliyim bilmiyorumm:)))

biraz öncede showda doktorlar dizi vardı dğum yapan bir kadın konu kötü anlatmıyım ayyyy ağla ağla içim katıldıııııı :gitme: halada ağlıcam zor tutuyorum kendimiiiii ne çok ağlak oldum ben yaaa birde gerginnn hiç kimseyle konuşmak istemiyorummm kim ne derse batıyooo çok sinirliyim ama neye sinirliyim bilmiyorumm:)))

ben de gördüm onu. moralim bozuldu yaa mafoldumben

fahriyecim bende hala o kadına ağlıyorummmm allahım sağsalım kavuşmayı nasip etsin hepimizeeeeeeee

nurcancmmm hoş geldn cnm
Ya bişi sormak istiorm bn annelerimize
Nsıl giydiriosunuz yani hava sıcak ya yine de kat kat mı giydiriosunuz yoksa bir zıbın yeterli olumu acaba?

Berrakcım üle güle giysn inş çok şeker takımınız:)

merhaba kızlar...

canım biz hastanede içine çıtçıtlı badi üstüne patikli kendiliğinden eldivenli tulum giydirdik çocuk doktoru geldi klimamızı 24 dereceye ayarladı ve komple soydu sadece çıtçıtlı badisi ve çoraplarıyla kaldı eldiven takmak yok dedi tırnaklarını kesin kendine de sizede dokunsun dedi 10. günümüz bitiyor bugün doğdugundan beri yarım kolllu cıtcıtlı badisiyle duruyor cok sıcak gercekten terliyor cok yani iç zıbınlar yenidogan tulumları sapkalar eldivenler boşunaymış hepsi kaldı...

Ben de sadece çorba yaptım, yemeği annem yaptı. Çok sıkıcı oluyo yemek yapmak artık. boshayallersmile Nİye gerginsin canımmmm. sempatiksalakcinni

merhaba kızlar...

canım biz hastanede içine çıtçıtlı badi üstüne patikli kendiliğinden eldivenli tulum giydirdik çocuk doktoru geldi klimamızı 24 dereceye ayarladı ve komple soydu sadece çıtçıtlı badisi ve çoraplarıyla kaldı eldiven takmak yok dedi tırnaklarını kesin kendine de sizede dokunsun dedi 10. günümüz bitiyor bugün doğdugundan beri yarım kolllu cıtcıtlı badisiyle duruyor cok sıcak gercekten terliyor cok yani iç zıbınlar yenidogan tulumları sapkalar eldivenler boşunaymış hepsi kaldı...

Eylül sonuna doğru giyerler belki canım. Hava daha serin olur o zaman , tulumlar iyi olur. (diye düşünüyorum ) opuyorumnanaktan

Gelen kaçıyo yaaa, ben de kendi kendime konuşuyorummmm . kaydirigubbakcemile3 Biraz diğer topikleri gezeyim bari. opuyorumnanaktan

selam kıslarr
azcık uyumuşum valla ter içinde kalmışım resmen
zaten günde 3 posta kıyafet değişiyorum:))
sizler ne yaptınız

merhaba kizlar iyi aksamlar ben eylul annelerinden kismet

soyle bir topiginize goz atip dogum yapan varmi? yada haftasini bekleyen anne diye bakinim dedim:=))
dilerim tez gunde saglikla bir avazda dogum yaparsiniz amin,,

Allahim hepimnize saglik versin,,,,

selam kıslarr
azcık uyumuşum valla ter içinde kalmışım resmen
zaten günde 3 posta kıyafet değişiyorum:))
sizler ne yaptınız

Selam canım, kimsecikler yok benden başkaaa. :)) Ebru'dan haber bekliyoruz ama henüz haber gelmedi.Hastanenin sitesinden bebeğin resmine bakabilirsiniz demişti ama koymamışlar henüz. opuyorumnanaktan

merhaba kizlar iyi aksamlar ben eylul annelerinden kismet

soyle bir topiginize goz atip dogum yapan varmi? yada haftasini bekleyen anne diye bakinim dedim:=))
dilerim tez gunde saglikla bir avazda dogum yaparsiniz amin,,

Allahim hepimnize saglik versin,,,,

Selam, valla sırası gelen doğuruyo, biz de bekliyoruz doğumun başlamasını . İnatçı bebişlerimiz var bi kaç tane. sempatiksalakcinni

Selam canım, kimsecikler yok benden başkaaa. :)) Ebru'dan haber bekliyoruz ama henüz haber gelmedi.Hastanenin sitesinden bebeğin resmine bakabilirsiniz demişti ama koymamışlar henüz. opuyorumnanaktan

Selam, valla sırası gelen doğuruyo, biz de bekliyoruz doğumun başlamasını . İnatçı bebişlerimiz var bi kaç tane. sempatiksalakcinni

hayırlı haberlerini alırız inşallah en kısa zamanda:))
en napıyosun canımm

Özlemmmmm napıyosunnn ? Hala belirti yok mu sende ? opuyorumnanaktan

ben geldiiimm ama ne kadar durabilirim bilemioruumm burası çoook sıcak anaammm her yanım ıslakkk :)))

yok şekerim yok valla arada minik minik sancılar geliyor ama öyle açılma sağlayacak kadar değil... kaldım ben kesin 41. haftaya bu gidişle kendi gelmeyecek bu bebek ooffff

Merhabalar herkese, bebişlerine kavuşan annelere hayırlı olsun diyeyim. Yanlış görmediysem çok şükür hepsinin durumu iyi.
Ben de durum güncellemesi yapmak istedim. Kızımızın adı Simay olacak. Muhtemel doğum tarihi 14 ağustos. Normal doğum istiyoruz. Bu sabah ki kontrolde NST'ye de girdim, herşey yolunda idi ama en ufak bir doğum belirtisi gözükmüyordu. Bir de kızlar erken gelir diyorlar, bizimkinin değil erken gelmek, dışarı çıkmaya bile niyeti yok gibi :) Salı günü tekrar gideceğim kontrole. Artık iyice sabırsızlanmaya başladık. bir an önce gelse de öpüp koklasak...

Burcukum da gelmiş şekerimm sen napiosunnn sende var mı belirti :))) artık erken olsun geç olsun bütün kızlar doğurmak istiyor bu sıcaklar tak ettirdi valla bize :)))

Merhabalar herkese, bebişlerine kavuşan annelere hayırlı olsun diyeyim. Yanlış görmediysem çok şükür hepsinin durumu iyi.
Ben de durum güncellemesi yapmak istedim. Kızımızın adı Simay olacak. Muhtemel doğum tarihi 14 ağustos. Normal doğum istiyoruz. Bu sabah ki kontrolde NST'ye de girdim, herşey yolunda idi ama en ufak bir doğum belirtisi gözükmüyordu. Bir de kızlar erken gelir diyorlar, bizimkinin değil erken gelmek, dışarı çıkmaya bile niyeti yok gibi :) Salı günü tekrar gideceğim kontrole. Artık iyice sabırsızlanmaya başladık. bir an önce gelse de öpüp koklasak...

yaa bu bizim bebekler neden böyle yapıyor bizee :)) hiçbirinin gelmeye niyeti yok havanın durumunu mu biliyorlar ne yapıyorlar :))) orası daha güzel geliyor :))) biz de artık ee artık mümkünse gelsin istiyoruzzz yeter yaa :)))

şu ticker da 1 gün kaldığını başkalarında görüp nasıl heyecanlanırdım :))) şimdi benim de öyle ama ortalıkta bebek gok tabi gelmek istediğini belirten bi durum da goookk akannehir

merhaba canım hoşgeldin
hayırlısıyla sende istediğin şekilde doğurursun inşallah
evet arık heycan dorukta beklemek geriyor
benim daha 3 haftam gözüküyor bakalım hayırlısı:)

Burcukum da gelmiş şekerimm sen napiosunnn sende var mı belirti :))) artık erken olsun geç olsun bütün kızlar doğurmak istiyor bu sıcaklar tak ettirdi valla bize :)))

canım yok valla bende belirti
pzt - salı doktordaydım testler yapıldı ultrason vs 3 hafta gözüküyor normal şartlarda dedi bundan sonra her hafta gideceğim nst ye bağlanacağım:) yaklaştı galiba doğum yavaş yavaşş
ama ağırlaştım baya özelliklede ellerim feci derecede şiş çok fazla terliyorum sersem gibiyim evde zon hazırlıkları tamamladık annem bizdeydi 3 4 gündür bir hastane çantam kaldı hazırlayacağım o kadar artık kızımı bekliyoruz sabırsızlıkla

sen naptın canım daha gelmeye niyeti yokmuş prensesin:)

X